• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Centrālā vēlēšanu komisija
Centrālā vēlēšanu komisija publicē pieņemtos lēmumus, t. sk. par instrukciju apstiprināšanu, par grozījumiem vēlēšanu iecirkņu sarakstā, par tautas nobalsošanas izsludināšanu, par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas rezultātiem, par iniciatīvas grupas reģistrēšanu vai atteikumu reģistrēt u.c.

Pirms vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija publicē priekšvēlēšanu programmas, kandidātu sarakstus, kā arī ziņas par kandidātiem:

  • ne vēlāk kā divdesmit dienas pirms Saeimas vēlēšanu dienas;
  • ne vēlāk kā deviņpadsmit dienas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienas.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Centrālās vēlēšanu komisijas informācija "11. saraksts. Kustība "Par!"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 20.05.2024., Nr. 96 https://www.vestnesis.lv/op/2024/96.13

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Centrālās vēlēšanu komisijas informācija

12. saraksts. "SUVERĒNĀ VARA"

Vēl šajā numurā

20.05.2024., Nr. 96

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija

Veids: informācija

OP numurs: 2024/96.13

2024/96.13
RĪKI

Centrālās vēlēšanu komisijas informācija: Šajā laidienā 16 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Centrālās vēlēšanu komisijas informācija

11. saraksts
Kustība "Par!"

2024. gada 8. jūnija Eiropas Parlamenta vēlēšanu priekšvēlēšanu programma,
deputātu kandidātu saraksts, ziņas par kandidātiem

Klausīties priekšvēlēšanu programmu:

Lejupielādēt priekšvēlēšanu programmu audioformātā

Klausīties ziņas par deputātu kandidātiem:

Lejupielādēt ziņas par deputātu kandidātiem audioformātā

 

Priekšvēlēšanu programma:

Droša Latvija. Brīva Ukraina. Viena Eiropa.

Latvijas nacionālajās interesēs ir Ukrainas integrācija Eiropā. Ukrainas uzvara un pievienošanās ES un NATO ir Latvijas drošības atslēga. Tā ir mūsu stratēģija un mērķis darbam Eiropas Savienībā. Tāpēc mēs gribam dot balsi Ukrainai Eiropā jau tagad. Tam ir gan simboliska, gan praktiska nozīme.

Mūsu vīzija ir droša Latvija un brīva Ukraina vienotā Eiropā. Tās sasniegšanai ir jāaptur Krievijas agresija. Mūsu ilgtermiņa drošībai ir nepieciešama reformētas Ukrainas iekļaušanās pārveidotā Eiropas Savienībā tuvākās desmitgades laikā.

Ukrainā prioritāras ir reformas tiesiskuma un labas pārvaldības jomās, Eiropas Savienībā - aizsardzības, budžeta un lēmumu pieņemšanas jomās. Tikai atjaunota Eiropa spēs paplašināties, kļūt ekonomiski un ģeopolitiski spēcīgāka, un apturēt un atturēt agresorus.

ES ir jākļūst par aizsardzības savienību un pakāpeniski jāpadziļina sadarbība arī veselības, izglītības un labklājības jomās. Eiropai ir jābūt gatavai sevi aizstāvēt iepretīm Ķīnas-Krievijas-Irānas "asij" un neatkarīgi no tā, kas ir ASV prezidents.

Lai īstenotu lielo stratēģiju - drošība caur paplašināšanos - mums ir skaidri pamatprincipi tam, kas jāmaina ES un Ukrainā. Tos īstenosim kopā ar sabiedrotajiem, tai skaitā - cieši sadarbojoties ar citiem no Latvijas ievēlētajiem deputātiem.

Līdzās drošībai mūsu prioritātes ir veselība, izglītība un labklājība. Tās ir Latvijas cilvēkiem svarīgas jomas. ES ir jāveido veselības savienība, kas neaizstāj valstu veselības sistēmas, bet veido kopīgus resursus, vienota izglītības telpa un arvien ciešāk koordinēta sociālā politika. Tāda, kurā valstis saskaņo rīcības un katra palīdz ģimenēm un bērniem, mazina nevienlīdzību, novērš bezdarbu un nabadzību, un rūpējas par līdztiesību.

