Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 9. janvāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 12.01.2001., Nr. 7 https://www.vestnesis.lv/ta/id/1604

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta Komitejas 8. janvāra sēdē

Vēl šajā numurā

12.01.2001., Nr. 7

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta 9. janvāra sēdē

Akceptēts un nosūtīts izskatīšanai grozījumu projekts likumā "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju" . Grozījumi nepieciešami, lai ar Privatizācijas aģentūras likvidācijas uzsākšanu netiktu apturēts nekustamā īpašuma atsavināšanas process.

Satversmes 81.panta noteiktajā kārtībā akceptēti grozījumi likumā "Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru" . Grozījumi likumā nepieciešami, lai nodrošinātu koncesijas līgumu reģistrāciju, uzskaiti un kontroli.

Akceptēti "Noteikumi par uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarāciju" . Apstiprināts uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācijas veidlapas paraugs.

Akceptēti grozījumi Ministru kabineta 1999.gada 7.decembra noteikumos Nr.401 "Bīstamo kravu autopārvadājumu noteikumi" .

Akceptēta instrukcija "Ierēdņa uzvedības principi" .

Akceptēti noteikumi "Latvijas pilsonības zaudēšanas un atjaunošanas dokumentēšanas kārtība" .

Akceptēti "Cilvēku pārvietošanai paredzēto eskalatoru un konveijeru tehniskās uzraudzības noteikumi" .

Akceptēti grozījumi Ministru kabineta 2000.gada 4.aprīļa noteikumos Nr.129 "Bīstamo iekārtu reģistrācijas kārtība" .

Akceptēts rīkojums "Par elektroaizsargcimdu elektriskās testēšanas institūcijas pilnvarošanu" .

Akceptēti grozījumi Ministru kabineta 1998.gada 14.jūlija noteikumos Nr.250 "Recepšu veidlapu izgatavošanas un uzglabāšanas un recepšu izrakstīšanas noteikumi" .

Akceptēti noteikumi "Izplatīšanai nederīgas pārtikas turpmākās izmantošanas vai iznīcināšanas kārtība" . Noteikumi neattiecas uz konfiscēto alkoholu.

Akceptēts rīkojums "Par apsardzes un ugunsdrošības sistēmas izveidi Latvijas Republikas vēstniecībā Maskavā" .

Akceptēts grozījums Ministru kabineta 1997.gada 30.aprīļa rīkojumā Nr.202 "Par darba grupu Latvijas Republikas un Baltkrievijas Republikas savstarpēji saskaņotu naftas un naftas produktu tranzīta pamatprincipu izstrādāšanai" .

Pieņemta zināšanai informācija par likumprojektu "Grozījumi likumā "Par politiski represētās personas statusa noteikšanu komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušajiem"" .

Akceptēti noteikumi "Par pāreju uz vasaras laiku" .

Pieņemta zināšanai informācija par muitas nodokli militārā rakstura precēm un akcīzes nodokli naftas produktiem, kuri tiek izmantoti gaisa un jūras transportlīdzekļu, kas nodrošina valsts aizsardzību, apgādei . Nolemts neaplikt ar akcīzes nodokli naftas produktus, kuri tiek izmantoti gaisa un jūras transportlīdzekļu, kas nodrošina valsts aizsardzību, apgādei.

Akceptēti grozījumi Ministru kabineta 1999.gada 2.februāra noteikumos Nr.34 "Naturalizācijas iesniegumu pieņemšanas un izskatīšanas kārtība" .

Pieņemta zināšanai informācija par to, ka Eiropas Cilvēktiesību tiesā no Latvijas ievēlētais tiesnesis Egils Levits ir atstādinājis sevi no lietas "Aleksandrs Kolosovskis pret Latviju" izskatīšanas . Ārlietu ministrijai līdz 2001.gada 12.janvārim uzdots informēt Eiropas Cilvēktiesību tiesu par to, ka tiesneša E.Levita vietā attiecīgās lietas izskatīšanai Latvijas Republika norīko Igaunijas Republikas ievēlēto tiesnesi Raitu Marusti.

Akceptēts rīkojums "Par pretendentu un ierēdņu vērtēšanas komisiju sastāvu" .

