Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 7. augusta sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 8.08.2000., Nr. 281/282 https://www.vestnesis.lv/ta/id/9603

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valsts ieņēmumu dienesta Galvenās muitas pārvaldes rīkojums Nr.489

Par VID muitas iestāžu amatpersonu kompetences sadalījumu lēmumu pieņemšanā muitas lietās

Vēl šajā numurā

08.08.2000., Nr. 281/282

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 7. augusta sēdē

Ministru kabineta Komitejas sēdē akceptēts rīkojuma projekts "Par valsts nekustamās mantas Jūrmalā, Vienības prospektā 11a, pārdošanu", kas paredz atļaut Valsts nekustamā īpašuma aģentūrai pārdot izsolē valsts nekustamo mantu — divas pamatceltnes un zemesgabalu 3849 kv.m platībā, kas ierakstīta zemesgrāmatā uz valsts vārda Finansu ministrijas personā — Jūrmalā, Vienības prospektā 11a.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par valsts uzņēmuma "Gaiļezera aptieka" reorganizāciju", kas paredz nodot valsts uzņēmumu "Gaiļezera aptieka" Rīgas pilsētas pašvaldības īpašumā.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par studiju kredīta dzēšanu no valsts budžeta līdzekļiem", kas sagatavots, lai izpildītu Ministru kabineta 09.03.1999. noteikumu Nr.86 "Studiju kreditēšanas noteikumi" 34. punktu. Projekts paredz 2001. gadā sākt dzēst studiju kredītu tiem kredīta ņēmējiem, kuri pēc studiju beigšanas strādā atbilstoši iegūtajai akadēmiskajai vai profesionālajai izglītībai par skolotājiem, sociālajiem pedagogiem, lektoriem, asistentiem, laboratoriju vadītājiem, laborantiem, tehniķiem, bibliogrāfiem un bibliotekāriem, sociālajiem darbiniekiem, psihologiem un juristiem valsts un pašvaldību institūcijās.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par Latvijas Republikas un Svētā Krēsla līgumu". Ar līguma projektu paredzēts noteikt Romas katoļu Baznīcas tiesisko statusu, kā arī reglamentēt sadarbību izglītības un kultūras jomā un katoļticīgo garīgo aprūpi Nacionālajos bruņotajos spēkos un brīvības atņemšanas iestādēs.

Akceptēts likumprojekts "Par Eiropas Padomes Krimināltiesību pretkorupcijas konvenciju". Konvencijas mērķis ir saskaņot valstu nacionālos normatīvos aktus attiecībā uz korupcijas jautājumu risināšanu krimināltiesību jomā, kā arī uzlabot starptautisko sadarbību korupcijas apkarošanā.

Akceptēts noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2000. gada 28. marta noteikumos Nr.116 "Ārvalstnieku un bezvalstnieku nodarbināšanas kārtība Latvijā"". Minētie grozījumi sagatavoti, lai atrisinātu jautājumu par bezmaksas darba atļauju saņemšanu valsts un pašvaldību kultūras institūcijās nodarbināto ārvalstnieku māksliniekiem izpildītājiem.

Akceptēts noteikumu projekts "Muitas procedūras — ievešana uz laiku — izpildes kārtība", kas noteiks kārtību, kādā piemērojama muitas procedūra — ievešana uz laiku ar pilnu vai daļēju atbrīvojumu no muitas maksājumiem un gadījumus, kad iesniedzams galvojums par muitas procedūras izpildi.

Akceptēts noteikumu projekts "Kārtība, kādā ar pašvaldībām tiek saskaņota nekustamā īpašuma nodokļa prognoze", kas noteiks kārtību, kādā ar attiecīgo pašvaldību tiek saskaņota noteiktā nekustamā īpašuma nodokļa prognoze nākamajam saimnieciskajam gadam. Noteikts, ka Finansu ministrija līdz saimnieciskā gada 15. augustam nosaka nodokļa prognozi nākamajam saimnieciskajam gadam. Nodokļa prognozi nosaka, izmantojot Valsts zemes dienesta oficiālo informāciju par katras pašvaldības administratīvajā teritorijā ar nodokli apliekamo nekustamo īpašumu kadastrālo vērtību kopsummām pēc stāvokļa uz saimnieciskā gada 15. jūniju, tās koriģējot atbilstoši Valsts zemes dienesta prognozētajai nekustamo īpašumu kadastrālo vērtību izmaiņu tendencei un nodokļa iekasējamības koeficientam, kas ir 0,95.