Mūsu saraksta līdere šajās vēlēšanās ir Eiropas ukrainiete Ivanna Voločija. Viņa Eiropas Parlamentā pārstāvēs savu Latvijas vēlētāju intereses un cīnīsies par Latvijas un Ukrainas kopīgo mērķi.

Šajās vēlēšanās mums ir jānosargā rīcībspējīgs Eiropas Parlaments, kurā proeiropeiskie spēki spēj neitralizēt radikāļus, populistus un putinistus. To var izdarīt tikai centrisks vairākums, kura kodolā ir mūsu politiskā ģimene - centriskā "Renew Europe" frakcija un Apvienība liberālai un demokrātiskai Eiropai (ALDE). Mēs turpināsim sadarboties ar tās dalībpartijām Ukrainā - Prezidenta Volodimira Zeļenska partiju "Sluha narodu" un partiju "Holos".

Mēs esam par demokrātisku Eiropas Komisijas izveidi. Par Komisijas prezidentu būtu jāievēl visvairāk balsu saņēmušās Eiropas partijas vadošais kandidāts, bet par komisāru no Latvijas - visvairāk balsu saņēmušais kandidāts Latvijā.

UKRAINA EIROPĀ

Eiropas Ssavienībai jādara viss iespējamais, lai Ukraina uzvar karā. ES nedrīkst kavēties ar finansējumu, un cita veida atbalstu.

Jāatbalsta Ukrainas atjaunošana. ES jāvienojas par iesaldēto Krievijas Federācijas aktīvu konfiskāciju un nodošanu Ukrainai.

Jāpastiprina mērķtiecīgas sankcijas pret putina Krieviju un lukašenko Baltkrieviju un šo valstu amatpersonām no ES un tās kandidātvalstu puses.

Jāsaglabā paplašināšanās procesa raita gaita visām kandidātvalstīm un tās jāatbalsta ar ES programmām.

Paplašinātai ES ir jāspēj rīkoties efektīvāk nekā līdz šim, tāpēc jāmaina lēmumu pieņemšanas process, novēršot iespējas izmantot valstu veto tiesības šantāžai. Vietu sadalījums ES Parlamentā jāpielāgo jaunajai situācijai.

Jāpalielina jauda Eiropas Ārējās darbības dienestam, kam šobrīd pietrūkst politiskās leģitimitātes un spēka. Kamēr ES ārpolitika nekļūs vienota un spēcīga, tā nespēs nodrošināt Ukrainai drošību.

Par paplašināšanos jākomunicē stratēģiski. ES pilsoņiem jāsaprot, ko tas nozīmēs institucionāli, finansiāli un sociāli. Mēs nedrīkstam pieļaut, ka paplašināšanās aktivizē politisko retoriku, kas līdzinātos tai, kas noveda pie Brexit.

Jāpalīdz sagatavoties Ukrainas uzņemšanai ES, tāpāt kā ES atbalstīja Latviju pirms 25 gadiem. Jāpalīdz Ukrainai ar valsts pārvaldes reformām, likumdošanu, likumu piemērošanu un pilsoniskās sabiedrības attīstību.

ES ir jāreformē budžeta veidošanas politika, lai padarītu to atbilstošu paplašināšanās vajadzībām.

DROŠĪBA

Nekavējoties jāpaplašina Eiropas Savienības kopīgais aizsardzības iepirkums, un jāpiegādā Ukrainai moderns bruņojums un munīcija.

ES ir jāveido aizsardzības savienība, kas neaizstāj, bet nostiprina NATO Eiropā un ļauj ES rīkoties arī patstāvīgi. Jāveido Eiropas valstu kopīgas militārās vienības (bet ne "Eiropas armija").

Reāli jāīsteno Līguma par ES 42.7. pants, kas nosaka savstarpēju pienākumu sniegt visu atbalstu un palīdzību bruņotas agresijas gadījumā.

Palielinātos aizsardzības izdevumus aizsardzības jomā jāplāno starpvalstu sadarbībā, lai panāktu maksimālu efektivitāti, novērstu dublēšanos un maksimāli izmantotu palielināto Eiropas Aizsardzības fondu.

ES jāspēcina stratēģiskā autonomija (piemēram, hiperskaņas un autonomo ieroču jomā) un jāiegulda mākslīgā intelekta izmantošanā drošībā un aizsardzībā.

