• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2023/185.DA14): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 25.09.2023., Nr. 185 https://www.vestnesis.lv/op/2023/185.DA14

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dokumentu un zīmogu atsaukumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

25.09.2023., Nr. 185

OP 2023/185.DA14
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 14 Pēdējās nedēļas laikā 35 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Dažādi sludinājumi

Saskaņā ar Notariāta likuma 138.1 pantu zvērināta notāre Agrita Liepniece nodod šādu Avrahama Šakeda (Avraham Shaked) paziņojumu nekustamā īpašuma Antonijas iela 26, Rīga, kadastra numurs 01000190121, kopīpašniekiem: Olga Shoykhet, Farida Shehmametyeva, Elena Kuksova, Elena Ksendzova, Georgii Ksendzov, Savelii Ksendzov, Timofei Ksendzov, Vasilisa Ksendzova, Yerlik Balfanbayev, Polina Soldatova, Kamila Ospanova, Elesin Dmitry, Ekaterina Belova, Aiman Mombekova, Oksana Kuzmenko, Artjoms Dozorcevs, Svetlana Khvana, Inna Grishina, Olena Kostiuk, Eduard Issopov, Elena Balanchivadze, Abdulaziz Usmanov, Martin Sedlacky, Irina Rassolova, Hoang Phuong Nguyen, SIA "Fa Do", Sergejs Kartašovs, Larisa Amosova, Jūlija Pahare, Rita Janičenoka, Egils Kviesis, Lars Johan Niklas Braathen, Yury Ageenko, Zenta Bičkoviča

Paziņojums

Informēju jūs par to, ka AVRAHAMS ŠAKEDS (AVRAHAM SHAKED), ar pilnvarotās personas starpniecību ir noslēdzis pirkuma līgumu ar Egiju Eglīti, par 819/45109 domājamo daļu no nekustamā īpašuma Antonijas iela 26, Rīga, kadastra numurs 01000190121 (lietošanā dzīvoklis Nr. 16A), pārdošanu (turpmāk - pirkuma līgums), par pirkuma maksu 280 000 EUR. Jums, kā Nekustamā īpašuma kopīpašniekiem, pamatojoties uz Latvijas Republikas Civillikuma 1073. pantu divu mēnešu laikā no šī paziņojuma saņemšanas dienas, ir pirmpirkuma tiesības uz augšminētā nekustamā īpašuma domājamajām daļām.

Ja jūs vēlaties izmantot savas pirmpirkuma tiesības uz augšminētā nekustamā īpašuma domājamajām daļām, un ja jūs varat izpildīt likumā noteiktās prasības attiecībā uz kopīpašnieku tiesībām izmantot pirmpirkuma tiesības uz atsavināto daļu, t.sk. ja jums ir nepieciešamie naudas līdzekļi pirkuma līgumā noteiktās pirkuma maksas samaksai, sīkākus paskaidrojumus varat saņemt un savu attieksmi pret saņemto paziņojumu izteikt, sūtot rakstisku paziņojumu Aahama Šakeda (Avraham Shaked), pilnvarotajai personai Inesei Rozentālei uz adresi: Alberta iela 12-6, Rīga, LV-1010, vai e-pastu: inese.rozentale@rosenthal.lv.

Rīgā 2023. gada 22. septembrī.

Noslēgto Pirkuma līgumu Nr. 26-16A, kuru 13.06.2023. ar drošu elektronisko parakstu parakstījusi Avraham Shaked pilnvarotā persona Inese Rozentāle, un 15.06.2023. ar drošu elektronisko parakstu parakstījusi Egija Eglīte, iespējams saņemt no Ineses Rozentāles, adrese Alberta iela 12-6, Rīga, LV-1010, vai e-pasts: inese.rozentale@rosenthal.lv.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!