Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ar Atzinības Krusta Goda zīmi apbalvotie. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 28.11.2000., Nr. 426/429 https://www.vestnesis.lv/ta/id/13115

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ar Atzinības Krustu apbalvotie

Vēl šajā numurā

28.11.2000., Nr. 426/429

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ar Atzinības Krusta Goda zīmi apbalvotie

Apbalvošanas

Apbalvojuma numurs. Apbalvojuma pakāpe. Vārds Uzvārds Piebilde Ordeņu kapitula
Apbalvotā nosaukums lēmums
I pakāpe
 
1. Mājsaimniecības vadītāja Luize Emma Freimanis 1938.g. 16.novembrī
2. Valsts statistiskās pārvaldes Ternejas pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Švalbe 1938.g. 16.novembrī
3. Valsts statistiskās pārvaldes Dundagas pagasta
brīvprātīgais korespondents Teodors Tālbergs 1938.g. 16.novembrī
4. Valsts statistiskās pārvaldes Rudbāržu pagasta
brīvprātīgais korespondents Fricis Eglītis 1938.g. 16.novembrī
5. Valsts statistiskās pārvaldes Lašu pagasta
brīvprātīgais korespondents Fricis Zvejnieks 1938.g. 16.novembrī
6. Valsts statistiskās pārvaldes Iršu pagasta
brīvprātīgais korespondents Aleksandrs Dekerts 1938.g. 16.novembrī
7. Valsts statistiskās pārvaldes Virānes pagasta
brīvprātīgais korespondents Pēteris Stāmers 1938.g. 16.novembrī
8. Valsts statistiskās pārvaldes Valtaiķu pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Sviķķe 1938.g. 16.novembrī
9. Valsts statistiskās pārvaldes Saukas pagasta
brīvprātīgais korespondents Krišjānis Lejiņš 1938.g. 16.novembrī
10. Rīgas muitnīcas darbvede un jaunatnes organizaciju darbiniece Zelma Launerts 1938.g. 16.novembrī
11. Linu un kaņepāju monopola uzņēmuma tirdzniecības
nodaļas darbvede un sabiedriska darbiniece Zelma Neļķe 1938.g. 16.novembrī
12. Linu un kaņepāju šķiedru iepirktavas koncesionars,
sabiedrisks darbinieks Mālpilī Kārlis Tobiss 1938.g. 16.novembrī
13. Linu un kaņepāju šķiedru iepirktavas koncesionars,
sabiedrisks darbinieks Tilžā Ernests Jēkabsons 1938.g. 16.novembrī
14. Pašvaldības departamenta darbvede un sabiedriska darbiniece Elizabete Aleksins 1938.g. 16.novembrī
15. Madonas apriņķa lauku pašvaldību vecākā
kanclejas ierēdne bij. skolotāja Marija Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
16. Šķibes pagasta sekretare Emīlija Klāra Vazdiķis 1938.g. 16.novembrī
17. Spāres pagasta sekretare Alīse Fricsons 1938.g. 16.novembrī
18. Seces pagasta vecākā vietnieks un padomes loceklis Kārlis Bernhards 1938.g. 16.novembrī
19. Kandavas pagasta padomes loceklis un sabiedrisks darbinieks Jānis Upelincis 1938.g. 16.novembrī
20. Cieceres pagasta padomes loceklis Fricis Mauriņš 1938.g. 16.novembrī
21. Jaunpiebalgas pagasta padomes loceklis
un sabiedrisks darbinieks Hermanis Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
22. Raunas pagasta padomes loceklis un sabiedrisks darbinieks Kārlis Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
23. Vilzēnu pagasta padomes loceklis un sabiedrisks darbinieks Emīls Priedītis 1938.g. 16.novembrī
24. Jēkabnieku pagasta pašvaldības un sabiedrisks darbinieks Teodors Līberts 1938.g. 16.novembrī
25. Ropažu pagasta padomes loceklis un sabiedrisks darbinieks Jānis Salmiņš 1938.g. 16.novembrī
26. Gaviezes pagasta padomes loceklis un sabiedrisks darbinieks Jānis Sanders 1938.g. 16.novembrī
27. Oļu pagasta padomes bij. priekšsēdētājs
un sabiedrisks darbinieks Pēteris Ērglis 1938.g. 16.novembrī
28. Rēzeknes vecticībnieku Kapu draudzes garīgais vadītājs
un draudzes padomes priekšsēdētājs Archips Siņeļņikovs 1938.g. 16.novembrī
29. Robežsargu brigades kulturali sabiedriska darbiniece Emma Jaunozoliņš 1938.g. 16.novembrī
30. Rīgas pilsētas 1. slimnīcas vecākā māsa Kristīne Vecozoliņš 1938.g. 16.novembrī
31. Rīgas pilsētas Ata Kronvalda pamatskolas skolotāja Marija Jurjans 1938.g. 16.novembrī
32. Rīgas pilsētas Jumāras pamatskolas skolotāja komponiste Kristīne Līcītis 1938.g. 16.novembrī
33. Rīgas pilsētas Augusta Saulieša pamatskolas skolotāja Olga Balodis 1938.g. 16.novembrī
34. Liepājas pilsētas Kalpaka pamatskolas skolotāja Auguste Rutulis 1938.g. 16.novembrī
35. Daugavpils pilsētas 1. pamatskolas pārzine Anna Brauers 1938.g. 16.novembrī
36. Daugavpils pilsētas 1. pamatskolas skolotāja Matilde Marta Kuncāns 1938.g. 16.novembrī
37. Cēsu pilsētas 2. pamatskolas solotāja Paulīne Grīslis 1938.g. 16.novembrī
38. Litenes pagasta 6-kl. pamatskolas skolotāja Antonija Ezeriņš 1938.g. 16.novembrī
39. Cirgaļu pagasta 2. pakāpes pamatskolas skolotāja Lilija Zvaigznīte 1938.g. 16.novembrī
40. Cirgaļu pagasta Priežkalna 1. pakāpes pamatskolas skolotāja Berta Lūsis 1938.g. 16.novembrī
41. Lībagu pagasta 6-kl. pamatskolas bij. skolotāja
un sabiedriska darbiniece Emīlija Leja 1938.g. 16.novembrī
42. Varakļānu pagasta 2. pamatskolas skolotāja Natalija Ābeltiņš 1938.g. 16.novembrī
43. Naujenes pagasta Jurīšu pamatskolas pārzine Īda Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
44. Rīgas pilsētas 3. ģimnazijas bij. skolotāja Helene Jākobsons 1938.g. 16.novembrī
45. Liepājas valsts ģimnazijas skolotāja Anna Reke 1938.g. 16.novembrī
46. Dobeles pilsētas ģimnazijas skolotāja Karlīne Janelsīts 1938.g. 16.novembrī
47. Jelgavas valsts skolotāju instituta skolotāja Emma Ķempelis 1938.g. 16.novembrī
48. Rēzeknes valsts skolotāju instituta un komercskolas skolotāja Anna Krastiņš 1938.g. 16.novembrī
49. Nacionalās operas kora dziedātāja Lizete Legzdiņš 1938.g. 16.novembrī
50. Liepājas kara slimnīcas vecākā māsa Alma Kaušelis 1938.g. 16.novembrī
51. 1. Talsu aizsargu pulka Vandzenes aizsardžu
pulciņa priekšniece Līna Grosvalds 1938.g. 16.novembrī
52. 2. Ventspils aizsargu pulka štaba aizsardžu pulciņa aizsardze Elizabete Šmitmanis 1938.g. 16.novembrī
53. 2. Ventspils aizsargu pulka Ēdoles aizsardžu
pulciņa priekšniece Anna Leismanis 1938.g. 16.novembrī
54. 3. Ludzas aizsargu pulka Šķaunes aizsardžu
pulciņa priekšniece, pamatskolas pārzine Magdalena Lauge 1938.g. 16.novembrī
55. 4. Jēkabpils aizsargu pulka Ābeļu aizsardžu pulciņa priekšniece Marta Kārkliņš 1938.g. 16.novembrī
56. 6. Aizputes aizsargu pulka Lažas aizsardžu pulciņa
priekšniece skolotāja Emīlija Skalders 1938.g. 16.novembrī
57. 7. Valkas aizsargu pulka Strenču pilsētas aizsardžu
pulciņa priekšniece Ernestīne Sūbers 1938.g. 16.novembrī
58. 7. Valkas aizsargu pulka Alsviķa aizsardžu pulciņa
priekšniece skolotāja Berta Osis 1938.g. 16.novembrī
59. 7. Valkas aizsargu pulka Vijciema aizsardžu pulciņa
priekšniece skolotāja Kristīne Ciekurs 1938.g. 16.novembrī
60. 7. Valkas aizsargu pulka Plāņu aizsardžu pulciņa
priekšniece skolotāja Leontine Lielais 1938.g. 16.novembrī
61. 7. Valkas aizsargu pulka Alūksnes aizsardžu pulciņa
priekšniece skolotāja Ida Ceriņš 1938.g. 16.novembrī
62. 9. Madonas aizsargu pulka Madonas aizsardžu
pulciņa priekšniece Ella Ekhards 1938.g. 16.novembrī
63. 9. Madonas aizsargu pulka Lazdonas aizsardžu
pulciņa priekšniece skolotāja Zinaida Namatēvs 1938.g. 16.novembrī
64. 9. Madonas aizsargu pulka Meirānu aizsardžu
pulciņa priekšniece Alīda Rubulis 1938.g. 16.novembrī
65. 10. Cēsu aizsargu pulka Veselavas aizsardžu
pulciņa priekšniece Alvīne Ploša 1938.g. 16.novembrī
66. 10. Cēsu aizsargu pulka Launkalnes aizsardžu pulciņa
priekšniece pamatskolas pārzine Anna Kurmītis 1938.g. 16.novembrī
67. 10. Cēsu aizsargu pulka Rozulas aizsardžu pulciņa
priekšniece skolotāja Veronika Puriņš 1938.g. 16.novembrī
68. 11. Tukuma aizsargu pulka Vecmoku aizsardžu pulciņa
priekšniece pamatskolas pārzine Katrīna Eglītis 1938.g. 16.novembrī
69. 12. Ilūkstes aizsargu pulka Gārsenes aizsardžu
pulciņa priekšniece Otilija Sokolovskis 1938.g. 16.novembrī
70. 13. Bauskas aizsargu pulka Taurkalnes aizsardžu
pulciņa priekšniece Olga Strautnieks 1938.g. 16.novembrī
71. 13. Bauskas aizsargu pulka Iecavas aizsardžu
pulciņa priekšniece Irma Berzinskis 1938.g. 16.novembrī
72. 14. Kuldīgas aizsargu pulka Kabiles aizsardžu pulciņa
priekšniece zobārste Marija Gailītis 1938.g. 16.novembrī
73. 15. Liepājas aizsargu pulka Bārtas aizsardžu pulciņa
priekšniece Madliene Šteins 1938.g. 16.novembrī
74. 15. Liepājas aizsargu pulka Grobiņas aizsardžu
pulciņa priekšniece Emīlija Puže 1938.g. 16.novembrī
75. 16. Jelgavas aizsargu pulka Jelgavas aizsardžu pulciņa
priekšniece skolotāja Valda Bergmanis 1938.g. 16.novembrī
76. 16. Jelgavas aizsargu pulka Šķibes aizsardžu
pulciņa priekšniece Otilija Lācītis 1938.g. 16.novembrī
77. 16. Jelgavas aizsargu pulka Valgundes aizsardžu
pulciņa priekšniece Anna Veiss 1938.g. 16.novembrī
78. 16. Jelgavas aizsargu pulka Platones nodaļas kasieris Kristaps Bullis 1938.g. 16.novembrī
79. 17. Rēzeknes aizsargu pulka Gaigalavas aizsardžu
pulciņa priekšniece skolotāja Stefanija Vrubļevskis 1938.g. 16.novembrī
80. 17. Rēzeknes aizsargu pulka Kaunatas aizsardžu
pulciņa priekšniece Apolonija Treikals 1938.g. 16.novembrī
81. 18. Daugavpils aizsargu pulka Izvaltas aizsardžu
pulciņa priekšniece skolotāja Anna Ikaunieks 1938.g. 16.novembrī
82. 18. Daugavpils aizsargu pulka Vīpes aizsardžu
pulciņa priekšniece Elza Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
83. 18. Daugavpils aizsargu pulka Krāslavas pilsētas
aizsardžu pulciņa priekšniece Katrīne Kociņš 1938.g. 16.novembrī
84. 18. Daugavpils aizsargu pulka Ungurmuižas aizsardžu
pulciņa priekšniece Irma Upītis 1938.g. 16.novembrī
85. 18. Daugavpils aizsargu pulka Kalupes aizsardžu
pulciņa priekšniece skolotāja Kristīne Šmits 1938.g. 16.novembrī
86. 19. Abrenes aizsargu pulka Viļakas aizsardžu
pulciņa priekšniece skolotāja Emīlija Griķe 1938.g. 16.novembrī
87. 19. Abrenes aizsargu pulka Linavas aizsardžu
pulciņa priekšniece skolotāja Ella Gailāns 1938.g. 16.novembrī
88. Dzelzsceļu aizsargu pulka vecākās aizsardzes palīdze Albertīne Pētersons 1938.g. 16.novembrī
89. Dzelzsceļu aizsargu pulka Valkas aizsardžu pulciņa priekšniece Berta Mīkalis 1938.g. 16.novembrī
90. Tukuma ev.-lut. draudzes vecākais Jēkabs Minderis 1938.g. 16.novembrī
91. Daugavpils ev.-lut. draudzes priekšnieks Andrējs Lucāns 1938.g. 16.novembrī
92. Alojas ev.-lut. draudzes ķesteris un kapsētas pārzinis Jānis Mārtiņsons 1938.g. 16.novembrī
93. Jelgavas sv. Annas baznīcas valdes un padomes loceklis Zāmuelis Mauriņš 1938.g. 16.novembrī
94. Sabiedriska darbiniece Gauru pagastā, Skangaļu
pamatskolas pārzine Velta Pešudovs 1938.g. 16.novembrī
95. Bolderājas-Daugavgrīvas kulturas biedrības
dāmu komitejas priekšniece Marija Legzdiņš 1938.g. 16.novembrī
96. Bolderājas-Daugavgrīvas kulturas biedrības
dāmu komitejas priekšnieces vietniece Emīlija Klingbergs 1938.g. 16.novembrī
97. Latvju sieviešu nacionālās ligas Jelgavas nodaļas priekšniece Alma Rogulis 1938.g. 16.novembrī
98. Vecpiebalgas sabiedriska darbiniece un aktrise Līze Velpe 1938.g. 16.novembrī
99. Reitera kora valdes loceklis un kasieris Eduards Mažāns 1938.g. 16.novembrī
100. Reitera kora valdes locekle Teodora Bankovičs 1938.g. 16.novembrī
101. Reitera kora valdes locekle Alvīne Puriņš 1938.g. 16.novembrī
102. Reitera kora soliste Elza Zariņš 1938.g. 16.novembrī
103. Latviešu I vispārējo dziesmusvētku dalībnieks,
Liezeres lauksaimnieks Jānis Sīlis 1938.g. 16.novembrī
104. Latviešu I vispārējo dziesmusvētku dalībniece
un Ausekļa audzēkne, Lielvārdes gruntniece Matilde Vīķis 1938.g. 16.novembrī
105. Latviešu I vispārējo dziesmusvētku dalībniece,
Liezeres lauksaimniece Minna Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
106. Lauksaimniece un sabiedriska darbiniece
Vietalvas pagasta Skriņos Karlīne Jankaus 1938.g. 16.novembrī
107. Mājsaimniecības kalpotāja Tukumā Trīne Jēkabsons 1938.g. 16.novembrī
108. Cēsu pilsētas slimnīcas kalpotāja Anna Ozolītis 1938.g. 16.novembrī
109. Fabrikas k/s. "P. Raiska mant-ki" Mazsalacā audēja Zapa Ārgalis 1938.g. 16.novembrī
110. Tekstilrūpniecības un tirdzniecības a/s. "Z. Horons"
Rīgā audēja Grieta Elksnis 1938.g. 16.novembrī
111. Latvijas dzelzsceļnieku biedrības dāmu komitejas priekšniece Anna Borns 1938.g. 16.novembrī
112. Latvijas dzelzsceļnieku biedrības centralās valdes kasieris Eduards Bormeisters 1938.g. 16.novembrī
113. Dzelzsceļu 2. mašinu iecirkņa brigadieris Juris Vilks 1938.g. 16.novembrī
114. Tautas labklājības ministrijas valsts darbinieku
ambulances virsmāsa Valeska Plūcis 1938.g. 16.novembrī
115. Jelgavas Ģintermuižas slimnīcas vecākā māsa Lizete Fogelmanis 1938.g. 16.novembrī
116. Latvijas Sarkanā Krusta žēlsirdīgo māsu nama vadītāja Helene Butuls 1938.g. 16.novembrī
117. Latvijas Sarkanā Krusta Jelgavas slimnīcas
žēlsirdīgā māsa un vecmāte Ella Lapinskis 1938.g. 16.novembrī
118. Latvijas Sarkanā Krusta Krimuldas sanatorijas virsmāsa Olga Jelens 1938.g. 16.novembrī
119. Latvijas Sarkanā Krusta Raunas rajona veselības kopšanas
punktu virsmāsa un sabiedriska darbiniece, žēlsirdīgā māsa Alaksandra Veidemanis 1938.g. 16.novembrī
