Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ar Atzinības Krustu apbalvotie. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 28.11.2000., Nr. 426/429 https://www.vestnesis.lv/ta/id/13114

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Atklāts stāstījums - sociālo problēmu izziņas ceļš

Vēl šajā numurā

28.11.2000., Nr. 426/429

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

  Ar Atzinības Krustu apbalvotie

Apbalvošanas

secībā
Apbalvojuma numurs. Apbalvojuma šķira. Vārds Uzvārds Ordeņu kapitula
Apbalvotā nosaukums lēmums
I šķira
 
1. Vēstures instituta direktors, bij. izglītības ministris prof. Dr. Augusts Tentelis 1938.g. 9.novembrī
2. Ārlietu ministris L. k. o. k. Vilhelms Munters 1938.g. 16.novembrī
3. Finansu ministris Alfrēds Valdmanis 1938.g. 16.novembrī
4. Izglītības ministris prof. Dr. Jūlijs Auškāps 1938.g. 16.novembrī
5. Sabiedrisko lietu ministris Alfrēds Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
6. Satiksmes ministris L. k. o. k. Bernhards Einbergs 1938.g. 16.novembrī
7. Tautas labklājības ministris Jānis Volonts 1938.g. 16.novembrī
8. Tieslietu ministris Hermanis Apsītis 1938.g. 16.novembrī
9. Zemkopības ministris Jānis Birznieks 1938.g. 16.novembrī
10. Ministris Mgr. Jāzeps Čamanis 1938.g. 16.novembrī
11. Valsts kontrolieris Jānis Kaminskis 1938.g. 16.novembrī
12. Valsts kanclejas direktors ministris Dāvids Rudzīts 1938.g. 16.novembrī
13. Ordeņu kanclers, Senata apvienotās sapulces priekšsēdētājs,
senators Aleksandrs Gubens 1938.g. 16.novembrī
14. Latvijas ārkārtējais sūtnis un pilnvarotais ministris Francijā Dr. Oļģerts Grosvalds 1938.g. 16.novembrī
15. Latvijas ārkārtējais sūtnis un pilnvarotais ministris Igaunijā Vilis Šūmanis 1938.g. 16.novembrī
16. Latvijas ārkārtējais sūtnis un pilnvarotais ministris Lielbritanijā Kārlis Zariņš 1938.g. 16.novembrī
17. Gleznotājs profesors Vilhelms Purvīts 1938.g. 16.novembrī
18. Komponists profesors Jāzeps Vītols 1938.g. 16.novembrī
19. Rīgas pilsētas galva Roberts Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
20. Aizsargu priekšnieks ģeneralis Kārlis Prauls 1940.g. 11.maijā
 
 
II šķira
 
1. Ārlietu ministrijas ģeneralsekretara v.p.i. pilnvarotais ministris Jānis Tepfers 1938.g. 16.novembrī
2. Latvijas ģeneralkonsults Dancigā Aleksandrs Birsnieks 1938.g. 16.novembrī
3. Rūpniecības akc. sab. "Vairogs" ģeneraldirektors Dr. ing. h. c. Jānis Ķerpe 1938.g. 16.novembrī
4. Latvijas universitates profesors Dr. h. c. Eižens Laube 1938.g. 16.novembrī
5. Skolu departamenta direktors Kārlis Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
6. Dzejniece un rakstniece Elza Pliekšāns -
Aspazija 1938.g. 16.novembrī
7. Latvijas mākslas akademijas rektors profesors Jānis Kuga 1938.g. 16.novembrī
8. Nacionalās operas solodziedātājs Ādolfs Kaktiņš 1938.g. 16.novembrī
9. Rīgas latviešu biedrības priekšnieks sabiedrisks darbinieks Andrejs Krastkalns 1938.g. 16.novembrī
10. Dzelzsceļu galvenais direktors Kārlis Bļodnieks 1938.g. 16.novembrī
11. Šoseju un zemesceļu departamenta direktors Jānis Melnalksnis 1938.g. 16.novembrī
12. Tautas labklājības ministrijas sabiedriskās aizgādības
departamenta direktors Oskars Sīlis 1938.g. 16.novembrī
13. Zvērinātu advokatu padomes priekšsēdētājs Aurelijs Seebergs 1938.g. 16.novembrī
14. Valsts kontroles padomes loceklis, I departamenta
priekšsēdētājs Kārlis Piegāze 1938.g. 16.novembrī
15. Valsts kontroles padomes loceklis, II departamenta priekšsēdētājs Pēteris Vanags 1938.g. 16.novembrī
16. Latvijas universitates prorektors saimniecības lietās profesors Dr. oec. Jānis Kārkliņš 1939.g. 25.septembrī
17. Latvijas universitates prorektors studentu lietās profesors Dr. ing. Alfrēds Vītols 1939.g. 25.septembrī
18. Latvijas universitates medicinas fakultates ārštata profesors
un Zobārstniecības instituta vadītājs Dr. med. h.c. Kārlis Barons 1939.g. 25.septembrī
19. Latvijas univesitates ķimijas fakultates dekans profesors
Mag. pharm. Eduards Zariņš 1939.g. 25.septembrī
20. Latvijas universitates filoloģijas un filozofijas fakultates profesors
un Latviešu folkloras krātuves pārzinis, bij. izglītības ministris, Dr. phil. Kārlis Straubergs 1939.g. 25.septembrī
21. Publicists un sabiedrisks darbinieks Oto Nonācs 1940.g. 12.martā
 
 
III šķira
 
1. "Valdības Vēstneša" redaktors Jānis Ozols 1938.g. 6.novembrī
2. Valsts statistiskās pārvaldes vicedirektors Aleksandrs Maldups 1938.g. 6.novembrī
3. Ārlietu ministrijas līgumu departamenta direktors Andrejs Kampe 1938.g. 6.novembrī
4. Latvijas ģeneralkonsuls Bernē Jānis Kļaviņš-
Ellansky 1938.g. 6.novembrī
5. Latvijas sūtniecības Itālijā I šķiras sekretars Jānis Riekstiņš 1938.g. 6.novembrī
6. Ņujorkas nacionalo latviešu kluba priekšnieks, būvuzņēmējs Harijs Lielnors 1938.g. 6.novembrī
7. Linu un kaņepāju monopola uzņēmuma pārvaldnieks Rūdolfs Lože 1938.g. 6.novembrī
8. Valstspapīru spiestuves un naudas kaltuves direktors, arī gleznotājs Ludolfs Liberts 1938.g. 6.novembrī
9. Latvijas bankas inspekcijas daļas vadītājs pilnvarotais Krišjānis Vilders 1938.g. 6.novembrī
10. Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras ģeneralsekretars Alberts Zalts 1938.g. 6.novembrī
11. Drāšu pinumu fabrikas īpašnieks Rīgā Augusts Kuraus 1938.g. 6.novembrī
12. Akc. sab. "Ed.Rozīte un b-dri" direktors krāsotāja amata meistars Eduards Rozīte 1938.g. 6.novembrī
13. Rīgas cementa fabrikas "C.Ch. Smidt" direktors
un saimniecisks darbinieks Fridrichs Kreizers 1938.g. 6.novembrī
14. Burtu lietuves akc. sab. "Gutenberg" īpašnieks Ansis Kalniņš 1938.g. 6.novembrī
15. Kuģniecības akc. sab. "F.Grauds" direktors-rīkotājs
un Latvijas tirgotāju un rūpnieku b-bas kuģniecības
sekcijas priekšsēdētājs Fricis Grauds 1938.g. 6.novembrī
16. Būvuzņēmējs mūrnieka amata meistars Hermanis Liepiņš 1938.g. 6.novembrī
17. Latvijas ģeneralkomisars 1937.g. starptautiskajā izstādē Parizē Kārlis Berends 1938.g. 6.novembrī
18. Pašvaldības departamenta direktors Juris Zankevics 1938.g. 6.novembrī
19. Pašvaldības departamenta vicedirektors Gothards Adolfs Caucis 1938.g. 6.novembrī
20. Daugavpils pilsētas galva Andrejs Švirksts 1938.g. 6.novembrī
21. Būvniecības departamenta direktors inž. Parsivals Miezis 1938.g. 6.novembrī
22. Latvijas universitates profesors inž. Dr. h. c. Kārlis Rezevskis 1938.g. 6.novembrī
23. Baznīcu un konfesiju departamenta direktors Eduards Dimiņš 1938.g. 6.novembrī
24. Latvijas ev.-lut. baznīcas vācu draudžu bīskaps Dr. Pēteris Haralds Poelchaus 1938.g. 6.novembrī
25. Jersikas bīskaps Aleksandrs
Ādams Vītols 1938.g. 6.novembrī
26. Liepājas diecēzes bīskaps Sv. Tēva galma prelāts Antons Urbšs 1938.g. 6.novembrī
27. Latvijas ev.-lut. baznīcas virsvaldes viceprezidents zvēr. adv. Heinrichs Rūsis 1938.g. 6.novembrī
28. Vidusskolu direktora biedris Arnolds Čuibe 1938.g. 6.novembrī
29. Cēsu apriņķa tautskolu inspektors Dāvids Soste 1938.g. 6.novembrī
30. Valkas apriņķa tautskolu inspektors Jānis Bricmanis 1938.g. 6.novembrī
31. Jelgavas valsts skolotāju instituta direktors Eduards Pētersons 1938.g. 6.novembrī
32. Liepājas valsts komercskolas direktors un sabiedrisks darbinieks Augusts Šneiders 1938.g. 6.novembrī
33. Latvijas universitates medicinas fakultates profesors
un Rīgas pilsētas II slimnīcas mediciniskais direktors Dr. med. Pāvuls Stradiņš 1938.g. 6.novembrī
34. Latvijas universitates inženierzinātņu fakultates dekans
vecākais docents Vilis Skārds 1938.g. 6.novembrī
35. Latvijas universitates lauksaimniecības dekans vecākais docents Pāvils Kreišmanis 1938.g. 6.novembrī
36. Latvijas universitates matematikas un dabas zinātņu
fakultates dekans vecākais docents Leons Āboliņs 1938.g. 6.novembrī
37. Latvijas konservatorijas profesors Alfreds Ozoliņs 1938.g. 6.novembrī
38. Nacionalās operas direktors Jēkabs Poruks 1938.g. 6.novembrī
39. Nacionalās operas solodziedātāja Milda Brechmanis-
Štengelis 1938.g. 6.novembrī
40. Valsts bibliotekas direktors Mārtiņš Stumbergs 1938.g. 6.novembrī
41. Pensionēts izglītības darbinieks Pēteris Zālītis 1938.g. 6.novembrī
42. Tautas gara darbinieks skolotājs Pēteris Smelteris 1938.g. 6.novembrī
43. Armijas ekonomiskā veikala priekšnieks pulkvedis Andrejs Lejas-Sauss 1938.g. 6.novembrī
44. Apgādes pārvaldes finansu daļas priekšnieks adm. pulkvedis-leitnants Emīls Zīmulis 1938.g. 6.novembrī
45. Kora diriģents, virsdiriģents Teodors Reiters 1938.g. 6.novembrī
46. Dzelzsceļu mašinu un materialu direktors Kārlis Apsītis 1938.g. 6.novembrī
47. Satiksmes ministrijas inspektors-konsultants Jānis Švanks 1938.g. 6.novembrī
48. Dzelzsceļu virsvaldes centralās statistikas vadītājs Jānis Ruņģis 1938.g. 6.novembrī
49. Valsts dzelzsceļu ceļojumu biroja "Celtrans" direktors Pauls Līcis 1938.g. 6.novembrī
50. Pasta krājkases pārvaldes priekšnieks Indriķis Kraulis 1938.g. 6.novembrī
51. Latvijas dzelzsceļnieku biedrības priekšnieks Alfreds Dinbergs 1938.g. 6.novembrī
52. Latvijas aerokluba priekšnieks Ludvigs Pillups 1938.g. 6.novembrī
53. Latvijas Sarkanā Krusta ģeneralsekretars Jānis Akmens 1938.g. 6.novembrī
54. Latvijas Sarkanā Krusta Jelgavas slimnīcas un Jelgavas žēlsirdīgo
māsu skolas direktors sabiedrisks darbinieks Dr. Dāvids Bīskaps 1938.g. 6.novembrī
55. Tautas labklājības ministrijas veselības departamenta direktors Oskars Alks 1938.g. 6.novembrī
56. Veselības departamenta lauku iedzīvotāju ārstniecības
nodaļas vadītājs ārsts Antons Rancans 1938.g. 6.novembrī
57. Baldones sēravotu iestādes direktors ārsts Augusts Neimanis 1938.g. 6.novembrī
58. Ārsts Rīgā Dr. Jānis Mīlenbahs 1938.g. 6.novembrī
59. Rīgas Aleksandra Augstumu slimīcas direktors
privatdocents Dr. med. Jānis Brants 1938.g. 6.novembrī
60. Jelgavas Ģintermuižas slimnīcas direktors ārsts Kristaps Neibergs 1938.g. 6.novembrī
61. Tiesu palatas loceklis Jānis Kanders 1938.g. 6.novembrī
62. Tiesu palatas loceklis Pēteris Ērglis 1938.g. 6.novembrī
63. Liepājas apgabaltiesas priekšsēdētājs Jānis Legzdiņš 1938.g. 6.novembrī
64. Notaru padomes priekšsēdētājs Jānis Krūklands 1938.g. 6.novembrī
65. Zemes ierīcības departamenta kulturtechniskās daļas vadītājs Alfonss Kupfers 1938.g. 6.novembrī
66. Tirdzniecības un rūpniecības akc. sab. "Latvijas koks"
valdes priekšsēdētājs un direktors-rīkotājs Kārlis Birnbaums 1938.g. 6.novembrī
67. Veterinarā departamenta direktors Roberts Baķis 1938.g. 6.novembrī
68. Valsts kontroles kanclejas pārvaldnieks Valdemārs Pakalnietis 1938.g. 6.novembrī
69. Valsts kontroles revidents Pēteris Bērziņš 1938.g. 6.novembrī
70. Latvijas telegrafa aģenturas vicedirektors Kārlis Roze 1938.g. 6.novembrī
71. Tiesu pils būvkomisijas loceklis Tiesu departamenta direktors Aleksandrs Meņģelsons 1938.g. 8.decembrī
72. Velosipedu fabrikas "G.Ērenpreis" īpašnieks Gustavs Ērenpreiss 1938.g. 10.decembrī
73. Baltijas lauksaimnieku biedrības priekšnieks Hermanis Enzeliņš 1938.g. 21.decembrī
74. Latvijas nacionalā teatra goda locekle un aktrise Jūlija Skaidrīte-
Vārtiņa 1939.g. 28.februarī
75. Kodifikācijas departamenta direktors Valdemārs Dāvids 1939.g. 12.maijā
76. Rīgas pilsētas būvvaldes priekšnieks Pāvils Dreijmanis 1939.g. 12.maijā
77. Rīgas pilsētas tirdzniecības valdes priekšnieks Jānis Vangers 1939.g. 12.maijā
78. Bij. Lubānas ezera regulēšanas darbu pārvaldes priekšnieks inž. Antons Kursišs 1939.g. 12.maijā
79. Rīgas kara slimnīcas vecākais ordinators ārstu pulkvedis-leitnants Jānis Jaunzemis 1939.g. 12.jūlijā
80. Vidzemes artilerijas pulka vecākais ārsts ārstu pulkvedis-leitnants Richards Hjords (Hjordt) 1939.g. 12.jūlijā
81. 3. Jelgavas kājnieku pulka vecākais ārsts ārstu pulkvedis-leitnants Jānis Manass 1939.g. 26. jūlijā
82. Latvijas universitates medicinas fakultates dekans profesors Dr. med. Jēkabs Prīmanis 1939.g. 25.septembrī
83. Latvijas universitates mechanikas fakultates dekans
vecākais docents Dr. ing. Nikolajs Reinfelds 1939.g. 25.septembrī
84. Latvijas universitates mechanikas fakultates profesors
un saimnieciskās racionalizacijas instituta direktors Dr. ing. Aleksandrs Delvigs 1939.g. 25.septembrī
85. Latvijas universitates mechanikas fakultates
ārštata profesors inž. mech. Gustavs Taube 1939.g. 25.septembrī
86. Latvijas universitates inženierzinātņu fakultates profesors Dr. ing. Jānis Balodis 1939.g. 25.septembrī
87. Latvijas universitates inženierzinātņu fakultates
profesors būvinženieris Edagrs Jakobijs 1939.g. 25.septembrī
88. Latvijas universitates tautsaimniecības un tiesību zinātņu fakultates
tiesību zinātņu nodaļas vadītājs profesors Dr. iur. Kārlis Dišlers 1939.g. 25.septembrī
89. Latvijas universitates architekturas fakultates profesors Dr. arch. Paulis Kampe 1939.g. 25.septembrī
90. Latvijas universitates ķimijas fakultates profesors Dr. pharm. Jānis Maizīte 1939.g. 25.septembrī
91. Latvijas universitates ķimijas fakultates profesors Mag. Boriss Popovs 1939.g. 25.septembrī
92. Latvijas universitates filoloģijas un filozofijas
fakultates profesors Dr. hist. Boriss Vippers 1939.g. 25.septembrī
93. Latvijas universitates bij. lauksaimniecības
fakultates profesors Dr. agr. Maksis Eglītis 1939.g. 25.septembrī
94. Latvijas universitates bij. lauksaimniecības fakultates vecākais docents,
piensaimniecības specialists un mācīts agronoms Frīdrichs Neilands 1939.g. 25.septembrī
95. Latvijas universitates sekretars Aleksandrs Valdmanis 1939.g. 25.septembrī
96. Latvijas universitates inženierzinātņu fakultates profesors Pēteris Nomalis 1939.g. 9.novembrī
97. Rēzeknes valsts ģimnazijas un komercskolas direktors,
bij. izglītības ministra biedris Stanislavs Jaudzems 1939.g. 9.novembrī
98. Kulturdarbinieks un bij. ģimnazijas skolotājs Mārtiņš Bruņenieks 1939.g. 9.novembrī
99. Sabiedrisks darbinieks un ārsts Jelgavā Pāvils Strautzelis 1939.g. 9.novembrī
100. Tiesu palatas viceprokurors Aleksandrs Stiprais 1939.g. 9.novembrī
101. Jūrniecības departamenta hidrografiskās nodaļas vadītājs Kārlis Purns 1939.g. 9.novembrī
102. Latvijas lauksaimniecības izstāžu direktors-rīkotājs agronoms Vilis Skubiņš 1939.g. 9.novembrī
103. Latvijas nacionalā teatra direktors, kulturdarbinieks Jānis Grīns 1939.g. 28.novembrī
104. Latvijas mākslas akademijas prorektors un keramikas
meistardarbnīcas vadītājs profesors Jēkabs Rūdolfs Pelše 1939.g. 28.novembrī
105. Latvijas mākslas akademijas lietiskās tēlniecības meistardarbnīcas
vadītājs ārštata profesors Burkards Dzenis 1939.g. 28.novembrī
106. Ārsts pulkvedis-leitnants Jānis Princis 1939.g. 4.decembrī
107. Lauksaimniecības mašīnu un darbarīku konstruktors un rūpnieks Pēteris Razevskis 1940.g. 10.februarī
108. Latvijas amatniecības kameras priekšsēdētājs Jānis Lukševics 1940.g. 11.maijā
109. Saimniecisks darbinieks a/s. "Laima" direktors-rīkotājs Valdemārs Rasa 1940.g. 11.maijā
110. Veselības veicināšanas biedrības darba higienas sekcijas
priekšnieks, rūpnieks un konsuls Rūdolfs Veidemanis 1940.g. 11.maijā
 
