Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 5. februāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 8.02.2001., Nr. 22 https://www.vestnesis.lv/ta/id/3014

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par līdzekļiem Komerclikuma ieviešanai

Vēl šajā numurā

08.02.2001., Nr. 22

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 5. februāra sēdē

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1998.gada 28.jūlija noteikumos Nr.270 "Vidējās apdrošināšanas iemaksu algas aprēķināšanas kārtība un valsts sociālās apdrošināšanas pabalstu piešķiršanas, aprēķināšanas un izmaksas kārtība" . Grozījumi nepieciešami, lai atteiktos no izdevumu sasaites ar minimālo mēneša darba algu. Paredzams, ka grozījumi tiks piemēroti, sākot ar 2001.gada 1.janvāri.

Akceptēts instrukcijas projekts "Kārtība, kādā ierēdni pārceļ citā ierēdņa amatā citā valsts pārvaldes iestādē" . Instrukcija noteiks kārtību, kādā Valsts civildienesta pārvalde valsts interesēs pārceļ ierēdni citā ierēdņa amatā citā valsts pārvaldes iestādē.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Lauku atbalsta dienesta likumā . Grozījumi nepieciešami, lai nodrošinātu Lauku atbalsta dienesta akreditāciju pēc kritērijiem, kādus pieprasa ES attiecībā uz kandidātvalstīm, kas pretendē uz pirmsiestāšanās strukturālās palīdzības saņemšanu "Sapard" programmas ietvaros. Paredzēts precizēt Lauku atbalsta dienesta funkcijas.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par koku ciršanas maksimālo apjomu 2001. – 2005.gadam" . Tas paredz apstiprināt koku ciršanas maksimālo apjomu 2001. – 2005. gadam: 67 534 hektārus un 16 584 870 kubikmetrus likvīdās koksnes.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Zinātniskās izpētes mežu apsaimniekošanas kārtība" . Tie paredzēs kārtību, kādā veicama zinātniskā izpēte meža apsaimniekošanas zinātniskās izpētes objektos, kā arī mežos ārpus zinātniskās izpētes objektiem, nosacījumus ilglaicīgo izpētes objektu aizsardzībai u.c.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par maksātnespējīgās akciju sabiedrības "Aurora" darbinieku prasījumu apmierināšanu" . Tas paredz atļaut Privatizācijas aģentūrai piešķirt 39 260,01 latu maksātnespējīgās akciju sabiedrības "Aurora" darbinieku prasījumu apmierināšanai.

Akceptēts noteikumu projekts "Par Ministru kabineta 1995.gada 14.februāra noteikumu Nr.37 "Valsts garantēto aizdevumu atmaksas termiņu pagarināšanas noteikumi" atzīšanu par spēku zaudējušiem" .

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Kārtība, kādā maksājumi par valsts kapitāla izmantošanu tiek veikti un ieskaitīti valsts budžetā" . Noteikumu projekts nosaka maksājumu veicēju loku, maksājumu veikšanas apmēru un ieskaitīšanu valsts pamatbudžetā.

Akceptēts noteikumu projekts "Noteikumi par neparasta darījuma pazīmju sarakstu un ziņošanas kārtību" . Tie noteiks neparasta darījuma pazīmju sarakstu, kurā ietvertās pazīmes liecina par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju vai to legalizācijas mēģinājumu, un ziņošanas kārtību.

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1999.gada 10.augusta noteikumos Nr.278 "Latvijas Tūrisma konsultatīvās padomes nolikums" .

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Ministru kabineta 1995.gada 31.marta noteikumos Nr.72 "Noteikumi par valsts nodevu par civilstāvokļa aktu reģistrēšanu, grozīšanu un papildināšanu" , lai radītu iespēju pilnā valsts apgādībā esošiem notiesātajiem bez maksas saņemt civilstāvokļa aktu reģistrācijas atkārtotas apliecības, kuras nepieciešamas pasu noformēšanai.

Komiteja pamatā akceptēja noteikumu projektu "Par ierēdnim izvirzāmās obligātās prasības — augstākā izglītība — piemērošanas kārtību un termiņiem" . Noteikumu projekts tiks izskatīts kā Ministru kabineta lieta.

Komiteja akceptēja rīkojuma projektu "Par liftu un to drošības sastāvdaļu projektēšanas, ražošanas un liftu uzstādīšanas atbilstības novērtēšanas institūcijas pagaidu pilnvarošanu" . Līdz 2001.gada 1.jūlijam novērtēšanas veikšanai paredzēts pilnvarot akciju sabiedrības "Izstrādājumu bīstamības novērtēšanas aģentūra" institūciju "IBNA sertifikācija".

Pamatā akceptēts noteikumu projekts "Par darba drošības un veselības aizsardzības prasībām, strādājot ar ķīmiskajām vielām un ķīmiskajiem produktiem darba vietās" .

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Noteikumi par rezidentu sadali un rezidentūras finansēšanu" . Tie noteiks vienotu rezidentu sadales un rezidentūras finansēšanas kārtību.

Akceptēts noteikumu projekts "Ārstniecības iestāžu un to struktūrvienību sertifikācijas kārtība" . Tie noteiks ārstniecības iestāžu un to struktūrvienību sertifikācijas kārtību, lai sertificētās ārstniecības iestādes saņemtu priekšrocības, slēdzot līgumus ar slimokasēm, saskaņā ar noteikto veselības aprūpes finansēšanas kārtību.

Akceptēts noteikumu projekts "Prasības diētiskās pārtikas ar samazinātu enerģētisko vērtību sastāvam un marķējumam" . Tie noteiks obligātās nekaitīguma prasības diētiskas pārtikas ar samazinātu enerģētisko vērtību, kas paredzēta izmantošanai svara samazināšanai diētās, sastāvam, kā arī prasības tās marķējumam.

Akceptēts rīkojuma projekts "Grozījums Latvijas Republikas Valdības un Slovākijas Republikas Valdības līgumā par savstarpējo atteikšanos no vīzām" .

Komiteja akceptēja grozījumu projektu likumā "Par policiju" . Grozījumu projekts paredz pilnvarot Ministru kabinetu izstrādāt kārtību, kādā prettiesiski iegūtos transportlīdzekļus nogādā policijas iestādē, glabā un atdod likumīgajam īpašniekam.

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!