120. Vecmāte Rīgā Aleksandrine Šlachats 1938.g. 16.novembrī
121. Vecmāte Tukumā Jūlija Muižkungs 1938.g. 16.novembrī
122. Kusas pagasttiesas loceklis un sabiedrisks darbinieks Jānis Bērzkalns 1938.g. 16.novembrī
123. Latvijas lauksaimniecības kameras zirgu apkalšanas
kursu instruktors un lektors Ernests Ritmanis 1938.g. 16.novembrī
124. Valmieras mineralūdens Rīgas noliktavas pārzinis Jānis Kreišmanis 1938.g. 16.novembrī
125. Latvijas mājturības instituta skolotāja
un sabiedriska darbiniece Marija Ķeņģis 1938.g. 16.novembrī
126. Zemes vērtēšanas daļas darbveža palīdze Elīze (Ellis) Deringers 1938.g. 16.novembrī
127. Neretas pienotavas vadītāja Alma Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
128. Lauksaimniece Cesvaines mācītājmājā Emma Vītols 1938.g. 16.novembrī
129. Lauksaimniece Praulienas pagasta Dešupos Anna Vārsbergs 1938.g. 16.novembrī
130. Lauksaimniece Saikavas pagasta Kamatauskās Kristīne Varkalis 1938.g. 16.novembrī
131. Lauksaimniece Pabažu pagasta Eipuros Lidija Sarkanbārdis 1938.g. 16.novembrī
132. Lauksaimniece Vilces pagasta Skambiņos Emīlija Drozdovskis 1938.g. 16.novembrī
133. Lauksaimniece Kuldīgas pagasta Dindžos Katrīne Valters 1938.g. 16.novembrī
134. Lauksaimniece Mēra pagasta Jaunmiķeļos Lucija Vārna 1938.g. 16.novembrī
135. Lauksaimniece Brenguļu pagasta Storēs Milda Stokins 1938.g. 16.novembrī
136. Lauksaimniece Slātes pagasta Matušānos Marta Tomāns 1938.g. 16.novembrī
137. Lauksaimniece Bikstu pagasta Maķēros Tilla Volfs 1938.g. 16.novembrī
138. Lauksaimniece Pastendes pagasta Dravniekos Ženija Anna Rasmanis 1938.g. 16.novembrī
139. Lauksaimniece Rāvas pagasta Kauguru Gobzemjos Marija Jansons 1938.g. 16.novembrī
140. Lauksaimniece Ungurmuižas pagasta Pāpuļos Elza Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
141. Lauksaimniece Sakstagala pagasta Rubuļniekos Barbala Trasuns 1938.g. 16.novembrī
142. Lauksaimniece Viļēnu pagasta Marjanovā Tekla Gari-Jonis 1938.g. 16.novembrī
143. Lauksaimniece Rēznas pagasta Zabarovkā Leokadija Gauračs 1938.g. 16.novembrī
144. Lauksaimniece Cēsu pagasta Lācīšos Antonija Lācis 1938.g. 16.novembrī
145. Lauksaimniece Lizuma pagasta Viņķelēs Anna Leitis 1938.g. 16.novembrī
146. Lauksaimniece Krimuldas pagasta Pupās Matilde Zeltiņš 1938.g. 16.novembrī
147. Lauksaimniece Sinoles pagasta Kūpiņās Marta Dzērve 1938.g. 16.novembrī
148. Lauksaimniece Dikļu pagasta Ozoliņos Alma Renigers 1938.g. 16.novembrī
149. Lauksaimniece Kusas pagasta Trušļos Ede Balodis 1938.g. 16.novembrī
150. Lauksaimniece Sesavas pagasta Buļļos Anna Krievāns 1938.g. 16.novembrī
151. Putnkopības darbiniece Latvijas universitates
Rāmavas saimniecībā Auguste Lejiņš 1938.g. 16.novembrī
152. Lauksaimnieks Brenguļu pagasta Ruņģos Kārlis Ķiploks 1938.g. 16.novembrī
153. Lauksaimnieks Taurkalnes pagasta Šķēpiņos Jānis Irbinskis 1938.g. 16.novembrī
154. Laukstrādnieks Tumes pagasta Sēlīšos Jēkabs Kroņkalns 1938.g. 16.novembrī
155. Latviešu ģimenes māte Sidnejā, Austrālijā, Līze Zariņš-Andersons 1938.g. 16.novembrī
156. Lauksaimnieks un sabiedrisks darbinieks
Valmieras pagasta Kalnpulekšos Jūlijs Eiduks 1938.g. 21.decembrī
157. Lauksaimniece un sabiedriska darbiniece
Valmieras pagasta Beitēs Emilija Bergmanis 1938.g. 21.decembrī
158. Laukstrādnieks Sīpeles pagasta Lejasstrazdos Kristaps Komandieris 1939.g. 28.februarī
159. Jelgavas dziedāšanas biedrības "Līra" korists Aleksandrs Melderis 1939.g. 28.februarī
160. Ķemeru ev.-lut. draudzes darbinieks Kaspars Gobzinis 1939.g. 12.maijā
161. Jelgavas Sv. Annas draudzes vecākais Indriķis Grūbaums 1939.g. 12.maijā
162. 1. Rīgas pilsētas ģimnazijas skolotāja Milda Brastiņš 1939.g. 12.maijā
163. 3. Rīgas pilsētas ģimnazijas skolotāja Paulīne Grūnvalds 1939.g. 12.maijā
164. Rūjienas valsts ģimnazijas skolotāja Marta Putns 1939.g. 12.maijā
165. Sakstagala pagasta Lielpuderu krievu 6-kl.
pamatskolas pārzine Nadežda Pavlovskis 1939.g. 12.maijā
166. Brāļu kapu komitejas Kokneses-Balbieru nodaļas
darbiniece lauksaimniece Made Emīlija Martinsons 1939.g. 12.maijā
167. 3. Ludzas aizsargu pulka Briģu aizsardžu pulciņa
priekšniece skolotāja Olga Šmits 1939.g. 12.maijā
168. 8. Valmieras aizsargu pulka Alojas nodaļas fiziskās
audzināšanas vadītāja skolotāja Rozalija Putenis 1939.g. 12.maijā
169. 16. Jelgavas aizsargu pulka Naudītes aizsardžu
pulciņa priekšniece Emīlija Feldheims 1939.g. 12.maijā
170. Saldus un apkārtnes strādnieku arodbiedrības
valdes loceklis atslēdznieks Žanis Dakteris 1939.g. 12.maijā
171. Liepājas strādnieku arodbiedrības darba vietas vecākais
drāšu fabrikas atslēdznieks Eduards Klems 1939.g. 12.maijā
172. Metalrūpniecības strādnieku arodbiedrības darba vietas
vecākais O. J. Kellera fabrikas Rīgā materialu pārzinis Jūlijs Šories 1939.g. 12.maijā
173. Staiceles un apkārtnes strādnieku arodbiedrības biedris
Baltijas papiru un papes fabrikas strādnieks Jānis Krūmiņš 1939.g. 12.maijā
174. Pampāļu krājaizdevu sabiedrības valdes loceklis Matīss Aizupis 1939.g. 12.maijā
175. Mazsalacas piensaimnieku sabiedrības kasieris Antons Rikmanis 1939.g. 12.maijā
176. Nīgrandes pagasta Salaņķu saimnieks Andrējs Upenieks 1939.g. 12.maijā
177. Nīgrandes pagasta Salaņķu saimniece Lavīze Upenieks 1939.g. 12.maijā
178. Ipiķu pagasta Mežzilpaušu saimnieks Pēteris Lāns 1939.g. 12.maijā
179. Galdnieku meistars Liepājā Andrejs Brauns 1939.g. 22.maijā
180. Grobiņas pilsētas 6-kl. pamatskolas pārziņa palīdze Marija Ķeiris 1939.g. 27.maijā
181. Krotes pagasta Kronvalda Ata pamatskolas pārzine Marija Vārna 1939.g. 27.maijā
182. Aviacijas pulka darbnīcas motoru nodaļas vecākais,
I šķiras amatnieks Fridrichs Liggers 1939.g. 5.jūnijā
183. Jātnieku pulka mācības smēdes vadītājs Kārlis Vilšķersts 1939.g. 27.jūnijā
184. Dikļu pirmo dziesmusvētku veterane Marija Ozols 1939.g. 12.jūlijā
185. Rīgas kara slimnīcas vecākā māsa Amalija Neilands 1939.g. 12.jūlijā
186. Daugavpils kara slimnīcas zobārste Milda Siliņš 1939.g. 12.jūlijā
187. Daugavpils kara slimnīcas bij. vecākā māsa Olga Karpovs 1939.g. 12.jūlijā
188. Agr. Dikļu darbinieks lauksaimnieks Jānis Cinis 1939.g. 15.jūlijā
189. Bij. kora dziedātāja Dikļos lauksaimniece Kristīne Knospiņš 1939.g. 15.jūlijā
190. Viļķenes pagasta 6-kl. pamatskolas skolotāja Elza Matisons 1939.g. 26.jūlijā
191. Lauksaimniece Vaiņodes pagasta Tiliškos Anna Mažis 1939.g. 26.jūlijā
192. Liepājas pilsētas Kalpaka pamatskolas skolotāja Anna Jakobsons 1939.g. 26.jūlijā
193. Priekšzīmīgs pilsonis Jēkabs Babulis 1939.g. 3.augustā
194. Latvijas lauksaimniecības kameras mazpulku
dārzkopības inspektrise agronome Olga Rezovskis 1939.g. 29.augustā
195. Rīgas pilsētas novada mazpulku mājsaimniecības instruktore Klāra Andersons 1939.g. 29.augustā
196. Kacēnu rajona mazpulku vecākā
un 765. Kacēnu mazpulka vadītāja skolotāja Emma Daņilovs 1939.g. 29.augustā
197. 5. Ceraukstes-Pāces mazpulka vadītāja skolaspārzine Marianna Zvaigzne 1939.g. 29.augustā
198. 7. Nīkrāces mazpulka noorganizētājs lauksaimnieks Juris Buncis 1939.g. 29.augustā
199. 55. Mūrmuižas mazpulka vadītājs lauksaimnieks Paulis Pētersons 1939.g. 29.augustā
200. 57. Durbes mazpulka vadītāja skolotāja Olga Kupče 1939.g. 29.augustā
201. 106. Kastīru mazpulka vadītāja skolas pārzine Anna Lazdāns 1939.g. 29.augustā
202. 147. Vīksnumeža mazpulka vadītāja skolotāja Anna Jākobsons 1939.g. 29.augustā
203. 176. Katlakalna mazpulka vadītāja skolotāja Anna Kalniņš 1939.g. 29.augustā
204. 246. Lēdmanes mazpulka vadītājs lauksaimnieks Jānis Bērziņš 1939.g. 29.augustā
205. Latvijas universitātes medicīnas fakultates laborante Alīse Hopfe 1939.g. 25.septembrī
206. Latvijas universitates medicīnas fakultates laborants Fricis Dekšenieks 1939.g. 25.septembrī
207. Latvijas universitates ķīmijas fakultates laborants Jānis Āboliņš 1939.g. 25.septembrī
208. Dobeles pagasta Bērzbekes 1. pakāpes pamatskolas pārzine Līna Švāne 1939.g. 25.septembrī
209. Vandzenes sabiedriska darbiniece Margarieta Lapiņa 1939.g. 15.oktobrī
210. Armijas ekonomiskā veikala finansialās daļas kasiere Amilda Pavelkopfs 1939.g. 26.oktobrī
211. Armijas ekonomiskā veikala mājturības
nodaļas vadītāja a. p. i. Mārtiņš Bērziņš 1939.g. 26.oktobrī
212. Armijas ekonomiskā veikala kungu apģērbu nodaļas piegriezējs Pauls Sietiņš 1939.g. 26.oktobrī
213. Armijas ekonomiskā veikala Liepājas nodaļas apģērbu