Latvija sargā ES Austrumu robežu. Jāspēcina Eiropas ārējo robežu aizsardzība ar Frontex resursiem, tai skaitā, Frontex atbalstu robežas infrastruktūras stiprināšanā un tās vienību tiešā iesaistē uz robežas. Jāveido kopīgi ES iepirkumi robežas infrastruktūras stiprināšanai.

Jāpalielina budžets Eiropas Aizsardzības fondam, stiprinot ES aizsardzības spējas (integrēta un daudzpakāpju pretgaisa un pretraķešu aizsardzība, papildu aizsardzības nozares rūpnīcu būvniecība). Šiem resursiem jābūt pieejamiem arī Ukrainai.

Aizsardzības nozare ir jāiekļauj ES finansējuma instrumentos, un Eiropas Investīciju bankai jāatceļ ierobežojums veikt ieguldījumus militārajā jomā.

Karš pret Ukrainu un Eiropu sākās ar hibrīdoperācijām. ES līmenī ir jāizstrādā un jāīsteno aizsardzības plāni pret hibrīduzbrukumiem.

ES nav vienmērīgas izpratnes par informācijas telpas aizsardzību. Krievijas Federācijas propaganda vēl joprojām izplata melus un ietekmē sabiedriskos procesus un vēlēšanu rezultātus. Latvijai ir jāuzņemas vadoša loma, lai ES spētu efektīvāk pasargāt arī savu informācijas telpu

VESELĪBA

Eiropas Savienībai jāskatās uz veselības aprūpi kā uz investīciju, nevis izdevumiem. ES jāveido stingras rekomendācijas, motivējot dalībvalstis nodrošināt saviem cilvēkiem tiesības uz veselību. Jāizveido kopēji obligātie veselības aprūpes standarti ES līmenī, kas aptvertu arī profilaksi un pieejamību.

Jāatbalsta veselības sistēmu digitālā transformācija un jāraugās uz to kā uz kritisko infrastruktūru veselības izpētes, regulējuma un politikas nākotnei. Jānostiprina ES aģentūras veselības krīžu, zāļu, datu, pārtikas drošuma un līdzīgās jomās.

ES jānodrošina medicīnas pakalpojumu pieejamība visā ES visiem bērniem līdz 16 gadu vecumam, ja šie pakalpojumi nav pieejami kādā no valstīm.

Jānodrošina ES stratēģiskā autonomija veselības un medikamentu jomā.

IZGLĪTĪBA

Lai panāktu ASV un Ķīnu izglītības jomā, Eiropā jāveido vienota izglītības telpa. Eiropas universitāšu videi jākļūst par vienotu veselumu, saskaņojot mācību periodus, vērtējumus, eksāmenu rezultātu atzīšanu un digitālās pieteikšanās procedūras.

Jāstiprina Erasmus+ un jāmazina šķēršļi dalībai programmā, tai skaitā profesionālo skolu jauniešiem. Jārada jaunas mūžizglītības programmas visa vecuma eiropiešiem.

Jāsaskaņo izglītības politikas un standarti visā ES, lai nodrošinātu augstas kvalitātes izglītību un starpvalstu mobilitāti gan jauniešiem, gan pedagogiem.

Jāveicina jauniešu izpratne par Eiropas identitāti, iekļaujot mācību programmās vienotu ES vēsturi un vērtības, Eiropas valodas un kultūru, ekonomisko un veselības pratību, kritisko domāšanu, mākslīgo intelektu.

KULTŪRA

Kultūra jānostāda Eiropas nākotnes centrā, uzsverot tās lomu demokrātijas un vārda brīvības aizsardzībā, Eiropas vienotības stiprināšanā.

Ieklausoties pilsoniskajā sabiedrībā, jāizveido visaptveroša Eiropas kultūras stratēģija, līdzīga ES Zaļajam kursam.

Ukrainas kultūras mantojums un radošās nozares ir jāiekļauj ES palīdzības paketēs, atbalstot Ukrainas valsts ceļu uz tās pievienošanos ES.

Radošiem cilvēkiem raksturīgā neregulārā nodarbinātība bieži nozīmē, ka viņiem nav sociālā nodrošinājuma. Jāizstrādā risinājumi, kas nodrošina stabilus darba apstākļus un godīgu atalgojumu radošajā sektorā nodarbinātajiem visā Eiropā.

