• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2023/63.DA3): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 29.03.2023., Nr. 63 https://www.vestnesis.lv/op/2023/63.DA3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

Kuldīgas novada pašvaldība paziņo, ka uz nekustamā īpašuma "Dūkuri", Kurmāles pagastā, Kuldīgas novadā, zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 62600100111 atrodas Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmā reģistrētas...

Vēl šajā numurā

29.03.2023., Nr. 63

OP 2023/63.DA3
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 15 Pēdējās nedēļas laikā 52 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums

Kuldīgas novada pašvaldība paziņo, ka uz nekustamā īpašuma "Ezerkrasts", Kurmāles pagastā, Kuldīgas novadā, zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 62600100158 atrodas Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmā nereģistrēta vidi degradējoša būve, kuras piederība nav noskaidrota (turpmāk - Būve).

Kuldīgas novada būvvaldes 2023. gada 17. marta atzinumā Nr. BIS-BV-19.9-2023-1523 par būves pārbaudi noteikts novērst būves bīstamību atbilstoši Latvijā spēkā esošiem būvniecību regulējošiem normatīvajiem aktiem.

Ņemot vērā, ka Kuldīgas novada būvvaldes rīcībā nav dokumentācijas, kas apliecinātu Būves būvniecību un nav zināms (-i) Būves īpašnieks (-i), Kuldīgas novada pašvaldība aicina pieteikties Būves īpašnieku (-us), uzrādot īpašuma tiesību apliecinošus dokumentus, līdz 2023. gada 1. jūnijam Kuldīgas novada pašvaldības Nekustamo īpašumu nodaļā, Pilsētas laukumā 2, Kuldīgā, Kuldīgas novadā.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!