darbnīcas piegriezējs Ģederts Valters 1939.g. 26.oktobrī
214. Valsts statistiskās pārvaldes Kosas pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Plaudis 1939.g. 9.novembrī
215. Valsts statistiskās pārvaldes Lādes pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Treimanis 1939.g. 9.novembrī
216. Valsts statistiskās pārvaldes Limbažu pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Praudiņš 1939.g. 9.novembrī
217. Valsts statistiskās pārvaldes Jaunrozes pagasta
brīvprātīgais korespondents Pēteris Smarods 1939.g. 9.novembrī
218. Valsts statistiskās pārvaldes Plāteres pagasta
brīvprātīgais korespondents Kārlis Krēgers 1939.g. 9.novembrī
219. Valsts statistiskās pārvaldes Taurupes pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Paeglītis 1939.g. 9.novembrī
220. Valsts statistiskās pārvaldes Drabešu pagasta
brīvprātīgais korespondents Pēteris Pētersons 1939.g. 9.novembrī
221. Valsts statistiskās pārvaldes Lādes pagasta
brīvprātīgais korespondents Pēteris Griguls 1939.g. 9.novembrī
222. Valsts statistiskās pārvaldes Lodes pagasta
brīvprātīgais korespondents Richards Moris 1939.g. 9.novembrī
223. Valsts statistiskās pārvaldes Pāles pagasta
brīvprātīgais korespondents Kārlis Kauliņš 1939.g. 9.novembrī
224. Valsts statistiskās pārvaldes Birzuļu pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Jansons 1939.g. 9.novembrī
225. Valsts statistiskās pārvaldes Jaunrozes pag.
brīvprātīgais korespondents Pēteris Tilts 1939.g. 9.novembrī
226. Valsts statistiskās pārvaldes Ezeres pagasta
brīvprātīgais korespondents Jukums Klubis 1939.g. 9.novembrī
227. Valsts statistiskās pārvaldes Codes pagasta
brīvprātīgais korespondents Jēkabs Rudlapa 1939.g. 9.novembrī
228. Valsts statistiskās pārvaldes Misas pagasta
brīvprātīgais korespondents Jēkabs Ērmanis 1939.g. 9.novembrī
229. Rīgas ev.-lut. Sv. Jāņa bznīcas padomes
un būvkomisijas loceklis Kārlis Uliņš 1939.g. 9.novembrī
230. Lielstraupes pagasta pašvaldības darbinieks Ernests Lūsis 1939.g. 9.novembrī
231. Krustpils pagasta Salupes pamatskolas pārzine Marija Tuchto 1939.g. 9.novembrī
232. Jaunjelgavas pilsētas pamatskolas skolotāja Lūcija Vanags 1939.g. 9.novembrī
233. Vecpiebalgas pagasta Upītes 6-kl. pamatskolas skolotāja Emīlija Kalniņš 1939.g. 9.novembrī
234. Siguldas pagasta Jūdažu 1. pak. pamatskolas pārzine Alma Lesiņš 1939.g. 9.novembrī
235. Smiltenes valsts ģimnazijas skolotāja Marija Natalija Lielgalvis 1939.g. 9.novembrī
236. 2. Rīgas pilsētas ģimazijas skolotāja Alīde Brikmanis 1939.g. 9.novembrī
237. Jelgavas valsts skolotāju instituta skolotāja Paulīne Ekus 1939.g. 9.novembrī
238. Cēsu apriņķa vecākais mācīts sanitars Andrejs Šķerbergs 1939.g. 9.novembrī
239. Bij. Grobiņas-Tāšu rajona vecmāte Elīze Slimbachs 1939.g. 9.novembrī
240. Galdnieks Aucē Ansis Riekstiņš 1939.g. 9.novembrī
241. Rīgas ostas bij. locis Fridrichs Lukss 1939.g. 9.novembrī
242. Liepājas drāšu fabrikas kontroltabelvedis Frīdrichs Ābele 1939.g. 9.novembrī
243. Mežotnes valsts lauksaimniecības vidusskolas skolotāja Lavīze Putniņš 1939.g. 9.novembrī
244. Mežu departamenta būvju uzraugs Kārlis Lācis 1939.g. 9.novembrī
245. Tirdzniecības un rūpniecības a s. "Šiferis" Rīgas
fabrikas mašinmeistars Aleksandrs Fadejevs 1939.g. 9.novembrī
246. Tirdzniecības un rūpniecības a s. "Dzirnavnieks" virsmelderis Fricis Lambergs 1939.g. 9.novembrī
247. Tirdzniecības un rūpniecības a s. "Dzirnavnieks" melderis Kristaps Vārna 1939.g. 9.novembrī
248. Latvijas nacionalās operas kora dziedātāja Jūlija Kalniņš 1939.g. 28.novembrī
249. Lielupes Viestura tilta būvdarbu uzraugs,
a/s. "Inž. A.Razums" darbu vadītājs Augusts Zirdziņš 1939.g. 28.novembrī
250. Vecākā mašinrakstītāja-valodu pratēja Lūcija Sniķers 1939.g. 4.decembrī
251. Valmieras kara apriņķa pārvaldes mašinrakstītāja
un sabiedriska darbiniece Matilda Siliņš 1939.g. 4.decembrī
252. Rīgas zemesgrāmatu nodaļas sekretāre Lidija Kleimanis sevišķā 1940.g. 11.maijā
253. Valsts papīru spiestuves un naudas kaltuves kasieris Eduards Ozols 1940.g. 11.maijā
254. Valsts papīru spiestuves un naudas kaltuves veikala
un grafikas mākslas salona vadītāja Zelma Mierkalns 1940.g. 11.maijā
255. Valsts papīru spiestuves un naudas kaltuves korektore Marta Akmentiņš 1940.g. 11.maijā
256. "Latvijas Kareivja" redakcijas mašinrakstītājs
administrativais virsnieka vietnieks Jānis Prauliņš 1940.g. 11.maijā
257. Ventspils-Talsu kara apriņķa pārvaldes vecākais
mašinrakstītājs administrativais virsnieka vietnieks Vilis Rozenbergs 1940.g. 11.maijā
258. Aizsargu štaba administrativās daļas vecākais darbvedis Teodors Zaigums 1940.g. 11.maijā
259. Aizsargu štaba organizacijas daļas darbvedis Heinrichs Indriksons 1940.g. 11.maijā
260. 6. Aizputes aizsargu pulka štaba darbvedis Fricis Zvirgzds 1940.g. 11.maijā
261. 7. Valkas aizsargu pulka Annas aizsardžu
pulciņa priekšniece skolotāja Otilija Kārkliņš sevišķā 1940.g. 11.maijā
262. 7. Valkas aizsargu pulka Zvārtavas nodaļas kasieris Gustavs Priede 1940.g. 11.maijā
263. 9. Madonas aizsargu pulka štaba aizsardžu
pulciņa priekšnieces palīdze mājturības skolotāja Marta Alders 1940.g. 11.maijā
264. 9. Madonas aizsargu pulka Adulienas aizsardžu
pulciņa priekšniece agronome Milda Rumpītis 1940.g. 11.maijā
265. 11. Tukuma aizsargu pulka Zemītes nodaļas priekšnieks Atis Kupše 1940.g. 11.maijā
266. 14. Kuldīgas aizsargu pulka Cieceres aizsardžu
pulciņa priekšniece Irma Andersons 1940.g. 11.maijā
267. 18. Daugavpils aizsargu pulka Līvānu aizsardžu
pulciņa priekšniece Berta Redlichs sevišķā 1940.g. 11.maijā
268. 19. Abrenes aizsargu pulka Purvmalas aizsardžu
pulciņa priekšniece, pamatskolas pārzine Marta Zvejnieks 1940.g. 11.maijā
269. Dzelzsceļu aizsargu pulka Skrīveru nodaļas priekšnieks Bernhards Eizenšmits 1940.g. 11.maijā
270. Rīgas namīpašnieku biedrības dāmu komitejas priekšniece Elvīra Purgailis sevišķā 1940.g. 11.maijā
271. Kārsavas ev.-lut. draudzes labdare Leontine Šiliņš sevišķā 1940.g. 11.maijā
272. Bauskas ev.-lut. draudzes baznīcas priekšnieks Jēkabs Ķivulis sevišķā 1940.g. 11.maijā
273. Grīvas pareizticīgo baznīcas vecākais Jānis Drīgins sevišķā 1940.g. 11.maijā
274. Grīvas vecticībnieku Vissvētā Patvēruma draudzes
padomes priekšsēdētājs Jēkabs Siņavskis 1940.g. 11.maijā
275. Kaplavas pareizticīgo baznīcas vecākais Nikolajs Seļeckis sevišķā 1940.g. 11.maijā
276. Salienas pareizticīgo baznīcas vecākais Aleksandrs Starinskis sevišķā 1940.g. 11.maijā
277. Smiltenes pareizticīgo baznīcas psalmotājs Dāvids Paeglītis 1940.g. 11.maijā
278. Nītaures ev.-lut. baznīcas vecākais Jānis Bērziņš 1940.g. 11.maijā
279. Sabiles brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības goda biedris Jānis Feldbergs sevišķā 1940.g. 11.maijā
280. Rīgas Pētera brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības
valdes loceklis Pauls Urdevičs 1940.g. 11.maijā
281. Rīgas Nordeķu brīvprātīgo ugunsdzēsēju
biedrības priekšnieks Arturs Bormanis 1940.g. 11.maijā
282. Slokas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības komandas
virsnieka palīgs Ludvigs Jordams 1940.g. 11.maijā
283. Centrālās savienības "Turība" nodaļas vadītājs Madonā Valdemārs Eglītis 1940.g. 11.maijā
284. Tirdzniecības grāmatvedis Rīgā Nikolajs Žurkins 1940.g. 11.maijā
285. Baldones sabiedriska darbiniece Emilija Liepkalns 1940.g. 11.maijā
286. Medicinas feldšeris un masieris Jelgavā Dāvids Irdenieks sevišķā 1940.g. 11.maijā
287. Hermaņa Liepiņa būvuzņēmuma darbu vadītājs mūrnieks Jānis Kalniņš 1940.g. 11.maijā
288. Grāmatspiestuves a/s. "Rota" mašīnburtlicis Hermanis Millers 1940.g. 11.maijā
289. Mūrnieks Talsos Kārlis Jansbergs sevišķā 1940.g. 11.maijā
290. Mūrnieks Dobeles pagasta Drosmēs Jānis Balgalvis 1940.g. 11.maijā
291. Podnieka amata meistars Jumpravā Jānis Eglītis sevišķā 1940.g. 11.maijā
292. Kalējs Skrīveru ciemā Mārtiņš Zemitans sevišķā 1940.g. 11.maijā
293. Kalējs Liepājā Jānis Cukurs 1940.g. 11.maijā
294. Namdara amata meistars Kuldīgā Fricis Reinfelds 1940.g. 11.maijā
295. Namdara amata meistars Liepājā Jānis Ignats 1940.g. 11.maijā
296. Galdnieks Jaungulbenes pagasta Pauguros Jukums Grīnbergs 1940.g. 11.maijā
297. Galdnieks Ļaudonā Juris Apinis 1940.g. 11.maijā
298. Virpotājs Kuldīgā Rūdolfs Kreislers 1940.g. 11.maijā
299. Mechaniķis Tukumā Jānis Erdmanis 1940.g. 11.maijā
300. Lauksaimnieks Matkules pagasta Strīķos Krišs Ūders sevišķā 1940.g. 11.maijā