 
IV šķira
 
1. Valsts kanclejas nodaļas vadītājs Roberts Bulsons 1938.g. 16.novembrī
2. Valsts kanclejas vecākais sevišķu uzdevumu ierēdnis Teodors Veicherts 1938.g. 16.novembrī
3. Latvijas telegrafa aģenturas vecākais redaktors Pauls Veismanis 1938.g. 16.novembrī
4. Latvijas telegrafa aģenturas vecākais redaktors Reinholds Lazdiņš 1938.g. 16.novembrī
5. Valsts tipografijas pārvaldnieks Adrians Pētersons 1938.g. 16.novembrī
6. Valsts statistiskās pārvaldes nodaļas vadītājs un sekretars Pauls Dāvidsons 1938.g. 16.novembrī
7. Valsts statistiskās pārvaldes nodaļas vadītājs Jānis Baltais 1938.g. 16.novembrī
8. Valsts statistiskās pārvaldes nodaļas vadītājs Vilmars Salnītis 1938.g. 16.novembrī
9. Valsts statistiskās pārvaldes statistiķis-specialists Andrejs Frīdbergs 1938.g. 16.novembrī
10. Ārlietu ministrijas austrumu nodaļas I šķiras sekretars Aleksandrs Rusmanis 1938.g. 16.novembrī
11. Ārlietu ministrijas saimniecības un finansu nodaļas I šķiras sekretars Kārlis Students 1938.g. 16.novembrī
12. Latvijas sūtniecības Lietuvā I sekretars Jānis Zirnis 1938.g. 16.novembrī
13. Latvijas sūtniecības Francijā II šķiras sekretars Fridrichs Igals 1938.g. 16.novembrī
14. Latvijas sūtniecības Lielbritānijā vicekonsuls Kārlis Jumucis 1938.g. 16.novembrī
15. Ārlietu ministrijas bij. darbinieks Jānis Šlosers 1938.g. 16.novembrī
16. Valsts saimniecības departamenta banku nodaļas priekšnieks Vilhelms Gailītis 1938.g. 16.novembrī
17. Valsts saimniecības departamenta apdrošināšanas nodaļas priekšnieks Valdemārs Perlbachs 1938.g. 16.novembrī
18. Valsts saimniecības departamenta kredita nodaļas revidents Arnolds Zariņš 1938.g. 16.novembrī
19. Muitas departamenta revidents Viktors Nāgelis 1938.g. 16.novembrī
20. Rīgas muitnīcas importpreču norēķināšanās nodaļas vadītājs Sevastjans Grigorjevs 1938.g. 16.novembrī
21. Liepājas muitnīcas priekšnieks Albrechts Vītiņš 1938.g. 16.novembrī
22. Zilupes muitnīcas priekšnieks Pēteris Heide 1938.g. 16.novembrī
23. Nodokļu departamenta piedzīšanas nodaļas vadītājs Antons Vilciņš 1938.g. 16.novembrī
24. Rīgas 1. iecirkņa nodokļu inspektors Kārlis Grīnbergs 1938.g. 16.novembrī
25. Rēzeknes apriņķa 2. iecirkņa nodokļu inspektors Aleksandrs Ovsjanko 1938.g. 16.novembrī
26. Tirdzniecības un rūpniecības departamenta referents Augusts Celmiņš 1938.g. 16.novembrī
27. Jūrniecības departamenta techniskās nodaļas vadītājs inž. Aleksandrs Labutins 1938.g. 16.novembrī
28. Jūrniecības departamenta vecākais inženieris Valfrīds Steģis 1938.g. 16.novembrī
29. Rīgas ostas kapteinis Fricis Dambekalns 1938.g. 16.novembrī
30. Jūras ledlauža "Krišjānis Valdemārs" kapteinis Fricis Veidners 1938.g. 16.novembrī
31. Valsts cukura monopola pārvaldes administrativi -
saimnieciskās nodaļas vadītājs Valdemārs Purmalis 1938.g. 16.novembrī
32. Latvijas bankas pilnvarotais bankas centralē Edgars Andersons 1938.g. 16.novembrī
33. Latvijas bankas Madonas nodaļas priekšnieks Paulis Apsītis 1938.g. 16.novembrī
34. Latvijas bankas Limbažu nodaļas priekšnieks Kārlis Cīrulis 1938.g. 16.novembrī
35. Latvijas bankas Talsu nodaļas priekšnieks Fricis Grīnvalds 1938.g. 16.novembrī
36. Latvijas bankas Aizputes nodaļas priekšnieks Andrejs Aļļe 1938.g. 16.novembrī
37. Latvijas bankas Saldus nodaļas priekšnieks Fricis Gailis 1938.g. 16.novembrī
38. Valsts zemes bankas sekretars pilnvarotais Aleksandrs Sietiņsons 1938.g. 16.novembrī
39. Valsts zemes bankas vecākais pilnvarotais Arturs Freimanis 1938.g. 16.novembrī
40. Latvijas hipoteku bankas 1. šķiras pilnvarotais Jūlians Jurgelans 1938.g. 16.novembrī
41. Latvijas hipoteku bankas 1. šķiras pilnvarotais Ernests Veinbergs 1938.g. 16.novembrī
42. Lauksaimniecības mašinu ražošanas sabiedrības
"Imanta" līdzīpašnieks Matīss Dēls 1938.g. 16.novembrī
43. Ķimiskās fabrikas "Inž. Antons Rimeiks" īpašnieks Antons Rimeiks 1938.g. 16.novembrī
44. A/s. "M. S. Kuzņecovs" direktors Anatolijs Turkovs 1938.g. 16.novembrī
45. Elektrības, instalacijas un radio uzņēmuma īpašnieks Pēteris Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
46. Rūpnieks un namsaimnieks Rīgā Kārlis Ziemelis 1938.g. 16.novembrī
47. Apavu tirgotājs Rīgā Kārlis Trēziņš 1938.g. 16.novembrī
48. Tirgotājs Rīgā Roberts Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
49. Vilhelma Hekera grāmatu spiestuves vadītājs Fricis Hekers 1938.g. 16.novembrī
50. Koktēlnieka amata meistars Ludvigs Reguts 1938.g. 16.novembrī
51. Konditora amata meistars Ernests Reiners 1938.g. 16.novembrī
52. Konditora amata meistars Roberts Pavasars 1938.g. 16.novembrī
53. Drēbnieka amata meistars Pēteris Mežgailis 1938.g. 16.novembrī
54. Cepurnieka amata meistars Eduards Krūmiņš 1938.g. 16.novembrī
55. Grāmatsējēja amata meistars Hermanis Haffelbergs 1938.g. 16.novembrī
56. Sudrabkaļa amata meistars Jānis Bētiņš 1938.g. 16.novembrī
57. Melderis Jaunpiebalgā Jānis Vittands 1938.g. 16.novembrī
58. Iekšlietu ministrijas juriskonsults zv. adv. Pēteris Eglīts 1938.g. 16.novembrī
59. Iekšlietu ministrijas emigracijas nodaļas vadītājs Jānis Alfreds Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
60. Pašvaldības departameta lauku nodaļas vadītājs Jānis Jūlijs Ziemanis 1938.g. 16.novembrī
61. Pašvaldības departameta pilsētu nodaļas vadītājs Valdemārs Šnitke 1938.g. 16.novembrī
62. Pašvaldības departameta revidents Antons Eduards Blanks 1938.g. 16.novembrī
63. Pašvaldības departameta revidents Richards Gredzens 1938.g. 16.novembrī
64. Pašvaldības departameta revidents Alfreds Bušs 1938.g. 16.novembrī
65. Iekšlietu ministrijas pārbaudijumu komisijas loceklis
un lektors vec. docents Pēteris Mucinieks 1938.g. 16.novembrī
66. Cēsu apriņķa lauku pašvaldību vecākais Jānis Ringmanis 1938.g. 16.novembrī
67. Valmieras apriņķa lauku pašvaldību vecākais Valdemārs Vinters 1938.g. 16.novembrī
68. Valkas apriņķa lauku pašvaldību vecākais Alfreds Gailītis 1938.g. 16.novembrī
69. Madonas apriņķa lauku pašvaldību vecākais Eduards Līcis 1938.g. 16.novembrī
70. Tukuma apriņķa lauku pašvaldību vecākais Roberts Bringers 1938.g. 16.novembrī
71. Talsu apriņķa lauku pašvaldību vecākais Reinholds Kuikulītis 1938.g. 16.novembrī
72. Kuldīgas apriņķa lauku pašvaldību vecākais Fricis Vilks 1938.g. 16.novembrī
73. Liepājas apriņķa lauku pašvaldību vecākais Aleksandrs Mūrnieks 1938.g. 16.novembrī
74. Daugavpils apriņķa lauku pašvaldību vecākais Francis Jeromanis 1938.g. 16.novembrī
75. Rēzeknes apriņķa lauku pašvaldību vecākais Francis Kozuls-Kaža 1938.g. 16.novembrī
76. Ludzas apriņķa lauku pašvaldību vecākais Vladislavs Sloskans 1938.g. 16.novembrī
77. Abrenes apriņķa lauku pašvaldību vecākais Antons Kimerals 1938.g. 16.novembrī
78. Cēsu pilsētas galva Rūdolfs Kauce 1938.g. 16.novembrī
79. Gulbenes pilsētas galva Harijs Gavars 1938.g. 16.novembrī
80. Bauskas pilsētas galva Eduards Kasparsons 1938.g. 16.novembrī
81. Ventspils pilsētas galva Jēkabs Dzenis 1938.g. 16.novembrī
82. Tukuma pilsētas galva un aizsargu eskadrona komandieris Teodors Fricis Zīverts 1938.g. 16.novembrī
83. Dobeles pilsētas galva Ernests Vanags 1938.g. 16.novembrī
84. Abrenes pilsētas galva Ernests Ozols 1938.g. 16.novembrī
85. Daugavpils pilsētas valdes loceklis Aloizijs Budže 1938.g. 16.novembrī
86. Bauskas pilsētas valdes loceklis Augusts Ilziņš 1938.g. 16.novembrī
87. Alūksnes un apkārtnes pašvaldību sadarbes apvienības slimnīcas
direktors ārsts chirurgs Fricis Andreika 1938.g. 16.novembrī
88. Būvniecības departamenta būvinspekcijas daļas vadītājs Oskars Krauze 1938.g. 16.novembrī
89. Būvniecības departamenta valsts būvju daļas vadītājs Valentins Zariņš 1938.g. 16.novembrī
90. Būvniecības departamenta sabiedrisko būvju nodaļas vadītājs Rūdolfs Brencis 1938.g. 16.novembrī
91. Latvijas ugunsdzēsēju organizaciju savienības
priekšnieka vietnieks Dr. Kārlis Vanadziņš 1938.g. 16.novembrī
92. Latvijas ugunsdzēsēju organizaciju savienības priekšnieka vietnieks Ādolfs Višņevskis 1938.g. 16.novembrī
93. Latvijas ugunsdzēsēju organizaciju savienības valdes loceklis arch. Jānis Orleans 1938.g. 16.novembrī
94. Latvijas ugunsdzēsēju organizaciju savienības valdes loceklis Fridrichs Grīns 1938.g. 16.novembrī
95. Latvijas ugunsdzēsēju organizaciju savienības revizijas
komisijas loceklis Jānis Skulte 1938.g. 16.novembrī
96. II Rīgas Jūrmalas ugunsdzēsēju biedrības priekšnieks Jānis Krastiņš 1938.g. 16.novembrī
97. Būvuzņēmējs Miķelis Vaitnieks 1938.g. 16.novembrī
98. Būvuzņēmējs Pēteris Radziņš 1938.g. 16.novembrī
99. Latvijas Romas katoļu baznīcas darbinieks Krāslavas ģimnazijas
direktors Dr. theol. Izidors Ancans 1938.g. 16.novembrī
100. Latvijas Romas katoļu baznīcas darbinieks
Daugavpils II ģimnazijas direktors prāvests Jānis Plonis 1938.g. 16.novembrī
101. Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzes padomes priekšsēdētājs Vasilijs Kudrjačevs 1938.g. 16.novembrī
102. Rīgas pilsētas bērnu slimnīcas direktors Arturs Plūme 1938.g. 16.novembrī
103. Rīgas pilsētas ūdensvada izbūves vadītājs Richards Pāvels 1938.g. 16.novembrī
104. Izglītības ministrijas fiziskās audzināšanas instruktors-inspektors Valdemārs Cekuls 1938.g. 16.novembrī
105. Izglītības ministrijas glezniecības lietu referents gleznotājs Erasts Šveics 1938.g. 16.novembrī
106. Gleznotājs Leo Svemps 1938.g. 16.novembrī
107. Mākslinieks Ansis Cīrulis 1938.g. 16.novembrī
108. Jēkabpils apriņķa tautskolu inspektors Pēteris Baško 1938.g. 16.novembrī
109. Raunas pagasta II pak. pamatskolas pārzinis un sabiedrisks darbinieks Eduards Auka 1938.g. 16.novembrī
110. Smiltenes pilsētas 6-kl. pamatskolas bij. pārzinis Kārlis Kļaviņš 1938.g. 16.novembrī
111. Liepājas valsts ģimnazijas direktors Žanis Pelcmanis 1938.g. 16.novembrī
112. Hercoga Pētera ģimnazijas Jelgavā direktors Gustavs Lukstiņš 1938.g. 16.novembrī
113. Jāņa Cimzes valsts ģimnazijas Valkā direktors Aleksis Ķīsis 1938.g. 16.novembrī
114. Aizputes valsts ģimnazijas direktors Jānis Bērtulis 1938.g. 16.novembrī
115. Limbažu valsts ģimnazijas direktors Arturs Jansons 1938.g. 16.novembrī
116. Jēkabpils valsts ģimnazijas un komercskolas direktors Žanis Līnis 1938.g. 16.novembrī
117. Ilūkstes valsts ģimnazijas direktors Jānis Rāzens 1938.g. 16.novembrī
118. Ventspils valsts komercskolas un arodskolas direktors Jānis Lūkins 1938.g. 16.novembrī
119. Vācu vecāku savienības arodu skolas Rīgā direktors Gustavs Klēmanis 1938.g. 16.novembrī
120. Valkas valsts arodu skolas direktors Osvalds Pūpols 1938.g. 16.novembrī
121. Līvānu pilsētas komercskolas direktors Augusts Gauja 1938.g. 16.novembrī
122. Latvijas universitates tautsaimniecības un tiesību zinātņu
fakultates vecākais docents Vilis Vītols 1938.g. 16.novembrī
123. Latvijas universitates medicinas fakultates privatdocents Dr. med. Egons Dārziņš 1938.g. 16.novembrī
124. Latvijas universitates ķimijas fakultates vecākais docents Dr. chem. Mārtiņš Sraumanis 1938.g. 16.novembrī
125. Latvijas universitates ķimijas fakultates privatdocents Jūlijs Eiduks 1938.g. 16.novembrī
126. Latvijas mākslas akdemijas vecākais klasu vadītājs gleznotājs Augusts Annuss 1938.g. 16.novembrī
127. Latvijas konservatorijas vecākais docents Kārlis Freidenfelds 1938.g. 16.novembrī
128. Nacionalās operas solodziedātājs Viktors Stotts 1938.g. 16.novembrī
129. Nacionalās operas koncertmeistars Arvīds Norītis 1938.g. 16.novembrī
130. Nacionalās operas baletmeistars Jānis Osvalds Lēmanis 1938.g. 16.novembrī
131. Nacionalā teatra goda locekle aktrise Ella Jēkabsons 1938.g. 16.novembrī
132. Nacionalā teatra režisors Jānis Zariņš 1938.g. 16.novembrī
133. Nacionalā teatra aktieris Jānis Lejiņš 1938.g. 16.novembrī
134. Nacionalā teatra aktieris Jānis Šaberts 1938.g. 16.novembrī
135. Nacionalā teatra aktieris Kārlis Lagzdiņš 1938.g. 16.novembrī
136. Nacionalā teatra dekorators Arturs Cimmermanis 1938.g. 16.novembrī
137. IX vispārējo dziesmusvētku virsdiriģents Teodors Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
138. Bij. tautskolotājs Jānis Āboliņš 1938.g. 16.novembrī
139. Kara ministrijas darbinieks Julijs Students 1938.g. 16.novembrī
140. Kara ministrijas juriskonsults zv. adv. Aleksandrs Seglenieks 1938.g. 16.novembrī
141. Kara skolas atv. pulkvedis-leitnants Arvīds Mauriņš 1938.g. 16.novembrī
142. Apgādes pārvaldes finansu daļas budžeta un grāmatvedības
nodaļas priekšnieks adm. pulkvedis-leitnants Vilis Ansons 1938.g. 16.novembrī
143. Daugavpils kara slimnīcas priekšnieks ārstu pulkvedis-leitnants Bruno Blosfelds 1938.g. 16.novembrī
144. Daugavpils kara slimnīcas vec. ordinators ārstu pulkvedis-leitnants Jānis Sproģis 1938.g. 16.novembrī
145. Latgales artilerijas pulka vecākais veterinarārsts
veterinarārstu kapteinis Julijs Līcītis 1938.g. 16.novembrī
146. Smagās artilerijas pulka vecākais ārsts ārstu pulkvedis-leitnants Jānis Tukums 1938.g. 16.novembrī
147. Apgādes pārvaldes intendanturas daļas vecākais
inženieris adm. pulkvedis-leitnants Paulis Grīnbergs 1938.g. 16.novembrī
148. Apgādes pārvaldes bruņošanās daļas specialists Jānis Mēršeids-
Hillesems 1938.g. 16.novembrī
149. Krustpils garnizona mācītājs Kārlis Skujiņš 1938.g. 16.novembrī
150. Sabiedrisko lietu ministrijas vecākais sevišķu uzdevumu ierēdnis Kārlis Seržans 1938.g. 16.novembrī
151. Latvijas radiofona techniskās daļas vadītājs Remberts Martinsons 1938.g. 16.novembrī
152. Latvijas radiofona saimniecības daļas vadītājs Jānis Magone 1938.g. 16.novembrī
153. Latvijas radiofona programmas daļas vadītājs Kārlis Saulīte 1938.g. 16.novembrī
154. Latvijas radiofona techniskās daļas vecākais inženieris Rolands Valters 1938.g. 16.novembrī
155. Latvijas radiofona I koncertmeistars violončellists Atis Teichmanis 1938.g. 16.novembrī
156. Latvijas radiofona II koncertmeistars vijolnieks Valdemārs Ruševics 1938.g. 16.novembrī
157. Lauksaimnieks un sabiedrisks darbinieks Lutriņos Kārlis Dannenbergs 1938.g. 16.novembrī
158. Lauksaimnieks un sabiedrisks darbinieks Lugāžos Jānis Pavlovičs 1938.g. 16.novembrī
159. Sabiedriski - kulturalā departamenta kulturas
un mākslas nodaļas vadītājs Alfrēds Legzdiņš-
Alksnis 1938.g. 16.novembrī
160. 5. Rīgas aizsargu pulka tieslietu pārzinis tiesnesis Jānis Raibarts 1938.g. 16.novembrī
161. "Brīvās Zemes" redaktrise Ausma Roga-Būmerts 1938.g. 16.novembrī
162. "Kurzemes Vārda" redaktors Krišjānis Grāmatnieks 1938.g. 16.novembrī
163. "Sevodņa" izdevējs Jēkabs Brāmss 1938.g. 16.novembrī
164. Rakstniece Aida Niedra-
Salniņa 1938.g. 16.novembrī
165. Rakstnieks Kārlis Zariņš 1938.g. 16.novembrī
166. Mākslas kritiķe Paula Jēgere-
Freimane 1938.g. 16.novembrī
167. Aktieris un režisors Kristaps Linde 1938.g. 16.novembrī
168. Koncertdziedātāja Helena Erss-
Kozlovska 1938.g. 16.novembrī
169. Dailes teatra aktieris un režisors Emīls Mačs 1938.g. 16.novembrī
170. Dailes teatra aktieris un režisors Kārlis Veics 1938.g. 16.novembrī
171. Dailes teatra aktieris Augusts Mitrevics 1938.g. 16.novembrī
172. Vācu teatra aktieris Kārlis Juris Kuetē 1938.g. 16.novembrī
173. Krievu dramas aktieris un sabiedrisks darbinieks Ivans Bulatovs 1938.g. 16.novembrī
174. Rīgas žīdu teatra direktors Haims Veisbeins 1938.g. 16.novembrī
175. Poļu teatra direktors Stanislavs Ficners-
Jarskis 1938.g. 16.novembrī
176. Ludzas latviešu biedrības priekšnieks ģimnazijas skolotājs Roberts Cīrulis 1938.g. 16.novembrī
177. Latvijas zēģelēšanas savienības priekšnieks tālbraucēju kapteinis Kārlis Spāde 1938.g. 16.novembrī
178. Satiksmes ministrijas sekretars Juris Eglītis 1938.g. 16.novembrī
179. Dzelzsceļu ekspluatacijas direktora palīgs Jēkabs Kļaviņš 1938.g. 16.novembrī
180. Dzelzsceļu mašinu un materialu direktora palīgs Arvīds Hermanis Līvens 1938.g. 16.novembrī
181. Dzelzsceļu mašinu un materialu direktora palīgs Fridrichs Pinnis 1938.g. 16.novembrī
182. Dzelzsceļu techniskā direktora palīgs Jānis Branders 1938.g. 16.novembrī
183. Dzelzsceļu starptautiskās satiksmes inspektors Andrejs Eduards Bilkins 1938.g. 16.novembrī
184. Dzelzsceļu techniskās direkcijas I ceļu iecirkņa priekšnieks Pēteris Pētersons
185. Dzelzsceļu techniskās direkcijas XI ceļu iecirkņa priekšnieks Teodors Šteinīts 1938.g. 16.novembrī
186. Dzelzsceļu virsvaldes administrativās nodaļas vadītājs
un Reitera kora dalībnieks Jānis Juriks 1938.g. 16.novembrī
187. Pasta un telegrafa departamenta inspektors Jānis Šillers 1938.g. 16.novembrī
188. Pasta un telegrafa departamenta auto un gaisa satiksmes daļas vadītājs Jānis Jēriņš 1938.g. 16.novembrī
189. Pasta un telegrafa departamenta starptautiskās satiksmes nodaļas vadītājs Jānis Anševics 1938.g. 16.novembrī
190. Pasta krājkases pārvaldes inspektors Jānis Miežulis 1938.g. 16.novembrī
191. Pasta un telegrafa departamenta grāmatvedības
un norēķinu daļas vadītājs Roberts Krūze 1938.g. 16.novembrī
192. Rīgas galvenā telefona priekšnieks Aleksandrs Bode 1938.g. 16.novembrī
193. Rīgas galvenā pasta priekšnieks Kārlis Šēnbergs 1938.g. 16.novembrī
194. Šoseju un zemesceļu departamenta vecākais inspektors Jēkabs Nātiņš 1938.g. 16.novembrī
195. Šoseju un zemesceļu departamenta techniskās pārvaldes priekšnieks Aleksandrs Silenieks 1938.g. 16.novembrī
196. Šoseju un zemesceļu departamenta saimniecības pārvaldes priekšnieks Fricis Šiffers 1938.g. 16.novembrī
197. Šoseju un zemesceļu departamenta inspektors Jānis Mālītis 1938.g. 16.novembrī
198. Latvijas dzelzsceļnieku biedrības centralās valdes priekšsēdētāja
biedris un žurnala "Dzelzsceļnieks" redaktors Kārlis Upītis 1938.g. 16.novembrī
199. Latvijas dzelzsceļnieku biedrības centralās valdes loceklis Jānis Švarcs 1938.g. 16.novembrī
200. Latvijas dzelzsceļnieku biedrības centralās valdes
loceklis vec. inženieris Georgs Makovskis 1938.g. 16.novembrī
201. Latvijas dzelzsceļnieku biedrības Jelgavas nodaļas
valdes priekšsēdētājs Valdemārs Vītols 1938.g. 16.novembrī
202. Tautas labklājības ministrijas pensiju nodaļas vadītājs Ģederts Jansons 1938.g. 16.novembrī
203. Tautas labklājības ministrijas virsgrāmatvedis Teodors Šterns 1938.g. 16.novembrī
204. Tautas labklājības ministrijas valsts dienesta daļas vadītājs Jānis Kārkliņš 1938.g. 16.novembrī
205. Tautas labklājības ministrijas farmacijas pārvaldes analitiskās
laboratorijas pārzinis Ādolfs Ķimenis 1938.g. 16.novembrī
206. Veselības departamenta slimo kasu nodaļas vadītājs Andrējs Veinbergs 1938.g. 16.novembrī
207. Veselības departamenta tuberkulozes apkarošanas nodaļas
vadītājs Dr. med. Nikolajs Vētra 1938.g. 16.novembrī
208. Tautas labklājības ministrijas pilnvarnieks
Latvijas slimo kasu starpbirojā Ernests Brože 1938.g. 16.novembrī
209. Veselības departamenta valsts darbinieku ārstniecības
nodaļas vadītājs ārsts Rūdolfs Driba 1938.g. 16.novembrī
210. Talsu leprozorijas direktors ārsts Jānis Ludzenieks 1938.g. 16.novembrī
211. Rīgas Aleksandra Augstumu slimnīcas nodaļas vadītājs Dr. med. Vilhelms Vendts 1938.g. 16.novembrī
212. Jelgavas Ģintermuižas slimnīcas vecākais ārsts Richards Verners 1938.g. 16.novembrī
213. Rīgas pilsētas tiesu ārsts Jānis Kocers 1938.g. 16.novembrī
214. Latvijas Sarkanā Krusta loteriju nodaļas vadītājs cand. oec. Adalberts Kripēns 1938.g. 16.novembrī
215. Latvijas Sarkanā Krusta veselības punktu vecākā instruktrise
un žēlsirdīgo māsu savienības priekšniece Justine Kuške 1938.g. 16.novembrī
216. Latvijas Sarkanā Krusta Tērvetes sanatorijas direktors ārsts Eižens Puriņš 1938.g. 16.novembrī
217. Latvijas Sarkanā Krusta Rēzeknes slimnīcas direktors ārsts Valdis Gavars 1938.g. 16.novembrī
218. Latvijas Sarkanā Krusta Irlavas slimnīcas direktors ārsts Krišjānis Katlaps 1938.g. 16.novembrī
219. Jelgavas apgabaltiesas kameras viceprokurors Alfreds Lācis 1938.g. 16.novembrī
220. Rīgas apgabaltiesas Valmieras apriņķa 1. iecirkņa
izmeklēšanas tiesnesis Eduards Krūze 1938.g. 16.novembrī
221. Rīgas apgabaltiesas Rīgas apriņķa 2. iecirkņa miertiesnesis Arnolds Krūmiņš 1938.g. 16.novembrī
222. Zemkopības ministrijas kopdarbības nodaļas vadītājs Jānis Oskars Pusars 1938.g. 16.novembrī
223. Zemkopības departamenta vecākais sviesta eksperts Kārlis Balodis 1938.g. 16.novembrī
224. Zemes ierīcības departamenta kulturtechniskās daļas
vecākais inženieris L. k. o. k. Egons Aboliņš 1938.g. 16.novembrī
225. Labības biroja direktora palīgs Jānis Zviedris 1938.g. 16.novembrī
226. Mežu departamenta revidents Fricis Fogelmanis 1938.g. 16.novembrī
227. Sēlpils virsmežniecības bij. 1. šķiras virsmežzinis Miķelis Osipuks-
Osipovs 1938.g. 16.novembrī
228. Latvijas lauksaimniecības kameras kopdarbības nodaļas vadītājs
un žurnala "Darbinieks" redaktors Ādolfs Groskaufmanis 1938.g. 16.novembrī
229. Latvijas lauksaimniecības kameras lauksaimniecības
biedrību nodaļas vadītājs agronoms Valdemārs Bušs 1938.g. 16.novembrī
230. Latvijas lauksaimniecības kameras darba nodaļas vadītājs agronoms Fricis Gailītis 1938.g. 16.novembrī
231. Latvijas lauksaimniecības kameras mazpulku nozares
vadītājs agronoms Kārlis Ķirsis 1938.g. 16.novembrī
232. Priekuļu lauksaimniecības vidusskolas inspektors agronoms Jānis Ambainis 1938.g. 16.novembrī
233. Jaunpils valsts lopkopības skolas pārzinis Frīdrichs Ābele 1938.g. 16.novembrī
234. Ramkas valsts mājturības skolas pārzinis Eduards Baķis 1938.g. 16.novembrī
235. Preiļu valsts 2-gad. lauksaimniecības skolas pārzinis agronoms Jānis Ezerkalns 1938.g. 16.novembrī
236. Latvijas piensaimnieku centrālās savienības padomes priekšsēdētājs Eduards Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
237. Latvijas piensaimnieku centrālās savienības valdes priekšsēdētāja
biedris un direktora-rīkotāja palīgs Teodors Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
238. A/s. "Latvijas centralais sēklu eksports"
valdes priekšsēdētājs direktors-rīkotājs Jānis Steps 1938.g. 16.novembrī
239. Tirdzniecības un rūpniecības a/s. "Kaļķis"
valdes priekšsēdētājs direktors Kārlis Liepnieks 1938.g. 16.novembrī
240. A/s. "Ādu un vilnas centrale" valdes priekšsēdētājs Arvids Šmits 1938.g. 16.novembrī
241. A/s. "Ādu un vilnas centrale" valdes loceklis un direktors-rīkotājs Jānis Rocēns 1938.g. 16.novembrī
242. Tirdzniecības un rūpniecības a/s. "Bekona Eksports"
valdes priekšsēdētāja biedris Rūdolfs Androvičs 1938.g. 16.novembrī
243. Rīgas III savstarpējās ugunsapdrošināšanas biedrības
valdes priekšsēdētājs Ernests Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
244. Lauksaimnieks Jaunpils pagasta Kaulaiņos Kārlis Firsts 1938.g. 16.novembrī
245. Valsts kontroles revidents Augusts Puriņš 1938.g. 16.novembrī
246. Valsts kontroles revidents Ernests Eņģelis 1938.g. 16.novembrī
247. Valsts kontroles revidents Arturs Lūkins 1938.g. 16.novembrī
248. Valsts kontroles revidents Jānis Šmidre 1938.g. 16.novembrī
249. Valsts kontroles revidents Aleksandrs Naudiņš 1938.g. 16.novembrī
250. Valsts kontroles revidents Vilis Krastiņš 1938.g. 16.novembrī
251. Smiltenes rajona ārsts Alfreds Lazdiņš 1938.g. 16.novembrī
252. Zemes ierīcības departamenta melioracijas darbu 2. rajona pārzinis Juris Gobzemis 1938.g. 16.novembrī
253. Reitera kora valdes priekšsēdetājs un dzelzsceļu darbinieks Jānis Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
254. Baltijas lauksaimnieku biedrības valdes loceklis agr. tautskolotājs Miķelis Junga 1938.g. 21.decembrī
255. Rīgas pilsētas lombarda pārvaldnieks Vilhelms Šāks 1939.g. 13.janvarī
256. Dobeles iecirkņa prāvests un draudzes mācītājs Jānis Strautmanis 1939.g. 13.janvarī
257. Rīgas pilsētas Āgenskalna pamatskolas pārzinis cand. chem. Pēteris Breikšs 1939.g. 22.aprilī
258. Talsu pilsētas galva Pēteris Haselbaums 1939.g. 12.maijā
259. Ventspils apriņķa lauku pašvaldību vecākais Miķelis Kampars 1939.g. 12.maijā
260. Raiņa ģimnazijas direktors Rīgā Kārlis Reiss 1939.g. 12.maijā
261. Daugavpils valsts arodu skolas un dzelzsceļu techniskās
vidusskolas direktors Kārlis Samtiņš 1939.g. 12.maijā
262. Rīgas valsts technikuma inspektors Vilis Ducmanis 1939.g. 12.maijā
263. Rēzeknes valsts skolotāju instituta inspektors Jānis Pīlaps 1939.g. 12.maijā
264. Latvijas universitates architekturas fakultates privatdocents Aleksandrs Birzenieks 1939.g. 12.maijā
265. Brāļu kapu komitejas Cēsu nodaļas darbinieks,
Latvijas bankas nodaļas priekšnieks Matīss Bērziņš 1939.g. 12.maijā
266. 2. Ventspils aizsargu pulka un rajona veterinarārsts Jānis Šķute 1939.g. 12.maijā
267. Latvijas radiofona literaturas un priekšlasijumu daļas vadītājs Atis Zālītis 1939.g. 12.maijā
268. Latvijas radiofona pieslēgumu un satiksmes nodaļas vadītājs Nikolajs Janners 1939.g. 12.maijā
269. Latvijas radiofona I koncertmeistars vijolnieks Eduards Vīnerts 1939.g. 12.maijā
270. Latvijas radiofona galvenais režisors Jēkabs Zaķis 1939.g. 12.maijā
271. Smiltenes valsts lauksaimniecības mācības iestāžu direktors agronoms Krists Lielgalvis 1939.g. 12.maijā
272. Smiltenes virsmežzinis Pēteris Āžins 1939.g. 12.maijā
273. Saldus virsmežzinis Jēkabs Jākobsons 1939.g. 12.maijā
274. Bauskas rajona veterinarārsts Andrejs Cīrulis 1939.g. 12.maijā
275. Rūpniecības a/s. "Kūdra" techniskās daļas vadītājs Emīls Andersons 1939.g. 12.maijā
276. Valsts kontroles revidents Ernests Straumiņš 1939.g. 12.maijā
277. Jātnieku pulka vecākais ārsts ārstu pulkvedis-leitnants Alfreds Šulcs 1939.g. 27.jūnijā
278. Kara sanitarās inspekcijas vispārējās nodaļas priekšnieks
administrativais pulkvedis-leitnants Viktors Saulītis 1939.g. 12.jūlijā
279. Rīgas kara slimnīcas vecākais ordinators ārstu pulkvedis-leitnants Eduards Emersons 1939.g. 12.jūlijā
280. Liepājas kara slimnīcas vecākais ordinators ārstu pulkvedis-leitnants Fricis Nikolajs Zandbergs 1939.g. 12.jūlijā
281. Kara sanitarās noliktavas priekšnieks farmaceitu pulkvedis-leitnants Jēkabs Siliņš 1939.g. 12.jūlijā
282. 1. Liepājas kājnieku pulka vecākais ārsts ārstu pulkvedis-leitnants Dāvids Glinternieks 1939.g. 26.jūlijā
283. 2. Ventspils kājnieku pulka vecākais ārsts ārstu pulkvedis-leitnants Fridrichs
Nikolajs Heideprīms 1939.g. 26.jūlijā
284. Kurzemes artilerijas pulka vecākais ārsts ārstu pulkvedis-leitnants Jānis Paegle 1939.g. 26.jūlijā
285. 10. Aizputes kājnieku pulka vecākais ārsts ārstu kapteinis Kārlis Nikolajs Pope 1939.g. 26.jūlijā
286. Dārzkopis Fridrichs Kreisbergs 1939.g. 26.jūlijā
287. Sapieru pulka vecākais ārsts ārstu kapteinis Eduards Pumpurs 1939.g. 3. augsutā
288. Latvijas universitates inženierzinātņu fakultates vecākais
docents būvinženieris Pāvils Pāvulans 1939.g. 25.septembrī
289. Latvijas universitates medicinas fakultates sekretars docents Dr. med. Kristaps Rudzītis 1939.g. 25.septembrī
290. Latvijas universitates bij. lauksaimniecības fakultates
docents agronoms Jānis Sudrabs 1939.g. 25.septembrī
291. Latvijas universitates saimniecības padomes saimniecības
lietu vadītājs cand. rer. merc. Paulis Lazdiņš 1939.g. 25.septembrī
292. Cēsu viesīgās biedrības priekšnieks Valdemārs Bērzons 1939.g. 21.oktobrī
293. Techniskās divizijas intendanturas darbvedis un Vanagu
organizacijas X apgabala priekšnieks administrativais kapteinis-leitnants Arturs Bāns 1939.g. 9.novembrī
294. Zemgales artilerijas pulka vecākais ārsts ārstu pulkvedis-leitnants Pēteris Līcītis 1939.g. 9.novembrī
295. Apgādes pārvaldes administrativās daļas saimniecības nodaļas
priekšnieks administrativais pulkvedis-leitnants Paulis Asniņš 1939.g. 9.novembrī
296. Apgādes pārvaldes intendanturas daļas pārtikas nodaļas
priekšnieka palīgs administrativais kapteinis Ādolfs Purviņš 1939.g. 9.novembrī
297. Apgādes pārvaldes intendanturas daļas mantu nodaļas priekšnieka
palīgs administrativais kapteinis Jēkabs Didrichsons 1939.g. 9.novembrī
298. Intendanturas bruņošanas daļas vecākais inženieris administrativais
pulkvedis-leitnants Alberts Ķimenis 1939.g. 9.novembrī
299. Apgādes pārvaldes finansu daļas apgādības nodaļas
priekšnieka palīgs administrativais kapteinis Arvīds Švūksts 1939.g. 9.novembrī
300. Apgādes pārvaldes būvniecības daļas administrativais kapteinis Jānis Revīns 1939.g. 9.novembrī
301. Armijas 21. darbnīcas inženiera a.p.i. kapteinis Rūdolfs Kurzemnieks 1939.g. 9.novembrī
302. Armijas 21. darbnīcas inženieris administrativais kapteinis Leo Daugulis 1939.g. 9.novembrī
303. Armijas 13. noliktavas priekšnieks administrativais kapteinis Jūlijs Krieviņš 1939.g. 9.novembrī
304. Harbinas latviešu sabiedrisks darbinieks, mācītājs Jānis Vīlips Drīzulis 1939.g. 9.novembrī
305. Varakļānu baznīcas prāvests un dekans, Sv. Tēva galma kambarkungs Kazimirs Kaļinka 1939.g. 9.novembrī
306. Būvniecības departamenta valsts būvju daļas vecākais inženieris Feodors Seredinskis 1939.g. 9.novembrī
307. Rīgas pilsētas Viļa Olava komercskolas inspektors Jānis Spera 1939.g. 9.novembrī
308. Bauskas valsts ģimnazijas direktors Pēteris Andresons 1939.g. 9.novembrī
309. Tukuma valsts ģimnazijas skolotājs Mārtiņš Kārkliņš 1939.g. 9.novembrī
310. Mākslas akademijas tēlniecības meistardarbnīcas vadītāja palīgs tēlnieks Kārlis Jansons 1939.g. 9.novembrī
311. Veselības departamenta vicedirektors Dr. med. Jānis Skuja 1939.g. 9.novembrī
312. Raunas rajona ārsts un slimnīcas vadītājs Rūdolfs Skaidrais 1939.g. 9.novembrī
313. Valmieras apriņķa 2. iecirkņa miertiesnesis Kārlis Pētersons 1939.g. 9.novembrī
314. Daugavpils 2. iecirkņa izmeklēšanas tiesnesis Jānis Krievāns 1939.g. 9.novembrī
315. Kuģniecības darbinieks, direktors-rīkotājs Maksis Kalniņš 1939.g. 9.novembrī
316. Mineralu kolekcionars Jānis Landavs 1939.g. 9.novembrī
317. Mežu departamenta mežu izstrādāšanas daļas vadītājs Mārtiņš Lācis 1939.g. 9.novembrī
318. Latvijas universitates bij. lauksaimniecības fakultates docents agronoms Arvids Šmits 1939.g. 27.septembrī
319. Latvijas nacionalās operas solodziedātājs Eduards Miķelsons 1939.g. 28.novembrī
320. Latvijas nacionalās operas solodziedātājs Nikolajs Vasiljevs 1939.g. 28.novembrī
321. Latvijas mākslas akademijas lektors un ģimnazijas direktors Ziedonis Landavs 1939.g. 28.novembrī
322. Lielupes Viestura tilta būvdarbu vadītājs
a/s. "Inž. A.Razums" būvinženieris Kārlis Podnieks 1939.g. 28.novembrī
323. Administrativais kapteinis Teodors Raba 1939.g. 4.decembrī
324. Latvijas konservatorijas vecākā docente Elīzabete Olga Francmanis 1940.g. 27.janvarī
325. Latvijas konservatorijas vecākais docents Oļģerts Mārtiņš
Nikolajs Zīverss 1940.g. 27.janvarī
326. Izglītības ministrijas Kulturas fonda nodaļas vadītājs Arvids Kārlis Šnornieks 1940.g. 27.janvarī
327. Rakstnieks un sabiedrisks darbinieks Krustiņš Stepermanis 1940.g. 10.februarī
328. Administrativais kapteinis Fricis Kārkliņš 1940.g. 6.maijā
329. Galvaspilsētas Rīgas kurlmēmo skolas pārzinis Paulis Kunstmanis 1940.g. 8.maijā
330. Latvijas bij. goda konsuls Harbinā un Šanhajā,
latviešu sabiedrisks darbinieks Ķīnā Edvards Zilgalvis 1940.g. 11.maijā
331. Harbinas latviešu biedrības valdes priekšsēdētājs Romans Zariņš 1940.g. 11.maijā
332. Administrativā departamenta pasu nodaļas vadītājs Pēteris Kurzemnieks 1940.g. 11.maijā
333. Administrativā departamenta ārzemnieku nodaļas vadītājs Kārlis Ābels 1940.g. 11.maijā
334. Latvijas ugunsdzēsēju organizaciju savienības revizijas
komisijas priekšsēdētājs Pauls Ērglis 1940.g. 11.maijā
335. Latvijas ugunsdzēsēju organizaciju savienības valdes loceklis Harijs Švens 1940.g. 11.maijā
336. Administrativais kapteinis Jūlijs Tērs 1940.g. 11.maijā
337. Ārsts pulkvedis-leitnants Ābrams B. Trēgers 1940.g. 11.maijā
338. Kooperacijas darbinieks un skolas vadītājs, ārkārtējs profesors Arnolds Aizsilnieks 1940.g. 11.maijā
339. Centralās savienības "Turība" organizacijas nodaļas vadītājs Alfreds Stūre 1940.g. 11.maijā
340. Centralās savienības "Turība" tirdzniecības nodaļas vadītājs Jānis Vilciņš 1940.g. 11.maijā
341. Metaltirdzniecības a/s. "Brāļi Popovi" valdes priekšsēdetājs un direktors Eduards Benks 1940.g. 11.maijā
 
