• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - pie Jums dodas 8. burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 10.04.2001., Nr. 57 https://www.vestnesis.lv/ta/id/6814

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par būvniecības apjomiem pagājušajā gadā

Vēl šajā numurā

10.04.2001., Nr. 57

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

“Latvijas Vēstnesis. Dokumenti” — pie Jums dodas 8. burtnīca

Godātie lasītāji, šī valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums dodas ar pieciem likumiem, kas pieņemti Saeimā 15. martā, un trīspadsmit Ministru kabineta dokumentiem, kas izdoti no 6. līdz 13. martam. Saeima ratificējusi Daudzgadējo finansu līgumu starp Latvijas Republiku un Eiropas Komisiju Eiropas Kopienas vārdā, Jumta līgumu starpvalstu naftas un gāzes transporta sistēmu dibināšanas organizacionālai struktūrai un divus pagaidu līgumus par sociālo drošību. Likums “Par piesārņojumu” pieņemts, lai novērstu vai mazinātu cilvēku veselībai un videi nodarīto kaitējumu, kā arī lai noteiktu personas, kurām jāsedz ar piesārņotu vietu izpēti un sanāciju saistītie izdevumi. Piesārņojošas darbības iedala A, B un C kategorijā, ņemot vērā piesārņojuma daudzumu vai risku, ko tas rada cilvēku veselībai un videi, un atbilstoši tam tiek izsniegta atļauja šādas darbības uzsākšanai. Pielikumā uzskaitītas piesārņojošas darbības un iekārtas, kurām nepieciešamas A kategorijas atļaujas. Tādas ir, piemēram, sadedzināšanas iekārtas, kuru siltuma jauda pārsniedz 50 megavatus, iekārtas celulozes ražošanai no koksnes vai citām šķiedrvielām, lopkautuves, kurās saražo vairāk nekā 50 tonnas kautķermeņu dienā, u.tml.

Saskaņā ar Pārtikas aprites uzraudzības likumu izdoti trīs dokumenti — Ministru kabineta noteikumi par obligātajām nekaitīguma un marķējuma prasībām pārtikas kazeīniem un kazeinātiem, zīdaiņu un mazu bērnu pārtikai un mātes piena aizstājējiem. Saskaņā ar Meža likumu izdoti noteikumi par profesionālās kvalifikācijas prasībām meža inventarizācijai un apsaimniekošanas plānošanai un Meža ieaudzēšanas un plantāciju mežu noteikumi. Slīteres nacionālā parka aizsardzības un izmantošanas noteikumi reglamentē atļautās un aizliegtās darbības šajā teritorijā. Noteikumiem par zaudējumu atlīdzību par īpaši aizsargājamo sugu indivīdu un biotopu iznīcināšanu vai bojāšanu ir trīs pielikumi ar pirmās, otrās un trešās grupas īpaši aizsargājamo sugu sarakstiem. Saskaņā ar likumu “Par uzņēmējdarbību” izdoti jauni noteikumi par kārtību, kādā tiek iepirkti, realizēti un eksportēti melno un krāsaino metālu atgriezumi un lūžņi. Saskaņā ar likumu “Par pievienotās vērtības nodokli” izdoti noteikumi par kārtību, kādā šis nodoklis piemērojams preču piegādēm un pakalpojumiem, kas sniegti ārvalstu un starptautisko organizāciju pārstāvniecībām. Grozījumi izdarīti noteikumos par muitas tarifu kvotām un par muitas tarifu padomi.

Jūsu “LV”

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!