301. Lauksaimnieks Dricēnu pagasta Priedkalnos Andrejs Šneps sevišķā 1940.g. 11.maijā
302. Lauksaimnieks Ozolaines pagasta Kampišķos Marks Lavrenovs 1940.g. 11.maijā
303. Lauksaimnieks Andrupenes pagasta Ubagovā Francis Ņemcovs 1940.g. 11.maijā
 
 
II pakāpe
 
1. Valsts Prezidenta sekretariāta archīva pārzine Erna Kiškis 1938.g. 16.novembrī
2. Valsts Prezidenta pils ēku pārzinis Teodors Ramiņš 1938.g. 16.novembrī
3. Valsts Prezidenta pils kvalificēts darbinieks Kārlis Zalcmanis 1938.g. 16.novembrī
4. Latvijas telegrafa aģenturas darbvede Milda Bulsons 1938.g. 16.novembrī
5. Latvijas telegrafa aģenturas darbvede Tonija Bonders 1938.g. 16.novembrī
6. Valsts tipografijas burtlicis-kopotājs Jānis Betchers 1938.g. 16.novembrī
7. Valsts tipografijas burtlicis-kopotājs Valdemārs Paija 1938.g. 16.novembrī
8. Valsts statistiskās pārvaldes Drustu pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Perlbachs 1938.g. 16.novembrī
9. Valsts statistiskās pārvaldes Rāvas pagasta
brīvprātīgais korespondents lauksaimnieks Ansis Goldmanis 1938.g. 16.novembrī
10. Valsts statistiskās pārvaldes Ikšķiles pagasta
brīvprātīgais korespondents Mārtiņš Broža 1938.g. 16.novembrī
11. Valsts statistiskās pārvaldes Plāteres pagasta
brīvprātīgais korespondents Valdemārs Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
12. Valsts statistiskās pārvaldes Jaunburtnieku pagasta
brīvprātīgais korespondents Valdemārs Klanis 1938.g. 16.novembrī
13. Valsts statistiskās pārvaldes Zvārtavas pagasta
brīvprātīgais korespondents Pēteris Vārna 1938.g. 16.novembrī
14. Valsts statistiskās pārvaldes Durbes pagasta
brīvprātīgais korespondents Indriķis Treiloss 1938.g. 16.novembrī
15. Valsts statistiskās pārvaldes Jēkabnieku pagasta
brīvprātīgais korespondents Teodors Līberts 1938.g. 16.novembrī
16. Valsts statistiskās pārvaldes Codes pagasta
brīvprātīgais korespondents Ludvigs Rozenbergs 1938.g. 16.novembrī
17. Valsts statistiskās pārvaldes Vecmuižas pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Berkāns 1938.g. 16.novembrī
18. Valsts statistiskās pārvaldes Krimuldas pagasta
brīvprātīgais korespondents Reinholds Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
19. Valsts statistiskās pārvaldes Mārupes pagasta
brīvprātīgais korespondents Mārtiņš Strautmalis 1938.g. 16.novembrī
20. Valsts statistiskās pārvaldes Siguldas
brīvprātīgais korespondents Kārlis Baltābols 1938.g. 16.novembrī
21. Valsts statistiskās pārvaldes Naukšēnu pagasta
brīvprātīgais korespondents Eduards Ādamsons 1938.g. 16.novembrī
22. Valsts statistiskās pārvaldes Sēļu pagasta
brīvprātīgais korespondents Antons Hincenbergs 1938.g. 16.novembrī
23. Valsts statistiskās pārvaldes Kalncempju pagasta
brīvprātīgais korespondents Eduards Podziņš 1938.g. 16.novembrī
24. Valsts statistiskās pārvaldes Zeltiņu pagasta
brīvprātīgais korespondents Eduards Bormanis 1938.g. 16.novembrī
25. Valsts statistiskās pārvaldes Adulienas pagasta
brīvprātīgais korespondents Otto Lūsis 1938.g. 16.novembrī
26. Valsts statistiskās pārvaldes Kārzdabas pagasta
brīvprātīgais korespondents Pēteris Krūmiņs 1938.g. 16.novembrī
27. Valsts statistiskās pārvaldes Liepkalnes pagasta
brīvprātīgais korespondents Jēkabs Jēriņš 1938.g. 16.novembrī
28. Valsts statistiskās pārvaldes Liezeres pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Āboliņš 1938.g. 16.novembrī
29. Valsts statistiskās pārvaldes Oļu pagasta
brīvprātīgais korespondents Jūlijs Grunte 1938.g. 16.novembrī
30. Valsts statistiskās pārvaldes Asītes pagasta
brīvprātīgais korespondents Ernests Grīnbergs 1938.g. 16.novembrī
31. Valsts statistiskās pārvaldes Tāšu pagasta
brīvprātīgais korespondents Jēkabs Elsberģis 1938.g. 16.novembrī
32. Valsts statistiskās pārvaldes Saldus pagasta
brīvprātīgais korespondents Roberts Meija 1938.g. 16.novembrī
33. Valsts statistiskās pārvaldes Stendes pagasta
brīvprātīgais korespondents Ernests Janekalns 1938.g. 16.novembrī
34. Valsts statistiskās pārvaldes Praviņu pagasta
brīvprātīgais korespondents Mārtiņš Kviesis 1938.g. 16.novembrī
35. Valsts statistiskās pārvaldes Zebrenes pagasta
brīvprātīgais korespondents Pēteris Brūveris 1938.g. 16.novembrī
36. Valsts statistiskās pārvaldes Zemītes pagasta
brīvprātīgais korespondents Augusts Jākobsons 1938.g. 16.novembrī
37. Valsts statistiskās pārvaldes Naudītes pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Veiss 1938.g. 16.novembrī
38. Valsts statistiskās pārvaldes Salgales pagasta
brīvprātīgais korespondents Pēteris Zariņš 1938.g. 16.novembrī
39. Valsts statistiskās pārvaldes Platones pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Vilsons 1938.g. 16.novembrī
40. Valsts statistiskās pārvaldes Bruknas pagasta
brīvprātīgais korespondents Mārtiņš Šimiņš 1938.g. 16.novembrī
41. Valsts statistiskās pārvaldes Krustpils pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Kurzemnieks 1938.g. 16.novembrī
42. Valsts statistiskās pārvaldes Ciblas pagasta
brīvprātīgais korespondents Jānis Trukšins 1938.g. 16.novembrī
43. Latvijas sūtniecības Beļģijā I šķiras
stenografiste-korespondente Milda Alksnis 1938.g. 16.novembrī
44. Ārlietu ministrijas vecākais ziņnesis Pēteris Pinka 1938.g. 16.novembrī
45. Valsts saimniecības departamenta kredita nodaļas darbvede Marta Zieds 1938.g. 16.novembrī
46. Valsts saimniecības departamenta apdrošināšanas
nodaļas darbvede Emma Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
47. Muitas departamenta grāmatvede Marta Jansons 1938.g. 16.novembrī
48. Valkas muitnīcas darbvedis Jānis Užāns 1938.g. 16.novembrī
49. Daugavpils muitnīcas vecākais muitas uzraugs Oskars Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
50. Ainažu muitnīcas virsuzraugs Krišs Mežlauks 1938.g. 16.novembrī
51. Valkas muitnīcas virsuzraugs Indriķis Maksins 1938.g. 16.novembrī
52. Ventspils muitnīcas virsuzraugs Jānis Emmars 1938.g. 16.novembrī
53. Nodokļu departamenta spirta monopola nodaļas darbvede Marta Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
54. Valsts spirta un degvīna Rīgas noliktavas grāmatvede Valija Lukss 1938.g. 16.novembrī
55. Aizputes apriņķa nodokļu inspekcijas darbvede Berta Jurševskis 1938.g. 16.novembrī
56. Jēkabpils apriņķa nodokļu inspektora darbvede Anna Zvejnieks 1938.g. 16.novembrī
57. Tirdzniecības un rūpniecības departamenta
patentu valdes darbvede Zenta Eleks 1938.g. 16.novembrī
58. Jūrniecības departamenta Ventspils rajona vecākais techniķis Teodors Siliņš 1938.g. 16.novembrī
59. Rīgas ostas kapteiņa grāmatvede Alma Fridrichsons 1938.g. 16.novembrī
60. Jūrniecības departamenta Liepājas ostas vecākais locis
tāļbraucēju kapteinis Kārlis Riekstiņš 1938.g. 16.novembrī
61. Liepājas ostas vecākais locis tāļbraucēju stūrmanis Oskars Drēziņš 1938.g. 16.novembrī
62. Jūrniecības departamenta mašinrakstītāja valodu pratēja Īda Drachmanis 1938.g. 16.novembrī
63. Linu un kaņepāju monopola uzņēmuma
centralnoliktavu kontroles svērājs Aleksandrs Treifelds 1938.g. 16.novembrī
64. Centralās savienības "Turība" linu nodaļas vadītājs Kārlis Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
65. Linu un kaņepāju šķiedru iepirktavas koncesionars Balvos Jānis Šmits 1938.g. 16.novembrī
66. Linu un kaņepāju monopola uzņēmuma grāmatvedības
nodaļas grāmatvede Vilhelmine Pētersons 1938.g. 16.novembrī
67. Linu un kaņepāju monopola uzņēmuma
centralnoliktavu grāmatvedis Aleksandrs Klauss 1938.g. 16.novembrī
68. Valsts papiru spiestuves un naudas kaltuves
akmeņspiedumu nodaļas uzraugs Alfrēds Skuja 1938.g. 16.novembrī
69. Valsts papiru spiestuves un naudas kaltuves virsmašinmeistars Mārtiņš Arājs 1938.g. 16.novembrī
70. Valsts papiru spiestuves un naudas kaltuves vecākais iespiedējs Jēkabs Grīnfelds 1938.g. 16.novembrī
71. Valsts papiru spiestuves un naudas kaltuves
litografijas mašinvadītājs Jēkabs Dūmiņš 1938.g. 16.novembrī
72. Valsts papiru spiestuves un naudas kaltuves metiers Ernests Meijers 1938.g. 16.novembrī
73. Valsts papiru spiestuves un naudas kaltuves vara
spiedumu darbnīcas techniskais vadītājs Alfrēds Zvirgzdiņš 1938.g. 16.novembrī
74. Jelgavas cukurfabrikas lauksaimniecības pārzinis Osvalds Ādamsons 1938.g. 16.novembrī
75. Juglas elektrības uzņēmuma rajona pārzinis Skrīveros Arturs Tomass 1938.g. 16.novembrī
76. Juglas elektrības uzņēmuma rajona pārzinis Ogrē Jānis Ziemelis 1938.g. 16.novembrī
