Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.

Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2004. gada 22. aprīļa noteikumi Nr. 415 "Grozījumi Ministru kabineta 2002.gada 9.jūlija noteikumos Nr.294 "Kārtība, kādā piesakāmas A, B un C kategorijas piesārņojošas darbības un izsniedzamas atļaujas A un B kategorijas piesārņojošo darbību veikšanai"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 1.05.2004., Nr. 69 (3017) https://www.vestnesis.lv/ta/id/88003

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.416

Noteikumi par ūdenssildāmajiem katliem

Vēl šajā numurā

01.05.2004., Nr. 69 (3017)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 415

Pieņemts: 22.04.2004.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.415

Rīgā 2004.gada 22.aprīlī (prot. Nr.24 52.§)
Grozījumi Ministru kabineta 2002.gada 9.jūlija noteikumos Nr.294 "Kārtība, kādā piesakāmas A, B un C kategorijas piesārņojošās darbības un izsniedzamas atļaujas A un B kategorijas piesārņojošo darbību veikšanai"
Izdoti saskaņā ar likuma "Par piesārņojumu" 20.panta piekto daļu, 22.panta otro un trešo daļu, 23.panta otro daļu, 29.panta pirmo, otro, trešo un piekto daļu, 30.panta pirmo daļu, 32.panta otro daļu unpārejas noteikumu 1.punktu
Izdarīt Ministru kabineta 2002.gada 9.jūlija noteikumos Nr.294 "Kārtība, kādā piesakāmas A, B un C kategorijas piesārņojošās darbības un izsniedzamas atļaujas A un B kategorijas piesārņojošo darbību veikšanai" (Latvijas Vēstnesis, 2002, 109.nr.; 2003, 105.nr.; 2004, 20.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt noteikumus ar 4.1 punktu šādā redakcijā:

"4.1 Pārvalde, pamatojoties uz operatora motivētu iesniegumu, var pieņemt lēmumu pagarināt pieteikuma iesniegšanas termiņu līdz 60 dienām

B kategorijas darbības turpināšanai un līdz 90 dienām A kategorijas darbības turpināšanai, ja operators pēc pieteikuma iesniegšanas termiņa pagarinājuma beigām neturpinās piesārņojošo darbību vai turpinās tādas kategorijas piesārņojošo darbību, kurai ir noteiktas mazāk stingras vides aizsardzības prasības."

2. Papildināt noteikumus ar 7.1 punktu šādā redakcijā:

"7.1 Ja iekārtai ir izsniegta siltumnīcefekta gāzu emisijas atļauja un pieteikumā iesniegtā informācija atšķiras no siltumnīcefekta gāzu emisijas atļaujas nosacījumos iekļautās informācijas, operators vienlaikus ar pieteikumu pārvaldē iesniedz iesniegumu. Iesniegumā norāda, kādi grozījumi nepieciešami siltumnīcefekta gāzu emisijas atļaujas nosacījumos. Minētais iesniegums ir pieejams sabiedrībai ar tādiem pašiem nosacījumiem kā pieteikums."

3. Papildināt noteikumus ar 38.1 punktu šādā redakcijā:

"38.1 Pamatojoties uz šo noteikumu 7.1 punktā minēto iesniegumu vai uz likuma "Par piesārņojumu" 24.1 sesto daļu, ja nepieciešams, groza siltumnīcefekta gāzu emisijas atļaujas nosacījumus un izsniedz attiecīgo atļauju."

4. Svītrot 1.pielikuma 6.4., 6.5. un 6.9.apakšpunktu.

5. Izteikt 2.pielikuma 5.1.apakšpunkta 1.aili šādā redakcijā:

"5.1. dzīvnieku novietnes, kurās komerciālos nolūkos audzē (ieskaitot cieto kūtsmēslu, šķidrmēslu, vircas un skābbarības sulas glabāšanu un izmantošanu, kā arī notekūdeņu savākšanu un novadīšanu) 10 un vairāk dzīvnieku vienību; dzīvnieku novietnes, kuras saskaņā ar Ministru kabineta 2001.gada 18.decembra noteikumiem Nr.531 "Noteikumi par ūdens un augsnes aizsardzību no lauksaimnieciskas darbības izraisītā piesārņojuma ar nitrātiem" atrodas īpaši jutīgajā teritorijā un kurās komerciālos nolūkos audzē (ieskaitot cieto kūtsmēslu, šķidrmēslu, vircas un skābbarības sulas glabāšanu un izmantošanu, kā arī notekūdeņu savākšanu un novadīšanu) piecas un vairāk dzīvnieku vienības, ja dzīvnieku novietne nav iekļauta likuma "Par piesārņojumu" 1.pielikumā".

6. Izteikt 2.pielikuma 5.2.apakšpunkta 1.aili šādā redakcijā:

"5.2. kokzāģētavas, kurās pārstrādā 2000 m3 un vairāk apaļkoku gadā; citas kokapstrādes iekārtas, kurās lieto zāģēšanas, garenfrēzēšanas un citu koksnes griešanas tehniku; iekārtas kurināmā ražošanai no koksnes atlikumiem; iekārtas, kurās veic koksnes ķīmisko aizsardzību (impregnēšanu)".

7. Izteikt 2.pielikuma 7.1.apakšpunkta 1.aili šādā redakcijā:

"7.1. visu kategoriju (L, M, N, O) mehānisko sauszemes transportlīdzekļu, mobilās lauksaimniecības tehnikas un satiksmē neizmantojamu pārvietojamu mehānismu un citu pārvietojamu agregātu remonta un apkopes darbnīcām, kurās veic Ministru kabineta 2004.gada 22.aprīļa noteikumos Nr.380 "Vides prasības mehānisko transportlīdzekļu remontdarbnīcu izveidei un darbībai" 2.punktā paredzētās darbības".

8. Svītrot 2.pielikuma 7.4.apakšpunktu.

9. Papildināt 2.pielikumu ar 7.9.apakšpunktu šādā redakcijā:

"7.9. nolietotu transportlīdzekļu savākšanas punkti (vietas)".

10. Papildināt 4.pielikuma 4.2.apakšpunktu aiz vārdiem "(NACE kodu)" ar vārdiem "kā arī PRODCOM kodu".

11. Svītrot 4.pielikuma H sadaļas otro teikumu.

12. Papildināt 7.pielikuma veidlapu aiz vārdiem "NACE kods" ar vārdiem "un PRODCOM kods".
Ministru prezidents I.Emsis

Vides ministrs R.Vējonis

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!