• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Valsts prezidente: - sveicot arhitektu Gunāru Birkertu - darba vizītē kārtējā reģionā, Līvānos - pošoties uz starptautisko holokausta forumu - nozīmējot Latvijas vēstnieku ASV. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 18.01.2000., Nr. 13 https://www.vestnesis.lv/ta/id/319

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

"Cilvēki bez principiem"

Vēl šajā numurā

18.01.2000., Nr. 13

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Valsts prezidente:

— sveicot arhitektu Gunāru Birkertu

Valsts prezidente Vaira Vīķe–Freiberga vakar, 17. janvārī, nosūtījusi apsveikumu arhitektam Gunāram Birkertam 75.gadskārtā. "Esmu priecīga un lepna, ka mūsu zeme ir dāvājusi pasaulei vienu no diženākajiem mūsu gadsimta ekspresīvās arhitektūras mākslas meistariem, kura liktenī un darbos latviskās saknes un kultūras mantojums savijies ar pasaules kultūru un radošās domas atraisītību," raksta Valsts prezidente.

V.Vīķe–Freiberga izsaka pateicību G.Birkertam par pašaizliedzīgo darbu un radošo domu, ko arhitekts iegulda mūsu Nacionālās bibliotēkas tapšanā.

— darba vizītē kārtējā reģionā, Līvānos

Turpinot sekot līdzi Latvijas reģionu attīstības procesiem, Valsts prezidente Vaira Vīķe–Freiberga šodien, 18. janvārī, dosies darba vizītē uz Līvāniem, lai iepazītos ar šā Latgales reģiona novada attīstības iespējām un tendencēm. Vizītes laikā plānots iepazīties ar zemnieku saimniecības "Rūķīši" darba pieredzi, apmeklēt lielāko vietējo uzņēmumu akciju sabiedrību "Līvānu stikls" un SIA "Anda Optec" — modernas un konkurētspējīgas produkcijas ražotāju.

Valsts prezidente piedalīsies diskusijā, kurā par Latgales attīstības iespējām spriedīs pētnieki, pašvaldību darbinieki un uzņēmēji, kā arī tiksies ar Līvānu pilsētas iedzīvotājiem.

— pošoties uz starptautisko holokausta forumu

Valsts prezidente Vaira Vīķe–Freiberga 26. un 27.janvārī Stokholmā piedalīsies Starptautiskajā holokausta forumā, kurā uzstāsies ar uzrunu.

Zviedrijas premjerministrs Jērans Pērsons uz šo konferenci ir uzaicinājis vairāku valstu vadītājus, ekspertus, vēstures pētniekus un holokausta aculieciniekus. Konference tiek rīkota kā ieguldījums starptautiskā sadarbībā holokausta izpētē un izglītošanā par to. Šī ir pirmā reize, kad valstu augstākās amatpersonas un citi valsts pārstāvji, kā arī zinātnieki no dažādām pasaules valstīm pulcējas, lai spriestu par holokausta izpēti un vēstures mācīšanu.

— nozīmējot Latvijas vēstnieku ASV

Valsts prezidente Vaira Vīķe–Freiberga vakar, 17.janvārī, nosūtīja vēstuli ārlietu ministram Indulim Bērziņam. Vēstulē Valsts prezidente informē ministru, ka nozīmē Aivi Roni Latvijas vēstnieka amatā Amerikas Savienotajās valstīs.

Valsts prezidenta preses dienests

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!