Mākslīgais intelekts rada jaunus izaicinājumus autortiesību jomā. Lai nodrošinātu taisnīgu pieeju un atbildību, jārada jauna pieeja un standarti, kā noteikt, kas ir darba autors.

LABKLĀJĪBA UN ĢIMENES

Cilvēkiem Eiropā, kas ir sociāli atstumti, jābūt iespējai atgriezties darba tirgū un dzīvot neatkarīgu un cieņpilnu dzīvi. Lai to panāktu, jāsadarbojas ar nevaldības organizācijām, sociālajiem uzņēmumiem un citiem sociālās ekonomikas dalībniekiem. Jāizmanto labās prakses piemēri un plaši pieejamie dati, lai veicinātu sociālās inovācijas.

Jānodrošina "Eiropas garantija bērniem": veselīgs uzturs, kvalitatīva izglītība, pienācīgs mājoklis un pieejama veselības aprūpe ikvienam bērnam.

ES līmenī jākoordinē pieeja senioru aprūpei mājās, paliatīvajai aprūpei un cieņpilnai nāvei neārstējami slimiem un neciešamām sāpēm pakļautiem cilvēkiem.

Jārada regulējums, lai cīnītos ar vecuma diskrimināciju un iespējotu "sudraba ekonomiku" (55+ nodarbinātību).

VIDE UN KLIMATS

Eiropas Savienībai līdz 2050. gadam jāsasniedz klimatneitralitāte. Mēs atbalstīsim klimata krīzes novēršanu Eiropas līmenī.

Eiropā ir pilnībā jāatsakās no fosilā kurināmā un no enerģētikas saiknes ar putina Krieviju.

Lauksaimnieki, kas nodrošina Eiropu ar veselīgu un drošu pārtiku, ir jāatbalsta ar ieguldījumiem ilgtspējīgās un efektīvās ražošanas metodēs, nodrošinot godīgas konkurences apstākļus Latvijas zemniekiem.

EKONOMIKA UN DIGITALIZĀCIJA

Jāsamazina atkarība no kritisko izejmateriālu un tehnoloģiju piegādēm no autoritārām un nedemokrātiskām valstīm, it īpaši Ķīnas.

Vienotā ES tirgū jāīsteno taisnīga konkurence, ievērojot principu "vispirms par mazajiem" un mazinot nevajadzīgu birokrātiju.

ES ir jāveicina mākslīgā intelekta rīku un risinājumu droša un gudra lietošana.

TIESISKUMS, DEMOKRĀTIJA UN CILVĒKTIESĪBAS

Pieņemsim Direktīvu par korupcijas apkarošanu, spēcīgas ES Ētikas iestādes izveidošanu un likumu par interešu pārstāvības atklātību, lai ES pilsoņi būtu droši, ka lēmumi tiek pieņemti bez slēptu interešu ietekmes.

Jāizveido vienota, taisnīga un iekļaujoša ES patvēruma politika, kas atvērta patiesiem kara bēgļiem, bet slēgta nelegālai robežpārkāpšanai. Pret cilvēku tirdzniecību un nelegālu pārvietošanu jāvēršas ar visbargākajiem sodiem.

Ir jāpieņem "horizontālā" Direktīva par vienlīdzīgu attieksmi neatkarīgi no reliģijas vai pārliecības, invaliditātes, vecuma vai dzimumorientācijas, kuru EK ierosināja jau 2008. gadā.

Jādod iespēja pilsoņiem piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās jau no 16 gadu vecuma.

Stiprināsim pilsoniskās sabiedrības iesaisti ES līmenī, un nevaldības organizāciju, tostarp jaunatnes NVO atbalstu.

ES jānostiprina tiesiskuma un vērtību ievērošanas principi, sodot pārkāpējus ar Eiropas fondu izmaksu un balsstiesību iesaldēšanu. Lēmumos, kuros nevar vienoties visas 27 ES valstis, ir jāveido "tiesiskuma un vērtību koalīcija", līdzīgi kā savulaik tika izveidots "fiskālais pakts."

 

Deputātu kandidātu saraksts:

Nr. p. k.