 
V šķira
 
1. Valsts Prezidenta satiksmes līdzekļu pārzinis šoferis Roberts Anītis 1938.g. 16.novembrī
2. Valsts Prezidenta sekretariata vecākais grāmatvedis Georgs Šmits 1938.g. 16.novembrī
3. Latvijas telegrafa aģenturas galvenais grāmatvedis Jānis Stūris 1938.g. 16.novembrī
4. "Valdības Vēstneša" korektors Eduards Ozols 1938.g. 16.novembrī
5. Valsts tipografijas virsgrāmatvedis Kristaps Vilks 1938.g. 16.novembrī
6. Valsts tipografijas technisko darbu vadītājs Aleksandrs Rozentāls 1938.g. 16.novembrī
7. Valsts tipografijas technisko darbu vadītāja palīgs Fridrichs Baumanis 1938.g. 16.novembrī
8. Valsts statistiskās pārvaldes vec. statistiķis Jānis Skuja 1938.g. 16.novembrī
9. Valsts statistiskās pārvaldes zīmētājs Hermanis Varens 1938.g. 16.novembrī
10. Valsts statistiskās pārvaldes arķīvars Jēkabs Stāds 1938.g. 16.novembrī
11. Valsts statistiskās pārvaldes Zaubes pagasta brīvprātīgais korespondents Kārlis Kļaviņš 1938.g. 16.novembrī
12. Valsts statistiskās pārvaldes Zaubes pagasta brīvprātīgais korespondents Uno Reinssens 1938.g. 16.novembrī
13. Valsts statistiskās pārvaldes Ēveles pagasta brīvprātīgais korespondents Jānis Siliņš 1938.g. 16.novembrī
14. Valsts statistiskās pārvaldes Klosteres pagasta brīvprātīgais korespondents Vilis Pantelovičs 1938.g. 16.novembrī
15. Ārlietu ministrijas saimniecības un finansu nodaļas virsgrāmatvede Elizabete Ružickis 1938.g. 16.novembrī
16. Ārlietu ministrijas Rietumu nodaļas I šķiras sekretare Margrieta Sanders 1938.g. 16.novembrī
17. Ārlietu ministrijas Rietumu nodaļas II šķiras sekretare Margrieta Grosvalds 1938.g. 16.novembrī
18. Ārlietu ministrijas administrativās un protokola nodaļas
personallietu pārzine Ella Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
19. Latvijas konsulata Ņujorkā I šķiras stenografiste-korespondente Elvira Kreislers 1938.g. 16.novembrī
20. Latvijas sūtniecības Maskavā I šķiras grāmatvedis Augusts Zariņš 1938.g. 16.novembrī
21. Latvijas sūtniecības Romā III šķiras sekretare Marija Rols 1938.g. 16.novembrī
22. Parīzes starptautiskās izstādes žurijas loceklis mākslinieks-gleznotājs Leo Michelsons 1938.g. 16.novembrī
23. Kauņas latviešu biedrības priekšnieks Kārlis Bušmanis 1938.g. 16.novembrī
24. Klaipēdas latviešu biedrības darbinieks Aleksandrs Freimanis 1938.g. 16.novembrī
25. Eltišķu latviešu ev.-lut. draudzes mācītājs Gustavs Rauskiņš 1938.g. 16.novembrī
26. Valsts saimniecības departamenta kredita nodaļas revidents Eduards Suksis 1938.g. 16.novembrī
27. Valsts saimniecības departamenta kredita nodaļas vecākā darbvede Marija Vītiņš 1938.g. 16.novembrī
28. Valsts saimniecības departamenta valsts budžeta nodaļas revidents Arnolds Zalpēters 1938.g. 16.novembrī
29. Valsts saimniecības departamenta valsts budžeta nodaļas revidents Vilis Staltmanis 1938.g. 16.novembrī
30. Valsts saimniecības departamenta banku nodaļas revidents Edgars Gremplers 1938.g. 16.novembrī
31. Valsts saimniecības departamenta banku nodaļas revidents Ernests Lejas-Sauss 1938.g. 16.novembrī
32. Valsts saimniecības departamenta apdrošināšanas nodaļas
virsgrāmatvedis Marģers Piģītis 1938.g. 16.novembrī
33. Valsts saimniecības departamenta apdrošināšanas nodaļas
jaunākais revidents Alfrēds Strazdiņš 1938.g. 16.novembrī
34. Valsts saimniecības departamenta apdrošināšanas nodaļas
jaunākais revidents Nikolajs Ābels 1938.g. 16.novembrī
35. Muitas departamenta vecākais grāmatvedis Pēteris Cīrulis 1938.g. 16.novembrī
36. Muitas departamenta vecākais eksperts Jānis Gulbis 1938.g. 16.novembrī
37. Rīgas muitnīcas revidents Aleksandrs Porīters 1938.g. 16.novembrī
38. Ventspils muitnīcas vecākais eksperts Arnolds Fricsons 1938.g. 16.novembrī
39. Ainažu muitnīcas Ainažu muitas punkta pārzinis Valdemārs Sirmais 1938.g. 16.novembrī
40. Meitenes muitnīcas Elejas muitas punkta pārzinis Kārlis Subris 1938.g. 16.novembrī
41. Zilupes muitnīcas jaunākais eksperts Indriķis Kronbergs 1938.g. 16.novembrī
42. Daugavpils muitnīcas vecākais grāmatvedis Eduards Bīmanis 1938.g. 16.novembrī
43. Daugavpils muitnīcas eksperts - Eglaines stacijas kontrolpunkta pārzinis Kārlis Gailītis 1938.g. 16.novembrī
44. Liepājas muitnīcas kasieris Jānis Kārkliņš 1938.g. 16.novembrī
45. Liepājas muitnīcas Kalšu muitas punkta pārzinis Fricis Garoza 1938.g. 16.novembrī
46. Nodokļu departamenta akcizes nodaļas inspektora vecākais palīgs Jānis Rumbēns 1938.g. 16.novembrī
47. Liepājas I iecirkņa nodokļu inspektora vecākais palīgs Kristaps Mazprecenieks 1938.g. 16.novembrī
48. Daugavpils apriņķa I iecirkņa nodokļu inspektora vecākais palīgs Arturs Vasariņš 1938.g. 16.novembrī
49. Daugavpils apriņķa II iecirkņa nodokļu inspektora vecākais palīgs Fricis Sedliņš 1938.g. 16.novembrī
50. Liepājas apriņķa nodokļu inspekcijas vecākais nodokļu kontrolieris Alberts Simanovičs 1938.g. 16.novembrī
51. Valsts spirta un degvīna Rīgas noliktavas kasieris un sabiedrisks darbinieks Antons Putnaērglis 1938.g. 16.novembrī
52. Rīgas II iecirkņa tirdzniecības-rūpniecības nodokļa
komisijas loceklis tirgotājs Pēteris Kundziņš 1938.g. 16.novembrī
53. Rīgas VII iecirkņa ienākuma nodokļa un nekustamas mantas
nodokļa komisijas loceklis namsaimnieks Kārlis Kalenbergs 1938.g. 16.novembrī
54. Rēzeknes apriņķa II iecirkņa tirdzniecības-rūpniecības nodokļa
komisijas loceklis lauksaimnieks Francis Eduards Mazurs 1938.g. 16.novembrī
55. Liepājas rajona fabriku inspektors Teodors Jankevics 1938.g. 16.novembrī
56. Bij. Valutas komisijas vecākais referents Hermanis Rītiņš 1938.g. 16.novembrī
57. Krišjāņa Valdemāra jūrskolas inspektors Eduards Ogriņš 1938.g. 16.novembrī
58. Krišjāņa Valdemāra jūrskolas specialo priekšmetu skolotājs Krišjānis Freidenfelds 1938.g. 16.novembrī
59. Jūrniecības departamenta Liepājas rajona inženieris Maksimilians Krastiņš 1938.g. 16.novembrī
60. Jūrniecības departamenta Ventspils rajona inženieris Nestors Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
61. Ventspils ostas kapteinis Vilis Ābelnieks 1938.g. 16.novembrī
62. Liepājas ostas kapteinis Hugo Ulrichs Michelsons 1938.g. 16.novembrī
63. Jūrniecības departamenta iekšējo ūdensceļu bij. pārzinis Matīss Farnasts 1938.g. 16.novembrī
64. Jūras ledlauža "Krišjānis  Valdemārs" I stūrmanis Andrejs Janovskis 1938.g. 16.novembrī
65. Jūrniecības departamenta hidrografiskās nodaļas vecākais techniķis Herberts Paulsens 1938.g. 16.novembrī
66. Jūrniecības departamenta Liepājas rajona vecākais techniķis Jānis Štekerts 1938.g. 16.novembrī
67. Gaujas ūdensceļu rajona pārzinis Jānis Lazdiņš 1938.g. 16.novembrī
68. Valsts kuģu pārvaldes tv. "Venta" kapteinis Vilis Antons 1938.g. 16.novembrī
69. Linu un kaņepāju monopola uzņēmuma grāmatvedības
nodaļas vadītājs Valdemārs Seglenieks 1938.g. 16.novembrī
70. Linu un kaņepāju monopola uzņēmuma centralnoliktavu pārzinis Kārlis Johansons 1938.g. 16.novembrī
71. Linu un kaņepāju monopola uzņēmuma centralnoliktavu
eksporta šķirotājs Bernhards Apinis 1938.g. 16.novembrī
72. Liepājas drāšu fabrikas pārzinis inž. Teodors Demme 1938.g. 16.novembrī
73. Liepājas drāšu fabrikas kalkulacijas nodaļas vadītājs Jānis Šmēls 1938.g. 16.novembrī
74. Liepājas drāšu fabrikas galvenā grāmatvede Irma Pfeifers 1938.g. 16.novembrī
75. Valsts papiru spiestuves un naudas kaltuves tipografijas nodaļas vadītājs Ansis Auziņš 1938.g. 16.novembrī
76. Valsts papiru spiestuves un naudas kaltuves nodaļas vadītājs -
kaltuves pārzinis Gerhards Rikveilis 1938.g. 16.novembrī
77. Valsts papiru spiestuves un naudas kaltuves virslitografs
un litografijas nodaļas vadītājas v.i. Kārlis Vilsons 1938.g. 16.novembrī
78. Liepājas cukurfabrikas technisko darbu vadītājs Kārlis Pazariņš 1938.g. 16.novembrī
79. Valsts cukura monopola pārvaldes vecākais grāmatvedis Oskars Pāvuliņš 1938.g. 16.novembrī
80. Cukurbiešu audzētājs Salgales pagasta Diduļos Augusts Cezarevičs 1938.g. 16.novembrī
81. Cukurbiešu audzētāja Salgales pagasta Vecpudžos Olga Uvens 1938.g. 16.novembrī
82. Cukurbiešu audzētājs Jaunsvirlaukas pagasta Kukužēnu Bergmaņos Paulis Bergmanis 1938.g. 16.novembrī
83. Cukurbiešu audzētājs Mežotnes pagasta Vīndedžos Ludvigs Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
84. Cukurbiešu audzētājs Jēkabnieku pagasta Mazkupeņos Teodors Bīmanis 1938.g. 16.novembrī
85. Cukurbiešu audzētājs Bebru pagasta Dzintaros Roberts Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
86. Cukurbiešu audzētājs Elejas pagasta Ibēnos Alberts Ankurs 1938.g. 16.novembrī
87. Cukurbiešu audzētājs Laucesas pagasta Indiņos Grigorijs Finagejevs 1938.g. 16.novembrī
88. Cukurbiešu audzētājs Vīpes pagasta Daukstēs Niklass Dibens 1938.g. 16.novembrī
89. Cukurbiešu audzētājs Viļēnu pagasta Murjānos Jāzeps Grundans 1938.g. 16.novembrī
90. Cukurbiešu audzētājs Sērenes pagasta Stalānos Kārlis Svarens 1938.g. 16.novembrī
91. Cukurbiešu audzētājs Kazdangas pagasta Lejas Dzirkaļos Žanis Neiburgs 1938.g. 16.novembrī
92. Cukurbiešu audzētājs Nīcas pagastā Andrejs Upmalis 1938.g. 16.novembrī
93. Cukurbiešu audzētājs Penkules pagasta Bituļos Arnolds Vinters 1938.g. 16.novembrī
94. Cukurbiešu audzētājs Liepājas apkārtnē Emīls Veits 1938.g. 16.novembrī
95. Cukurbiešu audzētājs Zaļenieku pagasta Vīnkalnos Arnolds Folkmanis 1938.g. 16.novembrī
96. Cukurbiešu audzētājs Rubas pagasta Bērtuļos Fridriks Kurmiņš 1938.g. 16.novembrī
97. Juglas elektrības uzņēmuma virsgrāmatvedis Pēteris Kroģis 1938.g. 16.novembrī
98. Latvijas bankas inspektors Reinholds Apse-Ritelis 1938.g. 16.novembrī
99. Latvijas bankas vecākais grāmatvedis Kārlis Čūska 1938.g. 16.novembrī
100. Latvijas bankas kasieris Jānis Vainovskis 1938.g. 16.novembrī
101. Latvijas bankas Jelgavas nodaļas pilnvarotais Fricis Grīnbergs 1938.g. 16.novembrī
102. Latvijas bankas Ventspils nodaļas vecākais kasieris Edgars Jūrmalnieks 1938.g. 16.novembrī
103. Latvijas bankas Ludzas nodaļas grāmatvedis Arvids Kapūns 1938.g. 16.novembrī
104. Valsts zemes bankas pilnvarotais Rudolfs Georgs Kārkliņš 1938.g. 16.novembrī
105. Valsts zemes bankas vecākais grāmatvedis un sabiedrisks darbinieks Arvids Prāms 1938.g. 16.novembrī
106. Valsts zemes bankas archivars Arturs Rozenbergs 1938.g. 16.novembrī
107. Valsts zemes bankas Jelgavas nodaļas pilnvarotais Arnolds Miezis-
Mezevskis 1938.g. 16.novembrī
108. Valsts zemes bankas Valmieras nodaļas vecākais grāmatvedis Aleksandrs Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
109. Valsts zemes bankas Daugavpils nodaļas aģents Antons Trasuns 1938.g. 16.novembrī
110. Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras referents Eduards Fogels 1938.g. 16.novembrī
111. Namsaimniece un sabiedriska darbiniece Rīgā Elvīra Purgalis 1938.g. 16.novembrī
112. Kuģniecības a/s. "Kaija" tvaikoņa "Aija" kapteinis Andrejs Čakste 1938.g. 16.novembrī
113. Kuģniecības a/s. "F. Grauds" tvaikoņa "Evertons" tālbraucēju kapteinis Alfreds Roberts Kiršfelds 1938.g. 16.novembrī
114. Kuģniecības "Brāļi Zēbergi" tvaikoņa "Katvaldis" tālbraucēju kapteinis Ints Lejnieks 1938.g. 16.novembrī
115. Kuģniecības "Brāļi Zēbergi" tvaikoņa "Krimulda" tālbraucēju kapteinis Juris Rērichs 1938.g. 16.novembrī
116. Kuģniecības "Brāļi Zēbergi" tvaikoņa "Kuldīga" tālbraucēju kapteinis Kārlis Zēbergs 1938.g. 16.novembrī
117. Tālbraucēju kapteinis Mārtiņš Urdziņš 1938.g. 16.novembrī
118. Galdnieka amata meistars Roberts Beķeris 1938.g. 16.novembrī
119. Galdnieka amata meistars Kristaps Grauze 1938.g. 16.novembrī
120. Galdnieka amata meistars Augusts Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
121. Galdnieka amata meistars Marcis Soste 1938.g. 16.novembrī
122. Galdnieka amata meistars Ignatijs Timofejevs 1938.g. 16.novembrī
123. Galdnieka amata meistars Andrējs Glāzers 1938.g. 16.novembrī
124. Galdnieka amata meistars Pēteris Kārkliņš 1938.g. 16.novembrī
125. Galdnieks Jānis Martinsons 1938.g. 16.novembrī
126. Galdnieks Mārtiņš Penka 1938.g. 16.novembrī
127. Koktēlnieka amata meistars Konstantins Kuzņecovs 1938.g. 16.novembrī
128. Kokgriezējs Augusts Heiders 1938.g. 16.novembrī
129. Mechaniķa amata meistars Fricis Vādzemnieks 1938.g. 16.novembrī
130. Mechaniķa amata meistars Aleksandrs Usikovs 1938.g. 16.novembrī
131. Mechaniķis Oskars Vicinskis 1938.g. 16.novembrī
132. Mechaniķis Verners Rieksts 1938.g. 16.novembrī
133. Mechaniķis Aleksandrs Vasils 1938.g. 16.novembrī
134. Atslēdznieka amata meistars Mārtiņš Ozols 1938.g. 16.novembrī
135. Atslēdznieka amata meistars Augusts Bormanis 1938.g. 16.novembrī
136. Atslēdznieka amata meistars Kārlis Šteinerts 1938.g. 16.novembrī
137. Atslēdznieka amata meistars - pumpju būvētājs Augusts Zariņš 1938.g. 16.novembrī
138. Atslēdznieka amata meistars Visvaldis Brekteris 1938.g. 16.novembrī
139. Atslēdznieka amata zellis Augusts Ābele 1938.g. 16.novembrī
140. Atslēdznieks-mechaniķis Jānis Melnbārdis 1938.g. 16.novembrī
141. Atslēdznieks Andrejs Brekteris 1938.g. 16.novembrī
142. Atslēdznieks-mechaniķis Kārlis Visbelis 1938.g. 16.novembrī
143. Atslēdznieks Jānis Lēnmanis 1938.g. 16.novembrī
144. Apavnieka amata meistars Augusts Bēniņš 1938.g. 16.novembrī
145. Kurpnieka amata meistars Alberts Pelcbergs 1938.g. 16.novembrī
146. Kurpnieka amata meistars Jānis Ķincis 1938.g. 16.novembrī
147. Kurpnieka amata meistars Hermanis Miezis 1938.g. 16.novembrī
148. Kurpnieka amata meistars Ernests Leitis 1938.g. 16.novembrī
149. Kurpnieka amata meistars Pēteris Eglīte 1938.g. 16.novembrī
150. Maiznieka amata meistars Jānis Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
151. Maiznieka amata meistars Žanis Lagzdiņš 1938.g. 16.novembrī
152. Maiznieks Kārlis Kornets 1938.g. 16.novembrī
153. Mūrnieka amata meistars Miķelis Hartmanis 1938.g. 16.novembrī
154. Mūrnieka amata meistars Jānis Mūrmanis 1938.g. 16.novembrī
155. Mūrnieks Jānis Klims 1938.g. 16.novembrī
156. Mūrnieks Vilis Puķkalns 1938.g. 16.novembrī
157. Mūrnieks Jānis Vanags 1938.g. 16.novembrī
158. Mūrnieks Jānis Reinholds 1938.g. 16.novembrī
159. Mūrnieks Jānis Poleits 1938.g. 16.novembrī
160. Namdara amata meistars Miķelis Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
161. Namdara amata meistars Eduards Smurģis 1938.g. 16.novembrī
162. Namdara amata meistars Filips Holmanis 1938.g. 16.novembrī
163. Namdara amata meistars Ansis Stanguts 1938.g. 16.novembrī
164. Namdara amata meistars Jānis Kops 1938.g. 16.novembrī
165. Namdaris Krišjānis Bušmanis 1938.g. 16.novembrī
166. Namdaris Emīls Jansons 1938.g. 16.novembrī
167. Skursteņu slaucītāja amata meistars Gotfrīds Ābelis 1938.g. 16.novembrī
168. Ādmiņa amata meistars Jānis Smiltenis 1938.g. 16.novembrī
169. Elektroinstalatora amata meistars Jēkabs Bluks 1938.g. 16.novembrī
170. Elektroinstalatora amata meistars Jānis Plikgalvis 1938.g. 16.novembrī
171. Elektroinstalatora meistars Jūlijs Viļumsons 1938.g. 16.novembrī
172. Elektrotechniķis Jānis Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
173. Podnieka amata meistars Richards Jansons 1938.g. 16.novembrī
174. Podnieka amata meistars Eduards Plakāns 1938.g. 16.novembrī
175. Podnieka amata meistars Pēteris Apinis 1938.g. 16.novembrī
176. Podnieka amata meistars Jūlijs Čanka 1938.g. 16.novembrī
177. Podnieks Aleksandrs Jansons 1938.g. 16.novembrī
178. Podnieks Ernests Martinsons 1938.g. 16.novembrī
179. Podnieks Jānis Krievs 1938.g. 16.novembrī
180. Grāmtspiestuves īpašnieks amata zellis Arturs Oliņš 1938.g. 16.novembrī
181. Zeltkaļa amata meistars Adolfs Štolcs 1938.g. 16.novembrī
182. Sudrabkaļa amata meistars Roberts Pone 1938.g. 16.novembrī
183. Tapsētāja amata meistars Jēkabs Briedis 1938.g. 16.novembrī
184. Tapsētāja-dekoratora amata meistars Jānis Stepermanis 1938.g. 16.novembrī
185. Pozamentiera amata zellis Ludvigs Jordans 1938.g. 16.novembrī
186. Daiļkrāsotāja amata meistars Reinholds Ziediņš 1938.g. 16.novembrī
187. Daiļkrāsotāja amata meistars Kārlis Cīrulis 1938.g. 16.novembrī
188. Daiļkrāsotāja amata meistars Jānis Eduards Roziņš 1938.g. 16.novembrī
189. Daiļkrāsotāja amata meistars Mārtiņš Pūpols 1938.g. 16.novembrī
190. Daiļkrāsotājs Kārlis Aspers 1938.g. 16.novembrī
191. Fotografs Vilis Rīdzenieks 1938.g. 16.novembrī
192. Fotografs Jānis Rieksts 1938.g. 16.novembrī
193. Fotografs Rūdolfs Balodis 1938.g. 16.novembrī
194. Fotografs un filmētājs Eduards Kraucs 1938.g. 16.novembrī
195. Sedlenieka amata meistars Alfrēds Rātfelders 1938.g. 16.novembrī
196. Sedlenieka amata meistars Aleksandrs Latevics 1938.g. 16.novembrī
197. Sedlenieks Jānis Rīgasts 1938.g. 16.novembrī
198. Drēbnieka amata meistars Augusts Brasliņš 1938.g. 16.novembrī
199. Drēbnieka amata meistars Eduards Purmalis 1938.g. 16.novembrī
200. Drēbnieka amata meistars Miķelis Sprūde 1938.g. 16.novembrī
201. Drēbnieka amata meistars Jānis Oliņš 1938.g. 16.novembrī
202. Drēbnieka amata meistars Jēkabs Freijs 1938.g. 16.novembrī
203. Optiķa amata meistars Pēteris Dreimanis 1938.g. 16.novembrī
204. Miesnieka amata meistars Jēkabs Gulbis 1938.g. 16.novembrī
205. Miesnieka amata meistars Osvalds Hagens 1938.g. 16.novembrī
206. Miesnieka amata meistars Augusts Kīlarts 1938.g. 16.novembrī
207. Kalēja amata meistars Žanis Kazāks 1938.g. 16.novembrī
208. Kalēja amata meistars Jānis Griķis 1938.g. 16.novembrī
209. Kalējs - atslēdznieks Jānis Vanags 1938.g. 16.novembrī
210. Kalējs Jānis Teders 1938.g. 16.novembrī
211. Kalējs Jānis Muzikants 1938.g. 16.novembrī
212. Kalējs - mechaniķis Pēteris Neļķe 1938.g. 16.novembrī
213. Smalkādu izstrādātāja amata meistars Paulis Gailis 1938.g. 16.novembrī
214. Pumpju būvētājs Jānis Salgals 1938.g. 16.novembrī
215. Friziera amata meistars Rūdolfs Strazdiņš 1938.g. 16.novembrī
216. Friziera amata meistars Augusts Čirnieks 1938.g. 16.novembrī
217. Friziera amata meistars Roberts Kupfers 1938.g. 16.novembrī
218. Friziera amata meistars Fricis Ķesteris 1938.g. 16.novembrī
219. Friziera amata meistars Paulis Mīlbergs 1938.g. 16.novembrī
220. Pulksteņtaisītājs Teodors Tālbergs 1938.g. 16.novembrī
221. Pulksteņtaisītāja amata meistars Kristaps Krūmiņš 1938.g. 16.novembrī
222. Ratnieka amata meistars Mārtiņš Gorbands 1938.g. 16.novembrī
223. Ratnieks un galdnieks Ansis Skalde 1938.g. 16.novembrī
224. Ratnieks Augusts Mazurs 1938.g. 16.novembrī
225. Meldera amata meistars Jānis Dindons 1938.g. 16.novembrī
226. Melderis un audējs Fricis Meržinskis 1938.g. 16.novembrī
227. Muzikas instrumentu būvētājs Kristaps Bankovskis 1938.g. 16.novembrī
228. Iekšlietu ministrijas vecākais grāmatvedis Indriķis Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
229. Iekšējās apsardzības pārvaldes administrativās nodaļas vadītājs Edmunds Jātnieks 1938.g. 16.novembrī
230. Iekšējās apsardzības pārvaldes kriminallietu biroja pārzinis Ādolfs Bensons 1938.g. 16.novembrī
231. Pašvaldības departamenta administrativā biroja pārzinis Alfrēds Ernstsons 1938.g. 16.novembrī
232. Pašvaldības departamenta kartotekas biroja pārzinis Osvalds Stūris-Stūre 1938.g. 16.novembrī
233. Rīgas apriņķa lauku pašvaldību vecākā revidents Eduards Putniņš 1938.g. 16.novembrī
234. Talsu apriņka lauku pašvaldību vecākā grāmatvedis-sekretars Ansis Plācis 1938.g. 16.novembrī
235. Ventspils apriņka lauku pašvaldību vecākā grāmatvedis-sekretars Ādolfs Tīss 1938.g. 16.novembrī
236. Bij. Ventspils apriņķa valdes pensionētais sekretars Krists Sāmītis 1938.g. 16.novembrī
237. Rīgas pilsētas finansu valdes budžeta grāmatvedis Juris Jansons 1938.g. 16.novembrī
238. Rīgas pilsētas bērnu slimnīcas virsārsts Reinholds Girgensons 1938.g. 16.novembrī
239. Rīgas pilsētas I slimnīcas rentgenologs Jēkabs Romans 1938.g. 16.novembrī
240. Rīgas pilsētas I slimnīcas rentgenologs Pēteris Rubenis 1938.g. 16.novembrī
241. Rīgas pilsētas uzņēmumu valdes komercdirekcijas direktora palīgs Bruno Burchards 1938.g. 16.novembrī
242. Rīgas pilsētas elektrības iestādes kabeļu tīkla pārziņa palīgs Arturs Gnadebergs 1938.g. 16.novembrī
243. Rīgas pilsētas aizgādības valdes bērnu daļas vadītājs Rūdolfs Klaviņš 1938.g. 16.novembrī
244. Smiltenes pilsētas galva Jānis Venners 1938.g. 16.novembrī
245. Alūksnes pilsētas galva Kārlis Magaziņš 1938.g. 16.novembrī
246. Mazsalacas pilsētas galva Nikolajs Daugulis 1938.g. 16.novembrī
