Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 28.marta sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 29.03.2000., Nr. 113/114 https://www.vestnesis.lv/ta/id/3541

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valsts saimnieciskās darbības revīzijas departamenta kolēģijas lēmums Nr.5.1-2-6/00

Par bezpeļņas organizācijas pašvaldības uzņēmuma "Jelgavas ūdensvada un kanalizācijas saimniecība" finansiālās un saimnieciskās darbības revīziju

Vēl šajā numurā

29.03.2000., Nr. 113/114

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta 28.marta sēdē

Akceptēti noteikumi "Dabas lieguma "Liepājas ezers" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi". Liegums tiek izveidots, lai nodrošinātu ūdensputnu, kā arī piekrastes un ūdens biotipu aizsardzību.

Akceptēti noteikumi "Dabas lieguma "Babītes ezers" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi". Liegums izveidots, lai saglabātu ūdensputniem nozīmīgu barošanās, ligzdošanas un spalvu mešanas vietu un nozīmīgu atpūtas vietu migrācijas laikā.

Akceptēts rīkojums "Par Latvijas Republikas valdības un Irānas Islama Republikas valdības nolīgumu par pasažieru un kravu starptautiskajiem pārvadājumiem ar autotransportu".

Valdība akceptēja un nosūtīja izskatīšanai likumprojektu "Par darbinieku aizsardzību darba devēja maksātnespējas gadījumā". Likums ieviesīs garantiju sistēmu darbinieku tiesību aizsardzību aizsardzības jomā, kā arī mazinās sociālo spriedzi sabiedrībā, saistībā ar darba devēju maksātnespēju un tās sekām.

Akceptēts grozījumu projekts likumā "Par nodokļiem un nodevām". Grozījumu projekts Saeimai tiks iesniegts vienlaikus ar 2001.gada budžeta projektu.

Akceptēti noteikumi "Ārvalstnieku un bezvalstnieku nodarbināšanas kārtība Latvijā". Tie nosaka kārtību, kādā Latvijā atļauts nodarbināt ārvalstniekus un bezvalstniekus, kuriem nav pastāvīgās uzturēšanās atļaujas, neatkarīgi no viņu legālās ieceļošanas un uzturēšanās pamata.

Akceptēti grozījumi Ministru kabineta 1999.gada 12.janvāra noteikumos Nr.11 "Kārtība, kādā Valsts ieņēmumu dienests sniedz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai ziņas par veiktajām valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām".

Akceptēti grozījumi Ministru kabineta 1997.gada 14.janvāra noteikumos Nr.29 "Noteikumi par Labklājības ministrijas uzraudzībā esošo narkotisko vielu, psihotropo vielu un prekursoru sarakstiem". Narkotisko vielu, psihotropo vielu un prekursoru saraksti precizēti atbilstoši ANO Starptautiskās narkotiku kontroles padomes kontrolējamo vielu sarakstiem.

Ministru kabinets akceptēja rīkojumu "Par nekustamā īpašuma objektu nodošanu valsts akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži" īpašumā".

Akceptēti grozījumi Ministru kabineta 1998.gada 27.oktobra noteikumos Nr.421 "Apdrošināšanas sabiedrības gada pārskata sastādīšanas noteikumi".

Ministru kabinets akceptēja "Noteikumus par sociālā nodokļa parādu dzēšanu tiem darba devējiem, kuri pēc stāvokļa uz 1998.gada 1.janvāri nav bijuši tiesību subjekti".

Akceptēti grozījumi Ministru kabineta 1998.gada 30.jūnija noteikumos Nr.237 "Kārtība, kādā izpildāma muitas procedūra – ievešana pārstrādei".

Valdība akceptēja rīkojumu "Par Latvijas Republikas valdības un Horvātijas Republikas valdības līgumu par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma nodokļiem".

Akceptēts rīkojums "Par Latvijas Republikas valdības un Slovēnijas Republikas valdības konvenciju par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma un kapitāla nodokļiem".

