Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.

Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2004. gada 22. aprīļa noteikumi Nr. 407 "Kārtība, kādā Lauku atbalsta dienests un valsts un pašvaldību iestādes apmainās ar meliorācijas kadastra informāciju". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 1.05.2004., Nr. 69 (3017) https://www.vestnesis.lv/ta/id/88001-kartiba-kada-lauku-atbalsta-dienests-un-valsts-un-pasvaldibu-iestades-apmainas-ar-melioracijas-kadastra-informaciju

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.408

Kartupeļu cietes ražošanas kvotas piešķiršanas un administrēšanas kārtība

Vēl šajā numurā

01.05.2004., Nr. 69 (3017)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 407

Pieņemts: 22.04.2004.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.407

Rīgā 2004.gada 22.aprīlī (prot. Nr.24 43.§)
Kārtība, kādā Lauku atbalsta dienests un valsts un pašvaldību iestādes apmainās ar meliorācijas kadastra informāciju
Izdoti saskaņā ar Meliorācijas likuma 18.pantu
I. Vispārīgais jautājums
1. Noteikumi nosaka meliorācijas kadastra informācijas apmaiņas kārtību starp Lauku atbalsta dienestu un valsts un pašvaldību iestādēm.
II. Informācijas apmaiņas kārtība starp Lauku atbalsta dienestu un Valsts zemes dienestu
2. Valsts zemes dienests elektroniski nosūta Lauku atbalsta dienestam meliorācijas kadastra uzturēšanai:

2.1. digitālo kadastra karti, kurā norādītas zemes vienību robežas un zemes vienību kadastra apzīmējumi;

2.2. digitālās vienkāršotās topogrāfiskās kartes ar mēroga precizitāti 1:10000 vai par teritorijām, kurām tādu nav,— digitālās ortofotokartes ar mēroga precizitāti 1:10000;

2.3. šādu nekustamā īpašuma valsts kadastra reģistra (turpmāk — reģistrs) informāciju:

2.3.1. nekustamā īpašuma zemes īpašnieka vai tiesiskā valdītāja vārds, uzvārds un personas kods — fiziskai personai, nosaukums un vienotais reģistrācijas numurs — juridiskai personai;

2.3.2. nekustamā īpašuma kadastra numurs, nosaukums vai adrese;

2.3.3. zemes vienības kadastra apzīmējums;

2.3.4. zemes vienības kopplatības sadalījums pa zemes lietošanas veidiem, tai skaitā meliorētās lauksaimniecībā izmantojamās zemes platības.
3. Lauku atbalsta dienests pēc stāvokļa uz kārtējā gada 1.novembri elektroniski nosūta Valsts zemes dienestam tā funkciju nodrošināšanai:

3.1. meliorācijas kadastra grafisko daļu ar mēroga precizitāti 1:10000:

3.1.1. meliorēto zemju platību robežas (digitālā veidā);

3.1.2. informāciju par meliorācijas būvēm un ierīcēm (digitālā veidā);

3.2. šādu meliorācijas kadastra informāciju:

3.2.1. meliorētās lauksaimniecībā izmantojamās zemes platības zemes vienībā, tai skaitā platības, kurās nav nodrošināts nepieciešamais mitruma režīms;

3.2.2. nekustamā īpašuma kadastra numurs, nosaukums vai adrese;

3.2.3. nekustamā īpašuma zemes īpašnieka vai tiesiskā valdītāja vārds, uzvārds un personas kods — fiziskai personai, nosaukums un vienotais reģistrācijas numurs — juridiskai personai;

3.2.4. zemes vienības kadastra apzīmējums.
4. Valsts zemes dienesta reģionālā nodaļa 10 darbdienu laikā pēc nekustamā īpašuma kadastrālās uzmērīšanas datu reģistrācijas reģistrā iesniedz Lauku atbalsta dienesta reģionālajā pārvaldē attiecīgās zemes vienības robežu plāna kopiju ar atzīmi par reģistrāciju reģistrā, ja zemes vienībā ir lauksaimniecībā izmantojamā zeme.
5. Lauku atbalsta dienesta reģionālā lauksaimniecības pārvalde 10 darbdienu laikā pēc zemes vienības robežu plāna kopijas saņemšanas iesniedz Valsts zemes dienesta reģionālajā nodaļā izziņu ar grafisko pielikumu, kurā norādīta jaunbūvēta vai norakstīta meliorācijas sistēma vai izmaiņas esošajā meliorācijas sistēmā, kā arī meliorētās lauksaimniecībā izmantojamās zemes robežas un platība.
6. Lai reģistrā un meliorācijas kadastrā sinhronizētu informāciju par meliorēto zemju platībām lauku apvidus teritorijās, kadastrālās uzmērīšanas veicējs pirms nekustamā īpašuma kadastrālās uzmērīšanas datu reģistrācijas reģistrā saskaņo ar Lauku atbalsta dienestu meliorētās lauksaimniecībā izmantojamās zemes robežas, kā arī valsts un koplietošanas meliorācijas sistēmas, ja zemes vienībā ir lauksaimniecībā izmantojamā zeme.
7. Lai reģistrā un meliorācijas kadastrā sinhronizētu informāciju par meliorēto zemju platībām pilsētu teritorijās, kadastrālās uzmērīšanas veicējs pirms nekustamā īpašuma kadastrālās uzmērīšanas datu reģistrācijas reģistrā saskaņo ar Lauku atbalsta dienestu meliorētās lauksaimniecībā izmantojamās zemes robežas, kā arī valsts un koplietošanas meliorācijas sistēmas, ja zemes vienībā lauksaimniecībā izmantojamā zeme ir meliorēta.
8. Lauku atbalsta dienests norīko atbildīgās amatpersonas, kas ir tiesīgas veikt šo noteikumu 6. un 7.punktā noteikto saskaņojumu, un informē par to Valsts zemes dienestu. Saskaņojums izdarāms robežu noteikšanas aktā un robežu plānā.
III. Informācijas apmaiņas kārtība starp Lauku atbalsta dienestu un pašvaldību iestādēm
9. Lai noteiktu aizsargjoslu robežas vai to izmaiņas, Lauku atbalsta dienests analogā vai digitālā veidā sniedz pašvaldībai kartogrāfisko materiālu (ar mēroga precizitāti 1:10000 lauku apvidos un ar mēroga precizitāti 1:2000 pilsētās) par valsts un koplietošanas meliorācijas būvēm un ierīcēm attiecīgajā administratīvajā teritorijā.
10. Pašvaldības analogā vai digitālā veidā sniedz Lauku atbalsta dienestam informāciju par pašvaldību meliorācijas sistēmām to administratīvajā teritorijā.
IV. Noslēguma jautājumi
11. Noteikumu 2.punktā minēto informāciju Valsts zemes dienests sniedz, sākot ar 2005.gada 1.septembri.
12. Noteikumu 3.1.1.apakšpunktā minēto informāciju Lauku atbalsta dienests sniedz:

12.1. sākot ar 2005.gada 1.novembri,— par administratīvajām teritorijām, par kurām datu bāze ir izveidota;

12.2. sākot ar 2007.gada 1.novembri,— par visu Latvijas teritoriju.
13. Noteikumu 3.1.2.apakšpunktā minēto informāciju Lauku atbalsta dienests līdz datu bāzes izveidošanai sniedz Valsts zemes dienestam analogā veidā.
14. Noteikumu 3.2.apakšpunktā minēto informāciju Lauku atbalsta dienests sniedz Valsts zemes dienestam, sākot ar 2005.gada 1.novembri.
Ministru prezidents I.Emsis

Zemkopības ministrs M.Roze

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!