247. Ainažu pilsētas galva Kārlis Pelēkzirnis 1938.g. 16.novembrī
248. Priekules pilsētas galva Ernests Dreimanis 1938.g. 16.novembrī
249. Slokas pilsētas galva Miķelis Rūdolfs Kundziņš 1938.g. 16.novembrī
250. Preiļu pilsētas galva Salimons Romanovskis 1938.g. 16.novembrī
251. Viļēnu pilsētas galva Kārlis Dūms 1938.g. 16.novembrī
252. Valmieras pilsētas sekretars Aleksandrs Tamisars 1938.g. 16.novembrī
253. Valmieras pilsētas inženieris Mārtiņš Stakle 1938.g. 16.novembrī
254. Cēsu pilsētas valdes loceklis Augusts Mors 1938.g. 16.novembrī
255. Cēsu pilsētas sekretars Frīdrichs Roberts Freibergs 1938.g. 16.novembrī
256. Gulbenes pilsētas sekretars Roberts Blūms 1938.g. 16.novembrī
257. Madonas pilsētas sekretars Oskars Krafts 1938.g. 16.novembrī
258. Kuldīgas pilsētas sekretars Žanis Otto Krafts 1938.g. 16.novembrī
259. Liepājas pilsētas valdes loceklis Vilis Ceplevičs 1938.g. 16.novembrī
260. Rēzeknes pilsētas valdes loceklis Eduards Kozlovskis 1938.g. 16.novembrī
261. Ērgļu pagasta vecākais un padomes loceklis Andžs Saulītis 1938.g. 16.novembrī
262. Rāmuļu pagasta vecākais un padomes loceklis Arnolds Žers 1938.g. 16.novembrī
263. Taurupes pagasta vecākais Rūdolfs Užāns 1938.g. 16.novembrī
264. Ādažu pagasta vecākais Jānis Alfrēds Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
265. Liepupes pagasta vecākais Kārlis Rams 1938.g. 16.novembrī
266. Rūjienas pagasta vecākais Eduards Dancis 1938.g. 16.novembrī
267. Trikātas pagasta vecākais Jānis Linters 1938.g. 16.novembrī
268. Aizkraukles pagasta vecākais Andrējs Zībārts 1938.g. 16.novembrī
269. Cīravas pagasta vecākais Ernests Rūtenbergs 1938.g. 16.novembrī
270. Dundagas pagasta vecākais Valdis Legzdiņš 1938.g. 16.novembrī
271. Zantes pagasta vecākais Heinrichs Zvirbulis 1938.g. 16.novembrī
272. Sakas pagasta vecākais Andrējs Ģēģeris 1938.g. 16.novembrī
273. Engures pagasta vecākais Miķelis Kolkrabs 1938.g. 16.novembrī
274. Strazdes pagasta vecākais Teodors Graudiņš 1938.g. 16.novembrī
275. Pastendes pagasta vecākais Nikolajs Miķelšteins 1938.g. 16.novembrī
276. Saldus pagasta vecākais Žanis Kūmiņš 1938.g. 16.novembrī
277. Ugāles pagasta vecākais Andžs Priekulis 1938.g. 16.novembrī
278. Ulmales pagasta vecākais Jānis Kristapsons 1938.g. 16.novembrī
279. Rāvas pagasta vecākais Ernests Treilibs 1938.g. 16.novembrī
280. Rucavas pagasta vecākais Juris Vamzis 1938.g. 16.novembrī
281. Grobiņas pagasta vecākais Klāvs Sūnaitis 1938.g. 16.novembrī
282. Panemunes pagasta vecākais un sabiedrisks darbinieks Eduards Beinarts 1938.g. 16.novembrī
283. Skaistkalnes pagasta vecākais un sabiedrisks darbinieks Teodors Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
284. Rubenes pagasta vecākais Donats Virbulis 1938.g. 16.novembrī
285. Lielplatones pagasta vecākais Ādolfs Dickalis 1938.g. 16.novembrī
286. Penkules pagasta vecākais Jānis Mazprecinieks 1938.g. 16.novembrī
287. Mēmeles pagasta vecākais Nikolajs Zemītis 1938.g. 16.novembrī
288. Bruknas pagasta vecākais Jānis Strautnieks 1938.g. 16.novembrī
289. Īslīces pagasta vecākais Jānis Treide 1938.g. 16.novembrī
290. Mežotnes pagasta vecākais Valdemārs Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
291. Iecavas pagasta vecākā vietnieks, valdes un padomes loceklis Jānis Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
292. Gārsenes pagasta padomes loceklis un sabiedrisks darbinieks Jānis Kulitāns 1938.g. 16.novembrī
293. Zaļenieku pagasta valdes loceklis Eduards Brachmanis 1938.g. 16.novembrī
294. Liepnas pagasta vecākais un pagasttiesas priekšsēdētājs Arturs Piekalns 1938.g. 16.novembrī
295. Bērzpils pagasta vecākais Jānis Sudarovs 1938.g. 16.novembrī
296. Silajāņu pagasta vecākais Donats Kuncāns 1938.g. 16.novembrī
297. Vīpes pagasta vecākais Andrejs Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
298. Aiviekstes pagasta vecākais Pēteris Sniedze 1938.g. 16.novembrī
299. Skaistas pagasta vecākais Pēteris Grundāns 1938.g. 16.novembrī
300. Maltas pagasta vecākais Jūlijs Saliņš 1938.g. 16.novembrī
301. Viļakas pagasta vecākais Ādams Reinholds 1938.g. 16.novembrī
302. Gauru pagasta vecākais Boriss Beklešovs 1938.g. 16.novembrī
303. Zvārdes pagasta valdes un tiesas loceklis Ansis Ulmanis 1938.g. 16.novembrī
304. Jaunpils pagasttiesas priekšsēdētājs un sabiedrisks darbinieks Jānis Pavēnis 1938.g. 16.novembrī
305. Irlavas pagasttiesas priekšsēdētājs un pagasta padomes loceklis Miķelis Tilbergs 1938.g. 16.novembrī
306. Neretas pagasttiesas priekšsēdētājs un sabiedrisks darbinieks Miķelis Osītis 1938.g. 16.novembrī
307. Kursīšu pagasttiesas priekšsēdētājs un pagasta padomes loceklis Matīss Brikšķe 1938.g. 16.novembrī
308. Vecpils pagasttiesas bij. priekšsēdētājs un sabiedrisks darbinieks Andrejs Ošis 1938.g. 16.novembrī
309. Bauskas pagasta bij. vecākais un pagasttiesas priekšsēdētājs Jānis Sunteiks 1938.g. 16.novembrī
310. Plāteres pagasta sekretars Bernards Avotiņš 1938.g. 16.novembrī
311. Lēdurgas pagasta sekretars Valdemārs Andersons 1938.g. 16.novembrī
312. Bauņu pagasta sekretars Jūlijs Pakalns 1938.g. 16.novembrī
313. Cesvaines pagasta sekretars Aleksandrs Mintāls 1938.g. 16.novembrī
314. Babītes pagasta sekretars Kārlis Segliņš 1938.g. 16.novembrī
315. Mārupes pagasta sekretars Jānis Vītoliņš 1938.g. 16.novembrī
316. Jumpravas pagasta sekretars Pēteris Matulis 1938.g. 16.novembrī
317. Suntažu pagasta sekretars Mārtiņš Bleija 1938.g. 16.novembrī
318. Pļaviņu pagasta sekretars Andrejs Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
319. Viļķenes pagasta sekretars Jānis Frīdvalds 1938.g. 16.novembrī
320. Jeru pagasta sekretars Antons Putniņš 1938.g. 16.novembrī
321. Valkas pagasta sekretars Arveds Ignašs 1938.g. 16.novembrī
322. Vecgulbenes pagasta sekretars Jānis Nogobods 1938.g. 16.novembrī
323. Pampāļu pagasta sekretars Oskars Kankālis 1938.g. 16.novembrī
324. Ezeres pagasta sekretars Eduards Vorošinskis 1938.g. 16.novembrī
325. Vaiņodes pagasta sekretars Ermanis Saulītis 1938.g. 16.novembrī
326. Priekules pagasta sekretars Miķelis Berke 1938.g. 16.novembrī
327. Irlavas un Grenču pagastu sekretars Kārlis Flugins 1938.g. 16.novembrī
328. Smārdes pagasta sekretars Valdemars Krūmiņš 1938.g. 16.novembrī
329. Aizputes pagasta sekretars Jēkabs Asītis 1938.g. 16.novembrī
330. Gaviezes pagasta bij. sekretars Jānis Brūns 1938.g. 16.novembrī
331. Bērzmuižas pagasta sekretars Vilis Cālers 1938.g. 16.novembrī
332. Elejas pagasta sekretars Alberts Srautiņš 1938.g. 16.novembrī
333. Jaunsvirlaukas pagasta sekretars Paulis Didriķis Šenfelds 1938.g. 16.novembrī
334. Biržu pagasta sekretars Alberts Jankevics 1938.g. 16.novembrī
335. Seces pagasta sekretars Ludvigs Vadelnieks 1938.g. 16.novembrī
336. Demenes pagasta sekretars Jānis Slesers 1938.g. 16.novembrī
337. Gārsenes pagasta sekretars Ernests Indāns 1938.g. 16.novembrī
338. Iecavas pagasta sekretars Jānis Kristons 1938.g. 16.novembrī
339. Džūkstes pagasta sekretars Jānis Baums 1938.g. 16.novembrī
340. Ozolnieku pagasta sekretars Pēteris Iškalns 1938.g. 16.novembrī
341. Līvānu pagasta sekretars Eduards Vītols 1938.g. 16.novembrī
342. Vidsmuižas pagasta sekretars Jānis Zeps 1938.g. 16.novembrī
343. Pildas pagasta sekretars Jānis Gorņevs 1938.g. 16.novembrī
344. Gauru pagasta sekretars Paulis Mačs 1938.g. 16.novembrī
345. Būvniecības departamenta vecākais architekts Heinrichs Sirgeds 1938.g. 16.novembrī
346. Būvniecības departamenta vecākais darbvedis Jānis Ceriks 1938.g. 16.novembrī
347. Būvniecības departamenta vecākais techniķis Fricis Bračs 1938.g. 16.novembrī
348. Būvniecības departamenta I šķiras techniķis Jānis Danišeps 1938.g. 16.novembrī
349. Valmieras apriņķa būvinspektors Pēteris Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
350. Būvuzņēmēja H. Liepiņa būvdarbu vadītājs Fridrichs Mednis 1938.g. 16.novembrī
351. Būvuzņēmēja M. Vaitnieka būvdarbu vadītājs būvinženieris Jānis Žagariņš 1938.g. 16.novembrī
352. Būvniecības departamenta ugunsgrēku apkarošanas nodaļas vadītājs Ādams Bučinskis 1938.g. 16.novembrī
353. Latvijas ugunsdzēsēju organizaciju savienības ģeneralsekretars Aleksandrs Daums 1938.g. 16.novembrī
354. Latvijas ugunsdzēsēju organizaciju savienības padomes loceklis
un Rīgas tekstilfabriku a/s. brīvprātīgo ugunsdzēsēju
biedrības priekšnieka vietnieks Pēteris Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
355. Rīgas patrimonialās ugunsdzēsēju biedrības priekšnieks Johans Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
356. Rīgas patrimonialās ugunsdzēsēju biedrības valdes loceklis Toms Puriņš 1938.g. 16.novembrī
357. Šreienbušas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības komandas virsnieks Jānis Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
358. Šreienbušas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības valdes
loceklis - kasieris Valdemārs Markovskis 1938.g. 16.novembrī
359. Zolitudes brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības goda biedris Andrejs Miķelsons 1938.g. 16.novembrī
360. Rīgas Jūrmalas ugunsdzēsēju biedrības komandas virsnieks Valdemārs
Kaspars Legzdiņš 1938.g. 16.novembrī
361. Majoru vasaras brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības priekšnieks Gerhards Fišers 1938.g. 16.novembrī
362. Slokas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības priekšnieka vietnieks Kārlis Sniķers 1938.g. 16.novembrī
363. Ogres brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības komandas virsnieks Paulis Baumanis 1938.g. 16.novembrī
364. Cēsu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības priekšnieka vietnieks Augusts Johansons 1938.g. 16.novembrī
365. Valmieras brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības priekšnieka vietnieks Jānis Auniņš 1938.g. 16.novembrī
366. Valmieras brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības kasieris Jānis Bušmanis 1938.g. 16.novembrī
367. Salacgrīvas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības valdes loceklis Jānis Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
368. Jaunjelgavas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības valdes loceklis Augusts Zebauers 1938.g. 16.novembrī
369. Saldus brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības priekšnieka vietnieks Matīss Kinstlers 1938.g. 16.novembrī
370. Tukuma brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības goda biedris Fricis Ozols 1938.g. 16.novembrī
371. Liepājas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības komandanta palīgs Bruno Makošuss 1938.g. 16.novembrī
372. Viļānu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības priekšnieks Jānis Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
373. Zilupes brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības
komandas virsnieks L. k. o. k. Jānis Rūdolfs Vāvers 1938.g. 16.novembrī
374. Robežsargu brigades III Abrenes bataljona darbvedis Jānis Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
375. Bukmuižas prāvests un sabiedrisks darbinieks Jānis Kazlass 1938.g. 16.novembrī
376. Līvbērzes prāvests un sabiedrisks darbinieks Mārtiņš Kaļķis 1938.g. 16.novembrī
377. Balvu prāvests un jaunatnes darbinieks Andrejs Ābeltiņš 1938.g. 16.novembrī
378. Liepājas prāvests Julijans Vaivods 1938.g. 16.novembrī
379. Pasienes prāvests Vitalis Trepša 1938.g. 16.novembrī
380. Višķu prāvests Antons Skromans 1938.g. 16.novembrī
381. Subatas prāvests Donats Mūrnieks 1938.g. 16.novembrī
382. Sabiedrisks darbinieks un "Latgolas Vords" redaktors, priesteris Heinrichs Trops 1938.g. 16.novembrī
383. Priesteris Briģos Pāvils Jankovskis 1938.g. 16.novembrī
384. Rakstnieks un grāmatu izdevējs Rēzeknē cand. s. theol. Juris Kārkle 1938.g. 16.novembrī
385. Latvijas pareizticīgo baznīcas sinodes loceklis cand. hist. Antons Pomers 1938.g. 16.novembrī
386. Daugavpils Borisa Gleba draudzes priesteris-pārzinis, virspriesteris Jānis Krampis 1938.g. 16.novembrī
387. Bērzaunes pareizticīgo draudzes priesteris-pārzinis, virspriesteris Pēteris Stūrītis 1938.g. 16.novembrī
388. Rēzeknes un Varakļānu pareizticīgo draudžu priesteris Jānis Bičevskis 1938.g. 16.novembrī
389. Latvijas pareizticīgo baznīcas metropolita katedrales vecākais Pāvils Meļņikovs 1938.g. 16.novembrī
390. Latvijas pareizticīgo baznīcas metropolita katedrales kora diriģents Jānis Miķelsons 1938.g. 16.novembrī
391. Latvijas baptistu Seminara draudzes mācītājs un seminara direktors Jānis Rīss 1938.g. 16.novembrī
392. Latvijas bīskapu metodistu baznīcas superintendents Fricis Timbers 1938.g. 16.novembrī
393. Rīgas vecticībnieku sabiedrisks darbinieks skolotājs Jānis Zavoloko 1938.g. 16.novembrī
394. Jelgavas vecticībnieku draudzes padomes priekšsēdētājs Jefrems Skubiļins 1938.g. 16.novembrī
395. Izglītības ministrijas būvniecības biroja vecākais būvtechniķis Fricis Adamovičs 1938.g. 16.novembrī
396. Izglītības ministrijas budžeta un grāmatvedības nodaļas
vecākais grāmatvedis Kārlis Manguliņš 1938.g. 16.novembrī
397. Izglītības ministrijas statistikas biroja vadītājs Jānis Kronlins 1938.g. 16.novembrī
398. Izglītības ministrijas valsts papildskolu amatniecības instruktors Kārlis Bregžis 1938.g. 16.novembrī
399. Naukšēnu valsts zēnu audzināšanas iestādes direktors Jāzeps Brūmanis 1938.g. 16.novembrī
400. Rīgas pilsētas Āgenskalna pamatskolas skolotājs Jūlijs Šenfelds 1938.g. 16.novembrī
401. Rīgas pilsētas Teodora Zeiferta pamatskolas pārzinis Oskars Grimms 1938.g. 16.novembrī
402. Rīgas pilsētas Annas Brigaderes pamatskolas pārzinis Eduards Levīts 1938.g. 16.novembrī
403. Rīgas pilsētas 1. vakara pamatskolas pārzinis Jēkabs Rozenbergs 1938.g. 16.novembrī
404. Rīgas pilsētas 6. vakara pamatskolas un 6. papildu skolas pārzinis Brencis Vītoliņš 1938.g. 16.novembrī
405. 2. Daugavpils pilsētas pamatskolas pārzinis Krišjānis Vepers 1938.g. 16.novembrī
406. Piltenes pilsētas un pagasta apvienotās 6-kl. pamatskolas bij. skolotājs Gotfrīds Ilziņš 1938.g. 16.novembrī
407. Kandavas pilsētas un pagasta apvienotās Mīlenbacha 6-kl.
pamatskolas skolotājs Kārlis Veinbergs 1938.g. 16.novembrī
408. Pļaviņu pagasta Klintaines 6-kl. pamatskolas pārzinis Jēkabs Skudra 1938.g. 16.novembrī
409. Slokas pagasta Lapmežciema 6-kl. pamatskolas pārzinis Augusts Pauga 1938.g. 16.novembrī
410. Brenguļu pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Mārtiņš Garselis 1938.g. 16.novembrī
411. Mazsalacas pagasta Līču 6-kl. pamatskolas pārzinis Gustavs Dreimanis 1938.g. 16.novembrī
412. Kokneses pagasta Krievkalna 6-kl. pamatskolas pārzinis Antons Ķeipāns 1938.g. 16.novembrī
413. Kusas pagasta 6-kl. pamatskolas skolotājs Jānis Putniņš 1938.g. 16.novembrī
414. Skujenes pagasta Ežu pamatskolas pārzinis Romans Balodis 1938.g. 16.novembrī
415. Jaunpiebalgas pagasta Aleksandra Būmaņa I pakāpes
pamatskolas pārzinis Pēteris Pikurs 1938.g. 16.novembrī
416. Stalbes pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Augusts Cinis 1938.g. 16.novembrī
417. Sērmūkšu pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Kārlis Kimerals 1938.g. 16.novembrī
418. Skrīveru pagasta pulkv. J.Zemitana 6-kl. pamatskolas pārzinis Pēteris Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
419. Mujānu pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Alberts Puriņš 1938.g. 16.novembrī
420. Liepkalnes pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Kārlis Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
421. Ozolnieku pagasta Skuju I pakāpes pamatskolas pārzinis Jānis Mednis 1938.g. 16.novembrī
422. Svitenes pagasta 6-kl. pamatskolas skolotājs Andrejs Bankovičs 1938.g. 16.novembrī
423. Saldus pagasta I pakāpes pamatskolas pārzinis Roberts Meija 1938.g. 16.novembrī
424. Kalvenes pagasta 6-kl. pamatskolas skolotājs Nikolajs Rēdlichs 1938.g. 16.novembrī
425. Vērgaļu pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Eduards Celms 1938.g. 16.novembrī
426. Atašienes pagasta br. Skrindu 6-kl. pamatskolas skolotājs Rūdolfs Bērzkalns 1938.g. 16.novembrī
427. Aiviekstes pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Pēteris Kalējs 1938.g. 16.novembrī
428. Gauru pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Pēteris Namatēvs 1938.g. 16.novembrī
429. Ivandes pagasta I pakāpes pamatskolas pārzinis Jānis Šetlers 1938.g. 16.novembrī
430. Rēznas pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Kārlis Lasis 1938.g. 16.novembrī
431. Naujenes pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Jānis Grāvis 1938.g. 16.novembrī
432. Vecbornes valsts pamatskolas pārzinis Pēteris Māliņš 1938.g. 16.novembrī
433. Franču liceja Rīgā skolotāja Marta Daugulis 1938.g. 16.novembrī
434. 1. Rīgas valsts ģimnazijas skolotājs Jānis Kupfers 1938.g. 16.novembrī
435. 2. Rīgas pilsētas ģimnazijas skolotājs Eduards Gulbis 1938.g. 16.novembrī
436. 3. Rīgas pilsētas ģimnazijas skolotājs Mārtiņš Stukmanis 1938.g. 16.novembrī
437. Hercoga Pētera ģimnazijas Jelgavā skolotājs Aleksandrs Birzvalks 1938.g. 16.novembrī
438. Cēsu valsts ģimnazijas skolotājs Valdemārs Miške 1938.g. 16.novembrī
439. Cēsu valsts ģimnazijas skolotājs Eduards Celmiņš 1938.g. 16.novembrī
440. Kuldīgas valsts ģimnazijas skolotājs Jēkabs Diebelis 1938.g. 16.novembrī
441. Talsu valsts ģimnazijas skolotājs Vilis Grikmanis 1938.g. 16.novembrī
442. Valmieras valsts ģimnazijas skolotājs Arnolds Sineps 1938.g. 16.novembrī
443. Liepājas valsts ģimnazijas skolotājs Jānis Turss 1938.g. 16.novembrī
444. Cēsu valsts skolotāju instituta skolotājs Aleksandrs Panteļejevs 1938.g. 16.novembrī
445. Liepājas valsts komercskolas skolotājs Arturs Mitenbergs 1938.g. 16.novembrī
446. Liepājas valsts komercskolas skolotājs Jānis Stengrevics 1938.g. 16.novembrī
447. Rēzeknes valsts komercskolas skolotājs Jānis Freimanis 1938.g. 16.novembrī
448. Valmieras valsts komercskolas skolotājs Alberts Pālens 1938.g. 16.novembrī
449. Gulbenes valsts komercskolas un arodskolas skolotājs Pēteris Driķis 1938.g. 16.novembrī
450. Latvijas mākslas akademijas kanclejas pārzinis Kārlis Freimanis 1938.g. 16.novembrī
451. Latvijas mākslas akademijas franču valodas skolotāja Lilija Kotkas 1938.g. 16.novembrī
452. Nacionalās operas solodejotāja Edīte Pfeifers 1938.g. 16.novembrī
453. Nacionalās operas kormeistars Rūdolfs Vanags 1938.g. 16.novembrī
454. Nacionalās operas muziķis Ignats Čipēns 1938.g. 16.novembrī
455. Nacionalā teatra aktrise Olga Līkums-
Lejaskalns 1938.g. 16.novembrī
456. 4. Valmieras kājnieku pulka saimniecības daļas kanclejas
priekšnieks administrativais kapteinis Oto Bračiņš 1938.g. 16.novembrī
457. Zemgales artilerijas pulka mantu virsnieks administrativais virsleitnats Jānis Grinbergs 1938.g. 16.novembrī
458. Auto-tanku pulka pārtikas virsnieks administrativais virsleitnants Valdemārs Ritenbergs 1938.g. 16.novembrī
459. Armijas spiestuves virsgrāmatvedis administrativais kapteinis Jānis Kirkups 1938.g. 16.novembrī
460. "Latvijas Kareivja" redaktora palīgs virsleitnants Andrejs Rudzis 1938.g. 16.novembrī
461. Apgādes pārvaldes intendanturas daļas mantu nodaļas priekšnieka
palīgs administrativais kapteinis Oskars Stenders 1938.g. 16.novembrī
462. Arsenala mechaniskās nodaļas priekšnieks administrativais kapteinis Sergejs Poišs 1938.g. 16.novembrī
463. Galvenās artilerijas noliktavas saimniecības daļas
vecākais darbvedis-grāmatvedis administrativais kapteinis Roberts Apse 1938.g. 16.novembrī
464. Arsenala artilerijas transporta nodaļas priekšnieks administrativais kapteinis Richards Liepa 1938.g. 16.novembrī
465. Armijas ekonomiskā veikala nodaļas vadītājs un tirdzniecības
darbinieku biedrības priekšnieks Roberts Ozols 1938.g. 16.novembrī
466. Žurnala "Aizsargs" redakcijas sekretars un lektors Pēteris Norvilis 1938.g. 16.novembrī
467. Žurnala "Aizsargs" darbvedis un ilustrators Ernests Rirdancis 1938.g. 16.novembrī
468. 3. Ludzas aizsargu pulka Šķaunes nodaļas priekšnieks Jānis Meikšāns 1938.g. 16.novembrī
469. 3. Ludzas aizsargu pulka tieslietu pārzinis miertiesnesis Eduards Šmitchens 1938.g. 16.novembrī
470. 4. Jēkabpils aizsargu pulka Sunakstes nodaļas priekšnieks Armands Lodziņš 1938.g. 16.novembrī
471. 5. Rīgas aizsargu pulka sakaru bataljona
9. motociklu-auto rotas ārsts Dr. Arveds Alksnis 1938.g. 16.novembrī