Vārds

Uzvārds

1

Ivanna Volochiy

2

Linda Curika

3

Inese Voika

4

Miks Celmiņš

5

Laima Geikina

6

Viesturs Romka

7

Dace Bluķe

8

Sergejs Kaļiņins

9

Santa Ločmele

10

Martins Levuškāns

11

Ivars Drulle

12

Mārtiņš Šteins

13

Ilmārs Dūrītis

14

Inta Brence

15

Uldis Dūmiņš

16

Oskars Kaulēns

17

Inga Lāce

18

Anna Bendika

 

Ziņas par deputātu kandidātiem:

Nr.
p. k.

Vārds

Uzvārds

Dzimšanas datums

Dzimums

Pilsonība

Dzīvesvieta

Darbavieta, nodarbošanās

Izglītība

Iegūtais grāds, izglītības iestāde

Tautība

Ģimenes stāvoklis

Latviešu valodas prasme

Citu ES oficiālo valodu prasme

Sadarbojies*

1

Ivanna Volochiy 23.01.1982. sieviete Beļģijas, Ukrainas Rīga Eiropas Parlaments, politiskā grupa "Renew Europe", kopienas projektu vadītāja

Eiropas Parlamenta politiskās grupas "Renew Europe" sadarbības grupa ar Ukrainas partiju "Sluha Narodu", locekle

Brīvprātīgo kustība "Ukraine Connect" (Beļģija), dibinātaja

augstākā Maģistra grāds Starptautiskajās attiecībās un Eiropas studijās, Māstrihtas Universitāte, 2008.

Bakalaura grāds Politikas zinātnē, Kijivas-Mohila Nacionālā Universitāte, 2006.

ukrainis / ukrainiete precējies mācos angļu - eksperta līmenis (C2);

franču - brīvi;

vācu - brīvi;

poļu - brīvi.

2

Linda Curika 16.05.1982. sieviete Latvijas Rīga Kustība "Par!", valdes locekle

Latvijas Universitāte, lektore

Biedrība "Papardes zieds", padomes locekle

Biedrība dzimumu līdztiesības veicināšanai "Sieviešu Stendaps", valdes locekle

Biedrība sieviešu karjeras izaugsmei "Changemakers Academy", dibinātāja

Sabiedriskās politikas centrs "PROVIDUS", biedrs

SIA "LOGER", stratēģiskās komunikācijas konsultante, valdes locekle

augstākā Maģistra grāds politikas zinātnē, Rīgas Stradiņa Universitāte, 2006

Bakalaura grāds Politikas zinātnē, Rīgas Stradiņa Universitāte, 2004

latvietis / latviete nav norādīts dzimtā angļu - eksperta līmenis (C2)

3

Inese Voika 05.07.1970. sieviete Latvijas Rīga Kustība "Par!", līdzpriekšsēdētāja augstākā Maģistra grāds Sabiedrības vadībā, Harvardas universitāte, 2005.

Bakalaurs Komunikāciju zinātnē, Latvijas Universitāte, 1995.

latvietis / latviete precējies Brīvi angļu - eksperta līmenis (C2);

dāņu - brīvi

4

Miks Celmiņš 17.03.1993. vīrietis Latvijas Rīga Kustība "Par!", izpilddirektors

Kustība "Par!", valdes loceklis

Nodibinājums "Make Room Europe" iekļaujošai sabiedrībai, valdes loceklis, padomnieks korporatīvās sociālās atbildības jomā

Brīvprātīgo kustība "Viegli palīdzēt", valdes loceklis, brīvprātīgais_x000B_Forums "Changemakers’ Room Global", starptautisko projektu konsultants

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, biedrs

Rīgas Avotu apkaimes biedrība, valdes loceklis

Rīgas domes Konsultatīvas padome sabiedrības integrācijas jautājumos, loceklis

augstākā Bakalaura grāds Filmu zinātnē, Kingstonas universitāte (Londona), 2014

Bostonas Koledža, 2022

latvietis / latviete nav norādīts Dzimtā angļu - brīvi

5

Laima Geikina 03.09.1961. sieviete Latvijas Rīga Rīgas dome, deputāte

Rīgas dome, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja

Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes, profesore un vadošā pētniece

Neatkarīgā Izglītības biedrība, biedrs

Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes biedrība, valdes locekle

Eiropas Baznīcas un Skolas Komisija (ICCS), Latvijas nacionālā koordinatore

Reliģiskās izglītības un vērtīobizglītības starptautiskais seminārs (ISREV), biedrs

augstākā Teoloģijas doktora zinātniskais grāds sistemātiskā un praktiskajā teoloģijā, Latvijas Universitāte, 2014.

