Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
2007. gada 15. oktobra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 25.10.2007., Nr. 172 https://www.vestnesis.lv/ta/id/165201

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

2007. gada 18. oktobra sēdē

Vēl šajā numurā

25.10.2007., Nr. 172

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

2007. gada 15. oktobra sēdē

 

1. Sēdē izskatīja astoņus saņemtos likumprojektus, par kuriem Prezidijs līdz ar savu atzinumu par to tālākvirzīšanu ziņos Saeimas sēdē.

2. Izskatīja deputātes S.Āboltiņas iesniegumu par atvaļinājuma piešķiršanu. Prezidijs nolēma iekļaut minēto jautājumu Saeimas sēdes darba kārtībā un ieteikt Saeimai piešķirt deputātei S.Āboltiņai neapmaksātu atvaļinājumu šā gada 25.oktobrī.

3. Pieņēma lēmumu par Saeimas 2007.gada 18.oktobra sēdes sasaukšanu un sēdes darba kārtību.

4. Pieņēma lēmumu par atbilžu sniegšanu uz deputātu jautājumiem 2007.gada 18.oktobrī pulksten 17.00.

5. Pieņēma zināšanai informāciju par plānotajiem pasākumiem Saeimā no 2007.gada 15.oktobra līdz 21.oktobrim.

6. Pieņēma zināšanai un nodeva Saeimas Kancelejai Baltijas asamblejas Latvijas delegācijas vadītājas Ē.Zommeres iesniegumu par Baltijas asamblejas 26.sesiju un 13.Baltijas padomi.

7. Izskatīja deputātu grupas sadarbībai ar Baltkrievijas parlamentu priekšsēdētāja A.Golubova iesniegumu par Baltkrievijas un Latvijas parlamentu sadarbības grupas delegācijas uzaicināšanu pieredzes apmaiņas vizītē Latvijā. Ierobežoto finanšu līdzekļu dēļ Saeimas Prezidijs nolēma atlikt minētās delegācijas vizīti uz 2008.gadu.

8. Prezidijs nolēma atbalstīt deputātu grupas sadarbībai ar Moldovas parlamentu priekšsēdētāja A.Golubova iesniegumu par Moldovas un Latvijas parlamentu sadarbības grupas delegācijas vizīti Latvijā 2007.gada decembrī.

9. Prezidijs nolēma nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, visām Saeimas frakcijām, kā arī Saeimas bibliotēkai Ministru kabineta iesniegto Latvijas Republikas 2006.gada pārskatu par valsts budžeta izpildi un par pašvaldību budžetiem.

10. Prezidijs nolēma atlikt līdz nākamajai sēdei deputāta B.Cileviča iesniegumu par viņa kavējuma attaisnošanu Saeimas 18.oktobra sēdē.

11. Apstiprināja komandējumus:

1) Baltijas asamblejas Latvijas delegācijas vadītājai Ē.Zommerei, delegācijas vadītājas vietniekam J.Reiram un delegācijas sekretārei I.Putniņai uz Luksemburgu no 2007.gada 6.decembra līdz 9.decembrim;

2) Informācijas nodaļas vadītājai A.Dūdiņai uz Londonu (Apvienotā Karaliste) no 2007.gada 3.decembra līdz 8.decembrim;

3) Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas konsultantiem M.Markevicai, R.Vikmanam un Saeimas autobāzes automašīnas vadītājam J.Rudzītim uz Viļņu (Lietuva) 2007.gada 22. un 23.oktobrī;

4) deputātu grupas “Eiropas parlamentārieši Āfrikai” priekšsēdētājai I.Circenei uz Lisabonu (Portugāle) no 2007.gada 5.novembra līdz 8.novembrim.

12. Pieņēma lēmumu par grozījumu Saeimas Prezidija lēmumā par Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja J.Šmita un komisijas locekļa B.Cileviča komandējumu uz Ženēvu (Šveice) no 2007.gada 23.oktobra līdz 27.oktobrim.

Saeimas sekretāra biedrs A.Klementjevs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!