472. 5. Rīgas aizsargu pulka Vildogas nodaļas priekšnieks Aleksandrs Orniņš 1938.g. 16.novembrī
473. 5. Rīgas aizsargu pulka Babītes nodaļas priekšnieks Alfrēds Skreija 1938.g. 16.novembrī
474. 5. Rīgas aizsargu pulka Mores nodaļas priekšnieks Jānis Laiviņš 1938.g. 16.novembrī
475. 6. Aizputes aizsargu pulka Kalvenes nodaļas priekšnieks Jānis Ulmanis 1938.g. 16.novembrī
476. 7. Valkas aizsargu pulka kulturalās nozares
vadītājs "Ziemeļlatvijas" redaktors Herberts Baltietis 1938.g. 16.novembrī
477. 8. Valmieras aizsargu pulka kulturalās nozares vadītājs
un pulka mācītājs Eduards Putniņš 1938.g. 16.novembrī
478. 8. Valmieras aizsargu pulka III bataljona ārsts Eduards Ermanis 1938.g. 16.novembrī
479. 9. Madonas aizsargu pulka Gulbenes nodaļas priekšnieks Oskars Niedra 1938.g. 16.novembrī
480. 10. Cēsu aizsargu pulka Lizuma nodaļas priekšnieks Jānis Leitis 1938.g. 16.novembrī
481. 10. Cēsu aizsargu pulka fiziskās audzināšanas instruktors skolotājs Roberts Ķirkums 1938.g. 16.novembrī
482. 11. Tukuma aizsargu pulka Pūres nodaļas priekšnieks Edgars Vilis Bergmanis 1938.g. 16.novembrī
483. 11. Tukuma aizsargu pulka Aizputes nodaļas priekšnieks Žanis Ungers 1938.g. 16.novembrī
484. 11. Tukuma aizsargu pulka Milzkalnes nodaļas priekšnieks Jānis Jēčkalējs 1938.g. 16.novembrī
485. 12. Ilūkstes aizsargu pulka Silenes nodaļas priekšnieks Alberts Misiņš 1938.g. 16.novembrī
486. 13. Bauskas aizsargu pulka II bataljona adjutants mežzinis Eduards Priedītis 1938.g. 16.novembrī
487. 13. Bauskas aizsargu pulka mācītājs Haralds Ulmanis 1938.g. 16.novembrī
488. 14. Kuldīgas aizsargu pulka II bataljona adjutants notara palīgs Raimonds Grīnlaubs 1938.g. 16.novembrī
489. 14. Kuldīgas aizsargu pulka vecākais mācītājs Jānis Kangars 1938.g. 16.novembrī
490. 14. Kuldīgas aizsargu pulka II bataljona 6. rotas ārsts Jānis Pone 1938.g. 16.novembrī
491. 15. Liepājas aizsargu pulka Vaiņodes nodaļas priekšnieks Kārlis Valters 1938.g. 16.novembrī
492. 15. Liepājas aizsargu pulka kapelmeistars Ferdinands Košs 1938.g. 16.novembrī
493. 16. Jelgavas aizsargu pulka Bukaišu nodaļas priekšnieks Alberts Voltners 1938.g. 16.novembrī
494. 16. Jelgavas aizsargu pulka Sesavas nodaļas priekšnieks Arturs Dumpis 1938.g. 16.novembrī
495. 16. Jelgavas aizsargu pulka Garozes nodaļas priekšnieks Jānis Pavlovskis 1938.g. 16.novembrī
496. 16. Jelgavas aizsargu pulka Ozolnieku nodaļas priekšnieks Indriķis Skadiņš 1938.g. 16.novembrī
497. 16. Jelgavas aizsargu pulka Sniķeres nodaļas priekšnieks Alfreds Kļava 1938.g. 16.novembrī
498. 17. Rēzeknes aizsargu pulka Barkavas nodaļas priekšnieks Jānis Zeps 1938.g. 16.novembrī
499. 17. Rēzeknes aizsargu pulka Stirnienes aizsargu nama
būvkomisijas priekšsēdētājs Dāvids Mucenieks 1938.g. 16.novembrī
500. 19. Abrenes aizsargu pulka Upmales nodaļas priekšnieks Jānis Puzulis 1938.g. 16.novembrī
501. Aizsargu aviacijas Liepājas eskadriļas nodaļas priekšnieks Elmars Zaķis 1938.g. 16.novembrī
502. Preses un biedrību departamenta biedrību nodaļas vadītājs Aleksandrs Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
503. Latvijas radiofona techniskās daļas vecākais techniķis Kārlis Ozols 1938.g. 16.novembrī
504. Latvijas pretalkohola biedrības Cēsu nodaļas priekšnieks Konrads Aizderdzis 1938.g. 16.novembrī
505. Kulturali sabiedrisks darbinieks Kuldīgas pagastā pensionēts skolotājs Jānis Jansons 1938.g. 16.novembrī
506. Kulturali sabiedrisks darbinieks Gaiķu pagastā pensionēts skolotājs Hermanis Knibis 1938.g. 16.novembrī
507. Kulturali sabiedrisks darbinieks Liepājā un apriņķī pensionēts skolotājs Pēteris Hamburģers 1938.g. 16.novembrī
508. Kulturali sabiedrisks darbinieks Sātiņu pagastā pensionēts skolotājs Kārlis Ruba 1938.g. 16.novembrī
509. Kulturali sabiedrisks darbinieks Kursīšu pagastā pensionēts skolotājs Roberts Meija 1938.g. 16.novembrī
510. Sabiedrisks un pašvaldības darbinieks lauksaimnieks Saldus pagastā Fricis Borgs 1938.g. 16.novembrī
511. Sabiedrisks kulturdarbinieks, Pasienes valsts pamatskolas bij. pārzinis Alberts Plaudis 1938.g. 16.novembrī
512. Sabiedrisks kulturdarbinieks, Lielbornes 1. pakāpes pamatskolas pārzinis Edgars Ozols 1938.g. 16.novembrī
513. Sabiedrisks darbinieks un turisma aģents, Ventspils 1. pamatskolas pārzinis Jānis Sviestiņš 1938.g. 16.novembrī
514. Turisma aģents un sabiedrisks darbinieks Madonas apriņķī Jānis Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
515. Zvārdes pagasta saimniecisks un sabiedrisks darbinieks Juris Šenbergs 1938.g. 16.novembrī
516. Sabiedrisks darbinieks Kuldīgas pagasta lauksaimnieks Pēteris Austriņš 1938.g. 16.novembrī
517. Sabiedrisks darbinieks Cieceres pagasta lauksaimnieks Žanis Dravnieks 1938.g. 16.novembrī
518. Sabiedrisks darbinieks Pampaļu pagasta lauksaimnieks Rūdolfs Ūķis 1938.g. 16.novembrī
519. Sabiedrisks darbinieks Palsmanes pagasta lauksaimnieks Eduards Dziļums 1938.g. 16.novembrī
520. Kulturdarbinieks Rīgā Edvards Paegle 1938.g. 16.novembrī
521. Rīgas latviešu labdarības biedrības darbiniece Marija Helene
Vilhelmine Taute 1938.g. 16.novembrī
522. Dailes teatra aktrise Lidija Keplere-
Gulbis 1938.g. 16.novembrī
523. Liepājas pilsētas dramas un operas mākslinieciskais vadītājs Eduards Silenieks 1938.g. 16.novembrī
524. Reitera kora soliste Emīlija
Konstance Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
525. Reitera kora soliste Ellija Druva 1938.g. 16.novembrī
526. Reitera kora koriste Anna Rešauckis-
Reščevska 1938.g. 16.novembrī
527. Rīgas latviešu dziedāšanas biedrības kora priekšnieks Augusts Legzda 1938.g. 16.novembrī
528. Lazdonas ev.-lut. draudzes kora diriģents skolotājs Haralds Mednis 1938.g. 16.novembrī
529. Latvijas fiziskās kulturas un sporta komitejas revizijas komisijas loceklis Jānis Druģis 1938.g. 16.novembrī
530. Latvijas vieglatletikas savienības valdes priekšsēdētāja biedris Pēteris Kroģis 1938.g. 16.novembrī
531. Latvijas airētāju un ziemassporta savienību valdes loceklis Valfrīds Striks-
Strikfelds 1938.g. 16.novembrī
532. Latvijas riteņbraucēju savienības revizijas komisijas loceklis Aleksandrs Dimza 1938.g. 16.novembrī
533. Latvijas basketbola savienības valdes loceklis un kasieris Rūdolfs Jurciņš 1938.g. 16.novembrī
534. Latvijas futbola un ziemassporta savienības valdes loceklis Arvids Jurgens 1938.g. 16.novembrī
535. Valsts futbola vienības kapteinis Jānis Lidmanis 1938.g. 16.novembrī
536. Latvijas darba kameras arodbiedrību biroja vadītājs Bernhards Stars 1938.g. 16.novembrī
537. Latvijas darba kameras arodbiedrību vecākais revidents Fricis Zemgals 1938.g. 16.novembrī
538. Latvijas darba kameras jaunatnes lietu biroja vadītājs Jānis Krauze 1938.g. 16.novembrī
539. Latvijas darba kameras darba aizsardzības biroja revidents Roberts Feldmanis 1938.g. 16.novembrī
540. Latvijas darba kameras revizijas komisijas loceklis atslēdznieks Edgars Šulcs 1938.g. 16.novembrī
541. Kokrūpniecības strādnieku arodbiedrības priekšnieks planku nesējs Arturs Strazdiņš 1938.g. 16.novembrī
542. Kokrūpniecības strādnieku arodbiedrības kanclejas pārzinis Alfrēds Vilciņš 1938.g. 16.novembrī
543. Kokrūpniecības strādnieku arodbiedrības revizijas komisijas
priekšsēdētājs kokrūpniecības grāmatvedis Alfons Gremze 1938.g. 16.novembrī
544. Tekstilrūpniecības strādnieku arodbiedrības priekšnieks steļļmeistars Pēteris Jozus 1938.g. 16.novembrī
545. Tekstilrūpniecības strādnieku arodbiedrības bij. priekšnieks audējs Evalds Belcis 1938.g. 16.novembrī
546. Tekstilrūpniecības strādnieku arodbiedrības revizijas komisijas
priekšsēdētājs tekstilrūpniecības darbinieks Konstantins Mosaks 1938.g. 16.novembrī
547. Ķimiskās rūpniecības strādnieku arodbiedrības priekšnieks
VEF darbinieks Kārlis Maneks 1938.g. 16.novembrī
548. Ķimiskās rūpniecības strādnieku arodbiedrības revizijas
komisijas priekšsēdētājs galošu meistars Kārlis Vārna 1938.g. 16.novembrī
549. Metalrūpniecības strādnieku arodbiedrības priekšnieks mašinatslēdznieks Antons Pacēvičs 1938.g. 16.novembrī
550. Metalrūpniecības strādnieku arodbiedrības revizijas
komisijas loceklis galdnieks Roberts Krauklis 1938.g. 16.novembrī
551. Metalrūpniecības strādnieku arodbiedrības revizijas
komisijas priekšsēdētājs veidotājs Morics Gernsdorfs 1938.g. 16.novembrī
552. Elektrotechniskās rūpniecības strādnieku arodbiedrības
priekšnieks smalkmechaniķis Fricis Freinds 1938.g. 16.novembrī
553. Elektrotechniskās rūpniecības strādnieku arodbiedrības
revizijas komisijas priekšsēdētājs smalkmechaniķis Jānis Sarkans 1938.g. 16.novembrī
554. Tabakas rūpniecības strādnieku arodbiedrības priekšnieks mechaniķis Edgars Timermanis 1938.g. 16.novembrī
555. Maiznieku un konditoru arodbiedrības bij. priekšnieks rupjmaiznieks Jēkabs Gureckis 1938.g. 16.novembrī
556. Frizieru strādnieku arodbiedrības priekšnieks frizieris Pēteris Dravants 1938.g. 16.novembrī
557. Mājkalpotāju arodbiedrības priekšnieks atslēdznieks Jānis Tilgals 1938.g. 16.novembrī
558. Mājkalpotāju arodbiedrības valdes locekle mājsaimniecības vadītāja Šarlote Gusārs 1938.g. 16.novembrī
559. Grāmatrūpniecības arodsavienības valdes loceklis mašinburtlicis Valdemārs Butte 1938.g. 16.novembrī
560. Grāmatrūpniecības arodsavienības revizijas komisijas priekšsēdētājs burtlicis Jēkabs Gulbis 1938.g. 16.novembrī
561. Ostu transportstrādnieku biedrības priekšnieks ostas strādnieks Evalds Bānis 1938.g. 16.novembrī
562. Stiklstrādnieku arodbiedrības priekšnieks mechaniķis Jānis Latišs 1938.g. 16.novembrī
563. Atsevišķās darba ņēmēju biedrības priekšnieks mašinburtlicis Ervins Lēmanis 1938.g. 16.novembrī
564. Rīgas pilsētas ielu dzelzsceļu darbinieku biedrības revizijas
komisijas priekšsēdētājs konduktors L. k. o. k. Eduards Lapiņš 1938.g. 16.novembrī
565. Rīgas ormaņu biedrības priekšnieks smagais ormanis Jānis Roze 1938.g. 16.novembrī
566. Rīgas viesnīcu darbinieku biedrības priekšnieks viesmīlis Jānis Cimermanis 1938.g. 16.novembrī
567. Liepājas strādnieku arodbiedrības priekšnieks kantorists-grāmatvedis Evalds Plūme 1938.g. 16.novembrī
568. Daugavpils strādnieku arodbiedrības priekšnieks burtlicis Jānis Nagla 1938.g. 16.novembrī
569. Ventspils strādnieku arodbiedrības priekšnieks elektrotechniķis Roberts Beiziks 1938.g. 16.novembrī
570. Ventspils strādnieku arodbiedrības vecākais darbvedis Arvids Hemke 1938.g. 16.novembrī
571. Jelgavas strādnieku arodbiedrības priekšnieks,
skolotāju slimokases grāmatvedis Eduards Ezers 1938.g. 16.novembrī
572. Cēsu - Limbažu - Siguldas strādnieku arodbiedrības priekšnieks,
notariata darbvedis Arturs Bērzs 1938.g. 16.novembrī
573. Tukuma strādnieku arodbiedrības priekšnieks, pašvaldības grāmatvedis Reinholds Losmanis 1938.g. 16.novembrī
574. Talsu strādnieku arodbiedrības priekšnieks, slimokases grāmatvedis Teodors Insbergs 1938.g. 16.novembrī
575. Liepājas drāšu fabrikas drāšu stiepējs Krists Makbets 1938.g. 16.novembrī
576. Jaungulbenes Sila dzirnavu melderis Antons Andersons 1938.g. 16.novembrī
577. Bauskas koktirgotāja un namsaimnieka F.Grīšļa kalpotājs Jānis Zviedris 1938.g. 16.novembrī
578. K. Lāča kaļķu rūpniecības Ieriķos strādnieks Jānis Preiss 1938.g. 16.novembrī
579. Rūpniecības a/s. "Tosmare" mašinu fabrikas
un kuģu būvētavas atslēdznieks Jānis Skrunda 1938.g. 16.novembrī
580. Tirdzniecības un rūpniecības a/s. "Latvijas koks" koku šķirotājs Ernests Kervins 1938.g. 16.novembrī
581. Tirdzniecības un rūpnīcas a/s. "Latvijas koks" strādnieks Otto Vēzis 1938.g. 16.novembrī
582. A/s. "Exportwood" koku apstrādāšanas fabriku planku nesējs Jānis Irbe 1938.g. 16.novembrī
583. Kuģniecības a/s. "F. Grauds" tvaikoņa "Everonika" kapteinis Ernests Ziemelis 1938.g. 16.novembrī
584. Dzelzsceļu virsvaldes galvenās direkcijas inspektors Adrians Tiltiņš 1938.g. 16.novembrī
585. Dzelzsceļu virsvaldes centralās grāmatvedības nodaļas vadītājs Jānis Sprancmanis 1938.g. 16.novembrī
586. Dzelzsceļu starptautiskās satiksmes inspekcijas referents satiksmes lietās Eduards Daina 1938.g. 16.novembrī
587. Dzelzsceļu ekspluatacijas direkcijas kustības rīkotājs Eduards Bogmans 1938.g. 16.novembrī
588. Dzelzsceļu ekspluatacijas direkcijas kustības rīkotājs Pēteris Lapsa 1938.g. 16.novembrī
589. Dzelzsceļu ekspluatacijas direkcijas 3. iecirkņa revidents Cēsīs Augusts Rubulis 1938.g. 16.novembrī
590. Dzelzsceļu ekspluatacijas direkcijas konduktoru brigadu pārzinis Rīgā Jānis Zālmanis 1938.g. 16.novembrī
591. Dzelzsceļu finansu direkcijas 9. iecirkņa ekspluatacijas revidents Liepājā Augusts Vilks 1938.g. 16.novembrī
592. Dzelzsceļu mašinu un materialu direkcijas kanclejas pārzinis Fricis Griķis-
Grikevics 1938.g. 16.novembrī
593. Dzelzsceļu mašinu un materialu direkcijas vecākais inženieris Anatolijs Grīnbergs 1938.g. 16.novembrī
594. Dzelzsceļu mašinu un materialu direkcijas biroja pārzinis Jānis Nags 1938.g. 16.novembrī
595. Dzelzsceļu mašinu un materialu direkcijas nodaļas vadītājs Ernests Megnis 1938.g. 16.novembrī
596. Dzelzsceļu mašinu un materialu direkcijas nodaļas vadītāja v.i. Pēteris Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
597. Dzelzsceļu 1. mašinu iecirkņa priekšnieks Jānis Ozols 1938.g. 16.novembrī
598. Dzelzsceļu 3. mašinu iecirkņa priekšnieks Alfreds Baltcars 1938.g. 16.novembrī
599. Dzelzsceļu 6. mašinu iecirkņa priekšnieka palīgs Radions Kronīts 1938.g. 16.novembrī
600. Dzelzsceļu techniskās direkcijas architekts Jānis Šarlovs 1938.g. 16.novembrī
601. Dzelzsceļu techniskās direkcijas 1. ceļu iecirkņa vecākais techniķis Stefans Ščipčinskis 1938.g. 16.novembrī
602. Dzelzsceļu techniskās direkcijas 5. ceļu iecirkņa vecākais ceļu meistars Izidors Vucēns 1938.g. 16.novembrī
603. Dzelzsceļu techniskās direkcijas 6. ceļu iecirkņa vecākais ceļu meistars Jānis Gramanis 1938.g. 16.novembrī
604. Torņakalna stacijas priekšnieks Jānis Putniņš 1938.g. 16.novembrī
605. Zasulauka stacijas priekšnieks Valdemārs Steprans-
Staprans 1938.g. 16.novembrī
606. Bulduru stacijas priekšnieks Valdemārs Zīverts 1938.g. 16.novembrī
607. Kokneses stacijas priekšnieks Jēkabs Dakters 1938.g. 16.novembrī
608. Eglaines stacijas priekšnieks Andrējs Brizģis 1938.g. 16.novembrī
609. Pasta un telegrafa departamenta vecākais sevišķu uzdevumu ierēdnis Jānis Alksnis 1938.g. 16.novembrī
610. Pasta un telegrafa departamenta kontrolieris Jānis Cimzietis 1938.g. 16.novembrī
611. Pasta un telegrafa departamenta kontrolieris Edgars Bāliņš 1938.g. 16.novembrī
612. Pasta un telegrafa departamenta tekošo rēķinu daļas vadītājs Pēteris Celmiņš 1938.g. 16.novembrī
613. Pasta un telegrafa departamenta vecākais grāmatvedis Ansis Eglenieks 1938.g. 16.novembrī
614. Pasta un telegrafa departamenta galvenās noliktavas pārzinis Jānis Matvejs 1938.g. 16.novembrī
615. Pasta krājkases pārvaldes nodaļas vadītājs Kārlis Rozenfelds 1938.g. 16.novembrī
616. Pasta krājkases biroja pārzinis Jānis Ikšelis 1938.g. 16.novembrī
617. Pasta krājkases pārvaldes biroja pārzinis Jānis Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
618. Pasta krājkases pārvaldes vecākais grāmatvedis Kārlis Ritenieks 1938.g. 16.novembrī
619. Pasta krājkases pārvaldes vecākais aģents Jānis Birznieks 1938.g. 16.novembrī
620. 10. telegrafa un telefona rajona priekšnieks Kārlis Ābele 1938.g. 16.novembrī
621. 12. telegrafa un telefona rajona priekšnieks Jānis Mūrnieks 1938.g. 16.novembrī
622. Rīgas galvenā telefona kantora kontrolieris Juliuss Kalacis 1938.g. 16.novembrī
623. Rīgas galvenā pasta priekšnieka palīgs Jūlijs Klepers 1938.g. 16.novembrī
624. Rīgas galvenā pasta kantora vecākais aģents Rūdolfs Jansons 1938.g. 16.novembrī
625. Rīgas 1. pasta un telegrafa kantora pastmeistars Fricis Hincenbergs 1938.g. 16.novembrī
626. Rīgas 4. pasta un telegrafa kantora pastmeistars Jānis Skalders 1938.g. 16.novembrī
627. Rīgas 6. pasta un telegrafa kantora pastmeistars Jānis Rūdolfs Dambergs 1938.g. 16.novembrī
628. Rīgas dzelzsceļu pasta kantora pastmeistars Jānis Bergs 1938.g. 16.novembrī
629. Valmieras telefona kantora priekšnieks Pēteris Brikmanis 1938.g. 16.novembrī
630. Valmieras pasta un telegrafa kantora aģents Mārtiņš Teodors Olups 1938.g. 16.novembrī
631. Mellužu pastmeistars Kārlis Rude 1938.g. 16.novembrī
632. Līgatnes pastmeistars Ernests Šperliņš,
al. Zvirbulis 1938.g. 16.novembrī
633. Irlavas pastmeistars Pāvels Siliņš 1938.g. 16.novembrī
634. Elejas pastmeistars Ādolfs Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
635. Aglonas pastmeistars Jānis Elksniņš 1938.g. 16.novembrī
636. Priekules pastmeistara palīgs Jēkabs Zīle 1938.g. 16.novembrī
637. Aizputes pastmeistara palīgs Ādams Markavs 1938.g. 16.novembrī
638. Daugavpils pasta un telegrafa kantora kontrolieris Kārlis Žagats 1938.g. 16.novembrī
639. Ventspils pastmeistara palīgs Matīss Paegle 1938.g. 16.novembrī
640. Saldus pastmeistara palīgs Jānis Kols 1938.g. 16.novembrī
641. Rūjienas pastmeistars Jānis Kalve 1938.g. 16.novembrī
642. Bauskas telefona kantora priekšnieks Augusts Druģis 1938.g. 16.novembrī
643. Rēzeknes pastmeistars Antons Lelevs 1938.g. 16.novembrī
644. Mālpils pastmeistars Jānis Jūgs 1938.g. 16.novembrī
645. Kacēnu pastmeistars Pēteris Zeps 1938.g. 16.novembrī
646. Šoseju un zemesceļu departamenta valsts ceļu daļas vadītājs Kārlis Cēbers 1938.g. 16.novembrī
647. Šoseju un zemesceļu departamenta darbu un apgādes daļas vadītājs Jānis Mieleiks 1938.g. 16.novembrī
648. Šoseju un zemesceļu departamenta mašinu daļas vadītājs Kārlis Neļķe 1938.g. 16.novembrī
649. Šoseju un zemesceļu departamenta kartografiskās
un zīmēšanas nodaļas vadītājs Valdemārs Šteinbergs 1938.g. 16.novembrī
650. Šoseju un zemesceļu departamenta zīmētājs-konstruktors Bruno Jaunzems 1938.g. 16.novembrī
651. Šoseju un zemesceļu departamenta vecākais inženieris Kārlis Gailis 1938.g.16.novembrī
652. Šoseju un zemesceļu departamenta vecākais inženieris Viktors Verners 1938.g. 16.novembrī
653. Šoseju un zemesceļu departamenta vecākais architekts Jānis Ūdris 1938.g. 16.novembrī
654. Šoseju un zemesceļu departamenta 3. rajona inženieris Cēsīs Roberts Upmanis 1938.g. 16.novembrī
655. Šoseju un zemesceļu departamenta 4. rajona inženiera palīgs Liepājā Vladimirs Bomītis 1938.g. 16.novembrī
656. Šoseju un zemesceļu departamenta 6. rajona inženieris Rēzeknē Augusts Zilevičs 1938.g. 16.novembrī
657. Šoseju un zemesceļu departamenta 12. rajona inženieris Kuldīgā Jānis Biezais 1938.g. 16.novembrī
658. Šoseju un zemesceļu departamenta 13. rajona inženieris Balvos Augusts Krastiņš 1938.g. 16.novembrī
659. Valsts elektrotechniskās fabrikas vājstrāvas daļas vecākā inženiera v.i. Kārlis Dzirnis 1938.g. 16.novembrī
660. Valsts elektrotechniskās fabrikas lidmašinu nozares vadītājs
un galvenais konstruktors Kārlis Irbītis 1938.g. 16.novembrī
661. Tautas labklājības ministrijas vecākais darbvedis Gotfrīds Ansabergs 1938.g. 16.novembrī
662. Tautas labklājības ministrijas vecākais grāmatvedis un bezdarba
apkarošanas fonda pārzinis Jānis Zandarts 1938.g. 16.novembrī
663. Tautas labklājības ministrijas vecākais grāmatvedis Žanis Lampers 1938.g. 16.novembrī
664. Latvijas neredzīgo instituta orķestra vadītājs Gothards Helmanis 1938.g. 16.novembrī
665. Veselības departamenta tuberkulozes apkarošanas nodaļas
vecākais darbvedis Jānis Jurka 1938.g. 16.novembrī
666. Aleksandra Augstumu slimnīcas Rīgā grāmatvedis Teodors Āboliņš 1938.g. 16.novembrī
667. Ķemeru sēravotu iestādes vecākais grāmatvedis Teodors Lancmanis 1938.g. 16.novembrī
668. Ķemeru sēravotu iestādes darbvedis Ādolfs Bētiņš 1938.g. 16.novembrī
669. Baldones sēravotu iestādes darbvedis-grāmatvedis Jēkabs Grundšteins 1938.g. 16.novembrī
670. Rīgas pagaidu strādnieku slimo kases ambulances ārsts Jānis Jēgermanis 1938.g. 16.novembrī
671. Latvijas skolotāju slimo kases Inčukalna sanatorijas vadītājs Jānis Rozītis 1938.g. 16.novembrī
672. Latvijas skolotāju slimo kases sekretars Mārtiņš Briedis 1938.g. 16.novembrī
673. Tautas labklājības ministrijas pilnvarnieks Valmieras
kopējā slimo kasē L. k. o. k. Kārlis Brants 1938.g. 16.novembrī
674. Lauku darbinieku slimo kases sekretars Mārtiņš Eiche 1938.g. 16.novembrī
675. Rīgas pilsētas pašvaldības darbinieku slimo kases galvenais grāmatvedis Pēteris Priednieks 1938.g. 16.novembrī