Akceptēts rīkojums par Atzinības raksta piešķiršanu . Ministru kabineta Atzinības raksts piešķirts mūziķim un 7. Saeimas deputātam Raimondam Paulam par mākslinieciski spilgtu darbību mūzikā, kā arī par ieguldījumu Latvijas kultūras dzīves bagātināšanā un Latvijas starptautiskā tēla veidošanā.

Valdība akceptēja Latvijas Republikas pozīcijas Pasaules tirdzniecības organizācijas jaunajam sarunu raundam precizēto sadaļu "Lauksaimniecība" .  Noteikts, ka Latvijas Republikas pozīcijas Pasaules tirdzniecības organizācijas jaunajam sarunu raundam precizētā sadaļa "Lauksaimniecība" var tikt apvienota ar valstu kopējām pozīcijām, kurās ir izteiktas Latvijas Republikas ekonomiskās intereses. Ārlietu ministrijai un Zemkopības ministrijai uzdots regulāri informēt Ministru kabinetu par sarunu gaitu un izmaiņām Latvijas pamatpozīcijā.

Pieņemta zināšanai informācija par budžeta finansēto institūciju atvērtajiem kontiem kredītiestādēs un veiktajām finansu operācijām atbilstoši ministriju iesniegtajai informācijai .

Pieņemta zināšanai informācija par Latvijas Republikas un Starptautiskā valūtas fonda Ekonomiskās politikas memoranda projekta sagatavošanu . Ministrijām un citām centrālajām valsts iestādēm uzdots līdz 2001.gada 20.janvārim iesniegt Finansu ministrijā priekšlikumus par Latvijas Republikas un Starptautiskā valūtas fonda Ekonomiskās politikas memoranda projektā iekļaujamiem jautājumiem nākamajiem 18 mēnešiem. Finansu ministrijai uzdots apkopot iesniegtos priekšlikumus un iesniegt jautājumu izskatīšanai Ministru kabineta sēdē.

Ministru kabinets pieņēma zināšanai informāciju par priekšlikumiem Valsts investīciju programmas projektu IA-16 "Valsts austrumu robežas infrastruktūras attīstība" un IA-22 "Robežas tehniskās apsardzības, kontroles un informācijas sistēmas izveide" finansēšanai . Iekšlietu ministrijai kopīgi ar Finansu ministriju un Zemkopības ministriju uzdots sagatavot un mēneša laikā iesniegt izskatīšanai Ministru kabineta sēdē pilnīgu, Eiropas Savienības prasībām atbilstošu valsts austrumu robežas iekārtojuma projektu (būvju izvietojums un izvietojuma pamatojums, īstenotie projekti, apstiprinātie projekti, sagatavojamie projekti u.tml.). Valdība pilnvaroja iekšlietu ministru M.Segliņu veikt nepieciešamās darbības, lai saskaņā ar Ģenerālpasūtījuma līgumu noslēgtu ar firmu "SIEMENS" Individuālā pasūtījuma līgumu (IPL-III) par valsts austrumu robežas iekārtojuma projektu īstenošanu trīs gadu laikā.

Pieņemta zināšanai informācija par reģistriem, kuru darbība saistīta ar adrešu reģistru .

Valdība pieņēma zināšanai informāciju par Iekšlietu ministrijas paveikto Valsts policijas Adrešu informācijas biroja iekļaušanā Iedzīvotāju reģistrā . Iekšlietu ministrijai uzdots sagatavot un mēneša laikā iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā priekšlikumus par Iedzīvotāju reģistra un Adrešu informācijas biroja rīcībā esošās informācijas apvienošanu; sagatavot un noteiktā kārtībā iesniegt Valsts kancelejā Ministru prezidenta rīkojuma projektu par darba grupu, kura līdz 2001.gada 1.martam sagatavo noteikumu projektu par iedzīvotāju pierakstīšanas un izrakstīšanas pagaidu kārtību.

Ministru kabinets pieņēma zināšanai informāciju par lietu "SwemBalt v. Latvia" . Tieslietu ministrei I.Labuckai uzdots sagatavot un nosūtīt atbildi Zviedrijas kompānijas "SwemBalt" advokātam Ulfam Andersonam; piesaistot nepieciešamos advokātus, sagatavot valdības stratēģiju lietas "SwemBalt v. Latvia" risinājumam un divu nedēļu laikā iesniegt izskatīšanai Ministru kabineta sēdē. Noteikts, ka atlīdzība advokātiem tiek izmaksāta no Valsts kancelejas līdzekļiem.

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!