• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Par kopīgu Baltijas ekonomisko telpu. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 18.01.2000., Nr. 13 https://www.vestnesis.lv/ta/id/326

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par Latvijas valdības vienoto nostāju Čečenijas jautājumā

Vēl šajā numurā

18.01.2000., Nr. 13

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Par kopīgu Baltijas ekonomisko telpu

Pagājušajā nedēļā Ministru kabineta izveidotās Konsultatīvās padomes ārējās ekonomiskās politikas koordinācijas jautājumos sēdē dažādu Latvijas institūciju pārstāvji dalījās ar viedokļiem ārējās ekonomiskās politikas jautājumos un sadarbību ar Lietuvas un Igaunijas republikām.

Kā informē Konsultatīvās padomes priekšsēdētājs Uldis Vītoliņš, sanāksmes gaitā izvirzīti divi stratēģiskie pamatuzdevumi — Latvijas ekonomisko interešu aktivizēšana Lietuvā un Igaunijā un vienotas ekonomiskās telpas nostiprināšanas process. Sēdē uzstājās Latvijas vēstnieki Igaunijā un Lietuvā, sniedzot padomes dalībniekiem vispusīgus ziņojumus par ekonomisko situāciju Baltijas kaimiņvalstīs un zināmo ietekmi uz Baltijas vienoto ekonomisko telpu, par Latvijas iekšējā tirgus aizstāvēšanas pasākumiem jeb tā saucamiem "cūku kariem".

"Sēdes gaitā tika apspriestas konkrētas problēmas, kuru risināšana varētu veicināt ekonomisko sadarbību. Viena no tām ir pārāk kompleksā un ilgā Latvijas un Lietuvas robežas šķērsošana," informēja U.Vītoliņš, atzīmējot, ka Konsultatīvās padomes dalībnieki pieņēma lēmumu, kā iesaistīt citas atbildīgās institūcijas šīs problēmas risināšanā.

U.Vītoliņš arī komentēja, ka pirmo reizi tikušas apspriestas problēmas, kas rodas, Latvijas uzņēmējiem piedaloties starptautiskos konkursos, kā arī aktualizētas citas Latvijas uzņēmēju sūdzības.

Padomes sēde bija ļoti veiksmīga un sniedza reālu ieguldījumu Baltijas ekonomiskās telpas attīstībā un Latvijas uzņēmēju darbības apstākļu uzlabošanā Latvijā un Igaunijā.

"RKT—Publicitāte" informācija

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!