Akceptēts noteikumu projekts "Noteikumi par benzīna un dīzeļdegvielas atbilstības novērtēšanu", kas noteiks prasības Latvijas tirgū piedāvātā benzīna un dīzeļdegvielas, kas paredzēta iekšdedzes dzinēju ar dzirksteles aizdedzi un iekšdedzes dzinēju ar kompresijas aizdedzi darbināšanai, kvalitātei, kā arī nosaka tirgus uzraudzības institūcijas, degvielas atbilstības novērtēšanas un tirgus uzraudzības kārtību reglamentētajā sfērā.

Akceptēti likumprojekti: "Grozījums likumā "Par Latvijas Republikas Zemessardzi""; "Grozījums likumā "Par Aizsardzības spēkiem"" un "Grozījumi Obligātā militārā dienesta likumā", kuros paredzēta atteikšanās no izdevumu sasaistes ar minimālo mēneša darba algu.

Akceptēts likumprojekts "Grozījumi likumā "Iesniegumu, sūdzību un priekšlikumu izskatīšanas kārtība valsts un pašvaldību institūcijās"", tā mērķis ir uzlabot valsts pārvaldes un pašvaldību iestāžu un uzņēmumu darbību tā, lai to rīcības prioritāte būtu pakalpojumu kvalitātes uzlabošana iedzīvotāju interesēs.

Akceptēts noteikumu projekts "Ģenētiski modificētu organismu izmantošanas un izplatīšanas kārtība", kas noteiks vispārīgās prasības ģenētiski modificētu organismu vai to komponentu ierobežotai izmantošanai, apzinātai izplatīšanai vidē un izplatīšanai tirgū, lai aizkavētu un novērstu jebkādu kaitējumu cilvēka veselībai, dzīvniekiem, bioloģiskajai daudzveidībai, īpašumam vai videi, ko var izraisīt modificētu organismu izmantošana un izplatīšana. Ģenētiski modificēti organismi ir organismi (arī mikroorganismi, ieskaitot vīrusus, viroīdus, dzīvnieku un augu šūnu kultūras), kuros ģenētiskais materiāls ir pārveidots tādā veidā, kā tas nenotiek dabiski, dzimumprocesa vai rekombinācijas rezultātā.

Akceptēts noteikumu projekts "Kārtība, kādā personas saņem sociālās palīdzības pakalpojumus". Noteikumi noteiks kārtību, kādā personas saņem šāda veida sociālās palīdzības pakalpojumus: sociālās aprūpes pakalpojumus: aprūpi mājās; aprūpi dienas centrā; iespēju īrēt servisa dzīvokli; aprūpi bērnu sociālās aprūpes institūcijā; aprūpi pieaugušo sociālās aprūpes institūcijā; sociālās rehabilitācijas pakalpojumus: rehabilitācijas pakalpojumi redzes zuduma ietekmes uz personas sociālās funkcionēšanas spējām mazināšanai; rehabilitācijas pakalpojumi dzirdes zuduma ietekmes uz personas sociālās funkcionēšanas spējām mazināšanai; pakalpojumus krīzes centrā; pakalpojumi naktspatversmē.

Akceptēts noteikumu projekts "Prasības sociālās palīdzības pakalpojumu sniedzējiem". Noteikts, ka prasības sociālās palīdzības pakalpojumu sniedzējam ietver: vispārīgās prasības pakalpojumu sniedzēja darbībai; prasības, kas pakalpojuma sniedzējam jāievēro sociālās palīdzības pakalpojuma sniegšanas procesā, un prasības pakalpojumu sniegšanas vietai, ja pakalpojums netiek sniegts klienta dzīvesvietā.

Akceptēts noteikumu projekts "Autoceļu valsts reģistrācijas un uzskaites kārtība", kas noteiks kārtību, kādā tiek veikta valsts un pašvaldību autoceļu, kā arī uzņēmumu un māju ceļu valsts reģistrācija un uzskaite. Noteikts, ka valsts un pašvaldību autoceļus, uzņēmumu un mājas ceļus reģistrē un uzskaita bezpeļņas organizācija valsts akciju sabiedrība "Latvijas Autoceļu direkcija".

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!