77. Juglas elektrības uzņēmuma rajona pārzinis Stopiņu pagastā Juris Liepa 1938.g. 16.novembrī
78. Latvijas bankas jaunākā darbvede Līna Amilda Bite 1938.g. 16.novembrī
79. Valsts zemes bankas Valmieras nodaļas darbvedis Kārlis Roberts Blome 1938.g. 16.novembrī
80. Valsts zemes bankas Jelgavas nodaļas grāmatvede Marta Lasmanis 1938.g. 16.novembrī
81. Valsts zemes bankas Daugavpils nodaļas grāmatvedis Leonids Deinis 1938.g. 16.novembrī
82. Kuģniecības "Kārkliņš, Tomsons, Vaivads
un B-dri" tvaikoņa "Katvaldis" 1. mechaniķis Jānis Širons 1938.g. 16.novembrī
83. Mechaniķa amata meistars Jānis Jansons 1938.g. 16.novembrī
84. Kurpnieka amata meistars Kārlis Graudiņš 1938.g. 16.novembrī
85. Elektroinstalatora amata meistars Valdemars Šīrs 1938.g. 16.novembrī
86. Tapsētāja amata meistars Alfrēds Rode 1938.g. 16.novembrī
87. Daiļkrāsotāja amata meistars Kārlis Celmiņš 1938.g. 16.novembrī
88. Adītāja amata meistars Ādolfs Treiguts 1938.g. 16.novembrī
89. Adītāja amata meistare Elizabete Vītoliņš 1938.g. 16.novembrī
90. Optiķa amata meistars Kārlis Jakobsons 1938.g. 16.novembrī
91. Galdnieka amata zellis Heinrichs Brūvelis 1938.g. 16.novembrī
92. Galdnieks Tukumā Fricis Zīle 1938.g. 16.novembrī
93. Galdnieks Smiltenē Pēteris Rudzītis 1938.g. 16.novembrī
94. Skursteņslaucītāja amata meistars Osvalds Baroniņš 1938.g. 16.novembrī
95. Kalēja amata zellis Kārlis Auziņš 1938.g. 16.novembrī
96. Kalēja amata meistars Mārtiņš Rutkis 1938.g. 16.novembrī
97. Miesnieka amata meistars Heinrichs Kerlins 1938.g. 16.novembrī
98. Friziera amata meistare un dāmu komitejas priekšniece Karlīne Niedre 1938.g. 16.novembrī
99. Mūrnieks Mārtiņš Alksnis 1938.g. 16.novembrī
100. Ratnieka amata meistars Andrējs Brūmanis 1938.g. 16.novembrī
101. Podnieka amata meistars Jēkabs Surkovs 1938.g. 16.novembrī
102. Kalējs-atslēdznieks Jūlijs Rozentals 1938.g. 16.novembrī
103. Liepājas drāšu fabrikas stiepuļu stieptuves meistars Krišis Lēmanis 1938.g. 16.novembrī
104. Liepājas drāšu fabrikas amatnieks Ernests Jankovskis 1938.g. 16.novembrī
105. Liepājas drāšu fabrikas amatnieks Indriķis Hermanis 1938.g. 16.novembrī
106. Liepājas drāšu fabrikas amatnieks Jānis Cinovskis 1938.g. 16.novembrī
107. Liepājas drāšu fabrikas amatnieks Ģirts Ziemelis 1938.g. 16.novembrī
108. Liepājas drāšu fabrikas amatnieks Jāzeps Jakovičs 1938.g. 16.novembrī
109. Liepājas drāšu fabrikas amatnieks Ambrozijs Ilčukas 1938.g. 16.novembrī
110. Liepājas drāšu fabrikas amatnieks Jēkabs Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
111. Liepājas drāšu fabrikas amatnieks Edvards Visvars 1938.g. 16.novembrī
112. Starptautiskās 1937.g. izstādes Parīzē Latvijas
ģeneralkomisariata darbiniece Paulīne Alksnis 1938.g. 16.novembrī
113. Firmas "Ch. Jirgensons - Otto Švarcs"
Romas viesnīcas virssulainis Mārtiņš Barkovskis 1938.g. 16.novembrī
114. Firmas "Ch. Jirgensons - Otto Švarcs"
Romas viesnīcas virspavārs Vilhelms Stencelis 1938.g. 16.novembrī
115. Rīgas prefekturas administrativās nodaļas darbvedis Kārlis Vītols 1938.g. 16.novembrī
116. Rīgas prefekturas 4. iecirkņa kanclejas darbvedis Valdemārs Krēsliņš 1938.g. 16.novembrī
117. Rīgas prefekturas 11. iecirkņa kanclejas darbvedis Ādolfs Krepliņš 1938.g. 16.novembrī
118. Daugavpils prefekturas darbvedis Reinholds Leikučs 1938.g. 16.novembrī
119. Daugavpils prefekturas 1. iecirkņa kanclejas darbvedis Pēteris Kalvītis 1938.g. 16.novembrī
120. Rīgas apriņķa priekšnieka kanclejas darbvedis Vilis Kurpnieks 1938.g. 16.novembrī
121. Cēsu apriņķa priekšnieka kanclejas darbvedis Augusts Lācis 1938.g. 16.novembrī
122. Kuldīgas apriņķa priekšnieka kanclejas darbvedis Mārtiņš Mazais 1938.g. 16.novembrī
123. Daugavpils apriņķa policijas 1. iecirkņa kanclejas darbvedis Francis Bulis 1938.g. 16.novembrī
124. Ilūkstes apriņķa policijas 1. iecirkņa kanclejas darbvedis Eduards Zīle 1938.g. 16.novembrī
125. Ilūkstes apriņķa policijas 2. iecirkņa kanclejas darbvedis Eduards Kronbergs 1938.g. 16.novembrī
126. Jēkabpils apriņķa policijas 2. iecirkņa kanclejas darbvedis Eduards Krollis 1938.g. 16.novembrī
127. Kriminalās policijas pārvaldes Jelgavas rajona darbvedis Kristaps Brešmanis 1938.g. 16.novembrī
128. Tukuma-Talsu apriņķa policijas 2. iecirkņa
kanclejas darbvedis Arturs Pinka 1938.g. 16.novembrī
129. Valmieras apriņķa policijas 3. iecirkņa kanclejas darbvedis Alfrēds Bunke 1938.g. 16.novembrī
130. Ventspils apriņķa priekšnieka kanclejas vecākais
kanclejas ierēdnis Kārlis Balodis 1938.g. 16.novembrī
131. Krustpils pagasta vecākais policijas kārtībnieks Andrejs Kokainis 1938.g. 16.novembrī
132. Rēzeknes pilsētas valdes vecākais darbvedis Gustavs Grosbergs 1938.g. 16.novembrī
133. Daugavpils pilsētas valdes vecākais darbvedis Roberts Sietnieks 1938.g. 16.novembrī
134. Iekšlietu ministrijas baznīcu un konfesiju
departamenta darbvede Berta Jabla 1938.g. 16.novembrī
135. Iekšlietu ministrijas šoferis Fricis Kamoliņš 1938.g. 16.novembrī
136. Rīgas brīvprātīgo ugunsdzēsēju 1865.g. biedrības
nodaļas vadītājs Jānis Švechheimers 1938.g. 16.novembrī
137. Šreienbušas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības
šoferis mechaniķis Kārlis Licāns 1938.g. 16.novembrī
138. Limbažu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības valdes loceklis
un komandas virsnieka 2. palīgs Jānis Putniņš 1938.g. 16.novembrī
139. Uzņēmēja Hermaņa Liepiņa būvdarbu uzraugs Jānis Rozentals 1938.g. 16.novembrī
140. Būvuzņēmēja M. Vaitnieka vecākais namdaris Fricis Strokšs 1938.g. 16.novembrī
141. Rīgas pilsētas bāriņtiesas archīvare Līza Strazdiņš 1938.g. 16.novembrī
142. Rīgas pilsētas revizijas komisijas darbvede Johanna Adelovs 1938.g. 16.novembrī
143. Rīgas pilsētas uzņēmumu valdes komercdirekcijas grāmatvedis Kārlis Tauriņš 1938.g. 16.novembrī
144. Rīgas pilsētas uzņēmumu valdes piedzīšanas nozares pārzinis Eduards Bušs 1938.g. 16.novembrī
145. Rīgas pilsētas elektrības direkcijas skaitītāju
nodaļas virsmontieris Gustavs Kinovskis 1938.g. 16.novembrī
146. Rīgas pilsētas būvju valdes darbnīcas pārzinis Jānis Mežapapans 1938.g. 16.novembrī
147. Rīgas pilsētas aizgādības valdes 1. kuratorijas kurators Ernests Nagobads 1938.g. 16.novembrī
148. Rīgas pilsētas ielu dzelzsceļu vagonu vadītājs Mārtiņš Bušs 1938.g. 16.novembrī
149. Izglītības ministrijas vecākais kalpotājs Jānis Mālenders 1938.g. 16.novembrī
150. Skolu departamenta darbvede Helene Reinbergs 1938.g. 16.novembrī
151. Skolu departamenta tautskolu direkcijas darbvede Erna Vanags 1938.g. 16.novembrī
152. Daugavpils valsts arodu skolas un dzelzsceļu techniskās
vidusskolas meistars-instruktors Jūlijs Bisenieks 1938.g. 16.novembrī
153. Liepājas valsts technikuma darbnīcu instruktors Hermanis Gūže 1938.g. 16.novembrī
154. Cēsu valsts arodu skolas darbvedis Antons Kille 1938.g. 16.novembrī
155. Latvijas konservatorijas bibliotekara palīdze Eleonora Dravnieks 1938.g. 16.novembrī
156. Nacionalās operas kora dziedātājs Jaceks Červinskis 1938.g. 16.novembrī
157. Nacionalās operas baletdejotāja Klāra Balodis 1938.g. 16.novembrī
158. Nacionalās operas baletdejotāja Elizabete Verners 1938.g. 16.novembrī
159. 5. Cēsu kājnieku pulka orķestra vecākais, virsseržants Jānis Buševics 1938.g. 16.novembrī
160. 6. Rīgas kājnieku pulka vecākais rakstvedis virsnieka vietnieks Kārlis Johans Osis 1938.g. 16.novembrī
161. Sapieru pulka aptiekas asistents virsseržants Kārlis Breikšs 1938.g. 16.novembrī
162. Apgādes pārvaldes būvniecības daļas būvju techniķis Ādolfs Konrads 1938.g. 16.novembrī
163. Galvenās artilerijas noliktavas ieroču nodaļas
uzraugs virsseržants Arvids Dombrovskis 1938.g. 16.novembrī
164. Artilerijas laboratorijas municijas noliktavas
uzraugs virsnieka vietnieks Rūdolfs Bendrups 1938.g. 16.novembrī
165. Armijas spiestuves burtu saliktuves vadītājs Richards Oškāja 1938.g. 16.novembrī
166. Armijas ekonomiskā veikala grāmatvedis Vilis Tomsons 1938.g. 16.novembrī
167. Armijas ekonomiskā veikala Daugavpils nodaļas
pārtikas nozares vadītājs Jānis Zommers 1938.g. 16.novembrī
168. Armijas ekonomiskā veikala Rēzeknes nodaļas grāmatvedis Arvids Purs 1938.g. 16.novembrī
169. Aizsargu štaba darbvede Hildegarde Ozols 1938.g. 16.novembrī
170. 1. Talsu aizsargu pulka Sabiles aizsardžu pulciņa priekšniece Erna Melanija
Emma Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
