• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 16. janvāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 19.01.2001., Nr. 11 https://www.vestnesis.lv/ta/id/1990

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta Komitejas 15.janvāra sēdē

Vēl šajā numurā

19.01.2001., Nr. 11

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta 16. janvāra sēdē

Akceptēts rīkojums "Par nekustamā īpašuma Rīgā, Torņa ielā 7/9, ieguldīšanu bezpeļņas organizācijas valsts akciju sabiedrības "Latvijas Autoceļu direkcija" pamatkapitālā" .

Akceptēts rīkojums "Par Valsts investīciju programmas projektiem, kas 2000.gadā finansēti no valsts pamatbudžeta dotācijas no vispārējiem ieņēmumiem, iestāžu ieņēmumiem no maksas pakalpojumiem un citiem pašu ieņēmumiem, valsts aizdevumiem un galvojumiem, kā arī valsts speciālā budžeta līdzekļiem un ārvalstu finansu palīdzības programmu ieguldījuma" .

Akceptēts r īkojums "Par Latvijas Republikas valdības un Ziemeļatlantijas līguma organizācijas (NATO) Nacionālo kodēšanas direktoru grupas (AC/135) sponsorēšanas vienošanos par pievienošanos NATO kodēšanas sistēmai" .

Akceptēti noteikumi "Kārtība, kādā ārvalstu karakuģi iebrauc un uzturas Latvijas Republikas teritoriālajos ūdeņos, iekšējos ūdeņos un ostās un izbrauc no tiem" . Noteikts, ka ārvalstu karakuģi Latvijas Republikas teritoriālajos ūdeņos, iekšējos ūdeņos un ostās iebrauc un uzturas ar paceltu savas valsts karogu. Noteikts, ka Latvijas Republikas ostās aizliegts iebraukt ārvalstu karakuģiem ar atomdzinējiem un kodolieročiem, kā arī karakuģiem, kuri pārvadā bīstamas kravas un kuru tehniskais aprīkojums neatbilst starptautisko konvenciju prasībām.

Akceptēts rīkojums "Par Ministru kabineta 1995.gada 21.februāra rīkojuma Nr.78 "Par grozījumiem Ministru Padomes 1992.gada 24.augusta lēmumā Nr.352 "Par Nolikumu par ārvalstu karakuģu iebraukšanu, uzturēšanos Latvijas Republikas teritoriālajos ūdeņos, iekšējos ūdeņos un ostās un izbraukšanu no tiem"" atzīšanu par spēku zaudējušu.

Akceptēts rīkojums "Par sabiedrību ar ierobežotu atbildību "MSB"" .

Akceptēti "Noteikumi par higiēnas prasībām kosmētiskajiem kabinetiem" .

Akceptēts likumprojekts "Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā" , kuri nosaka atbildību par transportlīdzekļu vadīšanu alkoholisko dzērienu, narkotisko vai citu apreibinošo vielu iespaidā.

Ministru kabinets akceptēja rīkojumu, ar kuru par spēku zaudējušiem atzīti Ministru kabineta 1995. gada 2.maija noteikumi Nr.127 "Noteikumi par kārtību, kādā maksājams pievienotās vērtības nodoklis par eksportam paredzēto preču piegādēm starpniekam" .

Akceptēts rīkojums "Par valsts nekustamās mantas Ventspils rajona Vārves pagasta Vārves muižā pārdošanu" .

Akceptēti noteikumi "Grozījumi Ministru kabineta 1997.gada 19.novembra noteikumos Nr.380 "Noteikumi par beznodokļu tirdzniecības veikaliem"" , kas paredz noteikt, ka beznodokļu tirdzniecības veikalā atļauts iegādāties preces tām fiziskajām personām, kuras izbrauc no Latvijas Republikas muitas teritorijas uz ārvalstīm vai kuras ir tranzīta pasažieri.

Akceptēts rīkojums "Par valsts īpašuma objektu nodošanu Liepājas pilsētas pašvaldības īpašumā" .

Akceptēts rīkojums "Par uzņemšanu Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā" , kurā iekļauti 226 pilsonības pretendenti, tai skaitā 32 viņu nepilngadīgie bērni.

Akceptēts likumprojekts "Grozījums likumā "Par ugunsdrošību"" , kas paredz papildināt 24.pantu ar ceturto daļu šādā redakcijā: "Ja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieks, dzēšot ugunsgrēku vai veicot glābšanas darbus, ir gājis bojā, viņa neatraidāmajiem mantiniekiem izmaksā vienreizēju pabalstu 50 000 latu apmērā.".

Ministru kabinets pieņēma zināšanai ekonomikas ministra Aigara Kalvīša sniegto informāciju par akciju sabiedrības "Liepājas siltums" maksātspējas atjaunošanas projekta īstenošanas gaitu .

