• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Centrālā vēlēšanu komisija
Centrālā vēlēšanu komisija publicē pieņemtos lēmumus, t. sk. par instrukciju apstiprināšanu, par grozījumiem vēlēšanu iecirkņu sarakstā, par tautas nobalsošanas izsludināšanu, par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas rezultātiem, par iniciatīvas grupas reģistrēšanu vai atteikumu reģistrēt u.c.

Pirms vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija publicē priekšvēlēšanu programmas, kandidātu sarakstus, kā arī ziņas par kandidātiem:

  • ne vēlāk kā divdesmit dienas pirms Saeimas vēlēšanu dienas;
  • ne vēlāk kā deviņpadsmit dienas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienas;
ne vēlāk kā deviņpadsmit dienas pirms pašvaldību vēlēšanu dienas.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Centrālās vēlēšanu komisijas 2025. gada 8. jūnija rīkojums Nr. 4 "Par balsu skaitīšanas procesa pabeigšanu Rīgas vēlēšanu apgabalā". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 10.06.2025., Nr. 110 https://www.vestnesis.lv/op/2025/110.3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Latvijas Bankas noteikumi Nr. 391

Grozījums Latvijas Bankas 2022. gada 19. decembra noteikumos Nr. 236 "Latvijas Bankas maksas pakalpojumu cenrādis skaidrās naudas jomā"

Vēl šajā numurā

10.06.2025., Nr. 110

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija

Veids: rīkojums

Numurs: 4

Pieņemts: 08.06.2025.

OP numurs: 2025/110.3

2025/110.3
RĪKI

Centrālās vēlēšanu komisijas rīkojumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 3 Visi

Centrālās vēlēšanu komisijas rīkojums Nr. 4

Rīgā 2025. gada 8. jūnijā

Par balsu skaitīšanas procesa pabeigšanu Rīgas vēlēšanu apgabalā

1. Centrālās vēlēšanu komisija uzdod līdz šī gada 8. jūnija plkst. 19.00:

1.1. Rīgas apgabala iecirknim: Nr. 12, Nr. 18, Nr. 90, Nr. 141, Nr. 118 pabeigt balsu skaitīšanas procesu, kā arī parakstīt Balsu skaitīšanas protokolu un ievietot to vēlēšanu sistēmā.

1.2. Rīgas valstspilsētas pašvaldības vēlēšanu komisijai noslēgt balsu skaitīšanas procesu Rīgas vēlēšanu apgabalā, parakstot Rezultātu protokolu un ievietot to vēlēšanu sistēmā.

2. Rīgas valstspilsētas pašvaldības vēlēšanu komisijai informēt Centrālo vēlēšanu komisiju par uzdevuma izpildi.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja K. Saulīte

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs R. Eglājs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!