Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ventspils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ventspils pilsētas domes 2022. gada 7. aprīļa saistošie noteikumi Nr. 5 "Par Ventspils pilsētas domes 2021. gada 22. aprīļa saistošo noteikumu Nr. 10 "Par Ventspils pilsētas pašvaldības vienreizēju pabalstu Covid-19 infekcijas izplatības seku mazināšanai" atzīšanu par spēku zaudējušiem". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 21.04.2022., Nr. 77 https://www.vestnesis.lv/op/2022/77.37

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Kuldīgas novada domes saistošie noteikumi Nr. KNP/2022/13

Lokālplānojuma nekustamajam īpašumam Dārzniecības ielā 5, Kuldīgā, Kuldīgas nov., lai grozītu Kuldīgas novada teritorijas plānojumu, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa

Vēl šajā numurā

21.04.2022., Nr. 77

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ventspils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 5

Pieņemts: 07.04.2022.

OP numurs: 2022/77.37

2022/77.37
RĪKI

Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes saistošie noteikumi Nr. 5

Ventspilī 2022. gada 7. aprīlī (prot. Nr. 7; 18. §)

Par Ventspils pilsētas domes 2021. gada 22. aprīļa saistošo noteikumu Nr. 10 "Par Ventspils pilsētas pašvaldības vienreizēju pabalstu Covid-19 infekcijas izplatības seku mazināšanai" atzīšanu par spēku zaudējušiem

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
41. panta pirmās daļas 1. punktu

Atzīt par spēku zaudējušiem Ventspils pilsētas domes 2021. gada 22. aprīļa saistošos noteikumus Nr. 10 "Par Ventspils pilsētas pašvaldības vienreizēju pabalstu Covid-19 infekcijas izplatības seku mazināšanai".

Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs J. Vītoliņš

 

Paskaidrojuma raksts
Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes 2022. gada 7. aprīļa saistošajiem noteikumiem Nr. 5 "Par Ventspils pilsētas domes 2021. gada 22. aprīļa saistošo noteikumu Nr. 10 "Par Ventspils pilsētas pašvaldības vienreizēju pabalstu Covid-19 infekcijas izplatības seku mazināšanai" atzīšanu par spēku zaudējušiem"

Paskaidrojuma raksta sadaļa

Norādāmā informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Ventspils pilsētas domes 2021. gada 22. aprīļa saistošo noteikumu Nr. 10 "Par Ventspils pilsētas pašvaldības vienreizēju pabalstu Covid-19 infekcijas seku mazināšanai" (turpmāk – Saistošie noteikumi) mērķis bija sniegt vienreizēju materiālu atbalstu 50 euro apmērā Covid-19 infekcijas izplatības seku mazināšanai personām, kas uz 2021. gada 1. janvāri savu dzīvesvietu deklarējušas Ventspils pilsētas pašvaldībā: pensionāriem, personām ar invaliditāti un apgādnieka zaudējumu pensiju saņēmējiem, kuru pensijas apmērs, neņemot vērā piemaksu pie pensijas, mēnesī nepārsniedz 384,00 euro pirms nodokļu nomaksas, kā arī personām, kuras kopš 2020. gada 9. novembra ir zaudējušas darbu un ir ieguvušas bezdarbnieka statusu ar nosacījumu, ja persona saņem bezdarbnieka pabalstu vai bezdarbnieka palīdzības pabalstu, tā apmērs nepārsniedz 384,00 euro apmēru. Saistošo noteikumu 8. punkts noteic, ka persona ir tiesīga saņemt vienreizēju pabalstu tikai vienu reizi, tikai kā viena no saistošo noteikumu 3. punktā minētajām mērķgrupas personām, tikai 2021. gadā. Savukārt atbilstoši Saistošo noteikumu 9. punktam vienreizējā pabalsta izmaksu Ventspils pilsētas Sociālais dienests organizēja laika periodā no 2021. gada 29. aprīļa līdz 2021. gada 31. maijam.

Saskaņā ar Saistošajiem noteikumiem vienreizējais pabalsts tika piešķirts 6131 personām, kopsummā 306550 euro apmērā.

2. Īss projekta satura izklāsts Saistošie noteikumi tiek atzīti par spēku zaudējušiem, jo tie paredzēja vienreizēja pabalsta piešķiršanu tikai 2021. gadā, līdz ar to Saistošie noteikumi ir izpildīti, tie turpmāk vairs nav piemērojami un ir zaudējuši aktualitāti.
3. Informācija par plānoto ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav ietekmes.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav ietekmes.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Nav ietekmes.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošie noteikumi izskatīti Ventspils valstspilsētas pašvaldības Finanšu komitejā 2022. gada 31. marta sēdē.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs J. Vītoliņš

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!