171. 1. Talsu aizsargu pulka Stendes nodaļas priekšnieks Kārlis Rozenbergs 1938.g. 16.novembrī
172. 1. Talsu aizsargu pulka Kandavas nodaļas priekšnieks Ansis Pēteris Indriksons 1938.g. 16.novembrī
173. 2. Ventspils aizsargu pulka fiziskās audzināšanas instruktors Alfonss Priedītis 1938.g. 16.novembrī
174. 3. Ludzas aizsargu pulka Kārsavas nodaļas aizsardze
pamatskolas skolotāja Milda Matīss 1938.g. 16.novembrī
175. 3. Ludzas aizsargu pulka Zilupes nodaļas aizsargs skolotājs Boleslavs Gailāns 1938.g. 16.novembrī
176. 3. Ludzas aizsargu pulka Zvirgzdenes aizsardžu pulciņa
priekšnieces palīdze skolotāja Elvīra Leja 1938.g. 16.novembrī
177. 5. Rīgas aizsargu pulka Kastrānes nodaļas aizsargs,
pagasta sekretars Jānis Hochbergs 1938.g. 16.novembrī
178. 5. Rīgas aizsargu pulka Dreiliņu nodaļas aizsargs kasieris Jēkabs Daumanis 1938.g. 16.novembrī
179. 5. Rīgas aizsargu pulka Nītaures aizsardžu pulciņa priekšniece Elza Meņģelis 1938.g. 16.novembrī
180. 5. Rīgas aizsargu pulka Mālpils aizsardžu pulciņa priekšniece Erna Reinsons 1938.g. 16.novembrī
181. 6. Aizputes aizsargu pulka ieroču pārzinis Kārlis Kibe 1938.g. 16.novembrī
182. 6. Aizputes aizsargu pulka Dzērves aizsardžu
pulciņa priekšniece Anna Lejnieks 1938.g. 16.novembrī
183. 6. Aizputes aizsargu pulka Alšvangas aizsargu
nodaļas priekšnieks Jānis Pikša 1938.g. 16.novembrī
184. 7. Valkas aizsargu pulka Ērģemes aizsardžu
pulciņa priekšniece Valija Putns 1938.g. 16.novembrī
185. 7. Valkas aizsargu pulka Zeltiņu aizsardžu
pulciņa priekšniece Marta Vičs 1938.g. 16.novembrī
186. 7. Valkas aizsargu pulka Annas nodaļas orķestra kapelmeistars Arnolds Icaks 1938.g. 16.novembrī
187. 7. Valkas aizsargu pulka Omuļu nodaļas priekšnieks Emils Osis 1938.g. 16.novembrī
188. 7. Valkas aizsargu pulka Zvārtavas nodaļas priekšnieks Alfrēds Spalviņš 1938.g. 16.novembrī
189. 7. Valkas aizsargu pulka Annas pagasta nodaļas priekšnieks Eduards Fabians 1938.g. 16.novembrī
190. 8. Valmieras aizsargu pulka Liepupes nodaļas priekšnieks Pauls Mende 1938.g. 16.novembrī
191. 8. Valmieras aizsargu pulka Rozēnu nodaļas priekšnieks Oskars Sāns 1938.g. 16.novembrī
192. 8. Valmieras aizsargu pulka Alojas nodaļas priekšnieks Arvīds Lūsis 1938.g. 16.novembrī
193. 8. Valmieras aizsargu pulka Bauņu nodaļas priekšnieks Roberts Tiesnieks 1938.g. 16.novembrī
194. 9. Madonas aizsargu pulka Gulbenes aizsardžu
pulciņa priekšnieces palīdze skolotāja Anna Pinne 1938.g. 16.novembrī
195. 9. Madonas aizsargu pulka Stāmarienas aizsardžu
pulciņa priekšniece Anna Svenne 1938.g. 16.novembrī
196. 9. Madonas aizsargu pulka Lubānas aizsardžu
pulciņa priekšniece Valija Vilkancis 1938.g. 16.novembrī
197. 9. Madonas aizsargu pulka Saikavas aizsardžu
pulciņa priekšniece Alvīne Torgāni 1938.g. 16.novembrī
198. 9. Madonas aizsargu pulka Kārzdabas nodaļas priekšnieks Alfrēds Mednis 1938.g. 16.novembrī
199. 9. Madonas aizsargu pulka Mārcienas nodaļas priekšnieks Andrējs Sirsniņš 1938.g. 16.novembrī
200. 9. Madonas aizsargu pulka Mēdzūlas nodaļas priekšnieks Ādolfs Vēverbrants 1938.g. 16.novembrī
201. 10. Cēsu aizsargu pulka II bataljona orķestra kapelmeistars Jūlijs Niezers 1938.g. 16.novembrī
202. 10. Cēsu aizsargu pulka Kārļu nodaļas priekšnieks Valdemārs Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
203. 10. Cēsu aizsargu pulka Rāmuļu aizsardžu pulciņa priekšniece Irma Zariņš 1938.g. 16.novembrī
204. 10. Cēsu aizsargu pulka Druvienas aizsardžu
pulciņa priekšniece Berta Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
205. 10. Cēsu aizsargu pulka Liepas aizsardžu pulciņa priekšniece Milda Blūme 1938.g. 16.novembrī
206. 10. Cēsu aizsargu pulka Sērmukšu nodaļas priekšnieks Rūdolfs Barons 1938.g. 16.novembrī
207. 11. Tukuma aizsargu pulka štaba rotas mantzinis Indriķis
Ādolfs Vilciņš 1938.g. 16.novembrī
208. 11. Tukuma aizsargu pulka Remtes nodaļas kasieris Žanis Ābols 1938.g. 16.novembrī
209. 12. Ilūkstes aizsargu pulka Dēmenes aizsardžu
sporta pulciņa vadītāja skolotāja Alīne Osītis 1938.g. 16.novembrī
210. 13. Bauskas aizsargu pulka štaba darbvede Elfrīda Reinfelds 1938.g. 16.novembrī
211. 13.Bauskas aizsargu pulka Skaistkalnes aizsardžu
pulciņa priekšniece Milda Luize Lapiņš 1938.g. 16.novembrī
212. 13. Bauskas aizsargu pulka Misas nodaļas priekšnieks Arnolds
Mārtiņš Jansons 1938.g. 16.novembrī
213. 13. Bauskas aizsargu pulka Svitenes nodaļas priekšnieks Jānis Galiņš 1938.g. 16.novembrī
214. 15. Liepājas aizsargu pulka štaba orķestra kapelmeistars Ansis Mielavs 1938.g. 16.novembrī
215. 15. Liepājas aizsargu pulka Nīgrandas aizsardžu
pulciņa priekšniece Marta Burģelis 1938.g. 16.novembrī
216. 16. Jelgavas aizsargu pulka Sesavas aizsardžu
pulciņa priekšniece Lidija Piģīts 1938.g. 16.novembrī
217. 16. Jelgavas aizsargu pulka Ukru nodaļas priekšnieks Ādolfs Arnolds Ramma 1938.g. 16.novembrī
218. 16. Jelgavas aizsargu pulka Kalnciema nodaļas priekšnieks Bernhards Katlaps 1938.g. 16.novembrī
219. 16. Jelgavas aizsargu pulka Teteles aizsardžu
pulciņa priekšniece Vera Ziebergs 1938.g. 16.novembrī
220. 16. Jelgavas aizsargu pulka Lielauces aizsardžu
pulciņa priekšniece Natalija Briedis 1938.g. 16.novembrī
221. 17. Rēzeknes aizsargu pulka Dricēnu nodaļas priekšnieks Jānis Ieviņš 1938.g. 16.novembrī
222. 18. Daugavpils aizsargu pulka fiziskās
audzināšanas instruktore Albertine Markitans 1938.g. 16.novembrī
223. 18. Daugavpils aizsargu pulka Izvaltas nodaļas
sporta pulciņa vadītāja palīdze skolotāja Helena Aizpurietis 1938.g. 16.novembrī
224. 18. Daugavpils aizsargu pulka Pustiņas nodaļas priekšnieks Augusts Zemzars 1938.g. 16.novembrī
225. 18. Daugavpils aizsargu pulka Līksnas aizsardžu
pulciņa aizsardze skolotāja Anna Meinerts 1938.g. 16.novembrī
226. 18. Daugavpils aizsargu pulka Aiviekstes nodaļas aizsargs,
pagasta sekretars Valdemārs Mekers 1938.g. 16.novembrī
227. Dzelzsceļu aizsargu pulka fiziskās audzināšanas
instruktore skolotāja Zigrida Hāzenfuss 1938.g. 16.novembrī
228. Dzelzsceļu aizsargu pulka vada komandieris -
I bataljona fiziskās audzināšanas instruktors Kārlis Bechmanis 1938.g. 16.novembrī
229. Aizsargu aviacijas administrativais darbvedis Augusts Lakševics 1938.g. 16.novembrī
230. Aizsargu aviacijas fotolaboratorijas pārzinis Jānis Baltiņš 1938.g. 16.novembrī
231. Aizsargu aviacijas 1. eskadriļas lidotājs - nodaļas priekšnieks Andrējs Valdmanis 1938.g. 16.novembrī
232. Aizsargu aviacijas 3. eskadriļas lidotājs - nodaļas priekšnieks Jānis Rudzītis 1938.g. 16.novembrī
233. Kolkasraga glābšanas stacijas uz ūdeņiem priekšnieks Aleksandrs Frīdenbergs 1938.g. 16.novembrī
234. Akmeņraga glābšanas stacijas uz ūdeņiem priekšnieks Andrējs Baumanis 1938.g. 16.novembrī
235. Reitera kora valdes loceklis Arturs Lācis 1938.g. 16.novembrī
236. Reitera kora koriste Jūlija Grīnfelds 1938.g. 16.novembrī
237. Reitera kora koriste Marija Vaičulens 1938.g. 16.novembrī
238. Reitera kora koriste Hilda Gurķis 1938.g. 16.novembrī
239. Reitera kora koriste Anna Goba 1938.g. 16.novembrī
240. Reitera kora korists Andrējs Osis 1938.g. 16.novembrī
241. Futbolists - valsts komandas dalībnieks Eriks Pētersons 1938.g. 16.novembrī
242. Latvijas darba kameras jaunatnes lietu biroja vecākā darbvede Elza Čižs 1938.g. 16.novembrī
243. Metalrūpniecības strādnieku arodbiedrības valdes loceklis,
a/s. "Vairogs" virpotājs Nikolajs Hartmanis 1938.g. 16.novembrī
244. Metalrūpniecības strādnieku arodbiedrības sadarbnieks,
a/s. "Vairogs" stiepuļu vilcējs Miķelis Vanags 1938.g. 16.novembrī
245. Rūpniecības a/s. "Vairogs" strādnieks Eduards Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
246. "Zasulauka vaska drānu fabrikas" strādnieks Nikolajs Kazakovs 1938.g. 16.novembrī
247. A/s. "Juglas manufaktura" vērpēja Kristīne Lauks 1938.g. 16.novembrī
248. Arsenala atslēdznieks Ernests Pavlovskis 1938.g. 16.novembrī
249. Latvijas dzelzsceļnieku biedrības Valmieras nodaļas
valdes priekšsēdētājs, ceļu meistars Pēteris Pencis 1938.g. 16.novembrī
250. Latvijas dzelzsceļnieku biedrības Rēzeknes nodaļas
sekretars, stacijas priekšnieka palīgs Jānis Deviņpirksts 1938.g. 16.novembrī
251. Dzelzsceļu ekspluatacijas direkcijas darbvedis Jānis Ērlichs 1938.g. 16.novembrī
252. Indras stacijas priekšnieka palīgs Augusts Bebris 1938.g. 16.novembrī
253. Skaistas stacijas priekšnieks Pēteris Urbanovičs 1938.g. 16.novembrī
