Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - pie Jums dodas 11. burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 24.05.2000., Nr. 184/186 https://www.vestnesis.lv/ta/id/6893

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvijas Reģionālās arhitektūras akadēmijas sadarbības līgums

Vēl šajā numurā

24.05.2000., Nr. 184/186

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" — pie Jums dodas 11. burtnīca

Godātie lasītāji, kārtējā valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums dodas ar sešpadsmit Ministru kabineta dokumentiem, kas izdoti no 18. līdz 26. aprīlim un "Latvijas Vēstnesī" publicēti no 26. aprīļa līdz 5. maijam. Saskaņā ar likumu "Par valsts civildienestu" izdoti noteikumi par kārtību, kādā pārbaudāma pretendenta atbilstība ierēdņa amatam. Ar 1. jūniju stāsies spēkā noteikumi par kuģu pasažieru reģistrācijas kārtību. Tie attiecas uz Latvijas pasažieru kuģiem un ārvalstu pasažieru kuģiem, kuri ienāk Latvijas ostās. Izņēmums ir karakuģi un kuģi, kuri pārvadā karaspēku, kā arī jahtas, ja tās pārvadā ne vairāk par divpadsmit pasažieriem. Noteikumus par ziņojumiem par bīstamām un piesārņojošām kuģu kravām piemēro kravas kuģiem, naftas, ķīmisko vielu un gāzes tankkuģiem, kā arī pasažieru kuģiem, uz kuriem ir bīstamu vai piesārņojošu vielu kravas. Noteikumiem par stacionāru piesārņojuma avotu radītu gaisu piesārņojošo vielu emisijas novērtēšanu, novēršanu, ierobežošanu un kontroli ir četri pielikumi. Trijos no tiem dotas emisijas robežvērtības dažādām sadedzināšanas iekārtām. Ceturtajā pielikumā — atļaujas veidlapa gaisu piesārņojošo vielu emisijai. "Noteikumi par liftu un to drošības sastāvdaļu projektēšanas, ražošanas un liftu uzstādīšanas atbilstības novērtēšanu" nosaka būtiskās nekaitīguma un drošības prasības šajā nozarē, un tie stāsies spēkā ar šā gada 1. septembri. "Noteikumi par individuālo aizsardzības līdzekļu lietošanu darbā" nosaka minimālās prasības, kas jāievēro, tos lietojot. Pirmajā pielikumā uzskaitīti dažādu veidu individuālie aizsardzības līdzekļi, kā arī aizsardzībai pret kritieniem. Otrajā pielikumā ir veidlapa, kuru aizpilda darba devējs pirms darbu uzsākšanas, nosakot darba vides riskus. Trešajā pielikumā ir darbu saraksts, kurus veicot lietojami atbilstoši aizsardzības līdzekļi. Šie noteikumi stāsies spēkā ar 2001. gada 1. janvāri. "Labības sēklaudzēšanas un sēklu tirdzniecības noteikumi" attiecas uz rudziem, kviešiem, miežiem, auzām, tritikāli, griķiem un kukurūzu. Astoņos pielikumos reglamentēti minimālie attālumi starp atsevišķu šķirņu sējumiem, laukos pieļaujamais slimo augu skaits, prasības šķirnes tīrībai, sēklu kvalitatīvie rādītāji, sklerociju un melnplauku piejaukums, etiķetes krāsa atkarībā no sēklu kategorijas, sēklu un sēklu maisījuma etiķetes vai zīmogojuma saturs. Saskaņā ar likumu "Par nodokļiem un nodevām" izdoti noteikumi "Kārtība, kādā kārtējie nodokļu maksājumi un nokavētie nodokļu maksājumi tiek ieskaitīti budžetā". Ministru kabinets apstiprinājis Informācijas sabiedrības nacionālās padomes nolikumu un Profesionālās izglītības sadarbības padomes nolikumu. Izdoti arī noteikumi un rīkojums par atsevišķu agrāk izdoto dokumentu atzīšanu par spēku zaudējušiem.

Jūsu "LV"

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!