Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
 • Atvērt paplašināto meklēšanu
 • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
Apliecinājumi

Apliecinājumi

Atbilstoši Civilprocesa likumā noteiktajam tiesiskajam regulējumam par rakstveida pierādījumu iesniegšanas kārtību apliecinājumi pierāda noteikta satura ziņu oficiālās publikācijas faktu.

Lai arī apliecināta izdruka ir tikai informatīva, tā noder situācijās, kad nepieciešams autoritatīvs apliecinājums tam, ka konkrētā informācija drukas formātā ir atbilstoša oficiālajai publikācijai, kas ir pieejama elektroniski oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" (vestnesis.lv).

Publikāciju apliecinājumi (oficiālajiem paziņojumiem)

Publikācijas apliecinājumu var saņemt par jebkuru oficiālo paziņojumu. To var pasūtīt laikus, jau iesniedzot paziņojumu publicēšanai, vai saņemt pēc paziņojuma publicēšanas izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

 • Oficiālā paziņojuma publikācijas apliecinājums izdrukas formā apliecina, ka noteiktā "Latvijas Vēstneša" numurā publicēts attiecīga satura oficiālais paziņojums (sludinājums) – apliecinājumā tiek iekļauts oficiālā paziņojuma (sludinājuma) teksts un oficiālā izdevuma vai oficiālā laikraksta "Latvijas Vēstnesis" izdošanas datums un numurs.
 • Iesniedzot publikācijas pieteikumu, klientiem ir iespēja pasūtīt arī tās e-apliecinājumu (norādītajā e-pasta adresē saņemt saiti uz publikāciju vietnē vestnesis.lv publikācijas dienā īsi pēc plkst. 9.00).

Par oficiālo publikāciju var izmantot:

 • no 25.02.1993. līdz 01.07.2012. − oficiālā publikācija bija tikai drukātā formātā. Oficiālais laikraksts "Latvijas Vēstnesis" iznāca no 25.02.1993. līdz 29.12.2012. (pēdējais numurs, ko var izmantot kā oficiālo publikāciju drukātā formātā);
 • no 01.07.2012. līdz 01.01.2013. − oficiālajai publikācijai paralēli bija divi formāti: drukātais un elektroniskais;
 • kopš 01.01.2013. oficiālā publikācija ir tikai elektroniskā formātā − oficiālais izdevums "Latvijas Vēstnesis" (vestnesis.lv).

Pakalpojuma cena

 • Publikācijas apliecinājuma nosūtīšana pa pastu – 3,14 EUR (gab.).
 • Publikācijas apliecinājuma izsniegšana Klientu centrā – 1,49 EUR (gab.).
 • E-apliecinājums (saite uz publikāciju tiek nosūtīta klientam uz e-pastu) – 1,49 EUR (gab.).

Apliecinātas izdrukas

Oficiālās publikācijas apliecināta izdruka nodrošina tās pieprasītājam iespēju iepazīties ar oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" elektroniski publicētas oficiālās publikācijas saturu drukātā formātā.

Šādas izdrukas izgatavošanu nodrošina oficiālais izdevējs par samaksu, kas nepārsniedz tās pašizmaksu, vienlaikus apliecinot tās satura atbilstību oficiālajai publikācijai.

Pakalpojuma cena

 • A4 lapa 1 gab. – 0,15 EUR (t. sk. PVN 21 %).

Piegāde pa pastu:

 • 1–20 g (aploksne un 1 līdz 2 A4 lapas) – 1,65 EUR (t. sk. PVN 21 %);
 • 21–100 g (aploksne un 3 līdz 18 A4 lapas) – 1,97 EUR (t. sk. PVN 21 %).

Ja klients izvēlas piegādi elektroniski, tā tiek veikta bez maksas.

 • Maksas pakalpojumus nodrošina oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" Klientu centrs Bruņinieku ielā 41, Rīgā, LV-1011. Tālr. 67898741; 67898732. E-pasta adrese: slud@lv.lv.

Maksas pakalpojumi, ko nodrošina oficiālā izdevuma izdevējs, tiek noteikti saskaņā ar VSIA "Latvijas Vēstnesis" valdes apstiprinātu cenrādi.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!