Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Sestās Saeimas vēlēšanu oficiālie rezultāti. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 21.10.1995., Nr. 162 https://www.vestnesis.lv/ta/id/37396

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valsts prezidenta paziņojums

Vēl šajā numurā

21.10.1995., Nr. 162

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Sestās Saeimas vēlēšanu oficiālie rezultāti

6. SAEIMĀ IEVĒLĒTIE DEPUTĀTI. Alfabētiskā kārtojumā

1. Andris Ameriks Tautas saskaņas partija

2. Raitis Apalups Latvijas Vienības partija

3. Pēteris Apinis Savienība Latvijas ceļš

4. Romāns Apsītis Savienība Latvijas ceļš

5. Dzintars Ābiķis Savienība Latvijas ceļš

6. Jānis Ādamsons Savienība Latvijas ceļš

7. Vents Balodis Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

8. Edgars Bāns Latvijas Vienības partija

9. Aleksandrs Bartaševičs Latvijas Sociālistiskā partija

10. Martijans Bekasovs Latvijas Sociālistiskā partija

11. Indulis Bērziņš Savienība Latvijas ceļš

12. Ilmārs Bišers Demokrātiskā partija Saimnieks

13. Valdis Birkavs Savienība Latvijas ceļš

14. Jānis Bunkšs Savienība Latvijas ceļš

15. Juris Celmiņš Demokrātiskā partija Saimnieks

16. Alfreds Čepānis Demokrātiskā partija Saimnieks

17. Kārlis Čerāns Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

18. Ziedonis Čevers Demokrātiskā partija Saimnieks

19. Imants Daudišs Savienība Latvijas ceļš

20. Oļegs Deņisovs Latvijas Sociālistiskā partija

21. Roberts Dilba Latvijas Vienības partija

22. Juris Dobelis Latvijas Nacionāli konservatīvā partija - LNNK

un Latvijas Zaļā partija

23. Vladilens Dozorcevs Tautas saskaņas partija

24. Kārlis Jūlijs Druva Latvijas Zemnieku savienības,

Latvijas Kristīgo demokrātu savienības

un Latgalē Latgales Demokrātiskās partija

25. Oļģerts Dunkers Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

26. Indulis Emsis Latvijas Nacionāli konservatīvā partija - LNNK

un Latvijas Zaļā partija

27. Aivars Endziņš Savienība Latvijas ceļš

28. Guntis Eniņš Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

29. Māris Gailis Savienība Latvijas ceļš

30. Gunta Gannusa Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

31. Modris Goba Demokrātiskā partija Saimnieks

32. Aleksandrs Golubovs Latvijas Sociālistiskā partija

33. Anatolijs Gorbunovs Savienība Latvijas ceļš

34. Viesturs Gredzens Latvijas Vienības partija

35. Oskars Grīgs Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

36. Ojārs Grinbergs Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

37. Edmunds Grīnbergs Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

38. Māris Grīnblats Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

39. Guntars Grīnblats Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

40. Ervids Grinovskis Latvijas Zemnieku savienības,

Latvijas Kristīgo demokrātu savienības

un Latgalē Latgales Demokrātiskās partija

41. Aigars Jirgens Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

42. Roberts Jurdžs Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

43. Jānis Jurkāns Tautas saskaņas partija

44. Ernests Jurkāns Demokrātiskā partija Saimnieks

45. Juris Kaksītis Demokrātiskā partija Saimnieks

46. Viktors Kalnbērzs Latvijas Vienības partija

47. Jānis Kalviņš Latvijas Nacionāli konservatīvā partija - LNNK

un Latvijas Zaļā partija

48. Ēriks Kaža Demokrātiskā partija Saimnieks

49. Jānis Kazāks Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

50. Paulis Kļaviņš Latvijas Zemnieku savienības,

Latvijas Kristīgo demokrātu savienības

un Latgalē Latgales Demokrātiskās partija

51. Aleksandrs Kiršteins Latvijas Nacionāli konservatīvā partija - LNNK

