Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Par kārtību, kādā piemērojama likuma "Par valsts civildienestu" Pārejas noteikumu 5.punkta 1.daļa. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 23.07.1994., Nr. 85 https://www.vestnesis.lv/ta/id/238773

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Otrdiena, 26.07.1994.

Laidiena Nr. 86, OP 1994/86

Vēl šajā numurā

23.07.1994., Nr. 85

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Valsts reformu ministrija

Veids: instrukcija

Numurs: 4

Pieņemts: 21.07.1994.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Valsts reformu ministrijas Valsts civildienesta pārvaldes instrukcija Nr.4

Rīgā 1994.gada 21.jūlijā

Par kārtību, kādā piemērojama likuma "Par valsts civildienestu" Pārejas noteikumu 5.punkta 1.daļa

Izdota saskaņā ar likumu "Par valsts civildienestu"

1. Darbiniekiem, kuri strādā valsts civiliestādēs un kuru ieņemamie amati iekļauti valsts civildienesta ierēdņu amatu sarakstā, ja tie attaisnojošu iemeslu dēļ atestācijas grafikā paredzētajā termiņā neierodas uz atestāciju, (turpmāk tekstā - darbiniekiem) saskaņā ar likuma "Par valsts civildienestu" Pārejas noteikumu 5.punkta 1.daļu tiek saglabātas tiesības pretendēt uz ierēdņa amatu.

2. Par attaisnojošiem iemesliem šīs instrukcijas 1.punkta nozīmē uzskatāmi:

2.1. slimība,

2.2. atvaļinājums,

2.3. komandējums,

2.4. darbs vai mācības ārzemēs,

2.5. citi iemesli, kurus par attaisnojošiem atzīst Valsts civildienesta pārvaldes priekšnieks.

3. Ja darbinieks nav ieradies uz atestāciju, valsts civiliestāde, kurā tas strādā, pēc Valsts civildienesta pārvaldes pieprasījuma nedēļas laikā paziņo Valsts civildienesta pārvaldei par neierašanās iemesliem. Ja tie uzskatāmi par attaisnojošiem saskaņā ar šīs instrukcijas 2.punktu, valsts civiliestāde tāpat paziņo par laiku, kad tie varētu izbeigties.

4. Ne vēlāk kā nedēļas laikā pēc attaisnojošā iemesla izbeigšanās darbinieks ar valsts civiliestādes vadītāja starpniecību iesniedz Valsts civildienesta pārvaldei motivētu iesniegumu ar lūgumu pagarināt atestācijas termiņu, pievienojot dokumentus, kas apstiprina attaisnojošā iemesla saskaņā ar šīs instrukcijas 2.punktu esamību.

5. Šīs instrukcijas 4.punktā minēto iesniegumu Valsts civildienesta pārvalde izskata vienas nedēļas laikā pēc tā saņemšanas, par lēmumu un, ja iesniegums tiek apmierināts, nākamo atestācijas termiņu nekavējoties paziņojot darbiniekam un attiecīgajai valsts civiliestādei.

6. Ja Valsts civildienesta pārvaldei nav iesniegts šīs instrukcijas 3.punktā minētais paskaidrojums un/vai 4.punktā minētais iesniegums vai ja tajos minētais neierašanās iemesls nav uzskatāms par attaisnojošu šīs instrukcijas 1.punkta nozīmē, darbinieks uzskatāms par neatestētu un iestājas likuma "Par valsts civildienestu" Pārejas noteikumu 6.punkta 1.daļā paredzētās sekas.

Valsts civildienesta pārvaldes priekšnieks Indulis Tupesis

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!