• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu
Tiesa sagatavo un publicē paziņojumu ar aicinājumu ierasties tiesā procesa dalībnieku, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma. Aicinājuma saturs ir atbilstošs tiesas pavēstes saturam. Tiesa var izskatīt lietu bez atbildētāja piedalīšanās, ja pagājis ne mazāk kā viens mēnesis no aicinājuma publikācijas dienas oficiālajā izdevumā. Ja lieta tiek izskatīta rakstveida procesā, savlaicīgi lietas dalībniekam, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma, paziņo datumu, kad lēmuma norakstu varēs saņemt tiesas kancelejā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2024/100.UT3): uzaicinājums uz tiesu. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 24.05.2024., Nr. 100 https://www.vestnesis.lv/op/2024/100.UT3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Uzaicinājumi uz tiesu

Vidzemes rajona tiesas lietvedībā atrodas civillieta Nr. C71199724 AS "SEB banka" vienkāršotās procedūras prasībā pret MARINU KLAKOVSKU par naudas piedziņu. Paziņojam atbildētājai Marinai Klakovskai, dzim. 1966. gada 11. martā...

Vēl šajā numurā

24.05.2024., Nr. 100

OP 2024/100.UT3
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu: Šajā laidienā 8 Pēdējās nedēļas laikā 31 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Uzaicinājums uz tiesu

Uzaicinājums uz tiesu

Kurzemes rajona tiesas lietvedībā atrodas civillieta Nr. C69267924, "PlusPlus Baltic" OU vienkāršotās procedūras prasībā pret INGU JERENSKU par naudas piedziņu. Paziņojam atbildētājai Ingai Jerenskai, dzim. 1977. gada 29. augustā, pēdējā zināmā dzīvesvieta - Priedulāju iela 4A-6, Grobiņa, Dienvidkurzemes novads, ka 2024. gada 26. jūnijā tiesnesis A.Lapiņš lietu izskatīs rakstveida procesā un lietā pieņemtais saīsinātais spriedums būs pieejams tiešsaistes sistēmā 2024. gada 26. jūnijā, kas uzskatāms par saīsinātā sprieduma sastādīšanas datumu.

Atbilstoši Civilprocesa likuma 250.25 panta 2.1 daļā noteiktajam pusēm ir tiesības iesniegt sprieduma sastādīšanas lūgumu 10 dienu laikā no saīsinātā sprieduma sastādīšanas dienas. Atbildētāja Inga Jerenska ne vēlāk kā 7 dienas pirms lietas izskatīšanas laika var izmantot šādas procesuālās tiesības: pilnīgi vai daļēji atzīt prasību, celt iebildumus pret prasību, iepazīties ar lietas materiāliem, izdarīt no tiem izrakstus, izgatavot kopijas, iesniegt pierādījumus, pieteikt lūgumus, izteikt savus argumentus un apsvērumus, celt iebildumus pret citu lietas dalībnieku lūgumiem, argumentiem, apsvērumiem, noslēgt izlīgumu, lūgt lietas iztiesāšanu tiesas sēdē, pieteikt noraidījumu tiesnesim.

Ingai Jerenskai ir tiesības iesniegt tiesā paskaidrojumus. Paskaidrojumu neiesniegšana nav šķērslis sprieduma sastādīšanai lietā.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!