un Latvijas Zaļā partija

52. Odisejs Kostanda Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

53. Andrejs Krastiņš Latvijas Nacionāli konservatīvā partija - LNNK

un Latvijas Zaļā partija

54. Ilga Kreituse Demokrātiskā partija Saimnieks

55. Aivars Guntis Kreituss Demokrātiskā partija Saimnieks

56. Vilis Krištopans Savienība Latvijas ceļš

57. Valdis Krisbergs Demokrātiskā partija Saimnieks

58. Janīna Kušnere Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

59. Ludmila Kuprijanova Tautas saskaņas partija

60. Ivars Jānis Ķezbers Demokrātiskā partija Saimnieks

61. Jānis Lagzdiņš Savienība Latvijas ceļš

62. Aristids Jēkabs Lambergs Latvijas Nacionāli konservatīvā partija - LNNK

un Latvijas Zaļā partija

63. Kristiāna Lībane Savienība Latvijas ceļš

64. Modris Lujāns Latvijas Sociālistiskā partija

65. Jānis Mauliņš Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

66. Andrejs Naglis Latvijas Zemnieku savienības,

Latvijas Kristīgo demokrātu savienības

un Latgalē Latgales Demokrātiskās partija

67. Valdis Nagobads Demokrātiskā partija Saimnieks

68. Leopolds Ozoliņš Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

69. Andrejs Panteļējevs Savienība Latvijas ceļš

70. Normunds Pēterkops Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

71. Aleksandrs Pētersons Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

72. Modris Plāte Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

73. Andrejs Požarnovs Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

74. Aida Prēdele Latvijas Zemnieku savienības,

Latvijas Kristīgo demokrātu savienības

un Latgalē Latgales Demokrātiskās partija

75. Pauls Putniņš Latvijas Zemnieku savienības,

Latvijas Kristīgo demokrātu savienības

un Latgalē Latgales Demokrātiskās partija

76. Jānis Rāzna Demokrātiskā partija Saimnieks

77. Andris Rubins Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

78. Jānis Rubulis Latvijas Vienības partija

79. Māris Rudzītis Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

80. Anta Rugāte Latvijas Zemnieku savienības,

Latvijas Kristīgo demokrātu savienības

un Latgalē Latgales Demokrātiskās partija

81. Andris Saulītis Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

82. Atis Sausnītis Demokrātiskā partija Saimnieks

83. Antons Seiksts Savienība Latvijas ceļš

84. Anna Seile Latvijas Nacionāli konservatīvā partija - LNNK

un Latvijas Zaļā partija

85. Juris Sinka Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

86. Leonards Stašs Tautas saskaņas partija

87. Jānis Straume Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

88. Jānis Strods Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

89. Pēteris Tabūns Latvijas Nacionāli konservatīvā partija - LNNK

un Latvijas Zaļā partija

90. Leonards Teniss Demokrātiskā partija Saimnieks

91. Andris Tomašūns Savienība Latvijas ceļš

92. Anatolijs Tučs Latvijas Vienības partija

93. Dainis Turlais Demokrātiskā partija Saimnieks

94. Jānis Urbanovičs Tautas saskaņas partija

95. Gundars Valdmanis Latvijas Vienības partija

96. Juris Galerijs Vidiņš Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

97. Māris Vītols Latvijas Zemnieku savienības,

Latvijas Kristīgo demokrātu savienības

un Latgalē Latgales Demokrātiskās partija

98. Juris Zaķis Demokrātiskā partija Saimnieks

99. Elmārs Zelgalvis Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

100. Roberts Zīle Apvienība Tēvzemei un Brīvībai

6. SAEIMĀ IEVĒLĒTIE DEPUTĀTI. Sarakstu kārtojumā

2. Latvijas Zemnieku savienības, Latvijas Kristīgo demokrātu savienības un Latgalē Latgales Demokrātiskās partijas apvienotais saraksts

