Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Centrālā vēlēšanu komisija
Centrālā vēlēšanu komisija publicē pieņemtos lēmumus, t. sk. par instrukciju apstiprināšanu, par grozījumiem vēlēšanu iecirkņu sarakstā, par tautas nobalsošanas izsludināšanu, par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas rezultātiem, par iniciatīvas grupas reģistrēšanu vai atteikumu reģistrēt u.c.

Pirms vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija publicē priekšvēlēšanu programmas, kandidātu sarakstus, kā arī ziņas par kandidātiem:

  • ne vēlāk kā divdesmit dienas pirms Saeimas vēlēšanu dienas;
  • ne vēlāk kā deviņpadsmit dienas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Centrālās vēlēšanu komisijas 2004. gada 12. februāra lēmums Nr. 3 "Par instrukcijas apstiprināšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 19.02.2004., Nr. 27 https://www.vestnesis.lv/ta/id/84543

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Veselības ministrijas rīkojums Nr.21.1

Par grozījumu Veselības ministrijas 2004.gada 28.janvāra rīkojumā Nr.21 "Par valsts aģentūras "Sabiedrības veselības aģentūra" publiskajiem pakalpojumiem"

Vēl šajā numurā

19.02.2004., Nr. 27

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija

Veids: lēmums

Numurs: 3

Pieņemts: 12.02.2004.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

 

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr. 3

Rīgā 2004.gada 12.februārī

Par instrukcijas apstiprināšanu

Centrālā vēlēšanu komisija nolemj:

apstiprināt instrukciju “Par kārtību, kādā sagatavojami un iesniedzami kandidātu saraksti Eiropas Parlamenta 2004.gada vēlēšanām”.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretāre K.Kurzemniece

 

APSTIPRINĀTA

Centrālās vēlēšanu komisijas

2004.gada 12.februāra sēdē ar lēmumu Nr.3

Instrukcija

“Par kārtību, kādā sagatavojami un iesniedzami kandidātu saraksti Eiropas Parlamenta 2004.gada vēlēšanām”

1. Kandidātu saraksti iesniedzami Centrālajā vēlēšanu komisijā (Rīgā, Smilšu ielā 4) sākot ar 2004.gada 24.martu. Pēdējā sarakstu iesniegšanas diena ir 2004.gada 8.aprīlis.

2. Kandidātu sarakstus pieņem šīs instrukcijas 1.punktā minētajā laika posmā darba dienās:

24. un 31.martā — no pulksten 13.00 līdz pulksten 17.00;

25. un 30. martā, kā arī 1.un 6.aprīlī — no pulksten 10.00 līdz pulksten 14.00;

7. un 8.aprīlī — no pulksten 10.00 līdz pulksten 18.00.

3. Kandidātu sarakstu iesniegšanas pēdējā dienā, 2004. gada 8.aprīlī, kandidātu sarakstus pieņem no Latvijas Republikā reģistrētu politisko organizāciju (partiju) vai to apvienību pilnvarotajām personām (turpmāk tekstā — “pilnvarotās personas”), kuras ieradušās Centrālajā vēlēšanu komisijā līdz pulksten 18.00 un kuru iesniedzamie dokumenti sagatavoti atbilstoši šīs instrukcijas prasībām.

4. Kandidātu saraksta un tam pievienojamo dokumentu veidlapas elektroniskā formā Centrālajā vēlēšanu komisijā var saņemt, sākot ar 2004.gada 17.martu, darba dienās no pulksten 9.00 līdz 16.00, iepriekš telefoniski piesakoties.

5. Kandidātu sarakstus pieņem Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs, pilnvaroto personu klātbūtnē pārbaudot, vai ir iesniegti visi šajā instrukcijā minētie dokumenti.

6. Kandidātu sarakstu pieņem, ja:

1) kandidātu saraksta iesniedzēja organizācija likumā “Par sabiedriskajām organizācijām un to apvienībām” noteiktajā kārtībā ir reģistrēta kā politiskā organizācija (partija) vai politisko organizāciju (partiju) apvienība (Eiropas Parlamenta vēlēšanu likuma (turpmāk — likums) 9.panta pirmā daļa);

2) pilnvarotajai personai ir ar pilnvaras devēja parakstu un zīmogu apliecināts pilnvarojums (likuma 9.panta otrā daļa), kurā norādīts politiskās organizācijas (partijas) vai politisko organizāciju (partiju) apvienības nosaukums, pilnvarotās personas vārds un uzvārds, lēmējinstitūcijas nosaukums, lēmuma pieņemšanas vieta, datums un numurs;

3) kandidātu sarakstā un tam pievienotajos dokumentos par katru kandidātu ir norādītas visas likumā noteiktās ziņas;

