• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2023/230.DA4): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 28.11.2023., Nr. 230 https://www.vestnesis.lv/op/2023/230.DA4

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

Jūrmalas pašvaldības policija paziņo, ka administratīvā pārkāpuma procesā Nr. 29498002078423* izveidots atgādinājums par brīvprātīgas naudas soda izpildes termiņa beigām....

Vēl šajā numurā

28.11.2023., Nr. 230

OP 2023/230.DA4
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 7 Pēdējās nedēļas laikā 47 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums

Rīgas apgabaltiesas zvērināta notāre Ilze Pilsētniece saskaņā ar Notariāta likuma 138.1 panta otrās un trešās daļas noteikumiem publicē šāda satura aicinājumu personai GEORGII PACHIKOV, pers. kods 280653-18007:

Es, Rīgas apgabaltiesas zvērināta notāre Ilze Pilsētniece, paziņoju jums, ka 2023. gada 2. oktobrī starp sabiedrību ar ierobežotu atbildību "SERVERS A" kā pārdevēju un Natāliju Loiko-Alijevu kā pircēju tika noslēgts pirkuma līgums par 45/1000 domājamo daļu no nekustamā īpašuma ar adresi Krišjāņa Valdemāra iela 37A, Rīga (lietošanā dzīvoklis Nr. 13), kadastra Nr. 0100 019 2001, pirkumu. Atbilstoši Civillikuma 1073. panta 1. daļas noteikumiem, ja kāds nekustama īpašuma kopīpašnieks atsavina savu daļu personai, kura nav kopīpašnieks, tad pārējiem kopīpašniekiem divu mēnešu laikā, skaitot no pirkuma līguma noraksta saņemšanas, pieder pirmpirkuma tiesība. Ja vēlaties izmantot jums ar likumu piešķirto pirmpirkuma tiesību uz pārdodamajām nekustamā īpašuma domājamām daļām, tad lūdzu jūs ne vēlāk kā divu mēnešu laikā rakstiski paziņot man, Rīgas apgabaltiesas zvērinātai notārei Ilzei Pilsētniecei, par jūsu vēlmi izmantot pirmpirkuma tiesības uz pārdodamajām nekustamā īpašuma domājamām daļām. Ja norādītajā termiņā nesaņemšu jūsu paziņojumu par vēlmi izmantot pirmpirkuma tiesības, tiks uzskatīts, ka esat atteicies no pirmpirkuma tiesību izmantošanas uz pārdodamajām nekustamā īpašuma domājamām daļām.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!