Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2008. gada 4. septembra lēmums Nr. 792 "Par detālplānojuma zemesgabalam Jūrmalā, Aveņu ielā 13, galīgās redakcijas apstiprināšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 17.09.2008., Nr. 144 https://www.vestnesis.lv/ta/id/181150

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

ES Ministru padome: Par Gruziju, Baltkrieviju, Rietumbalkāniem

Vēl šajā numurā

17.09.2008., Nr. 144

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: lēmums

Numurs: 792

Pieņemts: 04.09.2008.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Jūrmalas pilsētas domes lēmums Nr.792

Jūrmalā 2008.gada 4.septembrī (prot. Nr.32, 24.p.)

Par detālplānojuma zemesgabalam Jūrmalā, Aveņu ielā 13, galīgās redakcijas apstiprināšanu

Ar Jūrmalas pilsētas domes 2007.gada 7.jūnija lēmumu Nr.514 “Par detālplānojuma projekta izstrādes uzsākšanu zemesgabalam Jūrmalā, Aveņu ielā 13” tika uzsākta detālplānojuma izstrāde.

Jūrmalas pilsētas dome 2007.gada 12.jūlijā pieņēma saistošos noteikumus Nr.19 “Par Jūrmalas Attīstības plāna (ģenerālplāna) grozījumu, grafiskās daļas, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu apstiprināšanu”. Saskaņā ar Jūrmalas pilsētas apbūves noteikumu 10.2. un 10.3.punktu izstrādes stadijā esošos detālplānojumus bija iespējams pabeigt izstrādāt atbilstoši to apbūves noteikumu un darba uzdevuma prasībām, saskaņā ar kuriem uzsākta detālplānojuma izstrāde, bet ne ilgāk kā viena gada laikā no šo saistošo apbūves noteikumu spēkā stāšanās brīža.

Ir izstrādāta detālplānojuma redakcija, kura atbilst 2007.gada 12.jūlijā apstiprinātajam Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojumam un Jūrmalas pilsētas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem. Šajā zemesgabalā netika mainīts zonējums un jaunie apbūves noteikumi būtiski nemaina detālplānojuma risinājumu, tādēļ nav nepieciešams grozīt darba uzdevumu, kā arī atkārtoti veikt sabiedrisko apspriešanu.

Ņemot vērā minēto, vadoties no Latvijas Republikas Teritorijas plānošanas likuma un Latvijas Republikas Ministru kabineta 2004.gada 19.oktobra noteikumu Nr.883 “Vietējās pašvaldības teritorijas
plānošanas noteikumi” 69.1.punkta un izskatot Jūrmalas pilsētas domes attīstības un vides jautājumu komitejas 2008.gada 9.jūlija lēmumu (protokols Nr.1.1-59/07), Jūrmalas pilsētas dome nolemj:

1. Noteikt, ka izstrādātā detālplānojuma redakcija zemesgabalam Jūrmalā, Aveņu ielā 13, ir galīgā redakcija.

2. Jūrmalas pilsētas domes administratīvajai pārvaldei nosūtīt šo lēmumu Latvijas Republikas Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai.

3. Jūrmalas pilsētas domes sabiedrisko attiecību nodaļai publicēt lēmumu par detālplānojuma galīgās redakcijas apstiprināšanu laikrakstā “Jūrmalas Ziņas” un laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs R.Munkevics

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!