Pedagoģijas doktora zinātniskais grāds nozaru (reliģijas) pedagoģijā, Latvijas Universitāte, 2007.

Maģistra grāds pedagoģijā, Latvijas Universitāte, 1998.

Bakalaura grāds pedagoģijā, Latvijas Universitāte, 1997.

Kristīgās morāles un ētikas skolotāja kvalifikācija, Latvijas Universitāte, 1995.

Kluba darbinieks un kluba pasākumu režisors, Rīgas kultūras darbinieku tehnikums, 1987.

latvietis / latviete atraitnis Dzimtā Angļu - brīvi (B2)

6

Viesturs Romka 17.10.2002. vīrietis Latvijas Cēsu novads Latvijas Transatlantiskā Organizācija, projektu vadītājs

Kustība "Par!", valdes loceklis

Sociālo zinātņu fakultātes politikas zinātnes bakalaura studiju programma, Latvijas Universitāte, students

vidējā Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, 2022. latvietis / latviete nav norādīts Dzimtā angļu - brīvi

vācu - pamatlīmenī

7

Dace Bluķe 30.04.1973. sieviete Latvijas Liepāja Liepājas dome, deputāte

Liepājas Universitāte, lektore

Valsts Kultūrkapitāla fonds, padomes priekšsēdētāja

Nodibinājums "Via Cultura", valdes locekle

Biedrība "Latvijas Komponistu savienība", Biedrs

augstākā Maģistra grāds mākslā, kultūras teorijas specialitātē, Latvijas Kultūras akadēmija, 1998

Bakalaura grāds mūzikā, muzikoloģijas specialitātē, J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, 1996

latvietis / latviete nav norādīts Dzimtā angļu - brīvi

vācu - brīvi

8

Sergejs Kaļiņins 20.05.1986. vīrietis Latvijas Rīga Kustība "Par!", valdes loceklis;

Kustība "Par!", Rīgas nodaļas vadītāja vietnieks;

Biedrība "Krievu balss Latvijai", līdzdibinātājs, valdes loceklis, projektu vadītājs

Rīgas Centra attīstības biedrība, biedrs

pamata Jelgavas Novada Neklātienes vidusskola, 2010. nav norādīts nav norādīts brīvi angļu - brīvi

9

Santa Ločmele 31.05.1971. sieviete Latvijas Ogres novads SIA "Rīgas Dzemdību nams", valdes locekle

Ogres novada dome, deputāte

augstākā Tiesību zinātņu specialitāte, Latvijas Universitāte, 2002. latvietis / latviete nav norādīts dzimtā angļu - brīvi

10

Martins Levuškāns 21.01.2001. vīrietis Latvijas Liepāja Biedrība "Krievu balss Latvijai", valdes priekšsēdētājs

Kustība "Par!" Pārskata padome, loceklis

Latvijas Transatlantiskās organizācijas Jauniešu organizācija (YATA), biedrs

vidējā Vizuālās reklāmas dizaina speciālists, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, 2022 latvietis / latviete nav norādīts Brīvi angļu - brīvi

11

Ivars Drulle 21.11.1975. vīrietis Latvijas Rīga Rīgas dome, deputāts

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja, priekšsēdētāja vietnieks

Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, pasniedzējs

Latvijas Banka, monētu dizaina komisijas eksperts

Kultūras ministrija, Vizuālās mākslas padomes loceklis

augstākā Maģistra grāds makslā, Montanas Universitāte, 2003.

Bakalaura grāds tēlniecībā, Latvijas Mākslas Akadēmija, 2000.

latvietis / latviete nav norādīts Dzimtā angļu - eksperta līmenis (C2)

12

Mārtiņš Šteins 27.02.1992. vīrietis Latvijas Rīga Cēsu novada Līgatnes apvienības pārvalde (Jauno Līderu vidusskola), Vispārējās vidējās izglītības skolotājs, direktora vietnieks

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācija Dokumentu vadības un domes atbalsta pārvaldes Deputātu darbības nodrošināšanas nodaļas Komiteju vadības atbalsta sektors, galvenais referents

Kustība "Par!", valdes loceklis

Biedrība "Jauniešu organizācija Nītaureņi", valdes priekšsēdētājs

Biedrība "Latvijas Pilsoniskā alianse", padomes loceklis

Biedrība "Neatkarīgajā izglītības biedrība", valdes loceklis

augstākā Maģistra grāds izglītības vadībā, Latvijas Universitāte, 2020.

