Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - ir iznākusi 7. burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 6.04.2001., Nr. 56 https://www.vestnesis.lv/ta/id/6711

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Kā uz Latvijas robežām raugās ES eksperti

Vēl šajā numurā

06.04.2001., Nr. 56

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" — ir iznākusi 7. burtnīca

Godātie lasītāji, kārtējā valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums dodas ar deviņiem likumiem, kas Saeimā pieņemti 1. un 8. martā, bet "Latvijas Vēstnesī" izsludināti no 9. līdz 21. martam, un septiņpadsmit Ministru kabineta noteikumiem, kas izdoti 27. februārī un 6. martā. Saeima ratificējusi Latvijas Republikas, Igaunijas Republikas un Lietuvas Republikas līgumu par kopīgas augstākās izglītības telpas izveidošanu Baltijas valstīs un Starptautiskās telekomunikāciju savienības konstitūciju, konvenciju un papildprotokolu par strīdu obligātu nokārtošanu. Izdarīti grozījumi likumos "Latvijas Nacionālo bruņoto spēku piedalīšanās starptautiskajās operācijās", "Par nodokļiem un nodevām", "Par pievienotās vērtības nodokli", "Par akcīzes nodokli naftas produktiem" un Antidempinga likumā.

Ministru kabineta izdotie Zāļu ievešanas, izvešanas un izplatīšanas noteikumi reglamentē zāļu ievešanu un izplatīšanu Latvijā, izvešanu, lieltirgotavu atvēršanu un darbību, kā arī zāļu izplatīšanas pārraudzību. Noteikumi neattiecas uz homeopātiskām un augu izcelsmes zālēm, medicīniskām gāzēm, imunoloģiskiem preparātiem u.c. Attiecībā uz zāļu uzglabāšanas temperatūru noteikts, ka istabas temperatūra ir no plus piecpadsmit līdz divdesmit pieciem grādiem pēc Celsija, vēsa vieta — no plus astoņiem līdz piecpadsmit grādiem, bet auksta vieta — no plus diviem līdz plus astoņiem grādiem. Noteikumi par medicīnisko ierīču un medicīnisko preču reģistrācijas, realizācijas un izplatīšanas kārtību attiecas uz instrumentiem, aparātiem, mehānismiem, kurus izmanto slimību diagnostikai, novērošanai, ārstēšanai u.tml. Saskaņā ar Farmācijas likumu izdoti Zāļu lietošanas izraisīto blakusparādību uzraudzības noteikumi. Tie uzliek par pienākumu ārstniecības personām un farmācijas speciālistiem ziņot Valsts zāļu aģentūrai par visām zāļu lietošanas izraisītām nopietnām blakusparādībām. Saskaņā ar Pārtikas aprites uzraudzības likumu izdoti noteikumi par obligātajām nekaitīguma prasībām spirtam un alkoholiskajiem dzērieniem un to marķējumam. Noteikumu pirmajā pielikumā uzskaitītas alkoholisko dzērienu grupas, norādot to ražošanas nosacījumus un kaitīgo piemaisījumu normas. Otrajā pielikumā ir dzērienu ģeogrāfiskās izcelsmes norādes. Trešajā pielikumā noteikts, kādu liķieru ražošanā atļauts izmantot tikai dabiskās aromatizējošās vielas, bet ceturtajā — kādus augļus un ogas atļauts izmantot augļu spirta ražošanā. Saskaņā ar Izglītības likumu izdoti noteikumi par kārtību, kādā valsts organizē un finansē mācību līdzekļu izdošanu un iegādi. Ar šā gada 1. jūliju stāsies spēkā jaunie noteikumi par minimālo algu.

Jūsu "LV"

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!