254. Izvaldas stacijas priekšnieks Kārlis Bāliņš 1938.g. 16.novembrī
255. Līksnas stacijas priekšnieks Kārlis Lucāns 1938.g. 16.novembrī
256. Reņģes stacijas priekšnieks Jānis Ancāns 1938.g. 16.novembrī
257. Stirnienes stacijas priekšnieks Pēteris Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
258. Dubultu stacijas priekšnieks Valdemārs Krinte 1938.g. 16.novembrī
259. Jelgavas stacijas priekšnieka palīgs Valdemārs Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
260. Rīgas preču stacijas priekšnieka palīgs Teodors Kaprano 1938.g. 16.novembrī
261. Rīgas preču stacijas priekšnieka palīgs Jānis Ķiploks 1938.g. 16.novembrī
262. Dzelzsceļu galvenās materialu noliktavas vecākais darbvedis Pēteris Ābelītis 1938.g. 16.novembrī
263. Dzelzsceļu 1. mašinu iecirkņa darbvedis Eriks Skuja 1938.g. 16.novembrī
264. Dzelzsceļu 1. mašinu iecirkņa darbvedis Alberts Stukens 1938.g. 16.novembrī
265. Dzelzsceļu 2. mašinu iecirkņa elektrotechniķis Jānis Sergejevs 1938.g. 16.novembrī
266. Dzelzsceļu 3. mašinu iecirkņa lokomotivju vadītājs Aleksandrs Murovskis 1938.g. 16.novembrī
267. Dzelzsceļu galveno darbnīcu Daugavpilī vecākais techniķis Kārlis Rinne 1938.g. 16.novembrī
268. Dzelzsceļu techniskās direkcijas darbvede Leontine Korns 1938.g. 16.novembrī
269. Dzelzsceļu techniskās direkcijas grāmatvede Vilhelmine Ezergailis 1938.g. 16.novembrī
270. Dzelzsceļu techniskās direkcijas grāmatvedis Ernests Lange 1938.g. 16.novembrī
271. Dzelzsceļu techniskās direkcijas zīmētāja, māksliniece Eiženija Lunskis 1938.g. 16.novembrī
272. Dzelzsceļu techniskās direkcijas vecākais techniķis Eduards Lucs 1938.g. 16.novembrī
273. Dzelzsceļu techniskās direkcijas krusteņu un pārmiju
darbnīcu Daugavpilī vecākais techniķis Arturs Veinšteins 1938.g. 16.novembrī
274. Dzelzsceļu techniskās direkcijas ceļu meistars Nikolajs Eglīts 1938.g. 16.novembrī
275. Dzelzsceļu techniskās direkcijas ceļu meistars Jānis Krūmiņš 1938.g. 16.novembrī
276. Dzelzsceļu techniskās direkcijas ceļu meistars Jānis Zvirgzds 1938.g. 16.novembrī
277. Dzelzsceļu techniskās direkcijas ceļu meistars Boleslavs Boldiševičs 1938.g. 16.novembrī
278. Šoseju un zemesceļu departamenta vecākais techniķis Alberts Kuklis 1938.g. 16.novembrī
279. Šoseju un zemesceļu departamenta 1. rajona vecākais techniķis Harijs Liedskalniņš 1938.g. 16.novembrī
280. Šoseju un zemesceļu departamenta 2. rajona vecākais techniķis Rūdolfs Beitiņš 1938.g. 16.novembrī
281. Šoseju un zemesceļu departamenta 3. rajona vecākais techniķis Jānis Rozens 1938.g. 16.novembrī
282. Šoseju un zemesceļu departamenta 8. rajona kasieris Nikolajs Drozlovskis 1938.g. 16.novembrī
283. Šoseju un zemesceļu departamenta 10. rajona darbvedis Ģederts
Alfrēds Burģis 1938.g. 16.novembrī
284. Šoseju un zemesceļu departamenta 12. rajona vecākais techniķis Žanis Ķēniņš 1938.g. 16.novembrī
285. 6. telegrafa un telefona rajona vecākais mechaniķis Teodors Treimanis 1938.g. 16.novembrī
286. Pasta krājkases pārvaldes grāmatvedis Jānis Dreimanis 1938.g. 16.novembrī
287. Pasta krājkases pārvaldes grāmatvedis Jūlijs Tontaks 1938.g. 16.novembrī
288. Pasta krājkases pārvaldes grāmatvedis Valdemārs Zunte 1938.g. 16.novembrī
289. Pasta krājkases pārvaldes 1. šķiras aģents Arnolds Baumanis 1938.g. 16.novembrī
290. Valsts elektrotechniskās fabrikas mašinu nodaļas
vecākais techniķis Konstantins Aleksandrovs 1938.g. 16.novembrī
291. Tautas labklājības ministrijas grāmatvede Marija Krastiņš 1938.g. 16.novembrī
292. Tautas labklājības ministrijas valsts darbinieku
ārstniecības nodaļas darbvede Auguste Lankovskis 1938.g. 16.novembrī
293. Tautas labklājības ministrijas valsts darbinieku
ambulances darbvede Marija Tauriņš 1938.g. 16.novembrī
294. Tautas labklājības ministrijas valsts darbinieku
ambulances vecākā māsa Emīlija Brikmanis 1938.g. 16.novembrī
295. Tautas labklājības ministrijas valsts darbinieku
ambulances vecākā māsa Anna Zemītis 1938.g. 16.novembrī
296. Rīgas valsts zīdaiņu nama virsmāsa Īda Rudzītis 1938.g. 16.novembrī
297. Liepājas valsts zīdaiņu nama žēlsirdīgā māsa Paulīne Podiņš 1938.g. 16.novembrī
298. Veselības departamenta administrativi-sanitarās
nodaļas darbvede Irma Ramāns 1938.g. 16.novembrī
299. Rīgas Aleksandra Augstumu slimnīcas grāmatveža palīdze Zinaida Skuja 1938.g. 16.novembrī
300. Jelgavas Ģintermuižas slimnīcas grāmatvedis Kārlis Treilichs 1938.g. 16.novembrī
301. Jelgavas Ģintermuižas slimnīcas vecākā māsa Karina Jankevičs 1938.g. 16.novembrī
302. Jelgavas Ģintermuižas slimnīcas vecākā māsa Marija Ronis 1938.g. 16.novembrī
303. Talsu leprozorijas saimniecības pārzinis Kristaps Bedre 1938.g. 16.novembrī
304. Ķemeru sēravotu iestādes bibliotekare Lidija Kokle 1938.g. 16.novembrī
305. Latvijas Sarkanā Krusta loteriju nodaļas darbvede Lilija Rikards 1938.g. 16.novembrī
306. Latvijas Sarkanā Krusta loteriju nodaļas darbvede Paulīne Dāniels 1938.g. 16.novembrī
307. Latvijas Sarkanā Krusta žēlsirdīgo māsu savienības darbvede Elza Grīnfelds 1938.g. 16.novembrī
308. Latvijas Sarkanā Krusta Rēzeknes slimnīcas žēlsirdīgā māsa Irma Bičus-Blusiņa 1938.g. 16.novembrī
309. Latvijas Sarkanā Krusta Tērvetes plaušu tuberkulozes
sanatorijas vecākā žēlsirdīgā māsa Hilda Vēvers 1938.g. 16.novembrī
310. Rīgas centralās kopējās slimo kases grāmatvede Marija Hofmanis 1938.g. 16.novembrī
311. Rīgas pagaidu strādnieku slimo kases kontrolieris Jānis Bitmets 1938.g. 16.novembrī
312. Rīgas grāmatrūpniecības slimo kases darbvede-statistiķe Austra Zervins 1938.g. 16.novembrī
313. Liepājas kopējās slimo kases vacākais statistiķis Jānis Strēlnieks 1938.g. 16.novembrī
314. Rīgas apgabaltiesas grāmatvede Emma Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
315. Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētāja kanclejas sekretara palīdze Paula Podis-Podiņš 1938.g. 16.novembrī
316. Rīgas apgabaltiesas 2. kriminalnodaļas sekretara palīdze Milija Prēvalds 1938.g. 16.novembrī
317. Jelgavas apgabaltiesas grāmatveža palīdze Ella Špakovskis 1938.g. 16.novembrī
318. Liepājas apgabaltiesas civilnodaļas sekretara palīdze Ada (Adelīna) Dūcmanis 1938.g. 16.novembrī
319. Ludzas 1. iecirkņa miertiesneša sekretars Jānis Arturs Krieviņš 1938.g. 16.novembrī
320. Daugavpils 4. iecirkņa miertiesneša sekretare Alma Villerušs 1938.g. 16.novembrī
321. Rīgas centralcietuma atslēdznieku meistars Jānis Andersons 1938.g. 16.novembrī
322. Daugavpils cietuma galdnieku darbnīcas meistars Antons Brakovskis 1938.g. 16.novembrī
323. Zemkopības ministrijas sekretariata darbvede Zelma Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
324. Zemkopības departamenta administrativi-saimnieciskās
daļas grāmatvede Marija Ābeltiņš 1938.g. 16.novembrī
325. Zemkopības departamenta valsts saimniecību
nodaļas grāmatvede Nellija Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
326. Zemes vērtēšanas daļas darbvedis Kārlis Lasis 1938.g. 16.novembrī
327. Zemes ierīcības departamenta darbvedis Jānis Pauļuks 1938.g. 16.novembrī
328. Zemes ierīcības departamenta vecākais zīmētājs Augusts Ozols 1938.g. 16.novembrī
329. Zemes ierīcības departamenta vecākais zīmētājs Augusts Silmanis 1938.g. 16.novembrī
330. Zemes ierīcības departamenta kulturtechniskās daļas archīvare Vilhelmīne Freimanis 1938.g. 16.novembrī
331. Zemes ierīcības departamenta kulturtechniskās daļas
melioracijas darbu 2. rajona techniķis Jānis Vikmanis 1938.g. 16.novembrī
332. Zemkopības ministrijas notariāta darbvede Marta Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
333. Zemkopības ministrijas meteoroloģiskā biroja
vecākais techniķis Kārlis Leščinskis 1938.g. 16.novembrī
334. Kokneses virsmežniecības darbvedis-grāmatvedis Oskars Madernieks 1938.g. 16.novembrī
335. Labības biroja Bauskas elevatora pārzinis Jānis Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
336. Rēzeknes rajona dārzkopības instruktors Rūdolfs Mellups 1938.g. 16.novembrī
337. Jēkabpils rajona biškopības un dārzkopības instruktors Alfrēds Buševics 1938.g. 16.novembrī
338. Cesvaines rajona lopkopības instruktors Augusts Apinis 1938.g. 16.novembrī
339. Madonas 1. rajona lopkopības instruktors Rūdolfs Gosts 1938.g. 16.novembrī
340. Ventspils rajona lopkopības instruktors Antons Kaimiņš 1938.g. 16.novembrī
341. Valkas rajona lopkopības instruktors Viktors Lapkašs 1938.g. 16.novembrī
342. Pļaviņu rajona lopkopības instruktors Teodors Pētersons 1938.g. 16.novembrī