4) sarakstā pieteikto kandidātu skaits vairāk kā divas reizes nepārsniedz ievēlamo deputātu skaitu (likuma 10.panta otrā daļa);

5) kandidātu saraksta nosaukums atbilst likuma prasībām (likuma 10.panta ceturtā daļa), ko pilnvarotā persona apliecina, uzrādot politiskās organizācijas (partijas) vai politisko organizāciju (partiju) apvienības reģistrācijas apliecību vai tās kopiju;

6) kandidātu saraksts ir sagatavots valsts valodā un šajā instrukcijā noteiktajā kārtībā (likuma 10.panta piektā daļa);

7) kandidātu sarakstu ir parakstījusi attiecīgi pilnvarota persona, ko apliecina ar pilnvaras devēja parakstu un zīmogu apliecināts pilnvarojums, kurā norādīts politiskās organizācijas (partijas) vai politisko organizāciju (partiju) apvienības nosaukums, pilnvarotās personas vārds un uzvārds, lēmējinstitūcijas nosaukums, lēmuma pieņemšanas vieta, datums un numurs;

8) kandidātu sarakstam ir pievienoti likuma 11.pantā minētie dokumenti;

9) kandidātu sarakstam pievienotie dokumenti ir sagatavoti valsts valodā un šajā instrukcijā noteiktajā kārtībā (likuma 10.panta piektā daļa);

10) kandidātu sarakstam ir pievienots bankas dokuments par drošības naudas iemaksu (likuma 12.pants) Centrālās vēlēšanu komisijas norādītajā depozīta kontā.

7. Kandidātu sarakstā nedrīkst būt dzēsumu, svītrojumu un labojumu.

Kandidātu sarakstam pievienotajos dokumentos nedrīkst būt dzēsumu, neatrunātu svītrojumu un labojumu.

8. Ja kandidātu saraksts vai cits dokuments ir uz divām vai vairākām lapām, tām jābūt numurētām un cauršūtām. Pēdējās lapas otrā pusē jābūt pilnvarotās personas vārdam, uzvārdam, parakstam un atzīmei, cik lapas ir cauršūtas un numurētas.

9. Iesniegtie dokumenti tiek reģistrēti kandidātu sarakstu iesniegšanas žurnālā. Ja kandidātu saraksts un tam pievienotie dokumenti tiek iesniegti arī elektroniskā formā, par to izdara īpašu atzīmi.

10. Ja Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs konstatē kādu neatbilstību šīs instrukcijas prasībām, viņš kandidātu sarakstu un tam pievienotos dokumentus atdod atpakaļ pilnvarotajai personai un izdara par to atzīmi kandidātu sarakstu iesniegšanas žurnālā.

Kandidātu sarakstu var iesniegt atkārtoti, ja nav beidzies kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņš. Par kandidātu saraksta iesniegšanas dienu un laiku uzskatāma diena un laiks, kad Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs to pieņēmis.

11. Kandidātu saraksta iesniegšanas diena un laiks, iesniegto dokumentu skaits tiek ierakstīts kandidātu sarakstu iesniegšanas žurnālā, kurā attiecīgā ieraksta pareizību ar savu parakstu apliecina Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs un pilnvarotā persona.

12. Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs par dokumentu pieņemšanu pilnvarotajai personai izsniedz izziņu.

13. Par kandidātu sarakstu reģistrāciju lemj Centrālā vēlēšanu komisija savā sēdē, reģistrējot tos pieņemšanas secībā.

Centrālās vēlēšanu komisijas sēdē jautājumā par kandidātu saraksta reģistrāciju vai grozījumiem tajā var piedalīties pilnvarotā persona.

14. Reģistrētajos kandidātu sarakstos Centrālā vēlēšanu komisija izdara grozījumus, ja ir atklājušies apstākļi, kas minēti likuma 14.panta otrajā daļā. Par grozījumu izdarīšanu kandidātu sarakstos Centrālā vēlēšanu komisija pieņem motivētu lēmumu.

15. Kandidātu sarakstus Centrālā vēlēšanu komisija numurē pēc kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņa beigām un pieņemto kandidātu sarakstu reģistrācijas. Par Centrālās vēlēšanu komisijas sēdes, kurā tiks izlozēti kandidātu sarakstu numuri, dienu un laiku pilnvarotajām personām paziņo atsevišķi.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretāre K.Kurzemniece

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!

"latvijas vēstneša" lietotāju aptauja

Cienījamais Vestnesis.lv lietotāj!


Aicinām Jūs izteikt viedokli par vietnes - oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" - saturu, ērtumu un pilnveides iespējām.


Aptauja ilgs līdz 25. oktobrim