Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
2006. gada 13. februāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 23.02.2006., Nr. 32 https://www.vestnesis.lv/ta/id/128803

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

2006. gada 16. februāra sēdē

Vēl šajā numurā

23.02.2006., Nr. 32

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

2006. gada 13. februāra sēdē

 

1. Sēdē izskatīja 10 saņemtos likumprojektus, par kuriem Prezidijs līdz ar savu atzinumu par to tālākvirzīšanu ziņos Saeimas sēdē.

2. Izskatīja deputāta A.Pētersona iesniegumu par atvaļinājuma piešķiršanu. Prezidijs nolēma iekļaut minēto jautājumu Saeimas sēdes darba kārtībā un ieteikt Saeimai piešķirt deputātam A.Pētersonam neapmaksātu atvaļinājumu šā gada 2.martā.

3. Pieņēma lēmumu par atbilžu sniegšanu uz deputātu jautājumiem 2006.gada 15.februārī pulksten 17.00.

4. Pieņēma lēmumu par Saeimas 2006.gada 16.februāra sēdes sasaukšanu un sēdes darba kārtību.

5. Pieņēma zināšanai informāciju par plānotajiem pasākumiem Saeimā no 2006.gada 13.feburāra līdz 19.februārim.

6. Prezidijs nolēma nodot Saeimas Kancelejai Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja O.Kastēna iesniegumu par atbalstu konferences organizēšanai Saeimā.

7. Prezidijs nolēma nodot Saeimas Kancelejai Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja O.Kastēna iesniegumu par Gruzijas parlamenta stažieru vizīti Latvijā 15 cilvēku sastāvā.

8. Pieņēma zināšanai ārlietu ministra A.Pabrika iesniegumu par Latvijas un Japānas parlamentu sadarbības grupas priekšsēdētāja I.Solovjova iekļaušanu oficiālās delegācijas sastāvā vizītei uz Japānu.

9. Apstiprināja komandējumus:

1) Saeimas priekšsēdētājai I.Ūdrei, Saeimas deputātiem O.Kastēnam, D.Turlajam, E.Šņepstei, J.Dobelim, Saeimas priekšsēdētājas ārlietu padomniecei L.Bergmanei, Saeimas Kancelejas direktora vietniekam V.Ziemelim un Fotostudijas vadītājam U.Pāžem oficiālā vizītē uz Ankaru (Turcija) no 2006.gada 19.februāra līdz 22.februārim;

2) Informācijas nodaļas IS administratoram A.Gailim, datortehnikas speciālistiem M.Eglītim, J.Gardam un U.Eglītim uz Hannoveri (Vācija) no 2006.gada 8.marta līdz 12.martam;

3) Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājam J.Strazdiņam uz Varšavu (Polija) 2006.gada 20. un 21.februārī;

4) Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājai I.Circenei, komisijas loceklim J.Estam, komisijas konsultantei K.Hincenbergai un Stenogrammu nodaļas tulkam B.Lasmanei uz Briseli (Beļģija) 2006.gada 22. un 23.februārī.

10. Pieņēma lēmumu par grozījumu Saeimas Prezidija lēmumā par Saeimas sekretāra J.Šmita un Saeimas sekretāra palīga G.Viziņa komandējumu uz Stokholmu (Zviedrija) 2006.gada 6. un 7.februārī.

11. Pieņēma lēmumu par grozījumu Saeimas Prezidija lēmumā par Aizsardzības un iekšlietu komisijas priekšsēdētāja J.Dalbiņa, komisijas sekretāra D.Turlā, Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas locekļu I.Aleksandrova un A.Vidavska komandējumu uz Tbilisi (Gruzija) no 2006.gada 6.februāra līdz 9.februārim.

Saeimas sekretāra biedre I.Rībena

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!