Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2021/114.DA3): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 15.06.2021., Nr. 114 https://www.vestnesis.lv/op/2021/114.DA3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dokumentu un zīmogu atsaukumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

15.06.2021., Nr. 114

OP 2021/114.DA3
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 21 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Dažādi sludinājumi

Ginta Lazdiņa, personas kods 130776-12308,

Uzaicinājums

DACEI GULBEI, personas kods 150280-11070.

Saskaņā ar ierakstiem Jūrmalas pilsētas zemesgrāmatas nodalījumā Nr. 100000064236, jums, Dace Gulbe, personas kods 150280-11070, pieder 5086/300000 domājamās daļas nekustamā īpašuma Kolkas ielā 2, Jūrmalā, kadastra numurs 1300 025 1108.

Saskaņā ar Civillikuma 1067. pantu, īpašuma tiesība, kas pieder uz vienu un to pašu nedalītu lietu vairākām personām nevis reālās, bet tikai domājamās daļās, tā ka sadalīts vienīgi tiesību saturs, ir kopīpašuma tiesība.

Atbilstoši Civillikuma 1070. panta pirmajai daļai, kopējās lietas dalīta lietošana pieļaujama tikai tad, kad šo lietu var dalīt, bet arī šajā gadījumā lietošana samērojama ar atsevišķo daļu lielumu, savukārt Civillikuma 1074. pantā noteikts, ka nevienu kopīpašnieku nevar piespiest palikt kopīpašumā, ja vien tā nodibināšanas noteikumi nerunā tam pretim; turpretim katrs kopīpašnieks var katrā laikā prasīt dalīšanu.

Ņemot vērā to, ka līdz šim nekustamajam īpašumam, nav noteikta īpašuma dalītas lietošanas un reālās sadales kārtība, aicinu jūs ierasties 2021.gada 9.augustā plkst. 14.00 Rīgas apgabaltiesas zvērinātas notāres Lindas Damanes prakses vietā Dubultu prospektā 3, Jūrmalā, lai noslēgtu līgumu par Nekustamā īpašuma dalītas lietošanas un reālās sadales kārtību.

Ja uzaicinājumā noteiktajā laikā nevarat ierasties, lūdzu par to informēt mani, Gintu Lazdiņu rakstveidā, nosūtot e-pastu uz adresi: matexfingroup@gmail.com vai pa pastu uz adresi: Maltas iela 4, Jūrmala, LV-2015, ne vēlāk kā 2 (divi) nedēļas iepriekš.

Ja nevarat ierasties personīgi, aicinu pilnvarot personu, kas pārstāvētu jūsu intereses.

Ja nepiekrītat šim uzaicinājumam pielikumā pievienotajam plānam, aicinu nosūtīt man, Gintam Lazdiņam, uz e-pasta adresi: matexfingroup@gmail.com savus priekšlikumus un grafisko attēlu.

Ar uzaicinājumā minēto lietošanas un reālās sadales kārtībā, kā arī pielikumā pievienoto plānu iespējams iepazīties zvērinātas notāres Lindas Damanes prakses vietā Dubultu prospektā 3, Jūrmalā.

Paziņo zv. notāre L. Damane.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!