Ministru kabinets akceptēja "Noteikumus par kafijas zudumu normām" . Tie noteiks maksimālās pieļaujamās kafijas zuduma normas, par kurām akcīzes preču ražotnes turētājs var nemaksāt akcīzes nodokli, ja, veicot kafijas krājumu inventarizāciju par konkrēto taksācijas periodu, ir konstatēti kafijas zudumi.

Akceptēts rīkojums "Par Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vienību un ārvalstu bruņoto spēku vienību kopīgajām militārajām mācībām Latvijas teritorijā 2000.gadā".

Valdība akceptēja rīkojumu "Par Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vienību piedalīšanos kopējās militārajās mācībās ārzemēs 2000.gadā". 2000.gadā paredzētas 20 militārās mācības ārzemēs.

Akceptēti noteikumi "Latvijas Nacionālās akreditācijas padomes nolikums" un rīkojums "Par Ministru kabineta 1994.gada 23.augusta rīkojuma Nr.404-r "Par Latvijas Nacionālās akreditācijas padomes izveidošanu" atzīšanu par spēku zaudējušu".

Valdība akceptēja un nosūtīja izskatīšanai Saeimai likumprojektu "Par atbildību par preces un pakalpojuma trūkumiem". Tas regulēs atbildību par kaitējumu, kas nodarīts personas veselībai, dzīvībai vai mantai preces vai pakalpojuma trūkumu dēļ, kā arī noteiks zaudējumu atlīdzības pienākumu.

Akceptēts un nosūtīts izskatīšanai Saeimā likumprojekts "Preču un pakalpojumu drošuma likums". Likuma mērķis būs panākt drošu un personas dzīvībai, veselībai un mantai, kā arī videi nekaitīgu preču ražošanu, laišanu apgrozībā un pakalpojumu sniegšanu.

Akceptēts rīkojums "Par Valsts īpašuma privatizācijas fonda līdzekļu izlietošanas programmu 2000.gadam".

Valdība akceptēja noteikumus "Kārtība, kādā tautas skaitīšanā iegūstama informācija par atsevišķām Latvijas iedzīvotāju grupām".

Akceptēts rīkojums "Par Latvijas Pasta skolas, Rīgas Valsts tehniskās ģimnāzijas, Zasulauka arodvidusskolas un Rīgas Tehniskās koledžas reorganizāciju".

Akceptēti grozījumi Ministru kabineta 2000.gada 2.februāra rīkojumā Nr.53 "Par Ministru kabineta Apbalvošanas padomi".

Akceptēts grozījums pasākumu plānā Integrētās valsts nozīmes informācijas sistēmas (megasistēmas) attīstībai.

Valdība akceptēja rīko jumu "Par Ministru kabineta Atzinības raksta piešķiršanu" . Atzinības raksti piešķirti Izglītības un zinātnes ministrijas Informātikas un saimnieciskās vadības departamenta speciālistam Vitālijam Eidukam par ilggadēju un godprātīgu darbu izglītības sistēmā un Latvijas Dailes teātra aktrisei Dinai Kuplei par mūža ieguldījumu teātra mākslā.

Akceptēts rīkojums "Par Z.Grinpauku". Zigfrīds Grinpauks apstiprināts Izglītības valsts inspekcijas vadītāja amatā.

Akceptēts grozījumu projekts Vispārējās izglītības likumā .

Valdība akceptēja grozījumus Ministru kabineta 1999.gada 6.aprīļa noteikumos Nr.131 "Latvijas Republikas vīzu izsniegšanas kārtība" un grozījumus Ministru kabineta 1999.gada 28.decembra noteikumos Nr.455 "Noteikumi par valsts nodevu par vīzu un uzturēšanās atļauju izsniegšanu un ar to saistītajiem pakalpojumiem". Grozījumi paredz atrisināt jautājumu par pasažieru un kravas dzelzceļa pārvadājumus apkalpojošā personāla robežas šķērsošanu.

Akceptēti "Noteikumi par 2000.gadā veicamajiem maksājumiem par uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību) valsts kapitāla izmantošanu".

Akceptēts rīkojums "Par meža atjaunošanas drošības naudas atlikumu nodošanu".

Valdības preses departaments

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!