Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 2002. gada 15. novembra lēmums Nr. 308 "Par ""Pārskata par garantētajiem noguldījumiem un maksājumiem noguldījumu garantiju fondā "sagatavošanas noteikumu" apstiprināšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 26.11.2002., Nr. 172 https://www.vestnesis.lv/ta/id/68729

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes lēmums Nr.310

Par "Ieguldījumu fondu pārskatu sagatavošanas noteikumu" apstiprināšanu

Vēl šajā numurā

26.11.2002., Nr. 172

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Finanšu un kapitāla tirgus komisija

Veids: lēmums

Numurs: 308

Pieņemts: 15.11.2002.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes lēmums Nr. 308

(prot. Nr. 41, 3. p.) Rīgā 2002. gada 15. novembrī

Par ““Pārskata par garantētajiem noguldījumiem un maksājumiem noguldījumu garantiju fondā “sagatavošanas noteikumu” apstiprināšanu

Pamatojoties uz Noguldījumu garantiju likuma 11. pantu un Finanšu un kapitāla tirgus komisijas likuma 5.–7. un 17. pantu, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padome nolemj:

Apstiprināt “”Pārskata par garantētajiem noguldījumiem un maksājumiem noguldījumu garantiju fondā” sagatavošanas noteikumus” (pielikumā).

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs U. Cērps

 

“Pārskata par garantētajiem noguldījumiem un maksājumiem noguldījumu garantiju fondā” sagatavošanas noteikumi

1. ““Pārskata par garantētajiem noguldījumiem un maksājumiem noguldījumu garantiju fondā” sagatavošanas noteikumi” (tālāk tekstā — noteikumi) ir sagatavoti, pamatojoties uz Noguldījumu garantiju likuma un Finanšu un kapitāla tirgus komisijas likuma prasībām, un nosaka šī pārskata sagatavošanas un iesniegšanas kārtību.

2. Noteikumi ir saistoši Latvijas Republikā reģistrētām bankām, krājaizdevu sabiedrībām un tām ārvalstu banku filiālēm, kuras saskaņā ar likumu veic maksājumus noguldījumu garantiju fondā (tālāk tekstā — noguldījumu piesaistītājs).

3. Noguldījumu piesaistītājs sagatavo ceturkšņa “Pārskatu par garantētajiem noguldījumiem un maksājumiem noguldījumu garantiju fondā” (tālāk tekstā — pārskats) atbilstoši UPDK 0651106 veidlapai (pielikums) un iesniedz to Finanšu un kapitāla tirgus komisijai līdz nākamā ceturkšņa pirmā mēneša 20. datumam.

4. Pārskatā atspoguļo informāciju par noguldījumu piesaistītājā esošajiem garantētajiem noguldījumiem, izņemot:

4.1. centrālo banku un noguldījumu piesaistītāju noguldījumus;

4.2. finanšu iestāžu noguldījumus;

4.3. to institūciju noguldījumus, kuras tiek finansētas no valsts budžeta vai pašvaldību budžetiem;

4.4. tranzītfondus (saistības pret Latvijas Republikas valdību, kuras izriet no kredītiestādei piešķirtajiem speciālajiem fondiem tranzītkredītu izsniegšanai).

5. Ja noguldītājam vienā noguldījumu piesaistītājā ir vairāki garantētie noguldījumi, tad, aizpildot pārskatu, visus viena noguldītāja garantētos noguldījumus summē un uzskata par vienu garantēto noguldījumu.

6. Ceturkšņa vidējo garantēto noguldījumu atlikumu aprēķina kā attiecīgo mēnešu garantēto noguldījumu atlikumu mēneša pēdējā darbdienā vidējo aritmētisko lielumu.

 

 

Pārejas noteikumi

1. Noteikumi stājas spēkā 2003. gada 1. janvārī.

2. Noguldījumu piesaistītājs maksājumus noguldījumu garantiju fondā veic Finanšu un kapitāla tirgus komisijas kontā Nr. 000380904 Latvijas Bankā, kods LACBLV2X.

3. Ar šo noteikumu spēkā stāšanos spēku zaudē ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes 14.12.2001. lēmumu Nr. 23/7 apstiprinātie “”Pārskata par fizisko personu noguldījumiem un maksājumu Noguldījumu garantiju fondā aprēķinu” sagatavošanas noteikumi”.

 

Informtīva atsauce uz Eiropas Savienības direktīvām

Noteikumos iekļautas tiesību normas, kas izriet no Eiropas Savienības direktīvas 94/19/EC.

 

Pielikums

FK308 COPY.GIF (44993 bytes)

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!