Sociālo zinātņu maģistra grāds vadībzinātnē, Latvijas Universitāte, 2016.

Sociālo zinātņu bakalaura grāds tiesību zinātnē, Latvijas Universitāte, 2014.

latvietis / latviete nav norādīts Dzimtā nav norādīts

13

Ilmārs Dūrītis 19.06.1976. vīrietis Latvijas Jelgava Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, profesors, vadošais pētnieks, Promocijas padomes priekšsēdētājs, Profesoru padomes loceklis, veterinārārsts

Latvijas Veterinārārstu biedrība, valdes priekšsēdētājs

SIA "Dzīvnieku sirds centrs", valdes loceklis

augstākā Doktora grāds veterinārmedicīnā, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, 2011.

Maģistra grāds veterinārmedicīnā, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, 2003.

Bakalaura grāds veterinārmedicīnā, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, 2000.

latvietis / latviete nav norādīts Dzimtā angļu - brīvi

vācu - brīvi

14

Inta Brence 09.05.1972. sieviete Latvijas Rēzeknes novads Rēzeknes novada dome, Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu komitejas priekšsēdētāja

Rēzeknes novada dome, deputāte

Viļānu Mūzikas un mākslas skola, direktore

Viļānu Mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrība, valdes locekle

augstākā Maģistra grāds Mūzikas pedagoģijā, Daugavpils Pedagoģiskā universitāte, 1999.

Muzikoloģe, mūzikas vēstures un teorētisko disciplīnu pedagoģe, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, 1995.

Grāmatvedis, Mācību centrs "BUTS", 2021.

latvietis / latviete nav norādīts dzimtā angļu - brīvi

15

Uldis Dūmiņš 20.04.1981. vīrietis Latvijas Jelgava Jelgavas valstspilsētas dome, deputāts

Jelgavas valstpilsētas dome, Izglītības, kultūras un sporta komiteja loceklis

Biedrība "Zemgales NVO Centrs", valdes priekšsēdētājs

Kustība "Par!", valdes loceklis

Kustība "Par!", Jelgavas nodaļas vadītājs

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe", SVVA padomes loceklis

Biedrība "Mūžizglītības un kultūras institūts "VITAE", valdes priekšsēdētājs

augstākā Bakalaura grāds Uzņēmējdarbības vadībā, Biznesa augstskola Turība, 2003. latvietis / latviete nav norādīts Dzimtā Angļu - eksperta līmenis (C2)

16

Oskars Kaulēns 26.02.1985. vīrietis Latvijas Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, direktors augstākā Maģistra grāds politikas zinātnē, Latvijas Universitāte, 2009.

Bakalaura grāds politikas zinātnē, Latvijas Universitāte, 2007.

latvietis / latviete nav norādīts Dzimtā Angļu - brīvi

17

Inga Lāce 29.04.1986. sieviete Latvijas Rīga Almati Mākslas muzejs, galvenā kuratore augstākā Maģistra grāds Kultūras menedžmentā, Latvijas Kultūras Akadēmija, 2010.

Bakalaura grāds Humanitārajās zinātnēs, Latvijas Universitāte, 2008.

latvietis / latviete nav norādīts Dzimtā Angļu - eksperta līmenis (C2)

18

Anna Bendika 16.05.1977. sieviete Latvijas Rīga SIA "Bendikas Kantoris Plus", valdes locekle

SIA "Bendikas Kantoris", valdes locekle

SIA "ANMA", valdes locekle

Kustība "Par!" valdes locekle

Kustība "Par!", grāmatvede

augstākā Maģistra grāds Ekonomikā, Latvijas Universitāte, 2020.

Bakalaura grāds Grāmatvedībā, Latvijas Universitāte, 2005.

Bakalaura programmas ietvaros iegūta grāmatvedības specializācija, Biznesa augstskola Turība, 1997.

latvietis / latviete nav norādīts Dzimtā Angļu - brīvi

* Kandidāts ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs.

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!