Pieņemts zināšanai zemkopības ministra Ata Slaktera pārskats par tirgus intervences rezultātiem cukura ražošanas nozarē 2000.gadā .

Ministru kabinets akceptēja grozījumus Latvijas dalības Pasaules tirdzniecības organizācijā Konsultatīvās padomes izstrādātajā Latvijas nostājā divpusējo sarunu vešanā ar valstīm, kas atrodas iestāšanās procesā Pasaules tirdzniecības organizācijā .

Akceptēti rīkojumi: "Par darba grupu Nacionālā ziņojuma par 1965.gada 21.decembra Konvencijas par jebkuras rasu diskriminācijas izskaušanu izpildi Latvijas Republikā sagatavošanai"; "Par darba grupu Nacionālā ziņojuma par 1979.gada 18.decembra Konvencijas par jebkuras sieviešu diskriminācijas izskaušanu izpildi Latvijas Republikā sagatavošanai"; "Par darba grupu Nacionālā ziņojuma par 1966.gada 16.decembra Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām izpildi Latvijas Republikā sagatavošanai"; "Par darba grupu Nacionālā ziņojuma par 1984.gada 10.decembra Konvencijas par spīdzināšanu un citādu cietsirdīgu, necilvēcisku vai cilvēka cieņu pazemojošu apiešanos un sodīšanu izpildi Latvijas Republikā sagatavošanai"; "Par darba grupu Nacionālā ziņojuma par 1949.gada 2.decembra Konvencijas par cīņu ar cilvēktirdzniecību un prostitūcijas ekspluatēšanu no trešo personu puses izpildi Latvijas Republikā sagatavošanai"; "Par darba grupu Nacionālā ziņojuma par 1966.gada 16.decembra Starptautiskā pakta par ekonomiskajām, sociālajām un kultūras tiesībām izpildi Latvijas Republikā sagatavošanai" , kas paredz izveidot darba grupas nacionālo ziņojumu sagatavošanai par konvenciju izpildi Latvijas Republikā.

Ministru kabinets akceptēja rīkojumu "Par finansu memorandu starp Latvijas Republiku un Eiropas Komisiju par pirmsiestāšanās strukturālās politikas instrumenta (ISPA) finansu palīdzības piešķiršanu pasākumam "Via Baltica" ceļa uzlabošanai (Paneiropas koridors I) no 13 km (Gauja) līdz 21,2 km (Lilaste)" . Finansu ministrijas sekretāres vietniece Ingūna Sudraba kā nacionālā atbildīgā amatpersona pilnvarota parakstīt memorandu.

Pieņemta zināšanai informācija par Aizsardzības ministrijas un Iekšlietu ministrijas kopīgām bruņojuma iegādēm . Aizsardzības ministrijai kopīgi ar Iekšlietu ministriju uzdots nedēļas laikā sagatavot un iesniegt Valsts kancelejā Ministru prezidenta rīkojuma projektu par izsoles par kopīgajām bruņojuma iegādēm komisijas sastāvu. Izsoles komisijai uzdots izstrādāt komisijas nolikumu un aizsardzības ministram iesniegt to Ministru kabinetā apstiprināšanai. Aizsardzības ministram kopīgi ar iekšlietu ministru uzdots līdz 2001.gada 1.martam informēt Ministru kabinetu par kopīgi iegādājamā bruņojuma nomenklatūru un tā iegāžu plānu.

Valdība apstiprināja nacionālās programmas "Kultūra" apakšprogrammas "Filmu nozare" un "Kultūrizglītība" . Paredzēts, ka nacionālās programmas "Kultūra" apakšprogrammas "Filmu nozare" un "Kultūrizglītība" tiks finansētas ikgadējā valsts budžeta ietvaros. Kultūras ministrijai uzdots publicēt apakšprogrammas "Filmu nozare" un "Kultūrizglītība" teksta daļu laikrakstā "Latvijas Vēstnesis". Ministru kabinets nolēma ieteikt Finansu ministrijai, Izglītības un zinātnes ministrijai, Aizsardzības ministrijai, Ārlietu ministrijai, Labklājības ministrijai, Zemkopības ministrijai, Iekšlietu ministrijai, Tieslietu ministrijai, Ekonomikas ministrijai, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, Satiksmes ministrijai un Īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās sekretariātam iekļaut nacionālās programmas "Kultūra" apakšprogrammu mērķus un uzdevumus nozaru attīstības programmās un plānos un pašvaldību attīstības koncepcijās un plānos.

Pieņemta zināšanai informācija par izsoles komisiju trīs jaunā standarta (UMTS) mobilo telekomunikāciju licenču izsniegšanai un izsoles organizēšanas principiem .

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!