676. Latvijas slimo kasu starpbiroja aptiekas pārvaldniece Berta Zolts 1938.g. 16.novembrī
677. Latvijas slimo kasu starpbiroja aptiekas vecākais subreceptars Ernests Mitenbergs 1938.g. 16.novembrī
678. Latvijas slimo kasu starpbiroja aptiekas subreceptars Kārlis Daugaviņš 1938.g. 16.novembrī
679. 1. Jelgavas slimo kases galvenais grāmatvedis Ģederts Indriksons 1938.g. 16.novembrī
680. Latvijas Sarkanā Krusta Rīgas slimnīcas darbvedis Kārlis Fekters 1938.g. 16.novembrī
681. Latvijas Sarkanā Krusta Rīgas slimnīcas virsmāsa žēlsirdīgā māsa Marija Rumševics 1938.g. 16.novembrī
682. Sabiedriskās labdarības darbinieks, Dobeles pilsētas namsaimnieks Jānis Mūrnieks 1938.g. 16.novembrī
683. Senata virsprokurora sekretars Jānis Klucis 1938.g. 16.novembrī
684. Rīgas apgabaltiesas 4. civilnodaļas sekretars Kārlis Fridrichsons 1938.g. 16.novembrī
685. Bīriņu pagasttiesas priekšsēdētājs Jānis Āboliņš 1938.g. 16.novembrī
686. Taurkalnes pagasttiesas priekšsēdētājs Mārtiņš Pildavs 1938.g. 16.novembrī
687. Tāšu pagasttiesas priekšsēdētājs Fricis Lukševics 1938.g. 16.novembrī
688. Sventes pagasttiesas priekšsēdētājs Jēkabs Teteris 1938.g. 16.novembrī
689. Jeru pagasttiesas priekšsēdētājs Jēkabs Lauberts 1938.g. 16.novembrī
690. Zemkopības departamenta administrativi-saimnieciskās
daļas vecākais grāmatvedis Heinrichs Treilībs 1938.g. 16.novembrī
691. Zemkopības ministrijas augļu un ogu eksporta kontrolieris Aleksandrs Adiens 1938.g. 16.novembrī
692. Zemes ierīcības departamenta virsgrāmatvedis
un saimnieciskās daļas vadītāja palīgs Fricis Briedis 1938.g. 16.novembrī
693. Zemes ierīcības departamenta mērniecības revidents Pēteris Steķis 1938.g. 16.novembrī
694. Zemes ierīcības departamenta vecākais mērnieks Arnolds Zālīte 1938.g. 16.novembrī
695. Zemes ierīcības departamenta inženieris Valdis Dombrovskis 1938.g. 16.novembrī
696. Zemes vērtēšanas daļas vecākais taksators Otto Nagels 1938.g. 16.novembrī
697. Mežu departamenta vecākais grāmatvedis Aleksandrs Žukovs 1938.g. 16.novembrī
698. Mežu departamenta vecākais sevišķu uzdevumu ierēdnis Roberts Pētersons 1938.g. 16.novembrī
699. Mežu departamenta vecākais sevišķu uzdevumu ierēdnis Aleksandrs Tomiņš 1938.g. 16.novembrī
700. Mežu departamenta mežu ierīcības revidents Jēkabs Dambergs 1938.g. 16.novembrī
701. Mežu departamenta vecākais mežu taksators Edvins Ķezbers 1938.g. 16.novembrī
702. Mežu departamenta vecākais inženieris Valters Reincholds 1938.g. 16.novembrī
703. Mežu departamenta vecākais mērnieks Augusts Dzenis 1938.g. 16.novembrī
704. Mežu departamenta mērnieks Nikolajs Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
705. Dzērbenes virsmežzinis Andrējs Jaunzems 1938.g. 16.novembrī
706. Popes virsmežzinis Jukums Mucenieks 1938.g. 16.novembrī
707. Cīravas virsmežniecības iecirkņa mežzinis Matīss Sproģis 1938.g. 16.novembrī
708. Benkavas virsmežniecības iecirkņa mežzinis Vilhelms Vilsons 1938.g. 16.novembrī
709. Saldus virsmežniecības iecirkņa mežzinis Jūlijs Šulcs 1938.g. 16.novembrī
710. Cēsu virsmežniecības iecirkņa mežzinis Augusts Kļaviņš 1938.g. 16.novembrī
711. Taurkalna virsmežniecības iecirkņa mežzinis Kārlis Aprāns 1938.g. 16.novembrī
712. Smiltenes rajona veterinārārsts Kārlis Dzenītis 1938.g. 16.novembrī
713. Labības biroja saimniecības un grāmatvedības nodaļas vadītājs Otto Ejups 1938.g. 16.novembrī
714 Latvijas lauksaimniecības kameras kopdarbības reviziju
un organizacijas biroja vadītāja palīgs zv. revidents Jānis Prūsis 1938.g. 16.novembrī
715. Latvijas lauksaimniecības kameras vecākais lauksaimniecības
mašinu instruktors-specialists Jānis Kubuliņš 1938.g. 16.novembrī
716. Latvijas lauksaimniecības kameras vecākais
kulturtechniķis Rīgas-Skrīveru rajonā Jānis Upesleja 1938.g. 16.novembrī
717. Latvijas lauksaimniecības kameras kulturtechniķis
Smiltenes-Raunas rajonā Alfreds Irbe 1938.g. 16.novembrī
718. Latvijas lauksaimniecības kameras aitkopības nozares vadītāja agronome Lidija Bārs 1938.g. 16.novembrī
719. Latvijas lauksaimniecības kameras lopkopības inspektors agronoms Maksimilians Meija 1938.g. 16.novembrī
720. Latvijas lauksaimniecības kameras lopkopības inspektors Konrads Tols 1938.g. 16.novembrī
721. Latvijas lauksaimniecības kameras vecākais lopkopības instruktors Jānis Jansons 1938.g. 16.novembrī
722. Latgales lopkopības inspektors Alfreds Lāčkāja 1938.g. 16.novembrī
723. Rēzeknes novada vecākais agronoms Jānis Čakšs 1938.g. 16.novembrī
724. Dobeles rajona agronoms Boriss Kviesītis 1938.g. 16.novembrī
725. Talsu rajona agronoms Andrējs Mizēns 1938.g. 16.novembrī
726. Rencēnu rajona agronoms Aleksandrs Meneks 1938.g. 16.novembrī
727. Rūjienas rajona agronoms Alfreds Antons Ozols 1938.g. 16.novembrī
728. Cēsu rajona agronoms Kārlis Priedīts 1938.g. 16.novembrī
729. Gulbenes rajona agronoms Paulis Bārda 1938.g. 16.novembrī
730. Tirdzniecības un rūpniecības a/s. "Kūdra" Ploču kūdras
fabrikas pārvaldnieks Ernests Kerve 1938.g. 16.novembrī
731. Tirdzniecības un rūpniecības a/s. "Latvijas koks" taksators Frīdrichs Bošs 1938.g. 16.novembrī
732. Centralās savienības "Turība" veikalvedis Kārlis Krūmiņš 1938.g. 16.novembrī
733. Centralās savienības "Turība" veikalvedis Jānis Millers 1938.g. 16.novembrī
734. Latvijas piensaimnieku centralās savienības revizijas komisijas
priekšsēdētājs un Vestienas patērētāju biedrības darbinieks, lauksaimnieks Arnolds Frīdbergs 1938.g. 16.novembrī
735. Latvijas piensaimnieku centralās savienības sekretars
un organizacijas nodaļas vadītājs Jūlijs Lezdiņš 1938.g. 16.novembrī
736. Latvijas piensaimnieku centralās savienības galvenais grāmatvedis Ludvigs Eichenbergs 1938.g. 16.novembrī
737. Ēveles piensaimnieku sabiedrības valdes priekšsēdētājs Alberts Puriņš 1938.g. 16.novembrī
738. Rūjienas piensaimnieku sabiedrības pienotavas vadītājs
un sabiedrisks darbinieks Kārlis Neimanis 1938.g. 16.novembrī
739. Kuldīgas piensaimnieku sabiedrības valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons 1938.g. 16.novembrī
740. Vecauces piensaimnieku sabiedrības valdes priekšsēdētājs Žanis Zands 1938.g. 16.novembrī
741. Stelpes piensaimnieku sabiedrības "Nora" valdes loceklis - kasieris Jānis Ziemelis 1938.g. 16.novembrī
742. Mežmuižas piensaimnieku sabiedrības valdes loceklis - kasieris Fricis Šēls 1938.g. 16.novembrī
743. Tilžas centra piensaimnieku sabiedrības valdes loceklis Jānis Ansons 1938.g. 16.novembrī
744. Baltijas patērētāju biedrības Valmierā valdes loceklis - sekretars Augusts Zālītis 1938.g. 16.novembrī
745. Baltijas patērētāju biedrības Valmierā veikalvedis Pēteris Nodievs 1938.g. 16.novembrī
746. Jaungulbenes patērētāju biedrības valdes priekšsēdētājs Jēkabs Mālkalns 1938.g. 16.novembrī
747. Smiltenes patērētāju biedrības valdes priekšsēdētājs, lauksaimnieks Jānis Ozoliņš 1938.g. 16.novembrī
748. Liepājas patērētāju biedrības "Centība" veikala vadītājs Žanis Zumbergs 1938.g. 16.novembrī
749. Priekules patērētāju biedrības valdes priekšsēdētājs Zāmelis Ģibietis 1938.g. 16.novembrī
750. Priekules patērētāju biedrības atbildīgais vadītājs Indriķis Krumbergs 1938.g. 16.novembrī
751. Ārlavas patērētāju biedrības valdes priekšsēdētājs Reinis Laksis 1938.g. 16.novembrī
752. Dundagas patērētāju biedrības priekšnieks Verners Upīte 1938.g. 16.novembrī
753. Grobiņas patērētāju biedrības valdes priekšsēdētājs Ernests Brachmanis 1938.g. 16.novembrī
754. Bēnes patērētāju biedrības valdes priekšsēdētājs Alfreds Tiltadrēģeris 1938.g. 16.novembrī
755. Kacēnu patērētāju biedrības valdes priekšsēdētājs Alberts Stiliņš 1938.g. 16.novembrī
756. Līvānu pagasta darbinieks Līcīšu saimnieks Antons Milts 1938.g. 16.novembrī
757. Nīcas krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētājs Jānis Ābols 1938.g. 16.novembrī
758. Nīcas krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētāja biedris, skolotājs Jānis Aizpurs 1938.g. 16.novembrī
759. Ainažu krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētājs Jānis Nesaule 1938.g. 16.novembrī
760. Mazsalacas krājaizdevu sabiedrības grāmatvedis Arnolds Ore 1938.g. 16.novembrī
761. Kandavas krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētājs Otto Pluģis 1938.g. 16.novembrī
762. Kabiles krājaizdevu sabiedrības padomes priekšsēdētājs Ernests Lācis 1938.g. 16.novembrī
763. Durbes krājaizdevu sabiedrības bij. valdes priekšsēdētājs Jēkabs Roķivils 1938.g. 16.novembrī
764. Jaunliepājas krājaizdevu sabiedrības valdes loceklis Jānis Birzenieks 1938.g. 16.novembrī
765. Līvbērzes lauksaimniecības biedrības priekšnieks
un Bērzes draudzes priekšnieks Richards Blūms 1938.g. 16.novembrī
766. Gulbenes lauksaimniecības biedrības krājaizdevu sabiedrības
valdes loceklis-kasieris Jānis Bitainis 1938.g. 16.novembrī
767. Lēdurgas savstarpējās apdrošināšanas biedrības valdes priekšsēdētājs Juris Zvirbulis 1938.g. 16.novembrī
768. Trikātas savstarpējās ugunsapdrošināšanas biedrības valdes priekšsēdētājs Miķelis Abuls 1938.g. 16.novembrī
769. Ārlavas savstarpējās ugunsapdrošināšanas biedrības valdes priekšsēdētājs Teodors Dambergs 1938.g. 16.novembrī
770. Zaļenieku un apkārtnes savstarpējās ugunsapdrošināšanas
biedrības valdes priekšsēdētājs Dāvis Lasmanis 1938.g. 16.novembrī
771. Lauksaimnieks Šķibes pagasta Klotes Dirbās Aleksandrs Kristapsons 1938.g. 16.novembrī
772. Lauksaimnieks Krimuldas pagasta Aizupjos Jānis Cīrulis 1938.g. 16.novembrī
773. Lauksaimnieks Kauguru pagasta Mičkēnos Oļģerts Enzeliņš 1938.g. 16.novembrī
774. Lauksaimnieks Lubejas pagasta Linužos Pēteris Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
775. Lauksaimnieks Galgauskas pagasta Siliešos Jānis Vēveris 1938.g. 16.novembrī
776. Lauksaimnieks Bārbeles pagasta Ķīsēļos Andrejs Dreņģeris 1938.g. 16.novembrī
777. Lauksaimnieks Stāmerienas pagasta Zēmeļos Elmars Zēmels 1938.g. 16.novembrī
778. Lauksaimnieks Trikātas pagasta Kaupos Mārcis Mežītis 1938.g. 16.novembrī
779. Lauksaimnieks Vandzenes pagasta Ķesteros Kārlis Freimanis 1938.g. 16.novembrī
780. Lauksaimnieks Svitenes pagasta Lielbērsstelē Nikolajs Kronbergs 1938.g. 16.novembrī
781. Lauksaimnieks Dzērbenes pagasta Jaunmiķeļos Rūdolfs Šūtelis 1938.g. 16.novembrī
782. Lauksaimnieks Bārtas pagasta Remešos Miķelis Kairis 1938.g. 16.novembrī
783. Lauksaimnieks Dundagas pagasta Pūcēs Ernests Kurcenbaums 1938.g. 16.novembrī
784. Lauksaimnieks Saikavas pagasta Plēšās Pēteris Pommers 1938.g. 16.novembrī
785. Lauksaimnieks Purvmalas pagasta Līcīšos Pēteris Āboliņš 1938.g. 16.novembrī
786. Lauksaimnieks Viļēnu pagasta Siliņos Leons Mazurs 1938.g. 16.novembrī
787. Lauksaimnieks Vidsmuižas pagasta Vecbečos Stanislavs Čaunāns 1938.g. 16.novembrī
788. Lauksaimnieks Aiviekstes pagasta Lācīšos L. k. o. k. Pēteris Kupčs 1938.g. 16.novembrī
789. Lauksaimnieks Mežmuižas pagasta Daudzos Jānis Kreicbergs 1938.g. 16.novembrī
790. Lauksaimnieks Zebrenes pagasta Klumpjos Kārlis Ozols 1938.g. 16.novembrī
791. Lauksaimnieks Stāmerienas pagasta Vankās Jēkabs Mednis 1938.g. 16.novembrī
792. Lauksaimnieks Kārķu pagasta Ārcelpenos Jēkabs Ābelīte 1938.g. 16.novembrī
793. Lauksaimnieks Jaunrozes pagasta Uskānos Richards Akmentiņš 1938.g. 16.novembrī
794. Lauksaimnieks Trikātas pagasta Libertos Fricis Mežīts 1938.g. 16.novembrī
795. Lauksaimnieks Liepas pagasta Kainažos Eduards Sietiņsons 1938.g. 16.novembrī
796. Lauksaimnieks Vaives pagasta Jaunslaveikās Alfreds Paukšēns 1938.g. 16.novembrī
797. Lauksaimnieks Veļķu pagasta Raukšos Antons Skaliņš 1938.g. 16.novembrī
798. Lauksaimnieks Ternejas pagasta Uļļa Lauros Ādams Laurs 1938.g. 16.novembrī
799. Lauksaimnieks Naukšēnu pagasta Paķuļos Ernests Brože 1938.g. 16.novembrī
800. Lauksaimnieks Kokmuižas pagasta Jumārās Eduards Vaseris 1938.g. 16.novembrī
801. Lauksaimnieks Ainažu pagasta Punčos Jānis Feldmanis 1938.g. 16.novembrī
802. Lauksaimnieks Bērzpils pagasta Peļņrijās Aleksandrs Birkavs 1938.g. 16.novembrī
803. Lauksaimnieks Gauru pagasta Tūļinos Jākobs Parnovs 1938.g. 16.novembrī
804. Lauksaimnieks Raunas pagasta Kalna Preciniekos Jūlijs Platacis 1938.g. 16.novembrī
805. Lauksaimnieks Taurkalnes pagasta Strautniekos Arvids Strautnieks 1938.g. 16.novembrī
806. Lauksaimnieks Salas pagasta Pēterstraupēs Jānis Straupe 1938.g. 16.novembrī
807. Lauksaimnieks Praviņu pagasta Kalna Saušos Kārlis Balodis 1938.g. 16.novembrī
808. Lauksaimnieks Popes pagasta Atvaros Fricis Gūtmanis 1938.g. 16.novembrī
809. Lauksaimnieks Puzes pagasta Lejas Kazās Fricis Gulbis 1938.g. 16.novembrī
810. Lauksaimnieks Ugāles pagasta Zievados Andžs Priekulis 1938.g. 16.novembrī
811. Lauksaimnieks Īslīces pagasta Katkūnu Pūpolos Vilis Pūpols 1938.g. 16.novembrī
812. Lauksaimnieks Vecauces pagasta Dzejoļos Ansis Melbārzdis 1938.g. 16.novembrī
813. Lauksaimnieks Usmas pagasta Irbiņos Ansis Gailis 1938.g. 16.novembrī
814. Lauksaimnieks Sarkanmuižas pagasta Tučos Kārlis Sprinķis 1938.g. 16.novembrī
815. Lauksaimnieks Dundagas pagasta Laukos Fricis Vītols 1938.g. 16.novembrī
816. Lauksaimnieks Ēdoles pagasta Lielaukās Mārtiņš Kiršteins 1938.g. 16.novembrī
817. Lauksaimnieks Lizuma pagasta Elstēs Pēteris Mūrnieks 1938.g. 16.novembrī
818. Lauksaimnieks Aizteres pagasta Kreijās Ādolfs Penkulis 1938.g. 16.novembrī
819. Lauksaimnieks Asītes pagasta Bražos Jēkabs Ekšteins 1938.g. 16.novembrī
820. Lauksaimnieks Medzes pagasta Lagzdiņos Hermanis Bušņevics 1938.g. 16.novembrī
821. Lauksaimnieks Virgas pagasta Virzās Jānis Cukurs 1938.g. 16.novembrī
822. Lauksaimnieks Lutriņu pagasta Glūdās Vilhelms Kauliņš 1938.g. 16.novembrī
823. Lauksaimnieks Rendas pagasta Pumpuros Žanis Novickis 1938.g. 16.novembrī
824. Lauksaimnieks Vārmes pagasta Priedienos Vilis Kūlmanis 1938.g. 16.novembrī
825. Lauksaimnieks Lažas pagasta Druvās Jānis Kārkliņš 1938.g. 16.novembrī
826. Lauksaimnieks Lubezeres pagasta Puriņos Kārlis Spulgerāns 1938.g. 16.novembrī
827. Lauksaimnieks Zentenes pagasta Pumpuros Andrejs Blūmbergs 1938.g. 16.novembrī
828. Lauksaimnieks Mālupes pagasta Purmaļos Augusts Nāgels 1938.g. 16.novembrī
829. Lauksaimnieks Vestienas pagasta Grētēs Otto Ilsters 1938.g. 16.novembrī
830. Lauksaimnieks Varakļānu pagasta Brengovā Heinrichs Platais 1938.g. 16.novembrī
831. Lauksaimnieks Jaunpiebalgas pagasta Lejas Ķīšos Kārlis Ducēns 1938.g. 16.novembrī
832. Lauksaimnieks Gaviezes pagasta Šukteros Jēkabs Andersons 1938.g. 16.novembrī
833. Lauksaimnieks Dundagas pagasta Tuskos Kārlis Feldmanis 1938.g. 16.novembrī
834. Lauksaimnieks Viļēnu pagasta Kurpniekos Antons Kliedzējs 1938.g. 16.novembrī
835. Lauksaimnieks Mālpils pagasta Rukaskalnā Jānis Šmits 1938.g. 16.novembrī
836. Lauksaimnieks Kusas pagasta Zlēmītēs Jānis Vanags 1938.g. 16.novembrī
837. Lauksaimnieks Ogres pagasta Skroderos Augusts Bangerskis 1938.g. 16.novembrī
838. Lauksaimnieks Ādažu pagasta Jaunkūlās Jēkabs Lapiņš 1938.g. 16.novembrī
839. Lauksaimnieks Dzērves pagasta Skroderēnos Rūdolfs Skroderēns 1938.g. 16.novembrī
840. Lauksaimnieks Limbažu pagasta Viekažos Augusts Jansons 1938.g. 16.novembrī
841. Lauksaimnieks Salgales pagasta Lieligauņos Jānis Akmens 1938.g. 16.novembrī
842. Lauksaimnieks Kokmuižas pagasta Kaktiņos Eduards Tomsons 1938.g. 16.novembrī
843. Lauksaimnieks Vilces pagasta Ļutkos Hermanis Batkovskis 1938.g. 16.novembrī
844. Lauksaimnieks Zaļenieku pagasta Kupšās Kristaps Eigenfelds 1938.g. 16.novembrī
845. Lauksaimnieks Naukšēnu pagasta Lejas Ķikās agronoms Nikolajs Šķiņķis 1938.g. 16.novembrī
846. Lauksaimnieks Allažu pagasta Līblaiskās Ernsts Linde 1938.g. 16.novembrī
847. Lauksaimnieks Džūkstes pagasta Lielaužu Kalējos Alfrēds Kreicbergs 1938.g. 16.novembrī
848. Lauksaimnieks Limbažu pagasta Burtniekos Bernhards Ģērmanis 1938.g. 16.novembrī
849. Lauksaimnieks Sēļu pagasta Lielruļļos Kārlis Menzenkampfs 1938.g. 16.novembrī
850. Lauksaimnieks Allažu pagasta Zvirgzdos Augusts Osis 1938.g. 16.novembrī
851. Lauksaimnieks Jērcēnu pagasta Cālīšos Kārlis Kaliņš 1938.g. 16.novembrī
852. Lauksaimnieks Rankas pagasta Lielsesavās Jānis Puriņš 1938.g. 16.novembrī
853. Lauksaimnieks Rankas pagasta Lapsiņās Jānis Lellis 1938.g. 16.novembrī
854. Lauksaimnieks Tirzas pagasta Ģevos Jānis Liepa 1938.g. 16.novembrī
855. Lauksaimnieks Trikātas pagasta Grotēs Dāvis Upmanis 1938.g. 16.novembrī
856. Lauksaimnieks Zūru pagasta Zūrās Kārlis Grīnvalds 1938.g. 16.novembrī
857. Lauksaimnieks Līvānu pagasta Mālkalnos skolotājs Donats Ancāns 1938.g. 16.novembrī
858. Lauksaimnieks Kursas pagasta Alejās Jānis Leitis 1938.g. 16.novembrī
859. Lauksaimnieks Bārtas pagasta Birzespuļķos Miķelis Sudiks 1938.g. 16.novembrī
860. Lauksaimnieks Tilžas pagasta Līčos Alberts Puida 1938.g. 16.novembrī
861. Lauksaimnieks Naukšēnu pagasta Jaunsnaķos Kārlis Lauberts 1938.g. 16.novembrī
862. Lauksaimnieks Baižkalna pagasta Stuķos Jūlijs Vidriķis 1938.g. 16.novembrī
863. Lauksaimnieks Atašienes pagasta Zalānos Stanislavs Zalāns 1938.g. 16.novembrī
864. Lauksaimnieks Vircavas pagasta Lielrekstelēs Pauls Jansons 1938.g. 16.novembrī
865. Lauksaimnieks Patkules pagasta Norkalnos Pēteris Kaltons 1938.g. 16.novembrī
866. Lauksaimnieks Biržu pagasta Biķerniekos Jānis Rengerts 1938.g. 16.novembrī
867. Lauksaimnieks Mazzalves pagasta Lieldīčos Jānis Bīmanis 1938.g. 16.novembrī
868. Lauksaimnieks Seces pagasta Šļūkās Kārlis Rušmanis 1938.g. 16.novembrī
869. Lauksaimnieks Gārsenes pagasta Zimbļos Pēteris Rāviņš 1938.g. 16.novembrī
870. Lauksaimnieks Susejas pagasta Vītolos Jūliuss Mežancis 1938.g. 16.novembrī
871. Lauksaimnieks Zaubes pagasta Lejas Čulkstēs Jānis Kalniņš 1938.g. 16.novembrī
872. Lauksaimnieks Praulienas pagasta Ješkās Jānis Vīdužs 1938.g. 16.novembrī
873. Lauksaimnieks Grobiņas pagasta Purānos Jēkabs Bērziņš 1938.g. 16.novembrī
874. Lauksaimnieks Galgauskas pagasta Ilgažās Jēkabs Knope 1938.g. 16.novembrī
875. Lauksaimnieks Ļaudonas pagasta Vectīlānos Alfreds Krēsliņš 1938.g. 16.novembrī
876. Lauksaimnieks Nurmuižas pagasta Šķēdē Kārlis Klēmanis 1938.g. 16.novembrī
877. Lauksaimnieks Jaunpiebalgas pagasta Lejas Melnbāržos Jānis Jaunbergs 1938.g. 16.novembrī
878. Lauksaimnieks Saikavas pagasta Kamatauskās Andrejs Seržāns 1938.g. 16.novembrī
879. Lauksaimnieks Patkules pagasta Liepniekos Jānis Dreimanis 1938.g. 16.novembrī
880. Lauksaimnieks Dignājas pagasta Kļavinskos Roberts Rukšāns 1938.g. 16.novembrī
881. Lauksaimnieks Kalupes pagasta Lazdānu ciema viensētā Pēteris Lazdāns 1938.g. 16.novembrī
882. Lauksaimnieks Kalupes pagasta Vacumos Augusts Ivbuls 1938.g. 16.novembrī
883. Lauksaimnieks Balvu pagasta Sūcenes ciemā Jānis Borisovs 1938.g. 16.novembrī
884. Lauksaimnieks Pededzes pagasta Šeļichovā Vasilijs Gerojevs 1938.g. 16.novembrī
885. Lauksaimnieks Pededzes pagasta Blīgznās Augusts Salaks 1938.g. 16.novembrī
886. Lauksaimnieks Kārsavas pagasta Ozolmuižā Michails Zavjalovs 1938.g. 16.novembrī
887. Lauksaimnieks Kārsavas pagasta Ancānos Onufrijs Ancāns 1938.g. 16.novembrī
888. Lauksaimnieks Preiļu pagasta Lielpupājos Nr. 14 Justins Vanags 1938.g. 16.novembrī
889. Lauksaimnieks Alojas pagasta Stīparos Pēteris Pētersons 1938.g. 16.novembrī
890. Lauksaimnieks Rūjienas pagasta Ukros Eduards Dancis 1938.g. 16.novembrī
891. Lauksaimnieks Vecgulbenes pagasta Lejas Asarupjos Gotlībs Dunke 1938.g. 16.novembrī
892. Lauksaimnieks Litenes pagasta Jaunsakārņos Kārlis Poišs 1938.g. 16.novembrī
893. Lauksaimnieks Ķieģeļu pagasta Upīšos Kārlis Čapa 1938.g. 16.novembrī
894. Lauksaimnieks Kokmuižas pagasta Sprostos Kārlis Bilde 1938.g. 16.novembrī
895. Lauksaimnieks Rūjienas pagasta Elmetēs Arturs Eglītis 1938.g. 16.novembrī
896. Lauksaimnieks Jaunlaicenes pagasta Vecrullīšos Otto Jānītis 1938.g. 16.novembrī
897. Lauksaimnieks Ilzenes pagasta Zariņos L. k. o. k. Osvalds Zariņš 1938.g. 16.novembrī
898. Lauksaimnieks Plāteres pagasta Jaunkalvīšos Dāvis Liepiņš 1938.g. 16.novembrī
899. Lauksaimnieks Ērģemes pagasta Upmalās Jānis Heidemanis 1938.g. 16.novembrī
900. Lauksaimnieks Mazsalacas pagasta Krūmiņos Tenis Šverns 1938.g. 16.novembrī
901. Lauksaimnieks Dūres pagasta Krutājos Jēkabs Samsons 1938.g. 16.novembrī
902. Lauksaimnieks Vecsvirlaukas pagasta Pļavniekos Kārlis Pļavnieks 1938.g. 16.novembrī
