Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 23. aprīļa sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 24.04.2001., Nr. 63 https://www.vestnesis.lv/ta/id/7519

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Administratīvi teritoriālā iedalījuma projektu priekšā

Vēl šajā numurā

24.04.2001., Nr. 63

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 23. aprīļa sēdē

Akceptēts likumprojekts “Elektronisko dokumentu likums”. Projekts nosaka elektroniskā dokumenta un elektroniskā paraksta tiesisko statusu, piešķirot Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā parakstītam elektroniskam dokumentam juridisko spēku.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Ministru kabineta 1995.gada 31.marta noteikumos Nr.69 “Noteikumi par beznodokļu vai zemu nodokļu valstīm un zonām”. Grozījumu projekts paredz beznodokļu vai zemu nodokļu valstu un zonu saraksta aktualizāciju.

Akceptēts grozījumu projekts Fizisko personu noguldījumu garantiju likumā. Šobrīd spēkā esošais Fizisko personu noguldījumu garantiju likums paredz vienīgi fizisko personu veikto noguldījumu garantēšanu, kas neatbilst minētās Eiropas Kopienas direktīvas prasībām. Lai novērstu šīs neatbilstības, ir nepieciešams veikt likuma grozījumus.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu “Noteikumi par augstas tehnoloģijas produktu un programmproduktu sarakstu”.

Noteikumu projekta pielikumā noteikts augstas tehnoloģijas produktu un programmproduktu saraksts, kuru ražošanas attīstību valsts atbalsta, piemērojot likumu “Par uzņēmuma ienākuma nodokli”.

Akceptēts noteikumu projekts “Kārtība, kādā valsts deleģē atsevišķu profesionālās izglītības pārvaldes un atbalsta funkciju veikšanu sabiedriskajām organizācijām”. Noteikumu projekts nosaka kārtību, kādā valsts pārvaldes iestāde tai normatīvajos aktos noteiktās profesionālās izglītības pārvaldes un atbalsta funkcijas var deleģēt sabiedriskajām organizācijām, lai veicinātu sabiedrības iesaistīšanu profesionālās izglītības attīstībā un nodrošinātu profesionālās izglītības kvalitāti un atbilstību darba tirgus prasībām.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu “Spiedieniekārtu lietošanas un tehniskās uzraudzības noteikumi”. Tie noteiks prasības, kas jāievēro, organizējot un veicot darbus ar spiedieniekārtām, kas normatīvajos aktos par spiedieniekārtām un to kompleksiem noteikto klasifikāciju atbilst III un IV kategorijai, lai neradītu draudus cilvēku dzīvībai, veselībai, īpašumam un videi, kā arī nosaka spiedieniekārtu tehniskās uzraudzības kārtību.

Akceptēts noteikumu projekts “Katliekārtu tehniskās uzraudzības kārtība”. Noteikumi noteiks prasības, kas jāievēro, organizējot un veicot darbus ar iekārtām, kas projektētas un stacionāri uzstādītas , lai karsēšanas rezultātā iegūtu sasildītu šķidrumu ar spiedienu virs atmosfēras spiediena un maksimāli pieļaujamo temperatūru, lielāku par 95 oC, bet ne lielāku par 110 oC, kur šķidrumu izmanto kā siltumnesēju ārpus šīs iekārtas, lai neradītu draudus cilvēku dzīvībai, veselībai, īpašumam un videi, kā arī nosaka katliekārtu tehniskās uzraudzības kārtību.

Komiteja akceptēja konceptuālā jautājuma “Sociālās aprūpes pakalpojumu sniegšanas attīstība” projektu.

Akceptēts noteikumu projekts “Ēku kadastrālās vērtēšanas noteikumi”. Noteikumi reglamentēs ēku kadastrālās vērtēšanas procesu kopumā, tā ietvaros veicamās darbības, kā arī noteiks ēku kadastrālās vērtēšanas pamatprincipus, metodes un ēku kadastrālo vērtību aprēķināšanas kārtību.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu “Kārtība, kādā tiek piešķirts un atmaksāts studiju kredīts no valsts budžeta līdzekļiem”. Tie noteiks kārtību, kādā studējošajiem no valsts budžeta līdzekļiem piešķir studiju kredītu, kā arī kārtību, kādā notiek saņemtā kredīta atmaksa un dzēšana. Noteikumu projektā paredzētā kārtība piemērojama studējošajiem, kuri saskaņā ar līgumu starp augstskolu un studējošo studē par maksu.

Akceptēts noteikumu projekts “Kārtība, kādā studējošie saņem kredītus no kredītiestāžu līdzekļiem ar valsts galvojumu”. Noteikumu projektā paredzētā kārtība, kādā saņem studiju kredītu, kā arī kārtība, kādā notiek saņemto studiju kredītu atmaksa un dzēšana, piemērojama studējošajiem, kuri saskaņā ar līgumu starp augstskolu vai koledžu un studējošo studē par maksu.

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!