• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2006. gada 4. aprīļa noteikumi Nr. 255 "Kārtība, kādā piešķiramas valsts mērķdotācijas pašvaldību apvienošanās projektu sagatavošanai". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 7.04.2006., Nr. 57 https://www.vestnesis.lv/ta/id/132348

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.256

Elektronisko sakaru tīklu ierīkošanas un būvniecības kārtība

Vēl šajā numurā

07.04.2006., Nr. 57

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 255

Pieņemts: 04.04.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.255

Rīgā 2006.gada 4.aprīlī (prot. Nr.19 25.§)

Kārtība, kādā piešķiramas valsts mērķdotācijas pašvaldību apvienošanās projektu sagatavošanai

Izdoti saskaņā ar likuma “Par valsts budžetu 2006.gadam” 3.panta 7.punktu

 

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā piešķiramas valsts mērķdotācijas pašvaldību apvienošanās projektu sagatavošanai (turpmāk — valsts mērķdotācija).

2. Maksimālais piešķiramās valsts mērķdotācijas apmērs ir 4000 latu.

3.  Par projekta sagatavošanu atbildīgajai pašvaldībai valsts mērķdotāciju piešķir un izmaksā, pamatojoties uz reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministra (turpmāk — ministrs) rīkojumu.

4. Lai saņemtu valsts mērķdotāciju, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā (turpmāk — ministrija) iesniedzami šādi dokumenti:

4.1. pašvaldību grupas pieteikums apvienošanās projekta sagatavošanai (turpmāk — pieteikums);

4.2. attiecīgajā pašvaldību grupā ietilpstošo pašvaldību domju (padomju) lēmumi par apņemšanos sagatavot apvienošanās projektu saskaņā ar Administratīvi teritoriālās reformas likuma 8.pantu un apvienošanās projekta sagatavošanas uzdošanu vienai no pašvaldībām;

4.3. apvienošanās projekta izstrādes izdevumu tāme (izdevumi pasākumiem un aktivitātēm) un priekšlikumi par projekta izpildes termiņu. Minētais termiņš nedrīkst būt garāks par sešiem mēnešiem no mērķdotācijas piešķiršanas brīža.

5. Valsts mērķdotāciju piešķir par projekta sagatavošanu atbildīgajai pašvaldībai, ja par valsts mērķdotācijas piešķiršanu saņemts Administratīvi teritoriālās reformas padomes (turpmāk — padome) pozitīvs atzinums un ministrijā saņemti šo noteikumu 4.punktā minētie dokumenti.

6. Ministrija izvērtē šo noteikumu 4.punktā minētos dokumentus un vismaz desmit darbdienas pirms padomes sēdes iesniedz tos padomei. Padome izvērtē pieteikuma atbilstību Administratīvi teritoriālās reformas likuma 2.pantā noteiktajam reformas mērķim.

7. Ja padome atzīst, ka pieteikums atbilst Administratīvi teritoriālās reformas likuma 2.pantā noteiktajam reformas mērķim, ministrija divu nedēļu laikā pēc padomes atzinuma saņemšanas sagatavo ministra rīkojuma projektu par valsts mērķdotācijas piešķiršanu saskaņā ar valsts pamatbudžeta programmas 06.00.00 “Mērķdotācijas pašvaldību apvienošanās (sadarbības) projektu sagatavošanai un administratīvo teritoriju izpētei” finansēšanas plānu.

8. Ja padome atzīst, ka pieteikums neatbilst Administratīvi teritoriālās reformas likuma 2.pantā noteiktajam reformas mērķim, ministrs nosūta attiecīgajām pašvaldībām pamatotu atteikumu piešķirt valsts mērķdotāciju.

9. Ja valsts budžetā apvienošanās projekta sagatavošanai paredzētie finanšu līdzekļi ir izlietoti, iesniegtos dokumentus izvērtē šajos noteikumos paredzētajā kārtībā, bet ministrs  rīkojumu par valsts mērķdotācijas piešķiršanu paraksta pēc attiecīgā finansējuma piešķiršanas budžeta programmā.

10. Ministra parakstīto rīkojumu par valsts mērķdotācijas piešķiršanu ministrija piecu darbdienu laikā nosūta attiecīgajām pašvaldībām.

11. Pamatojoties uz ministra rīkojumu par valsts mērķdotācijas piešķiršanu, ministrija divu nedēļu laikā pārskaita piešķirto valsts mērķdotāciju attiecīgās pašvaldības budžetā.

12. Valsts mērķdotācijas saņēmējs reizi divos mēnešos (līdz piecpadsmitajam datumam) iesniedz ministrijā pārskatu par projekta izstrādes gaitu un valsts mērķdotācijas izlietojumu (pielikums).

Ministru prezidents A.Kalvītis

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs M.Kučinskis

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2006.gada 8.aprīli.

Pielikums

Ministru kabineta

2006.gada 4.aprīļa noteikumiem Nr.255

01.JPG (41466 bytes)

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs M.Kučinskis

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!