Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
1998. gada 14. oktobra likums "Grozījumi likumā "Par Latvijas Republikas kontinentālo šelfu un ekonomisko zonu"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 30.10.1998., Nr. 322/325 https://www.vestnesis.lv/ta/id/51523-grozijumi-likuma-par-latvijas-republikas-kontinentalo-selfu-un-ekonomisko-zonu-

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Kultūras institūciju likums

Vēl šajā numurā

30.10.1998., Nr. 322/325

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Saeima

Veids: likums

Pieņemts: 14.10.1998.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Saeima ir pieņēmusi un Valsts

prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi likumā "Par Latvijas Republikas kontinentālo šelfu un ekonomisko zonu"

Izdarīt likumā "Par Latvijas Republikas kontinentālo šelfu un ekonomisko zonu" (Latvijas Republikas Augstākās Padomes un Valdības Ziņotājs, 1993, 7. nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt likuma nosaukumā un tekstā vārdus "ekonomiskā zona" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "ekskluzīvā ekonomiskā zona" (attiecīgā locījumā).

2. Papildināt 1. pantu pēc vārdiem "aiz teritoriālās jūras robežām" ar vārdiem "un sniedzas līdz šā likuma 3. pantā noteiktajām robežām".

3. Papildināt 2. pantu pēc vārdiem "aiz teritoriālās jūras robežām" ar vārdiem "un sniedzas līdz šā likuma 3. pantā noteiktajām robežām".

4. Aizstāt likuma tekstā vārdus "starpvalstu līgumi" (attiecīgā locījumā) un vārdus "starpvaldību līgumi" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "starptautiskie līgumi" (attiecīgā locījumā).

5. Aizstāt likuma tekstā vārdus "Latvijas Republikas Ministru Padome" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Ministru kabinets" (attiecīgā locījumā).

6. Izslēgt 13. panta pirmajā daļā vārdus "saskaņā ar Latvijas Republikas divpusējo un daudzpusējo starptautisko līgumu noteikumiem".

7. Papildināt 13. pantu ar trešo daļu šādā redakcijā:

"Juridiskās un fiziskās personas, kas, pamatojoties uz Latvijas Republikas institūcijas izsniegtu atļauju (licenci), veic zinātnisku vai ekonomisku darbību ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā, ievēro Latvijas Republikas normatīvos aktus nodokļu, vides aizsardzības un darba drošības jomā."  

8. Aizstāt likuma tekstā vārdus "Vides aizsardzības komiteja" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija" (attiecīgā locījumā).

9. Aizstāt likuma tekstā vārdus "likumdošanas akti" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "normatīvie akti" (attiecīgā locījumā).

10. Izslēgt 28. panta otrajā daļā vārdus "juridiskās un".

11. Izteikt 29. panta otro teikumu šādā redakcijā:

"Aizturētā kuģa apkalpi un kuģi atbrīvo pēc tam, kad saņemta atbilstoša garantija, kas noteikta saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem."

Pārejas noteikums

Ar šā likuma spēkā stāšanos spēku zaudē Satversmes 81. panta kārtībā izdotie Ministru kabineta noteikumi nr.280 "Grozījumi likumā "Par Latvijas Republikas kontinentālo šelfu un ekonomisko zonu"" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 1998, 18.nr.).

Likums Saeimā pieņemts 1998.gada 14.oktobrī.

  Valsts prezidents G.Ulmanis

Rīgā 1998.gada 30.oktobrī

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!