• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
Personas datu apstrāde

Personu datu aizsardzība

Oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” tīmekļa vietnē www.vestnesis.lv ir publicēti personas dati, nodrošinot oficiālo publikāciju saskaņā ar Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likumu un normatīvajiem aktiem, kas paredz tiesisko pamatu noteiktas informācijas publicēšanai oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Informācijas iesniedzējs nodrošina to, lai publicēšanai iesniegtā informācija atbilstu valsts noslēpuma, ierobežotas pieejamības informācijas un fizisko personu datu aizsardzības prasībām. Oficiālais izdevējs nodrošina oficiālajā izdevumā publicētās informācijas atbilstību publicēšanai iesniegtajai informācijai.

Personu datu dzēšana

Šādas tiesības datu subjekts var realizēt, vēršoties pie datu apstrādes pārziņa (datu iesniedzēja) ar iesniegumu vai sūdzību par datu subjekta personas datu apstrādi, iesniegumā argumentējot  datu apstrādes nesamērīgu iejaukšanos datu subjekta privātajā dzīvē. “Latvijas Vēstnesis” šādus datus dzēsīs, pamatojoties uz datu pārziņa (datu iesniedzēja) vai uzraudzības iestādes (Datu valsts inspekcijas) lēmumu. Uzraudzības iestādes lēmumu par oficiālajā izdevumā publicēto personas datu dzēšanu var pieņemt, ja datu subjekta tiesību uz privāto dzīvi aizskārums ir lielāks nekā sabiedrības ieguvums no oficiālās publikācijas nemainīguma.

Personu datu labošana

“Latvijas Vēstnesim” nav tiesību labot tādus personas datus, kas iekļauti oficiālajā publikācijā, vai attiecas uz oficiālās publikācijas izsludināšanu vai apstrādi (piemēram: datu subjekta deklarētās dzīvesvietas adrese, personas kods (tā maiņas gadījumā) norēķinu dati par oficiālās publikācijas apmaksu u. c.).

Datu subjektam ir tiesības prasīt savu datu labošanu vienīgi attiecībā uz turpmāko datu apstrādi (piem., telefona numurs, e-pasta adrese, dzīvesvietas adrese u. c.).

Privātuma politika

Vairāk ar “Latvijas Vēstneša” darbībām ar personas datiem un datu subjekta tiesībam lasi mūsu Privātuma politikā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!