Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 1. februāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 3.02.2000., Nr. 34/35 https://www.vestnesis.lv/ta/id/786

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Nacionālā programma "Kultūra" 2000. - 2010. g.

Vēl šajā numurā

03.02.2000., Nr. 34/35

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta 1. februāra sēdē

Turpinājums. Sākums —

"LV" 32/33 2.02.2000

Pieņemts rīkojums "Par valsts pārvaldes institūciju pasūtīto pētījumu projektu finansēšanu 2000.gadā". Rīkojums papildināts ar punktu par 30 000 latu piešķiršanu Valsts prezidenta kancelejai Vēstures komisijas darbības nodrošināšanai, attiecīgi proporcionāli samazinot valsts institūcijām piešķirtos līdzekļus, un nolemts palielināt rezerves līdzekļus 25 000 latu apmērā, attiecīgi proporcionāli samazinot piešķirtos līdzekļus tām valsts institūcijām, kurām piešķirtie līdzekļi pārsniedz 20 000 latu.

Kopumā apstiprināta Bioloģiskās daudzveidības nacionālās programmas struktūra un izklāsts. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai uzdots precizēt programmas projektu, ņemot vērā izteiktās piezīmes un Valsts kancelejas juriskonsulta izziņu, papildināt projektu ar konkrētiem priekšlikumiem par izvirzīto uzdevumu risinājumu un mēneša laikā iesniegt programmas projektu Ministru kabinetā.

Pieņemta zināšanai ekonomikas ministra Vladimira Makarova sniegtā informācija par lielo valsts uzņēmumu privatizācijas gaitu. Jautājumu par privatizējamo valsts akciju sabiedrību "Latvenergo" nolemts izskatīt Ministru kabineta 15.februāra sēdē. Pieņemts zināšanai, ka Ekonomikas ministrija jautājumu par SIA "Lattelekom" iesniegs Ministru kabinetā līdz 10.februārim.

Pieņemtas zināšanai pamatnostādnes koncepcijas "Valsts atbalsts ģimenēm ar bērniem" izstrādei. Labklājības ministrijai uzdots: līdz 1.martam papildināt pamatnostādnes ar valsts un pašvaldību sniegtā atbalsta ģimenēm ar bērniem apkopojumu un izvērtējumu; līdz 1.aprīlim organizēt pamatnostādņu apspriešanu sabiedrībā; līdz 1.maijam apkopot sabiedrības viedokli par pamatnostādnēm; līdz 1.jūlijam iesniegt Ministru kabinetā koncepcijas projektu. Īpašu uzdevumu ministram valsts pārvaldes un pašvaldību reformu lietās Jānim Bunkšam sadarbībā ar labklājības ministru Robertu Jurdžu un izglītības un zinātnes ministru Māri Vītolu līdz 1.maijam uzdots izstrādāt un iesniegt Ministru kabinetā informatīvu ziņojumu par iespējamo institucionālo modeli koncepcijas īstenošanai.

Valdība pieņēma zināšanai izteiktos viedokļus par pasākumiem, kas veicinātu Latvijas nepilsoņu rīcībā esošo bijušās PSRS pasu apmaiņu pret Latvijas nepilsoņu pasēm.

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!