1 Kārlis Jūlijs Druva

2 Ervids Grinovskis

3 Paulis Kļaviņš

4 Andrejs Naglis

5 Aida Prēdele

6 Pauls Putniņš

7 Anta Rugāte

8 Māris Vītols

 

4. Latvijas Vienības partija

1 Raitis Apalups

2 Edgars Bāns

3 Roberts Dilba

4 Viesturs Gredzens

5 Viktors Kalnbērzs

6 Jānis Rubulis

7 Anatolijs Tučs

8 Gundars Valdmanis

 

6. Tautas saskaņas partija

1 Andris Ameriks

2 Vladilens Dozorcevs

3 Jānis Jurkāns

4 Ludmila Kuprijanova

5 Leonards Stašs

6 Jānis Urbanovičs

 

9. Demokrātiskā partija

Saimnieks

1 Ilmārs Bišers

2 Juris Celmiņš

3 Alfreds Čepānis

4 Ziedonis Čevers

5 Modris Goba

6 Ernests Jurkāns

7 Juris Kaksītis

8 Ēriks Kaža

9 Ilga Kreituse

10 Aivars Guntis Kreituss

11 Valdis Krisbergs

12 Ivars Jānis Ķezbers

13 Valdis Nagobads

14 Jānis Rāzna

15 Atis Sausnītis

16 Leonards Teniss

17 Dainis Turlais

18 Juris Zaķis

 

10. Latvijas Sociālistiskā

partija

1 Aleksandrs Bartaševičs

2 Martijans Bekasovs

3 Oļegs Deņisovs

4 Aleksandrs Golubovs

5 Modris Lujāns

 

13. Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)

1 Kārlis Čerāns

2 Oļģerts Dunkers

3 Guntis Eniņš

4 Gunta Gannusa

5 Ojārs Grinbergs

6 Edmunds Grīnbergs

7 Jānis Kazāks

8 Odisejs Kostanda

9 Janīna Kušnere

10 Jānis Mauliņš

11 Modris Plāte

12 Andris Rubins

13 Māris Rudzītis

14 Andris Saulītis

15 Jānis Strods

16 Elmārs Zelgalvis

 

14. Apvienība

“Tēvzemei un Brīvībai”

1 Vents Balodis

2 Oskars Grīgs

3 Māris Grīnblats

4 Guntars Grīnblats

5 Aigars Jirgens

6 Roberts Jurdžs

7 Leopolds Ozoliņš

8 Andrejs Požarnovs

9 Normunds Pēterkops

10 Aleksandrs Pētersons

11 Juris Sinka

12 Jānis Straume

13 Juris Galerijs Vidiņš

14 Roberts Zīle

17. Savienība

“Latvijas ceļš”

1 Pēteris Apinis

2 Romāns Apsītis

3 Dzintars Ābiķis

4 Jānis Ādamsons

5 Valdis Birkavs

6 Jānis Bunkšs

7 Indulis Bērziņš

8 Imants Daudišs

9 Aivars Endziņš

10 Māris Gailis

11 Anatolijs Gorbunovs

12 Vilis Krištopans

13 Jānis Lagzdiņš

14 Kristiāna Lībane

15 Andrejs Panteļējevs

16 Antons Seiksts

17 Andris Tomašūns

 

18. Latvijas Nacionāli konservatīvā partija - LNNK

un Latvijas Zaļā partija

1 Juris Dobelis

2 Indulis Emsis

3 Jānis Kalviņš

4 Aleksandrs Kiršteins

5 Andrejs Krastiņš

6 Aristids Jēkabs Lambergs

7 Anna Seile

8 Pēteris Tabūns

Sestās Saeimas vēlēšanu oficiālie rezultāti

Papildus 1. lpp. materiālam

Vakar, 20. oktobrī, Centrālās vēlēšanu komisijas sēdē, piedaloties vēlēšanu sarakstu iesniedzējiem, komisijas locekļiem un žurnālistiem. Foto: Māris Kaparkalējs, "LV"

Par sarakstiem saņemto balsu un mandātu skaits

Par visiem sarakstiem saņemto balsu skaits

Derīgo aplokšņu kopskaits 955 392

Saraksta

Saraksta

Par sarakstu no-

%

numurs

nosaukums

doto balsu sk.