903. Mežotnes pagasta Mazmežotnes saimniecības vadītājs Jānis Veichmanis 1938.g. 16.novembrī
904. Firmas "Ch. Jirgensons-Otto Švarcs" darbinieks Žanis Prātnieks 1938.g. 16.novembrī
905. Valsts kontroles revidenta palīgs Roberts Maurīts 1938.g. 16.novembrī
906. Valsts kontroles revidenta palīgs Jānis Krastiņš 1938.g. 16.novembrī
907. Kulturdarbinieks, Kalupes prāvests Vitalis Treibšo 1938.g. 16.novembrī
908. Valmieras stacijas priekšnieks Hugo Ķikulis 1938.g. 16.novembrī
909. Slokas stacijas priekšnieks Krišs Auns 1938.g. 16.novembrī
910. Abrenes stacijas priekšnieks Oskars Pelēkais 1938.g. 16.novembrī
911. Rīgas 5. klm posteņa stacijas priekšnieks Kārlis Dadzis 1938.g. 16.novembrī
912. Rīgas galvenā telefona kantora vecākais grāmatvedis Jānis Ķusis 1938.g. 16.novembrī
913. Jelgavas apgabaltiesas kasieris Jāzeps Kutro 1938.g. 16.novembrī
914. Lauksaimnieks Trikātas pagasta Bāliņos bij. tautskolotājs Dāvis Ķepītis 1938.g. 16.novembrī
915. Lauksaimnieks Kokmuižas pagasta Rieviņās Jānis Vītols 1938.g. 16.novembrī
916. Priekuļu selekcijas stacijas vadītājs Edgars Eglīts 1938.g. 16.novembrī
917. Operdziedonis un skatuves darbinieks Jānis Kārkliņš 1938.g. 1.decembrī
918. Tirgotajs Limbažos Jānis Lēnmanis 1938.g. 10.decembrī
919. Tirgotajs Jelgavā Ernests Bārens 1938.g. 10.decembrī
920. Tirgotajs Liepājā Paulis Matīss 1938.g. 10.decembrī
921. Baltijas lauksaimnieku biedrības valdes loceklis Pēteris Veģers 1938.g. 21.decembrī
922. Baltijas lauksaimnieku biedrības valdes loceklis Rūdolfs Sukurs 1938.g. 21.decembrī
923. Lauksaimnieks un sabiedrisks darbinieks Kauguru pagasta Svitkās Miķelis Eliass 1938.g. 21.decembrī
924. Skursteņslaucītāju amata meistars Augusts Martinsons 1939.g. 13.janvārī
925. Skursteņslaucītāju amata meistars Jānis Ābelis 1939.g. 13.janvārī
926. Skursteņslaucītāju amata meistars Aleksandrs Romanovskis 1939.g. 13.janvārī
927. Valtera un Rapas a./s. spiestuves pārzinis Kārlis Miške 1939.g. 18.februarī
928. Sabiedrisks darbinieks Kaletos Augusts Mackus
(Mākens) 1939.g. 25.februarī
929. Jelgavas dziedāšanas biedrības "Līra" kora diriģents Aleksandrs Vinters 1939.g. 28.februarī
930. Lauksaimnieks Vārmes pagasta Krastniekos Toms Ķelmers 1939.g. 28.februarī
931. Lauksaimnieks un sabiedrisks darbinieks Rugāju pagasta Jaundaudzēnos Gustavs Ozoliņš 1939.g. 3.martā
932. 5. Cēsu kājnieku pulka orķestra vadītājs administrativais virsleitnants Jānis Rābe 1939.g. 6.martā
933. 5. Cēsu kājnieku pulka zobārste Anna Kilevics 1939.g. 6.martā
934. Dailes teatra aktrise-režisore Emilija Viesture 1939.g. 1.martā
935. Rīgas pilsētas Āgenskalna pamatskolas skolotājs Jānis Titmanis 1939.g. 22.aprilī
936. Rīgas pilsētas Āgenskalna pamatskolas skolotājs Pēteris Ramanis 1939.g. 22.aprilī
937. Rīgas pilsētas Āgenskalna pamatskolas skolotājs Jēkabs Pladars 1939.g. 22.aprilī
938. Rīgas latviešu dziedāšanas biedrības priekšnieks Teodors Balodis 1939.g. 28.aprilī
939. Latvijas nacionalās operas solodziedātājs Richards Pelle 1939.g. 28.aprilī
940. Grīvas pilsētas galva Krišjānis Lielausis 1939.g. 12.maijā
941. Bij. Abrenes pilsētas galva un Daugavpils apriņķa lauku
pašvaldību vecākā revidents Miķelis Kalve 1939.g. 12.maijā
942. Babītes pagasta vecākais un Brāļu kapu komitejas
Babītes nodaļas priekšnieks Indriķis Benužs 1939.g. 12.maijā
943. Virānes pagasta vecākais Arvīds Ritenis 1939.g. 12.maijā
944. Lugažu pagasta vecākais Jānis Štifts 1939.g. 12.maijā
945. Laidzes pagasta vecākais Jānis Krontāls 1939.g. 12.maijā
946. Nirzas pagasta vecākais un aizsargu nodaļas priekšnieks Jāzeps Šveida 1939.g. 12.maijā
947. Gaigalavas pagasta vecākais Francis Dorzinieks 1939.g. 12.maijā
948. Rēznas pagasta vecākais Aleksandrs Šikna 1939.g. 12.maijā
949. Tilžas pagasta vecākais Alfrēds Stuķēns 1939.g. 12.maijā
950. Ungurmuižas pagasta vecākais Teodors Kalniņš 1939.g. 12.maijā
951. Saukas pagasta vecākais Arturs Priedulāns 1939.g. 12.maijā
952. Gārsenes pagasta vecākais Jānis Indāns 1939.g. 12.maijā
953. Svitenes pagasta tiesas priekšsēdētājs un padomes loceklis Alfrēds Skujenieks 1939.g. 12.maijā
954. Skaistas pagasta sekretars Osvalds
Valdemārs Budbergs 1939.g. 12.maijā
955. Strazdes pagasta sekretars Fricis Grīntāls 1939.g. 12.maijā
956. Iekšlietu ministrijas virsgrāmatvedis Indriķis Strupis 1939.g. 12.maijā
957. Būvniecības departamenta valsts būvju daļas vecākais techniķis Alberts Zellis 1939.g. 12.maijā
958. Kundziņsalas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības priekšnieks Pēteris Birzgalis 1939.g. 12.maijā
959. Rīgas ugunsdzēsēju III nodaļas bij. brandmeistars
un Sv. Ģertrūdes I draudzes darbinieks Richards Gredzens 1939.g. 12.maijā
960. Firmas "Ch. Jirgensons - Otto Švarcs" direktrise Irma Čilvers 1939.g. 12.maijā
961. Rīgas pilsētas Jāņa Poruka pamatskolas pārzinis Paulis Ducmanis 1939.g. 12.maijā
962. Tukuma pilsētas pamatskolas pārzinis un pilsētas galvas biedris Nikolajs Aronietis 1939.g. 12.maijā
963. Ventspils pilsētas 5. pamatskolas pārzinis Kārlis Draviņš 1939.g. 12.maijā
964. Viesītes pilsētas I pakāpes pamatskolas pārzinis Vilhelms Krēlis 1939.g. 12.maijā
965. Kārķu pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Jānis Drulle 1939.g. 12.maijā
966. Dobeles 6-kl. pamatskolas skolotājs Jānis Šteinbergs 1939.g. 12.maijā
967. Daudzeses pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Augusts Ziņģis 1939.g. 12.maijā
968. Basu pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Valdemārs Runds 1939.g. 12.maijā
969. Viļēnu pagasta Rikavas 6-kl. pamatskolas pārzinis Pēteris Bebris 1939.g. 12.maijā
970. Bērzpils pagasta 6-kl. pamatskolas skolotājs Aleksandrs Ķelle 1939.g. 12.maijā
971. Ciblas pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Aleksandrs Valters 1939.g. 12.maijā
972. Bauskas valsts ģimnazijas skolotājs Arvids Alsups 1939.g. 12.maijā
973. Jāņa Cimzes valsts ģimnazijas skolotājs Valkā Pauls Krieviņš 1939.g. 12.maijā
974. Brāļu kapu komitejas Cēsu nodaļas darbinieks tirgotājs Ernests Dubavs 1939.g. 12.maijā
975. Brāļu kapu komitejas Valkas nodaļas darbinieks Bernhards Zutis 1939.g. 12.maijā
976. Brāļu kapu komitejas Ogres nodaļas darbinieks skolotājs Teodors Spuriņš 1939.g. 12.maijā
977. Brāļu kapu komitejas Smārdes nodaļas darbinieks skolotājs Fricis Braucējs 1939.g. 12.maijā
978. Brāļu kapu komitejas Katlakalna nodaļas priekšnieks
Pļavniekkalna skolas pārzinis Pēteris Pētersons 1939.g. 12.maijā
979. Brāļu kapu komitejas Karvas nodaļas bij. priekšnieks mežzinis Fricis Kalniņš 1939.g. 12.maijā
980. Brāļu kapu komitejas Rēzeknes nodaļas darbinieks notars Jānis Bankavs 1939.g. 12.maijā
981. Aizsargu štaba sanitaro apmācību pārzinis Leonards Prīmanis 1939.g. 12.maijā
982. 1. Talsu aizsargu pulka un Latvijas skautu
centralās organizācijas mācītājs Richards Zariņš 1939.g. 12.maijā
983. 1. Talsu aizsargu pulka fiziskās audzināšanas vadītājs Fricis Cibis 1939.g. 12.maijā
984. 3. Ludzas aizsargu pulka jātnieku eskadrona ārsts Dmitrijs Voiņičs 1939.g. 12.maijā
985. 4. Jēkabpils aizsargu pulka un Zasas rajona veterinarārsts Valdis Skroms 1939.g. 12.maijā
986. 4. Jēkabpils aizsargu pulka ķimiskā dienesta vadītājs
ģimnazijas skolotājs Rūdolfs Līnis 1939.g. 12.maijā
987. 5. Rīgas aizsargu pulka Dreiliņu nodaļas priekšnieks Mārtiņš Freimanis 1939.g. 12.maijā
988. 8. Valmieras aizsargu pulka fiziskās audzināšanas vadītājs,
kurlmēmo skolas direktors Hugo Traubergs 1939.g. 12.maijā
989. 8. Valmieras aizsargu pulka Duntes nodaļas priekšnieks,
pagasta vecākais Jānis Nīcmanis 1939.g. 12.maijā
990. 9. Madonas aizsargu pulka mācītājs Cesvainē Alberts Vītols 1939.g. 12.maijā
991. 9. Madonas aizsargu pulka II bataljona ārsts Vietalvā Kārlis Dzenis 1939.g. 12.maijā
992. 9. Madonas aizsargu pulka Lazdonas nodaļas priekšnieks Pēteris Gailītis 1939.g. 12.maijā
993. 10. Cēsu aizsargu pulka štaba bataljona mācītājs Arturs Piebalgs 1939.g. 12.maijā
994. 14. Kuldīgas aizsargu pulka ķimiskā dienesta vadītājs Ludvigs Dine
995. 15. Liepājas aizsargu pulka štaba bataljona ārsts Gustavs Šillers 1939.g. 12.maijā
996. 15. Liepājas aizsargu pulka štaba bataljona saimniecības priekšnieks Mārtiņš Bergholcs 1939.g. 12.maijā
997. 16. Jelgavas aizsargu pulka mācītājs Jānis Kundziņš 1939.g. 12.maijā
998. 16. Jelgavas aizsargu pulka Mežmuižas nodaļas priekšnieks,
pagasta vecākais Fricis Hartmanis 1939.g. 12.maijā
999. 17. Rēzeknes aizsargu pulka ķimiskā dienesta vadītājs,
pamatskolas pārzinis Jānis Ladusāns 1939.g. 12.maijā
1000. 17. Rēzeknes aizsargu pulka fiziskās audzināšanas vadītājs
vingrošanas skolotājs Aleksandrs Švedrevics 1939.g. 12.maijā
1001. 18. Daugavpils aizsargu pulka Rudzētu nodaļas priekšnieks Jānis Lūsis 1939.g. 12.maijā
1002. 18. Daugavpils aizsargu pulka Līvānu nodaļas priekšnieks Antons Rudzāts 1939.g. 12.maijā
1003. 19. Abrenes aizsargu pulka Purmalas nodaļas priekšnieks Eduards Grantiņš 1939.g. 12.maijā
1004. Dzelzsceļu aizsargu pulka fiziskās audzināšanas vadītājs Arturs Pechako 1939.g. 12.maijā
1005. Dzelzsceļu aizsargu pulka Indras nodaļas priekšnieks Nikolajs Ošiņš 1939.g. 12.maijā
1006. Latvijas darba kameras galvenais grāmatvedis Alfrēds Rojeks 1939.g. 12.maijā
1007. Rēzeknes strādnieku arodbiedrības priekšnieks slimo kases grāmatvedis Ādams Blonskis 1939.g. 12.maijā
1008. Saldumu rūpniecības strādnieku arodbiedrības priekšnieks
a/s "V. Ķuze" strādnieks Vladimirs Eglītis 1939.g. 12.maijā
1009. Gaļas produktu rūpniecības strādnieku arodbiedrības priekšnieks
a/s "Bekona Eksports" veikalvedis Leonhards Elte 1939.g. 12.maijā
1010. Tekstilrūpniecības strādnieku arodbiedrības valdes loceklis
un Darba kameras loceklis, steļļu meistars Reinholds Gilis 1939.g. 12.maijā
1011. Tekstilrūpniecības strādnieku arodbiedrības tekstiltechniķu kopas vadītājs
un Darba kameras loceklis, vērptuves meistars Pēteris Kazerovskis 1939.g. 12.maijā
1012. Ādu rūpniecības strādnieku arodbiedrības bij. priekšnieks amata meistars Heinrichs Lipperts 1939.g. 12.maijā
1013. Slokas un apkārtnes strādnieku arodbiedrības priekšnieks skolotājs Miķelis Lūsis 1939.g. 12.maijā
1014. Cēsu-Limbažu-Siguldas strādnieku arodbiedrības revizijas
komisijas priekšsēdētājs grāmatvedis Eduards Paegle 1939.g. 12.maijā
1015. Saldus un apkārtnes strādnieku arodbiedrības priekšnieks
Cieceres kaļķakmeņu lauztuves strādnieks Ernests Šeniņš 1939.g. 12.maijā
1016. Rīgas mājkalpotāju arodbiedrības priekšnieks slimo kases
galvenais grāmatvedis Rūdolfs Zārdiņš 1939.g. 12.maijā
1017. Latvijas radiofona I vijolnieks un orķestra inspektors Verners Taube 1939.g. 12.maijā
1018. Latvijas radiofona dziedātāja un aktrise Vera Fricnovičs 1939.g. 12.maijā
1019. Latvijas radiofona vecākā ziņotāja Alma Jansons 1939.g. 12.maijā
1020. Latvijas radiofona Kuldīgas raidstacijas vecākais mechaniķis Arnolds Austriņš 1939.g. 12.maijā
1021. Zemes ierīcības departamenta kulturtechniskās daļas
vecākais sevišķu uzdevumu daļas ierēdnis Tomass Erlachs 1939.g. 12.maijā
1022. Zemes ierīcības departamenta kulturtechniskās daļas
melioracijas darbu 5. rajona pārzinis Rūdolfs Vegers 1939.g. 12.maijā
1023. Zemes ierīcības departamenta mērniecības revidents Kārlis Lielups 1939.g. 12.maijā
1024. Zemes ierīcības departamenta vecākais mērnieks Aleksandrs Akmentiņš 1939.g. 12.maijā
1025. Zemes ierīcības departamenta vecākais mērnieks Pēteris Drips 1939.g. 12.maijā
1026. Zemes ierīcības departamenta zemes vērtēšanas daļas darbvedis Jēkabs Roberts Freimanis 1939.g. 12.maijā
1027. Zemes ierīcības departamenta zemes vērtēšanas daļas vecākais taksators Mārtiņš Sloka 1939.g. 12.maijā
1028. Zemes ierīcības departamenta zemes vērtēšanas daļas vecākais taksators Edgars Krišjānis Jačūns 1939.g. 12.maijā
1029. Mežu departamenta mežu taksators Eriks Bušmanis 1939.g. 12.maijā
1030. Ugāles virsmežzinis Kārlis Vēciņš 1939.g. 12.maijā
1031. Grīvas virsmežzinis Krišs Bušs 1939.g. 12.maijā
1032. Vircavas virsmežniecības mežzinis Jānis Rācenis 1939.g. 12.maijā
1033. Labības biroja Liepājas noliktavu pārzinis Jānis Kalniņš 1939.g. 12.maijā
1034. Tirdzniecības un rūpniecības a/s "Bekona Eksports"
Valmieras fabrikas direktors Herberts Bergmanis 1939.g. 12.maijā
1035. Tirdzniecības un rūpniecības a/s "Bekona Eksports" galvenais kasieris Alfrēds Millers 1939.g. 12.maijā
1036. Centralās savienības "Zvejnieks" direktors Roberts Ģelzis 1939.g. 12.maijā
1037. Liepājas jūrmalas zvejnieku sabiedrības valdes priekšsēdētājs Žanis Priedols 1939.g. 12.maijā
1038. Ventspils jūrmalas zvejnieku sabiedrības valdes priekšsēdētājs Francis Gutmanis 1939.g. 12.maijā
1039. Pampāļu krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētājs Eduards Hertelis 1939.g. 12.maijā
1040. Ļaudonas krājaizdevu sabiedrības grāmatvedis,
agr. draudzes skolas pārzinis Augusts Nesaule 1939.g. 12.maijā
1041. Rankas krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētājs Kārlis Cālītis 1939.g. 12.maijā
1042. Bērzmuižas lauksaimniecības biedrības "Druva" darbinieks Paulis Kalniņš 1939.g. 12.maijā
1043. Jēkabnieku piensaimnieku sabiedrības valdes priekšsēdētājs Dāvids Biezbārdis 1939.g. 12.maijā
1044. Vietalvas-Vesetas piensaimnieku sabiedrības valdes priekšsēdētājs Pēteris Širons 1939.g. 12.maijā
1045. Saikavas savstarpējās apdrošināšanas biedrības valdes priekšsēdētājs,
arī pagasta tiesas priekšsēdētājs Kārlis Elepans 1939.g. 12.maijā
1046. Bērzmuižas savstarpējās apdrošināšanas biedrības darbinieks Vilhelms Krūmiņš 1939.g. 12.maijā
1047. Sniķeres savstarpējās apdrošināšanas biedrības darbinieks,
arī pagasta tiesas priekšsēdētājs Jānis Teteris 1939.g. 12.maijā
1048. Ērģemes savstarpējās apdrošināšanas biedrības dibinātājs
un valdes loceklis Jānis Zīmulis 1939.g. 12.maijā
1049. Gulbenes savstarpējās apdrošināšanas biedrības valdes priekšsēdētājs
un centralās savienības revizijas komisijas priekšsēdētājs Arvids Būmanis 1939.g. 12.maijā
1050. Ļaudonas savstarpējās apdrošināšanas biedrības valdes priekšsēdētājs
un centralās savienības padomes loceklis Eduards Lācis 1939.g. 12.maijā
1051. Lauksaimnieks Sīpeles pagasta Rodzēs Jānis Kugrēns 1939.g. 12.maijā
1052. 6. Rīgas kājnieku pulka ieroču meistars administrativais kapteinis-leitnants Roberts Rutks-Rutkins 1939.g. 22.maijā
1053. 6. Rīgas kājnieku pulka mantu virsnieks administrativais virsleitnants Gothards Kāts 1939.g. 22.maijā
1054. 6. Rīgas kājnieku pulka medicinas ārsts ārstu kapteinis Arturs Strēle 1939.g. 22.maijā
1055. Nodokļu departamenta akcizes nodaļas vecākais darbvedis Vilis Čubis 1939.g. 22.maijā
1056. Valmieras amatnieku biedrības priekšnieks daiļkrāsotāja
amata meistars Jānis Ziediņš 1939.g. 22.maijā
1057. Krotes pagasta vecākais Jānis Hūns 1939.g. 27.maijā
1058. Grobiņas pilsētas 6-kl. pamatskolas pārzinis Valdemārs Puņenovs 1939.g. 27.maijā
1059. Aviacijas pulka ieroču meitars administrativais virsleitnants Arnolds Vīksne 1939.g. 5.jūnijā
1060. Aviacijas pulka darbnīcas priekšnieks administrativais virsleitnants Oskars Dzērvītis 1939.g. 5.jūnijā
1061. 7. Siguldas kājnieku pulka saimniecības daļas kanclejas
priekšnieks administrativais kapteinis Felikss Brūvelis 1939.g. 17.jūnijā
1062. 7. Siguldas kājnieku pulka zobu ārsts administrativais virsleitnants Nikolajs Bukelis 1939.g. 17.jūnijā
1063. 7. Siguldas kājnieku pulka ieroču meistars Kārlis Gregors 1939.g. 17.jūnijā
1064. 1. Ezeres mazpulka vadītājs skolotājs Richards
Valdemārs Kalniņš 1939.g. 27.jūnijā
1065. Jātnieku pulka vecākais veterinarārsts veterinarārstu kapteinis Kārlis Cīrulis 1939.g. 27.jūnijā
1066. Auto-tanku pulka saimniecības daļas kanclejas priekšnieks
administrativais kapteinis Edgars Vanags 1939.g. 12.jūlijā
1067. Kara sanitarās inspekcijas darbvedis-farmaceits,
administrativais kapteinis Pēteris Dālderis 1939.g. 12.jūlijā
1068. Kara sanitarās inspekcijas grāmatvedis - farmaceits Andrējs Bušs 1939.g. 12.jūlijā
1069. Rīgas kara slimnīcas aptiekas pārzinis kapteinis Jūlijs Apsītis 1939.g. 12.jūlijā
1070. Rīgas kara slimnīcas mantu virsnieks administrativais kapteinis-leitnants Jūlijs Graudiņš 1939.g. 12.jūlijā
1071. Rīgas kara slimnīcas pārtikas virsnieks administrativais virsleitnants Alberts Osis 1939.g. 12.jūlijā
1072. Liepājas kara slimnīcas saimniecības daļas kanclejas priekšn.
administrativais virsleitnants Robets Dumbrovskis 1939.g. 12.jūlijā
1073. Daugavpils kara slimnīcas ordinators ārstu kapteinis Vasilijs Ņekrāsovs 1939.g. 12.jūlijā
1074. Daugavpils kara slimnīcas saimniecības priekšnieks
administrativais kapteinis-leitnants Aleksandrs Tormanis 1939.g. 12.jūlijā
1075. Daugavpils kara slimnīcas rentgenotechniķa v.i.
administrativais kapteinis-leitnants Alberts Taube 1939.g. 12.jūlijā
1076. Kara sanitarās noliktavas sanitar-saimnieciskās nodaļas vadītājs
administrativais kapteinis Valdemārs Ulmanis 1939.g. 12.jūlijā
1077. Kara sanitarās noliktavas farmaceitiskās laboratorijas vadītājs Alfreds Bērziņš 1939.g. 12.jūlijā
1078. Vidzemes artilerijas pulka artilerijas techniķis
administrativais kapteinis-leitnants Kārlis Otomars Zābers 1939.g. 12.jūlijā
1079. Dikļu sabiedrisks darbinieks lauksaimnieks Richards Brastiņš 1939.g. 15.jūlijā
1080. Dikļu sabiedrisks darbinieks lauksaimnieks Jānis Štakmanis 1939.g. 15.jūlijā
1081. Kara ministrijas mantu darbnīcu IV nodaļas pārzinis
administrativais kapteinis-leitnants Arturs Plēsums 1939.g. 26.jūlijā
1082. Apgādes pārvaldes bruņošanas daļas vecākais darbvedis
administrativais virsleitnants Valdemārs Konrads 1939.g. 26.jūlijā
1083. Kurzemes divizijas intendanturas darbvedis administrativais
kapteinis-leitnants Jānis Placis 1939.g. 26.jūlijā
1084. 2. Ventspils kājnieku pulka saimniecības daļas kanclejas
priekšnieks administrativais kapteinis Aleksandrs Mitrevics 1939.g. 26.jūlijā
1085. 3. Jelgavas kājnieku pulka saimniecības daļas kanclejas
priekšnieks administrativais kapteinis Vilis Zutis 1939.g. 26.jūlijā
1086. 3. Jelgavas kājnieku pulka pārtikas virsnieks administrativais
kapteinis-leitnants Alberts Strade 1939.g. 26.jūlijā
1087. Kurzemes artilerijas pulka saimniecības daļas kanclejas
priekšnieks administrativais kapteinis Jānis Lūsis 1939.g. 26.jūlijā
1088. Zemgales divizijas intendanturas darbvedis administrativais
kapteinis-leitnants Kārlis Pīrāgs 1939.g. 26.jūlijā
1089. 10. Aizputes kājnieku pulka saimniecības daļas kanclejas
priekšnieks administrativais kapteinis Jānis Roberts Velps 1939.g. 26.jūlijā
1090. 10. Aizputes kājnieku pulka orķestra vadītājs administrativais
kapteinis-leitnants Jānis Balodis 1939.g. 26.jūlijā
1091. 11. Dobeles kājnieku pulka mantu virsnieks administrativais
kapteinis-leitnants Eduards Salaks 1939.g. 26.jūlijā
1092. Viļķenes pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Kārlis Izands 1939.g. 26.jūlijā
1093. Lauksaimnieks Vaiņodes pagasta Tiliškos Krists Mažis 1939.g. 26.jūlijā
1094. Liepājas pilsētas Kalpaka pamatskolas pārzinis Ādams Jēkabsons 1939.g. 26.jūlijā
1095. 8. Daugavpils kājnieku pulka kanclejas priekšnieks
administrativais kapteinis Jānis Šmits 1939.g. 3.augustā
1096. Flotes štaba vecākais darbvedis administrativais kapteinis-leitnants Jēkabs Māliņš 1939.g. 3.augustā
1097. Sapieru pulka pārtikas virsnieks administrativais leitnants Ernests Skrūzītis 1939.g. 3.augustā
1098. Latgales divizijas intendanturas darbvedis administrativais
kapteinis-leitnants Mārtiņš Tīrais 1939.g. 3.augustā
1099. 9. Rēzeknes kājnieku pulka saimniecības daļas kanclejas
priekšnieks administrativais kapteinis Edgars Podiss 1939.g. 3.augustā
1100. 9. Rēzeknes kājnieku pulka ieroču meistars administrativais virsleitnants Kārlis Alsiņš 1939.g. 3.augustā
1101. Armijas spiestuves techniskais vadītājs Augusts Pētersons 1939.g. 29.augustā
1102. Latvijas lauksaimniecības kameras mazpulku un jaunatnes
audzināšanas sekcijas priekšsēdētājs Lubānas rajona mazpulku
vecākais un 3. Lubānas-Zvidzienas mazpulka vadītājs lauksaimnieks Otto Bērziņš 1939.g. 29.augustā
1103. Latvijas lauksaimniecības kameras mazpulku ideoloģijas
un propagandas nozares vadītājs Arnolds Lūsis 1939.g. 29.augustā
1104. Latvijas lauksaimniecības kameras mazpulku nozares
vadītāja palīgs agronoms Ādolfs Eglītis 1939.g. 29.augustā
1105. Latvijas lauksaimniecības kameras mazpulku sevišķu
