Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 14.09.2010., Nr. 145 https://www.vestnesis.lv/ta/id/217689

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Pilnvaru atsaukumi

Vēl šajā numurā

14.09.2010., Nr. 145

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi

Paziņojums

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome paziņo, ka par uzvarētāju konkursā apraides atļaujas saņemšanas reģionālas radio programmas apraidei 87,5-108 MHz UĪV diapazonā Liepājā ir atzīts Uģis Polis.


Paziņojums

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs paziņo ka 2010.gada 17.jūnijā izsludinātais konkurss “Par zemes dzīļu izmantošanas tiesību piešķiršanu dolomīta ieguvei valsts nozīmes derīgo izrakteņu atradnē “Birži-Pūteļi” (Salas novads, Salas pagasts)” saskaņā ar konkursa Nolikumu nav noticis, jo konkursam nav pieteicies neviens pretendents.

Pagarina atklātu projektu iesniegumu atlasi darbības programmas “Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.5.3.2.aktivitātē

“Plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību attīstības plānošanas kapacitātes paaugstināšana”

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) atbilstoši Ministru kabineta 2010.gada 8.jūnija noteikumiem Nr.522 „Noteikumi par darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.5.3.2.aktivitāti “Plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību attīstības plānošanas kapacitātes paaugstināšana”” 2010.gada 23.jūlijā („Latvijas Vēstnesis”, 23.07.2010, Nr.116) izsludināja atklātu projektu iesniegumu atlasi 1.5.3.2.aktivitātē „Plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību attīstības plānošanas kapacitātes paaugstināšana”.

VRAA pagarina projektu iesniegumu iesniegšanas termiņu līdz 2010.gada 29.septembrim plkst. 17.00.

Projektu iesniegumi jāiesniedz VRAA Elizabetes ielā 19, Rīgā, LV-1010.

Projekta iesniedzējs aktivitātes ietvaros var iesniegt un saņemt Eiropas Sociālā fonda finansējumu vienam projektam.

Vairāk informācijas par projektu iesniegumu pieņemšanas nosacījumiem, projekta iesnieguma veidlapa un aktuālā informācija ir pieejama VRAA mājaslapā www.vraa.gov.lv  (sadaļā: ESF 2007-2013).

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!