 
       

1

Latvijas Liberālā partija

2163

0.22640

2

Latvijas Zemnieku savienības,

   
 

Latvijas Kristīgo demokrātu savienības

   
 

un Latgalē Latgales demokrātiskās partijas apvienotais saraksts

60498

6.33227

3

Maznodrošināto politiskā apvienība

   
 

un Latviešu neatkarības partija

9468

0.99101

4

Latvijas Vienības partija

68305

7.14942

5

Latvijas Demokrātiskās darba partijas (LDDP),

   
 

Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP)

   
 

un Latvijas Apkrāpto cilvēku aizstāvības partijas

   
 

“Taisnība” (Taisnība) koalīcija “Darbs un taisnīgums”

43599

4.56347

6

Tautas saskaņas partija

53041

5.55175

7

Latviešu zemnieku savienība

13009

1.36164

8

Latvijas Krievu pilsoņu partija (LKPP)

11924

1.24807

9

Demokrātiskā partija “Saimnieks”

144758

15.15169

10

Latvijas Sociālistiskā partija

53325

5.58148

11

Latvijas Nacionāli demokrātiskā partija

1367

0.14308

12

Partijas “Mūsu zeme” un “Pretkomunistu apvienība”

5050

0.52858

13

“Tautas kustība Latvijai” (Zīgerista partija)

142324

14.89692

14

Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”

114050

11.93751

15

Latvijas Tautas fronte

11090

1.16078

16

Tautsaimnieku politiskā apvienība “Tautsaimnieks”

14209

1.48724

17

Savienība “Latvijas ceļš”

139929

14.64624

18

Latvijas Nacionāli konservatīvā partija — LNNK

   
 

un Latvijas Zaļā partija

60352

6.31699

19

Demokrātu partija

2546

0.26649

Par sarakstu iegūto mandātu skaitu

Sa-

 

Iegūto mandātu skaits

         

rak-

Vis-

Rī-

Vid-

Lat-

Kur-

Zem-

 

sta Saraksta nosaukums

pār

gas

zemes

gales

zemes

gales

 

nu-

valstī

vēlēš.

vēlēš

vēlēš.

vēlēš.

vēlēš.

 

murs

 

apg.

apg.

apg.

apg.

apg.

 
 

100

27

25

19

14

15

 
 

man-

man-

man-

man-

man-

man-

 
 

dāti

dāti

dāti

dāti

dāti

dāti

 
               

2.

Latvijas Zemnieku savienības,

           
 

Latvijas Kristīgo demokrātu

           
 

savienības un Latgalē Latgales

           
 

demokrātiskās partijas

           
 

apvienotais saraksts

8

2

2

2

1

1

4.

Latvijas Vienības partija

8

1

3

2

1

1

6.

Tautas saskaņas partija

6

3

1

2

9.

Demokrātiskā partija “Saimnieks”

18

4

5

3

3

3

10.

Latvijas Sociālistiskā partija

5

2

3

13.

“Tautas kustība Latvijai”

           
 

(Zīgerista partija)

16

3

4

2

3

4

14.

Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”

14

5

4

1

2

2

17.

Savienība “Latvijas ceļš”

17

4

4

3

3

3

18.

Latvijas Nacionāli konservatīvā partija —

           
 

LNNK un Latvijas zaļā partija

8

3

2

1

1

1

Par sarakstiem, kuri saņēmuši ne mazāk kā 5 % no balsu kopskaita

Derīgo aplokšņu kopskaits 955 392

Saraksta

Saraksta

Par sarakstu no-

%

numurs

nosaukums

doto balsu sk.

