Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2006. gada 8. augusta noteikumi Nr. 643 "Grozījumi Ministru kabineta 2005.gada 16.augusta noteikumos Nr.613 "Kārtība, kādā akreditē profesionālās izglītības programmas, izglītības iestādes un eksaminācijas centrus un atestē profesionālās izglītības iestāžu vadītājus"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 11.08.2006., Nr. 128 https://www.vestnesis.lv/ta/id/141562

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.644

Noteikumi par bērna kopšanas pabalsta un piemaksas pie bērna kopšanas pabalsta par dvīņiem vai vairākiem vienās dzemdībās dzimušiem bērniem apmēru, tā pārskatīšanas kārtību un pabalsta un piemaksas piešķiršanas un izmaksas kārtību

Vēl šajā numurā

11.08.2006., Nr. 128

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 643

Pieņemts: 08.08.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.643

Rīgā 2006.gada 8.augustā (prot. Nr.41 16.§)
Grozījumi Ministru kabineta 2005.gada 16.augusta noteikumos Nr.613 "Kārtība, kādā akreditē profesionālās izglītības programmas, izglītības iestādes un eksaminācijas centrus un atestē profesionālās izglītības iestāžu vadītājus"
Izdoti saskaņā ar Izglītības likuma 14.panta 8., 9. un 11.punktu,
15.panta 5.punktu, 27.pantu, 30.panta ceturto daļu un 33.panta trešo daļu,
Profesionālās izglītības likuma 7.panta 7.punktu, 8.panta 7.punktu un 29.panta ceturto daļu
Izdarīt Ministru kabineta 2005.gada 16.augusta noteikumos Nr.613 "Kārtība, kādā akreditē profesionālās izglītības programmas, izglītības iestādes un eksaminācijas centrus un atestē profesionālās izglītības iestāžu vadītājus" (Latvijas Vēstnesis, 2005, 132.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 9.5. un 9.6.apakšpunktu šādā redakcijā:

"9.5. sagatavo un izsniedz izglītības iestādes un izglītības programmas akreditācijas lapu (1.pielikums), tās izglītības iestādes akreditācijas lapu, kas īsteno profesionālās pilnveides vai profesionālās ievirzes izglītības programmu (2.pielikums), eksaminācijas centra akreditācijas lapu (3.pielikums) vai izglītības programmas akreditācijas lapu (4.pielikums), vai lēmumu par akreditācijas atteikumu;

9.6. sagatavo un izsniedz atestācijas apliecību (5.pielikums) vai lēmumu par atteikumu atestēt vadītāju."

2. Izteikt 11.punktu šādā redakcijā:

"11. Lēmumu par programmas, izglītības iestādes vai eksaminācijas centra akreditāciju un vadītāja atestāciju pieņem Profesionālās izglītības akreditācijas un atestācijas komisija (turpmāk - komisija). Komisija izskata arī jautājumu par akreditācijas lapas nomaiņu, ja tiek mainīts izglītības iestādes nosaukums."

3. Papildināt 14.punktu ar piekto teikumu šādā redakcijā:

"Komisijas sēdes protokolu paraksta visi klātesošie balsstiesīgie komisijas locekļi."

4. Izteikt 16.punktu šādā redakcijā:

"16. Lemjot par izglītības iestādes vai izglītības programmas akreditāciju vai akreditācijas atteikumu, vadītāja atestāciju vai atestācijas atteikumu, komisija izvērtē ekspertu komisijas atzinumu."

5. Papildināt 17.punktu ar jaunu pirmo teikumu šādā redakcijā:

"Ekspertu komisija izsniedz izglītības iestādes vai eksaminācijas centra vadītājam ekspertu komisijas atzinuma kopiju."

6. Papildināt noteikumus ar 19.1punktu šādā redakcijā:

"19.1 Šo noteikumu 19.punktā minētās programmas un izglītības iestādi akreditē uz termiņu, kas atbilst iepriekš akreditētās attiecīgās izglītības programmas vai izglītības iestādes akreditācijas termiņam."

7. Papildināt noteikumus ar 21.1punktu šādā redakcijā:

"21.1 Šo noteikumu 11.punktā minēto komisijas lēmumu mēneša laikā pēc tā spēkā stāšanās var apstrīdēt Izglītības un zinātnes ministrijā."

8. Izteikt 27.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"27.5. eksaminācijai nepieciešamais materiāltehniskais nodrošinājums, kas ir eksaminācijas centra īpašumā vai iznomāts uz laiku, ne mazāku par diviem gadiem;".

9. Aizstāt 1., 2., 3., 4. un 5.pielikumā vārdus "Izglītības un zinātnes ministrijas atbildīgā amatpersona" ar vārdiem "Komisijas priekšsēdētājs".
Ministru prezidents A.Kalvītis

Izglītības un zinātnes ministre B.Rivža

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!