343. Liepājas rajona lopkopības instruktors Jānis Stirna 1938.g. 16.novembrī
344. Siguldas rajona lopkopības instruktors Valdemārs Auziņš 1938.g. 16.novembrī
345. Limbažu 2. rajona lopkopības instruktors Pēteris Āķis 1938.g. 16.novembrī
346. Latgales novada putnkopības instruktors Jānis Leiše 1938.g. 16.novembrī
347. Tilžas centra piensaimnieku sabiedrības pienotavas vadītājs Andrejs Arājs 1938.g. 16.novembrī
348. Lazdonas piensaimnieku sabiedrības pienotavas vadītāja Anna Puriņš 1938.g. 16.novembrī
349. Lubānas centra piensaimnieku sabiedrības pienotavas vadītājs Kārlis Vasmanis 1938.g. 16.novembrī
350. Rankas piensaimnieku sabiedrības pienotavas vadītājs Jānis Krigens 1938.g. 16.novembrī
351. Vecauces piensaimnieku sabiedrības pienotavas vadītājs Brencis Brauns 1938.g. 16.novembrī
352. Tukuma apvienotās piensaimnieku sabiedrības
pienotavas vadītājs Kārlis Kaporālis 1938.g. 16.novembrī
353. Rundāles piensaimnieku sabiedrības pienotavas vadītājs Jānis Grīnbergs-
Biksiņš 1938.g. 16.novembrī
354. Kārķu piensaimnieku sabiedrības pienotavas vadītājs Jānis Moris 1938.g. 16.novembrī
355. Smiltenes patērētāju biedrības kasiere Marija Dzirkalis 1938.g. 16.novembrī
356. Cirgaļu patērētāju biedrības veikalvede-grāmatvede Elza Šūpulis 1938.g. 16.novembrī
357. Dundagas patērētāju biedrības veikalvedis Jānis Munderovskis 1938.g. 16.novembrī
358. Centralās savienības "Turība" noliktavas pārzinis Kārlis Loske 1938.g. 16.novembrī
359. Centralās savienības "Turība" grāmatvede Klāra Majors 1938.g. 16.novembrī
360. Tirdzniecības un rūpniecības a/s. "Bekona eksports"
mašinu meistars Jānis Cimmermanis 1938.g. 16.novembrī
361. Tirdzniecības un rūpniecības a/s. "Bekona eksports"
desu meistars Kristaps Robežnieks 1938.g. 16.novembrī
362. Tirdzniecības un rūpniecības a/s. "Latvijas koks"
koku šķirotājs Ernests Kervins 1938.g. 16.novembrī
363. Lauksaimniece Ļaudonas pagasta Vecdupēnos Marianna Beķeris 1938.g. 16.novembrī
364. Lauksaimniece Ādažu pagasta Lēdonos Milda Saulīte 1938.g. 16.novembrī
365. Lauksaimniece Kokmuižas pagasta Kūļos Marta Bergmanis 1938.g. 16.novembrī
366. Lauksaimniece Lizuma pagasta Lāčumēros Elza Slempers 1938.g. 16.novembrī
367. Lauksaimnieks Kazdangas pagasta Kalna Dzirkaļos Ermanis Rogenmanis 1938.g. 16.novembrī
368. Lauksaimnieks Rundēnu pagasta Atlasos Konstantins
Vilhelms Līpins 1938.g. 16.novembrī
369. Lauksaimnieks Liepnas pagasta Jaunviķeravās Pēteris Bertāns 1938.g. 16.novembrī
370. Linu audzētājs Gauru pagasta Oriņos lauksaimnieks Andrejs Potapovs 1938.g. 16.novembrī
371. Linu audzētājs Šķilbēnu pagasta Bacharevā Nr.7 lauksaimnieks Jāzeps Kozlovskis 1938.g. 16.novembrī
372. Linu audzētājs Augšpils pagasta Mastičēs lauksaimnieks Dorofejs Sidorenskis 1938.g. 16.novembrī
373. Linu audzētājs Varakļānu pagasta Pikšu Nagļos lauksaimnieks Alfons Dzērkalis 1938.g. 16.novembrī
374. Linu audzētājs Varakļānu pagasta Kaļķenīcās lauksaimnieks Pēteris Jaunzems 1938.g. 16.novembrī
375. Linu audzētājs Rēznas pagasta Lipskās lauksaimnieks Jānis Zeps 1938.g. 16.novembrī
376. Putnkopis Rīgā Arturs Grīnbergs 1938.g. 16.novembrī
377. Laukstrādnieks Valtaiķu pagasta Ādažos Mārtiņš Brasliņš 1938.g. 16.novembrī
378. Laukstrādnieks Krimuldas pils saimniecībā Pēteris Ozols 1938.g. 16.novembrī
379. Valsts kontroles kanclejas grāmatvede Marija Jankovskis 1938.g. 16.novembrī
380. Sidnejas latviešu darbiniece Australijā Matilda Līna Zariņš 1938.g. 16.novembrī
381. Senata vecākais kalpotājs Teodors Nadziņš 1938.g. 8.decembrī
382. Tiesu departamenta vecākais kalpotājs Georgs Lapiņš 1938.g. 8.decembrī
383. Tiesu departamenta vecākais kalpotājs Pēteris Blūms 1938.g. 8.decembrī
384. Jelgavas dziedāšanas biedrības "Līra" korists Eduards Lejnieks 1939.g. 28.februarī
385. Jelgavas dziedāšanas biedrības "Līra" koriste Katrine Zvejnieks 1939.g. 28.februarī
386. Rīgas latviešu dziedāšanas biedrības korists Roberts Legzda 1939.g. 28.aprilī
387. Bebrenes pagasta padomes loceklis Vilis Pāvilāns 1939.g. 12.maijā
388. Brāļu kapu komitejas Ogres nodaļas darbinieks Jānis Vārpa 1939.g. 12.maijā
389. Tirzas draudzes kapu komitejas darbinieks lauksaimnieks Jānis
Valdemārs Melbārdis 1939.g. 12.maijā
390. Brāļu kapu komitejas Judāžu nodaļas priekšnieks Rūdolfs Pālens 1939.g. 12.maijā
391. Brāļu kapu komitejas Rīgas jūrmalas nodaļas darbinieks Aleksandrs Bija 1939.g. 12.maijā
392,. 1. Talsu aizsargu pulka Virbu nodaļas priekšnieks Fricis Strazdiņš 1939.g. 12.maijā
393. 1. Talsu aizsargu pulka orķestra kapelmeistars Kārlis Ģērmanis 1939.g. 12.maijā
394. 2. Ventspils aizsargu pulka Puzes aizsardžu
pulciņa priekšniece skolotāja Anna Bergs 1939.g. 12.maijā
395. 3. Ludzas aizsargu pulka Mērdzenes nodaļas priekšnieks Klements Zirnis 1939.g. 12.maijā
396. 5. Rīgas aizsargu pulka Kastrānes nodaļas priekšnieks Rūdolfs Graudiņš 1939.g. 12.maijā
397. 5. Rīgas aizsargu pulka sakaru bataljona fiziskās
audzināšanas vadītājs Aleksandrs Spruksts 1939.g. 12.maijā
398. 5. Rīgas aizsargu pulka Doles nodaļas priekšnieks Jānis Straupe 1939.g. 12.maijā
399. 5. Rīgas aizsargu pulka Vidrižu nodaļas aizsargs Pēteris Zariņš 1939.g. 12.maijā
400. 7. Valkas aizsargu pulka Bejas nodaļas aizsargs Otto Bērziņš 1939.g. 12.maijā
401. 7. Valkas aizsargu pulka Alsviķu nodaļas aizsargs Oskars Rūsis 1939.g. 12.maijā
402. 8. Valmieras aizsargu pulka Alojas nodaļas fiziskās
audzināšanas vadītājs Ernests Putenis 1939.g. 12.maijā
403. 8. Valmieras aizsargu pulka 2. bataljona fiziskās
audzināšanas vadītājs Kārlis Pinka 1939.g. 12.maijā
404. 8. Valmieras aizsargu pulka Sēļu nodaļas aizsargs Ādolfs Kurelis 1939.g. 12.maijā
405. 9. Madonas aizsargu pulka Oļu nodaļas priekšnieks Jānis Kļaviņš 1939.g. 12.maijā
406. 9. Madonas aizsargu pulka Beļavas nodaļas priekšnieks Ernests Blūmentāls 1939.g. 12.maijā
407. 9. Madonas aizsargu pulka Sarkaņu nodaļas priekšnieks Jānis Priedītis 1939.g. 12.maijā
408. 9. Madonas aizsargu pulka Ļaudonas nodaļas priekšnieks Jānis Līventāls 1939.g. 12.maijā
409. 9. Madonas aizsargu pulka Litenes aizsardžu pulciņa
priekšniece skolotāja Elza Nikans 1939.g. 12.maijā
410. 10. Cēsu aizsargu pulka Skujenes aizsardžu pulciņa
priekšniece skolotāja Alvīne Kļaviņš 1939.g. 12.maijā
411. 10. Cēsu aizsargu pulka Kūduma nodaļas priekšnieks Jānis Vīgants 1939.g. 12.maijā
412. 10. Cēsu aizsargu pulka Kosas aizsardžu pulciņa priekšniece Marija Kampars 1939.g. 12.maijā
413. 10. Cēsu aizsargu pulka Ērgļu aizsardžu pulciņa priekšniece Alma Krīvēns 1939.g. 12.maijā
414. 11. Tukuma aizsargu pulka štaba darbvedis Roberts Rapa 1939.g. 12.maijā
415. 11. Tukuma aizsargu pulka Slampes aizsardžu
pulciņa priekšniece Austra Renemanis 1939.g. 12.maijā
416. 12. Ilūkstes aizsargu pulka Salienas nodaļas priekšnieks Paulis Strazdiņš 1939.g. 12.maijā
417. 13. Bauskas aizsargu pulka Kurmenes nodaļas priekšnieks Pēteris Pantalons 1939.g. 12.maijā
418. 13. Bauskas aizsargu pulka Bauskas aizsardžu
pulciņa priekšniece Austra Vīndedze 1939.g. 12.maijā
419. 15. Liepājas aizsargu pulka Rucavas nodaļas priekšnieks Miķelis Ģiga 1939.g. 12.maijā
420. 15. Liepājas aizsargu pulka Nīcas nodaļas priekšnieks Ansis Streņģis 1939.g. 12.maijā
421. 15. Liepājas aizsargu pulka Nīcas aizsardžu pulciņa priekšniece Anna Bumbulis 1939.g. 12.maijā
422. 15. Liepājas aizsargu pulka štaba bataljona kasieris Eduards
Ādolfs Stengrēvics 1939.g. 12.maijā
423. 16. Jelgavas aizsargu pulka Mežmuižas aizsardžu
pulciņa priekšniece Olga Dombrovskis 1939.g. 12.maijā
424. 16. Jelgavas aizsargu pulka štaba aizsardžu pulciņa aizsardze Ilze Ziediņš 1939.g. 12.maijā
425. 17. Rēzeknes aizsargu pulka Dricēnu nodaļas priekšnieks Pēteris Voicechovskis 1939.g. 12.maijā
426. 18. Daugavpils aizsargu pulka Aglonas nodaļas kora
diriģents skolotājs Aleksandrs Vasiļevskis 1939.g. 12.maijā
427. 18. Daugavpils aizsargu pulka Krustpils pagasta aizsardžu
pulciņa priekšniece Marta Zemurs 1939.g. 12.maijā
428. 19. Abrenes aizsargu pulka štaba rotas saimniecības
priekšnieks Kārlis Šmidts 1939.g. 12.maijā
429. Dzelzsceļu aizsargu pulka Valkas aizsardžu pulciņa
aizsardze skolotāja Emma Alīne Treimanis 1939.g. 12.maijā
430. Tukuma strādnieku arodbiedrības valdes loceklis
ādminis

Saraksta nobeigums - seko

 

Kārlis Eglītis 1939.g. 12.maijā

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!