• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2026/145.DA25): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 31.07.2026., Nr. 145 https://www.vestnesis.lv/op/2026/145.DA25

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

SIA "SALDUS KOMUNĀLSERVISS"...

Vēl šajā numurā

31.07.2026., Nr. 145

OP 2026/145.DA25
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 31 Pēdējās nedēļas laikā 112 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums

Saskaņā ar Notariāta likuma 138.1 pantu zvērināta notāre Irēna Ziringa paziņo šādu Olgas Vinogradovas informāciju Ingai Kavacai:

Paziņoju, ka OLGA VINOGRADOVA, personas kods Latvijā 080480-18020, ir pārdevusi MARIJAI MIHAILOVAI, personas kods 150907-20628, 34/10000 (trīsdesmit četras/desmit tūkstošās) domājamās daļas no nekustamā īpašuma (atsevišķā lietošanā nododot autostāvvietu Nr.4), kas atrodas Kāpu ielā 95 (deviņdesmit pieci), Jūrmalā, nekustamā īpašuma kadastra numurs 1300 016 0602, reģistrēts Jūrmalas pilsētas zemesgrāmatas nodalījums Nr. 6507, turpmāk tekstā - Nekustamais īpašums, par pirkuma maksu 30 000,00 EUR (trīsdesmit tūkstoši euro).

Saskaņā ar Civillikuma 1073. pantu, ja kāds nekustamā īpašuma kopīpašnieks atsavina savu daļu personai, kura nav kopīpašnieks, tad pārējiem kopīpašniekiem divu (2) mēnešu laikā, skaitot no pirkuma līguma noraksta saņemšanas, pieder pirmpirkuma tiesība.

Ņemot vērā iepriekš minēto, lūdzu jūs, INGU KAVACU, personas kods 240669-12456, paziņot par pirmpirkuma tiesību izlietošanu vai atteikšanos no pirmpirkuma tiesību izlietošanas uz pārdodamo nekustamo īpašumu divu (2) mēnešu laikā no šā paziņojuma saņemšanas dienas, nosūtot attiecīgu paziņojumu Olgas Vinogradovas pilnvarniecei ANNAI KOLOSOVAI pa pastu uz deklarēto dzīvesvietu Kaķu iela 4-12, Rīga, Latvija, LV-1073.

30.04.2026. Nekustamā īpašuma pirkuma līgums EDOC formātā atrodas pie Rīgas apgabaltiesas zvērinātai notāres Irēnas Ziringas.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!