uzdevumu inspektors agronoms Fricis Duksis 1939.g. 29.augustā
1106. Mazpulku darbinieks Ļaudonas rajona agronoms Kārlis Tukmanis 1939.g. 29.augustā
1107. Rīgas-Cēsu novada mazpulku inspektors agronoms Andrējs Ķibēns 1939.g. 29.augustā
1108. Jelgavas novada mazpulku inspektors agronoms Kārlis Pelēķis 1939.g. 29.augustā
1109. Rēzeknes novada mazpulku inspektors agronoms Fricis Evalds Butners 1939.g. 29.augustā
1110. Rīgas valsts vidusskolu rajona mazpulku vecākais
un 824. II Rīgas valsts ģimnazijas mazpulka vadītājs skolotājs Kārlis Vītols 1939.g. 29.augustā
1111. Rīgas Jūrmalas rajona mazpulku vecākais, tautskolu inspektors Jānis Alste 1939.g. 29.augustā
1112. Cesvaines rajona mazpulku vecākais
un 474. Cesvaines I mazpulka vadītājs skolotājs Jānis Alfrēds Bulders 1939.g. 29.augustā
1113. Jaungulbenes rajona mazpulku vecākais
un 4. Jaungulbenes mazpulka vadītājs agronoms Valfrīds Krūmiņš 1939.g. 29.augustā
1114. Rencēnu rajona mazpulku vecākais,
lauksaimniecības skolas pārzinis agronoms Roberts Vītols 1939.g. 29.augustā
1115. Limbažu rajona mazpulku vecākais un 9. Umurgas mazpulka vadītājs
lauksaimniecības skolas pārzinis agronoms Miervaldis Kārlis Rēvalds 1939.g. 29.augustā
1116. Siguldas rajona mazpulku vecākais
un 126. Nurmuižas mazpulka vadītājs skolotājs Valdemārs Brucers 1939.g. 29.augustā
1117. Lielvārdes rajona mazpulku vecākais
un 46. Lielvārdes mazpulka vadītājs rajona agronoms Rūdolfs Strupis 1939.g. 29.augustā
1118. Priekules rajona mazpulku vecākais
un 42. Kalētu mazpulka vadītājs skolas pārzinis Žanis Leja 1939.g. 29.augustā
1119. Aizputes rajona mazpulku vecākais un 61. Kazdangas
lauksaimniecības vidusskolas mazpulka vadītājs agronoms Arvīds Āboliņš 1939.g. 29.augustā
1120. Kuldīgas rajona mazpulku vecākais
un 95. Kūrmales mazpulka vadītājs skolas pārzinis Kārlis Osis 1939.g. 29.augustā
1121. Talsu rajona mazpulku vecākais
un 261. Laidzes mazpulka vadītājs skolas pārzinis Jānis Šulcs 1939.g. 29.augustā
1122. Kabiles rajona mazpulku vecākais
un 40. Vārmes mazpulka vadītājs skolas pārzinis Arnolds Kalniņš 1939.g. 29.augustā
1123. Irlavas rajona mazpulku vecākais
un 91. Irlavas mazpulka vadītājs skolas pārzinis Alberts Gulbis 1939.g. 29.augustā
1124. Elējas rajona mazpulku vecākais
un 315. Elējas mazpulka vadītājs skolas pārzinis Roberts Sproģis 1939.g. 29.augustā
1125. Jēkabpils rajona mazpulku vecākais
un 363. Biržu-Bērzgales mazpulka vadītājs skolas pārzinis Kārlis Freimanis 1939.g. 29.augustā
1126. Krustpils rajona mazpulku vecākais
un 60. Krustpils mazpulka vadītājs skolas pārzinis Emīls Krastiņš 1939.g. 29.augustā
1127. Dagdas rajona mazpulku vecākais
un 104. Dagdas 1. mazpulka vadītājs skolotājs Jezups Seļeckis 1939.g. 29.augustā
1128. Varakļānu rajona mazpulku vecākais un 233. Barkavas mazpulka
vadītājs lauksaimniecības skolas pārzinis agronoms Jānis Brūns 1939.g. 29.augustā
1129. 10. Lielstraupes mazpulka noorganizētājs pensionēts skolotājs Mārtiņš Ruņģis 1939.g. 29.augustā
1130. 19. Ārlavas-Popervāles mazpulka vadītājs skolas pārzinis Pēteris Strauss 1939.g. 29.augustā
1131. 26. Vecauces mazpulka vadītājs skolas pārzinis Jēkabs Dūks 1939.g. 29.augustā
1132. 31. Bilskas mazpulka vadītājs lauksaimnieks agronoms Maksis Blūmentāls 1939.g. 29.augustā
1133. 35. Mālupes mazpulka vadītājs skolotājs Jānis Katais 1939.g. 29.augustā
1134. 59. Biržu mazpulka vadītājs lauksaimniecības skolas pārzinis agronoms Arvīds Spodris 1939.g. 29.augustā
1135. 101. Rendas mazpulka vadītājs skolas pārzinis Kārlis Sproģis 1939.g. 29.augustā
1136. 124. Mērdzenes I mazpulka vadītājs skolas pārzinis Antons Kaļvāns 1939.g. 29.augustā
1137. 212. Alūksnes mazpulka vadītājs skolas pārzinis Sīmanis Stojažs 1939.g. 29.augustā
1138. 300. Glūdas mazpulka vadītājs skolas pārzinis Jānis Šulcs 1939.g. 29.augustā
1139. 433. Grīvas mazpulka vadītājs skolotājs Pēteris Daugulis 1939.g. 29.augustā
1140. 455. Vārkavas mazpulka vadītājs skolas pārzinis Jēzups Liepiņš 1939.g. 29.augustā
1141. Trikātas patērētāju biedrības valdes priekšsēdētājs Jānis Leimanis 1939.g. 29.augustā
1142. Latgales artilerijas pulka artilerijas techniķis administrativais virsleitnants Valdemārs Ķimenis 1939.g. 25.septembrī
1143. Latvijas universitates ķimijas fakultates vecākais asistents
un privatdocents cand. rer. nat. Oto Mellis 1939.g. 25.septembrī
1144. Latvijas universitates centralās bibliotekas bibliotekara palīgs Erichs Nikolajs Francis 1939.g. 25.septembrī
1145. Dundagas pagasta pamatskolas pārzinis un diriģents Jānis Šultners 1939.g. 15.oktobrī
1146. Sabiedriski kulturals darbinieks Sīpelē Kārlis Neilands 1939.g. 15.oktobrī
1147. Armijas ekonomiskā veikala sekretars Bruno Škenders 1939.g. 26.oktobrī
1148. Armijas ekonomiskā veikala virskasieris Jānis Bārs 1939.g. 26.oktobrī
1149. Armijas ekonomiskā veikala pārtikas nodaļas vadītājs Aleksandrs Kurmis 1939.g. 26.oktobrī
1150. Armijas ekonomiskā veikala apavu nodaļas vadītājs Jānis Pētersons 1939.g. 26.oktobrī
1151. Armijas ekonomiskā veikala veļas audumu nodaļas vadītājs Ādams Marks 1939.g. 26.oktobrī
1152. Armijas ekonomiskā veikala Daugavpils nodaļas
manufakturas nozares vadītājs Kazimirs Valpēteris 1939.g. 26.oktobrī
1153. Sabiedriski kulturals darbinieks Zaļeniekos kora diriģents Dāvids Krasts 1939.g. 26.oktobrī
1154. Sabiedriski kulturals darbinieks Barkavā draudzes ērģelnieks Eduards Krustāns 1939.g. 26.oktobrī
1155. Līgatnes savstarpējās apdrošināšanas biedrības kasieris Jānis Leikarts 1939.g. 2.novembrī
1156. Rīgas kara slimnīcas vecākā māsa Eba Krēmanis 1939.g. 9.novembrī
1157. Apgādes pārvaldes finansu daļas naudas asignēšanas nodaļas
priekšnieka palīgs administrativais kapteinis Alfreds Kārkliņš 1939.g. 9.novembrī
1158. Apgādes pārvaldes būvniecības daļas darbvedis administrativais
kapteinis-leitnants Aleksandrs Beišāns 1939.g. 9.novembrī
1159. Apgādes pārvaldes būvniecības daļas III rajona būvju techniķis Alberts Ernests Salmiņš 1939.g. 9.novembrī
1160. Apgādes pārvaldes bruņošanas daļas inženieris Oskars Jirgensons 1939.g. 9.novembrī
1161. Apgādes pārvaldes administrativās daļas kasieris-ekonoms
administrativais virsleitnants Kārlis Būmanis 1939.g. 9.novembrī
1162. Armijas 11. darbnīcas materialu noliktavas priekšnieks
administrativais kapteinis-leitnants Kārlis Saulītis 1939.g. 9.novembrī
1163. Armijas 11. darbnīcas ietērpu noliktavas priekšnieks virsleitnants Eduards Mednis 1939.g. 9.novembrī
1164. Armijas 11. darbnīcas braucamo līdzekļu noliktavas priekšnieks
administrativais virsleitnants Kristaps Tolens 1939.g. 9.novembrī
1165. Armijas 21. darbnīcas konstruktivās nodaļas priekšnieks Augusts Karelis 1939.g. 9.novembrī
1166. Armijas 21. darbnīcas inženieris Jānis Plenske 1939.g. 9.novembrī
1167. Armijas 22. darbnīcas kara mantu noliktavas pārzinis
administrativais kapteinis Jānis Jāzeps 1939.g. 9.novembrī
1168. Armijas 22. darbnīcas kara mantu noliktavas pārzinis
administrativais kapteinis Pauls Dirgialo 1939.g. 9.novembrī
1169. Armijas 22. darbnīcas saimniecības daļas vecākais grāmatvedis
administrativais kapteinis-leitnants Oto Valdemārs Bērziņš 1939.g. 9.novembrī
1170. Armijas 12. noliktavas priekšnieka palīgs administrativais virsleitnants Fricis Tīrums 1939.g. 9.novembrī
1171. Robežsargu brigades štaba saimniecības pārzinis Pēteris Bušs 1939.g. 9.novembrī
1172. Valsts statistiskās pārvaldes statistiķis Aleksandrs Štrombergs 1939.g. 9.novembrī
1173. Valsts statistiskās pārvaldes Vērgaļu pagasta brīvprātīgais korespondents Jānis Burkēvics 1939.g. 9.novembrī
1174. Valsts statistiskās pārvaldes Dzirciema pagasta brīvprātīgais korespondents Pāvils Jansons 1939.g. 9.novembrī
1175. Administrativā departamenta grāmatvedības nodaļas I šķiras grāmatvedis Jēkabs Taube 1939.g. 9.novembrī
1176. Politiskās policijas pārvaldes vecākais uzraugs Herberts Bērtulsons 1939.g. 9.novembrī
1177. Kriminalās policijas pārvaldes Rīgas rajona uzraugs Fīlips Šponbergs 1939.g. 9.novembrī
1178. Policijas sporta un vingrošanas instruktors Aleksandrs Miezītis 1939.g. 9.novembrī
1179. Rīgas prefekturas sporta darbinieks Juris Bērziņš 1939.g. 9.novembrī
1180. Rīgas prefekturas sporta darbinieks Jānis Arvids Kavals 1939.g. 9.novembrī
1181. Tukuma-Talsu apriņķa policijas sporta darbinieks Ādolfs Jānis Jansons 1939.g. 9.novembrī
1182. Daugavpils apriņķa priekšnieka biroja pārzinis Jāzeps Ostrovskis 1939.g. 9.novembrī
1183. Viļķenes pagasta vecākais Bernhards Mende 1939.g. 9.novembrī
1184. Rundāles pagasta vecākais Miķelis Mengots 1939.g. 9.novembrī
1185. Kalvenes pagasta vecākais Rūdolfs Reichenbachs 1939.g. 9.novembrī
1186. Sātiņu pagasta vecākais Kārlis Jurgenovskis 1939.g. 9.novembrī
1187. Ārlavas pagasta vecākais Kārlis Legzdiņš 1939.g. 9.novembrī
1188. Purmsātu pagasta vecākais Fricis Ērpe 1939.g. 9.novembrī
1189. Briģu pagasta vecākais Meikuls Kovaļenko 1939.g. 9.novembrī
1190. Bij. Džūkstes pagasta vecākais un sabiedrisks darbinieks Roberts Štolceris 1939.g. 9.novembrī
1191. Mežotnes pagasta bij. pašvaldības un sabiedrisks darbinieks Jānis Dzeguze 1939.g. 9.novembrī
1192. Augšpils pagasttiesas priekšsēdētājs, pašvaldības
un sabiedrisks darbinieks Vasilijs Jakovļevs 1939.g. 9.novembrī
1193. Skaņkalnes pagasta sekretars Eduards Rusmanis 1939.g. 9.novembrī
1194. Zasas pagasta sekretars Jānis Puriņš 1939.g. 9.novembrī
1195. Mangaļu pagasta bij. sekretars Valdemārs Grunte 1939.g. 9.novembrī
1196. Rīgas Sv. Jāņa ev.-lut. baznīcas padomes un valdes loceklis Jūlijs Freimanis 1939.g. 9.novembrī
1197. Rēzeknes, Viļēnu, Varakļānu un Vidsmuižas ev.-lut. draudžu mācītājs Fridrichs Kramiņš 1939.g. 9.novembrī
1198. Kacēnu Sv. Nikolaja pareizticīgo draudzes priesteris Pāvels Panfilovs 1939.g. 9.novembrī
1199. Daugavpils Sv. Nikolaja vecticībnieku draudzes padomes loceklis Stepans Kirilovs 1939.g. 9.novembrī
1200. Rīgas pilsētas Emīļa Dārziņa pamatskolas pārzinis Emīls Lože 1939.g. 9.novembrī
1201. Liepājas pilsētas Kronvalda Ata pamatskolas pārzinis Fricis Lūks-Lūkis 1939.g. 9.novembrī
1202. 1. Daugavpils valsts pamatskolas pārzinis Kārlis Putniņš 1939.g. 9.novembrī
1203. Alūksnes pilsētas Ernsta Glika 6-kl. pamatskolas skolotājs Roberts Mazjānis 1939.g. 9.novembrī
1204. Ventspils pilsētas 8. pamatskolas pārzinis Vilis Zīlnieks 1939.g. 9.novembrī
1205. Rēzeknes pilsētas krievu 6-kl. pamatskolas pārzinis Vladimirs Lopatņevs 1939.g. 9.novembrī
1206. Talsu pilsētas 6-kl. pamatskolas pārzinis Jānis Zvirbulis 1939.g. 9.novembrī
1207. Ķieģeļu pagasta Rubenes 6-kl. pamatskolas pārzinis Dāvids Arturs Mežulis 1939.g. 9.novembrī
1208. Lodes pagasta I pak. pamatskolas pārzinis Alberts Jende 1939.g. 9.novembrī
1209. Dzērbenes pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Jānis Bāņukalns 1939.g. 9.novembrī
1210. Jērcēnu pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Jānis Jende 1939.g. 9.novembrī
1211. Zaubes pagasta II pak. pamatskolas bij. pārzinis Jānis Dindonis 1939.g. 9.novembrī
1212. Bārtas pagasta 6-kl. pamatskolas pārzinis Jēkabs Šteins 1939.g. 9.novembrī
1213. Vecmuižas pagasta Viestura I pak. pamatskolas pārzinis Manfrēds Timermanis 1939.g. 9.novembrī
1214. Dignājas pagasta Daugavas pamatskolas pārzinis Vilis Grigalis 1939.g. 9.novembrī
1215. Sventes valsts pamatskolas pārzinis Arturs Richters 1939.g. 9.novembrī
1216. Jelgavas pilsētas bij. vācu 6-kl. pamatskolas pārzinis Kristaps Ručevskis 1939.g. 9.novembrī
1217. Rīgas pilsētas Viļa Olava komercskolas skolotājs Jēkabs Bernsons 1939.g. 9.novembrī
1218. Jēkabpils valsts ģimnazijas un komercskolas skolotājs Bruno Arnolds Štokmanis 1939.g. 9.novembrī
1219. Jelgavas valsts arodu skolas un technikuma skolotājs,
inženieris-technologs Jānis Gusts 1939.g. 9.novembrī
1220. Veselības departamenta slimo kasu nodaļas revidents Hugo Kurševics 1939.g. 9.novembrī
1221. Bērzmuižas-Līvbērzes rajona ārste Bērzē Katrīne Kalniņš 1939.g. 9.novembrī
1222. Rīgas Aleksandra Augstuma slimnīcas
nodaļas vadītājs ārsts Jānis Allunāns 1939.g. 9.novembrī
1223. Aptiekars Kuldīgā farmaceits Auseklis Krauksts 1939.g. 9.novembrī
1224. Jūrniecības departamenta Rīgas rajona inženieris Andrējs Rocēns 1939.g. 9.novembrī
1225. Jūrniecības departamenta Daugavgrīvas bākas uzraugs
tālbraucējs kapteinis Jānis Drēziņš 1939.g. 9.novembrī
1226. Jūrniecības departamenta kuģu reģistracijas un hipoteku
darbvedības sekretars Jēkabs Ozoliņš 1939.g. 9.novembrī
1227. Liepājas ostas vecākais techniķis Jānis (Žanis) Čēže 1939.g. 9.novembrī
1228. Daiļkrāsotāja amata meistars Rīgā Frīdrichs Ekerts 1939.g. 9.novembrī
1229. Drēbnieku amata meistars Jelgavā Pēteris Lācis 1939.g. 9.novembrī
1230. Galdnieka amata meistars Valkā Pēteris Prūsis 1939.g. 9.novembrī
1231. Lauksaimniecības pārvaldes lopkopības nodaļas
vecākais darbvedis Vilis Komisars 1939.g. 9.novembrī
1232. Zemes ierīcības departamenta vecākais taksators Augusts Ozoliņš 1939.g. 9.novembrī
1233. Zemes ierīcības departamenta mērniecības revidents Andrējs Grasis 1939.g. 9.novembrī
1234. Zemes ierīcības departamenta mērniecības revidents Pēteris Anžjānis 1939.g. 9.novembrī
1235. Zemes ierīcības departamenta vecākais mērnieks Kārlis Mežgailis 1939.g. 9.novembrī
1236. Mežu departamenta medību inspektors Pēteris Bērziņš 1939.g. 9.novembrī
1237. Cīravas mežniecības skolas priekšnieks un virsmežzinis Jānis Danenbergs 1939.g. 9.novembrī
1238. Kalsnavas virsmežzinis Gustavs Cepurītis 1939.g. 9.novembrī
1239. Līvānu virsmežniecības mežzinis Jānis Ģeņģergailis 1939.g. 9.novembrī
1240. Krāslavas virsmežniecības mežzinis Andrejs Nodevs 1939.g. 9.novembrī
1241. Pļaviņu rajona veterinarārsts Alfrēds Skroders 1939.g. 9.novembrī
1242. Līvānu rajona veterinarārsts Alfrēds Mucenieks 1939.g. 9.novembrī
1243. Līvānu kūdras fabrikas pārvaldnieks Jūlijs Kriķis 1939.g. 9.novembrī
1244. Slokas kūdras fabrikas pārvaldnieks Jānis Augusts Pētersons 1939.g. 9.novembrī
1245. Latvijas nacionalās operas koncertmeistars vijolnieks Teodors Vējš 1939.g. 28.novembrī
1246. Latvijas nacionalās operas baletskolas vadītājs
solodejotājs Harijs Plūcis 1939.g. 28.novembrī
1247. Latvijas nacionalās operas solodejotāja Mirdza Griķe 1939.g. 28.novembrī
1248. Latvijas nacionalā teātra aktrise Elīzabete Miezis
(Miezīte) 1939.g. 28.novembrī
1249. Kara skolas kora diriģents Sergejs Duks 1939.g. 28.novembrī
1250. Lielupes Viestura tilta būvprojekta sastādītājs,
Šoseju un zemesceļu departamenta vecākais inženieris Pauls Jānis Ulmanis 1939.g. 28.novembrī
1251. Administrativais kapteinis-leitnants Gerhards Lēvalds 1939.g. 4.decembrī
1252. Administrativais kapteinis-leitnants Vilis Zariņš 1939.g. 4.decembrī
1253. Administrativais kapteinis-leitnants Kārlis Kleins 1939.g. 4.decembrī
1254. Administrativais kapteinis-leitnants Kristaps Etmanis-
Eichmanis 1939.g. 4.decembrī
1255. Administrativais kapteinis-leitnants Roberts Kārlis Grasmanis 1939.g. 4.decembrī
1256. Administrativais kapteinis-leitnants Krišjānis Mežaraups 1939.g. 4.decembrī
1257. Administrativais virsnieka vietnieks Ernests Eglītis 1939.g. 4.decembrī
1258. Alojas pagasta Ausekļa 1. pakāpes pamatskolas pārzinis Antons Galeviuss 1939.g. 4.decembrī
1259. Rīgas krievu teatra administrators un režisors, aktieris Konrads Kvēps 1940.g. 15.janvarī
1260. Latvijas konservatorijas kanclejas pārzine Anna Mīlbergs 1940.g. 27.janvarī
1261. Jelgavas sabiedrisks darbinieks Juris Murniks 1940.g. 27.janvarī
1262. Cirgaļu pagasta priekšzīmīgs pilsonis Magnuss Briedis 1940.g. 27.janvarī
1263. Vilnas apstrādāšanas rūpnieks Varakļānu pagastā Pēteris Aizsilnieks 1940.g. 27.janvarī
1264. Pretalkohola biedrības "Ziemeļblāzma" priekšniece
un sabiedriska darbiniece Marta Rinks 1940.g. 16.martā
1265. Administrativais kapteinis-leitnants Eduards Aire 1940.g. 6.maijā
1266. Galvaspilsētas Rīgas kurlmēmo skolas skolotāja Marija Strausmanis 1940.g. 8.maijā
1267. Barkavas rom.-kat. baznīcas bij. prāvests un kulturdarbinieks Miķelis Dukaļskis 1940.g. 11.maijā
1268. Valsts papīru spiestuves un naudas kaltuves gravieris,
grafiķis Jānis Šternbergs 1940.g. 11.maijā
1269. Valsts papīru spiestuves un naudas kaltuves zīmētājs,
grafiķis Arturs Apinis 1940.g. 11.maijā
1270. Administrativā departamentra centralā kontrolbiroja pārzinis Jēkabs Skiliņš 1940.g. 11.maijā
1271. Kuldīgas apriņķa vecākais grāmatvedis-sekretars Kārlis Raudziņš 1940.g. 11.maijā
1272. Liepājas apriņķa vecākais grāmatvedis-sekretars Fricis Dobelis 1940.g. 11.maijā
1273. Doles pagasta vecākais Dāvis Vīķis 1940.g. 11.maijā
1274. Stienes pagasta vecākais Augusts Kušķis 1940.g. 11.maijā
1275. Vecgulbenes pagasta vecākais Aleksandrs Tiliks 1940.g. 11.maijā
1276. Bebrenes pagasta vecākais Alberts Krūmiņš 1940.g. 11.maijā
1277. Rītes pagasta vecākais Alberts Daugavietis 1940.g. 11.maijā
1278. Aglonas pagasta vecākais un sabiedrisks darbinieks Donats Joksts 1940.g. 11.maijā
1279. Kārsavas pagasta vecākais Francis Dovāns 1940.g. 11.maijā
1280. Vecauces pašvaldības un sabiedrisks darbinieks Kārlis Kannenieks 1940.g. 11.maijā
1281. Vārkavas pagasta kulturdarbinieks Antons Dzenis 1940.g. 11.maijā
1282. Mujānu pagasta sekretars Oskars Smilga 1940.g. 11.maijā
1283. Bārbeles pagasta sekretars Andrejs Kalējs 1940.g. 11.maijā
1284. Dvietes pagasta sekretars Jāzeps Guģis 1940.g. 11.maijā
1285. Talsu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības
komandas virsnieks Ansis Lagzdiņš 1940.g. 11.maijā
1286. Bauskas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības
komandas virsnieks Eduards Baumanis 1940.g. 11.maijā
1287. Baltijas celulozes fabrikas Slokas brīvprātīgo ugunsdzēsēju
biedrības komandas virsnieks Jānis Ķenga 1940.g. 11.maijā
1288. Smiltenes brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības
komandas virsnieks Dāvids Reintāls 1940.g. 11.maijā
1289. Administrativais kapteinis-leitnants Oto Sirsniņš 1940.g. 11.maijā
1290. Administrativais kapteinis-leitnants Fridrichs
Zamuels Bergmanis 1940.g. 11.maijā
1291. Ārsts leitnants Bronislavs Baltradis 1940.g. 11.maijā
1292. Administrativais kapteinis-leitnants Konrads Jurevičs 1940.g. 11.maijā
1293. Administrativais kapteinis Jānis Markovs 1940.g. 11.maijā
1294. Administrativais virsleitnants Eduards Valcis 1940.g. 11.maijā
1295. Administrativais virsleitnants Verners
Konstantins
Nikolajs Sīmanis-
Simonovs 1940.g. 11.maijā
1296. Aizsargu štaba fiziskās audzināšanas vadītājs Pauls Polis 1940.g. 11.maijā
1297. 5. Rīgas aizsargu pulka ķimiskā dienesta vadītājs Aleksandrs Dančauskis 1940.g. 11.maijā
1298. 13. Bauskas aizsargu pulka ķimiskā dienesta vadītājs Jānis Auniņš 1940.g. 11.maijā
1299. 18. Daugavpils aizsargu pulka štaba darbvedis Jāzeps Druviņš 1940.g. 11.maijā
1300. Aizsargu aviacijas pulka saimniecības daļas
mantu pārzinis Ādolfs Bērziņš 1940.g. 11.maijā
1301. Latvijas radiofona vispārīgās nodaļas vadītājs Jēkabs Rasmanis 1940.g. 11.maijā
1302. Latvijas radiofona studiju centrales vadītājs Laimons Ozoliņš 1940.g. 11.maijā
1303. Daugavpils apgabaltiesas vecākais grāmatvedis Andrejs Apalītis 1940.g. 11.maijā
1304. Sabiedrisks darbinieks un lauksaimnieks
Vecpiebalgas pagastā Pēteris Veismanis 1940.g. 11.maijā
1305. Latvijas grāmatvežu biedrības priekšnieka vietnieks Mārtiņš
Augusts Bukevics 1940.g. 11.maijā
1306. Latvijas grāmatvežu biedrības kasieris un ekspertu
sekcijas priekšsēdētājs Teodors Ziemelis 1940.g. 11.maijā
1307. Latvijas aerokluba darbinieks, Rīgas muitnīcas kases
grāmatvedības nodaļas vadītājs Edgars Dzintars 1940.g. 11.maijā
1308. Rūjienas pagasta pašvaldības un sabiedrisks darbinieks Arturs Eglītis 1940.g. 11.maijā
1309. Trikātas piensaimnieku sabiedrības un sabiedriskās
kopdarbības darbinieks Dāvis Ozols 1940.g. 11.maijā
1310. Jaunpils saimnieciskās kopdarbības un sabiedrisks darbinieks Kārlis Judovics 1940.g. 11.maijā
1311. Latvijas piensaimnieku centralās savienības
piensaimniecības inspektors Jānis Zosāns 1940.g. 11.maijā
1312. Centralās savienības "Turība" revidents Vilis Freijs 1940.g. 11.maijā
1313. Spedicijas nama "Līva" īpašnieks Richards Kārlis Treimanis 1940.g. 11.maijā
1314. Lauksaimnieks Mārsnēnu pagasta

Salās Jānis Palmbachs 1940.g. 11.maijā

 

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!