Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 8. janvāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 12.01.2001., Nr. 7 https://www.vestnesis.lv/ta/id/1603

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru prezidents: - intervijā Latvijas Radiofonā

Vēl šajā numurā

12.01.2001., Nr. 7

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 8. janvāra sēdē

Ministru kabineta Komiteja izdošanai Satversmes 81.panta noteiktajā kārtībā akceptēja noteikumu projektu "Grozījumi likumā "Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru"" . Grozījumi likumā nepieciešami, lai nodrošinātu koncesijas līgumu reģistrāciju, uzskaiti un kontroli. Noteikumu projektu paredzēts izskatīt 9.janvāra Ministru kabineta sēdē.

Izdošanai Satversmes 81.panta noteiktajā kārtībā akceptēts noteikumu projekts "Grozījumi likumā "Par dzīvojamo telpu īri"" .

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Krimināllikumā . Grozījumu projekts paredz pastiprināt kriminālatbildību par zādzību un laupīšanu organizētā grupā, kā arī par atkārtotu zādzību, krāpšanu vai piesavināšanos lielā apmērā, par telekomunikāciju iekārtu patvaļīgu pieslēgšanu publiskajam telekomunikāciju tīklam, par alkoholisko dzērienu, spirta un tabakas izstrādājumu tirdzniecību neatļautās vietās u.c. Bez tam paredzēta atbrīvošana no kriminālatbildības vai soda mīkstināšana personai, kura palīdzējusi atklāt smagu vai sevišķi smagu noziegumu.

Akceptēts grozījumu projekts likumā "Latvijas Kriminālprocesa kodekss" . Grozījumu projekts paredz iespēju atbrīvot no kriminālatbildības vai mīkstināt sodu personai, kura palīdzējusi atklāt citas personas izdarītu smagu vai sevišķi smagu noziegumu.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu likumā "Par mērījumu vienotību" . Grozījumu projekts paredz deleģēt Ministru kabinetam tiesības noteikt obligātās metroloģiskās prasības mērīšanas līdzekļiem un fasētajām precēm.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par Valsts investīciju programmas projektiem, kas 2000.gadā finansējami no valsts pamatbudžeta dotācijas no vispārējiem ieņēmumiem, iestāžu ieņēmumiem no maksas pakalpojumiem un citiem pašu ieņēmumiem, valsts aizdevumiem un galvojumiem, kā arī valsts speciālā budžeta līdzekļiem un ārvalstu finansu palīdzības programmu ieguldījuma" .

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Medicīnisko ierīču un medicīnisko preču reģistrācijas, realizācijas un izplatīšanas kārtība" .

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Tiesmedicīniskās ekspertīzes veikšanas kārtība" .

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1998.gada 22.decembra noteikumos Nr.470 "Nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanas un uzskaites kārtība" . Grozījumi nepieciešami, lai vienkāršotu un padarītu efektīvāku darba devēju, darbinieku pārstāvju, valsts darba inspektoru un ārstu darbu, izmeklējot nelaimes gadījumu.

Akceptēts noteikumu projekts "Par minimālām prasībām nodarbināto drošībai un veselības aizsardzībai darba vietās" .

Valdības preses departaments

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!