 
       

2

Latvijas Zemnieku savienības, Latvijas Kristīgo demokrātu

   
 

savienības un Latgalē Latgales demokrātiskās partijas

   
 

apvienotais saraksts

60498

6.33227

4

Latvijas Vienības partija

68305

7.14942

6

Tautas saskaņas partija

53041

5.55175

9

Demokrātiskā partija “Saimnieks”

144758

15.15169

10

Latvijas Sociālistiskā partija

53325

5.58148

13

“Tautas kustība Latvijai” (Zīgerista partija)

142324

14.89692

14

Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”

114050

11.93751

17

Savienība “Latvijas ceļš”

139929

14.64624

18

Latvijas Nacionāli konservatīvā partija — LNNK

   
 

un Latvijas zaļā partija

60352

6.31699

Informācija — projekts:

Par 6. Saeimas pirmās sēdes iespējamo darbu

Projekts sagatavots, pamatojoties uz Latvijas Republikas
Satversmes un Saeimas Kārtības ruļļa prasībām

1. Jaunievēlētās Saeimas pirmo sēdi atbilstoši Latvijas Republikas Satversmes 17.pantam atklāj iepriekšējās Saeimas priekšsēdētājs (vai Prezidija uzdevumā cits Prezidija loceklis).

Iespējama īsa uzruna.

2. Iepriekšējās Saeimas priekšsēdētājs (vai Prezidija uzdevumā cits Prezidija loceklis) turpina vadīt sēdi un paziņo pirmās sēdes darba kārtību.

Darba kārtības projekts izsniegts deputātiem, un par šo darba kārtību iepriekš jau ir vienojusies Pagaidu frakciju padome.

3. Darba kārtības apstiprināšana.

4. Balsu skaitītāju ievēlēšana.

Pagaidu frakciju padome iepriekš vienojusies par skaitu un ievēlēšanas kārtību. Kandidatūras izvirza Saeimas Kārtības ruļļa 33.panta noteiktajā kārtībā.

5. Mandātu komisijas ievēlēšana.

Pagaidu frakciju padome iepriekš vienojusies par skaitu. Kandidatūras izvirza Saeimas Kārtības ruļļa 33.pantā noteiktajā kārtībā. Pagaidu frakciju padome iepriekš vienojusies par ievēlēšanas kārtību.

Pārtraukums.

Pārtraukuma laikā Mandātu komisija sagatavo ziņojumu par deputātu pilnvarām.

6. Mandātu komisijas ziņojums.

Atbilstoši Latvijas Republikas Satversmes 18.pantam deputāti balso par savu pilnvaru apstiprināšanu.

7. Ministru kabineta ziņojums par pilnvaru nolikšanu.

Atbilstoši Ministru kabineta iekārtas 9.pantam kabinets turpina pildīt savus amata pienākumus.

8. Saeimas Prezidija vēlēšanas.

1) Saeimas priekšsēdētāja vēlēšanas.

Kandidatūras tiek izvirzītas un vēlēšanas notiek Saeimas Kārtības ruļļa III nodaļā noteiktajā kārtībā. Pēc Saeimas priekšsēdētāja ievēlēšanas viņš pārņem sēdes vadību.

2) Saeimas priekšsēdētāja biedru vēlēšanas.

Katru biedru ievēl atsevišķi. Kandidatūras tiek izvirzītas un vēlēšanas notiek Saeimas Kārtības ruļļa III nodaļā noteiktajā kārtībā.

3) Saeimas sekretāra vēlēšanas.

Kandidatūras tiek izvirzītas un vēlēšanas notiek Saeimas Kārtības ruļļa III nodaļā noteiktajā kārtībā.

4) Saeimas sekretāra biedra vēlēšanas.

Kandidatūras tiek izvirzītas un balsošana notiek Saeimas Kārtības ruļļa III nodaļā noteiktajā kārtībā.

Sēdi slēdz un paziņo nākamās sēdes dienu.

Par citiem vēlēšanu oficiālajiem datiem — "LV" nākamajā numurā

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!