Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2020/99.DA1): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 25.05.2020., Nr. 99 https://www.vestnesis.lv/op/2020/99.DA1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dokumentu un zīmogu atsaukumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

25.05.2020., Nr. 99

OP 2020/99.DA1
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 13 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums par SIA "Europa Group", reģistrācijas numurs 40003603767, mantas kā lietu kopības pārdošana (viesnīca "Europa Royale Riga")

Maksātnespējīgās SIA "Europa Group", reģistrācijas numurs 40003603767 (turpmāk - Parādnieks), administrators Jānis Balodis, amata apliecības numurs 00603, prakses vietas adrese: Strēlnieku iela 1-2, Rīga, LV-1010, tālrunis 67280032, e-pasts: janis.balodis@mnadministrators.lv, paziņo, ka bez izsoles atbilstoši Maksātnespējas likuma noteikumiem, Parādnieka mantas pārdošanas plānam un administratora sagatavotajiem pārdošanas noteikumiem (turpmāk - Noteikumi), pretendentam par izdevīgāko piedāvājumu plānots pārdot Parādniekam piederošo un par labu "Swedbank" AB, Lietuvas Republikas reģistrācijas numurs 112029651, ieķīlāto mantu kā lietu kopību. Parādnieka lietu kopības sastāvā ietilpst četru zvaigžņu viesnīcas ēka (viesnīca "Europa Royale Riga") ar 60 (sešdesmit) numuriņiem, restorāna telpām, 1 konferenču zāles un 3 banketu zālēm. Lietu kopības sastāvā ietilpst šāda manta:

- Nekustamais īpašums - zemes gabals 2346 m² platībā, uz kura atrodas namīpašums - viena četrstāvu administratīvā ēka, viena divstāvu administratīvā ēka, kadastra numurs 01000050008, kas atrodas Krišjāņa Barona ielā 12, Rīgā;

- Kustamā manta - nekustamajā īpašumā esošā kustamā manta (vairāk nekā 2100 vienības - mēbeles, inventārs un aprīkojums). Kustamās mantas detalizēts saraksts ir administratora rīcībā.

Personas, kuras ir ieinteresētas iegādāties Lietu kopību (turpmāk - Pretendenti) un vēlas saņemt Noteikumus, kā arī piedalīties Lietu kopības pārdošanas procesā, iesniedz Administratoram attiecīgu iesniegumu (turpmāk - Iesniegums), paraksta Apliecinājumu par konfidenciālas informācijas neizpaušanu (pieprasīt administratoram pirms Iesnieguma iesniegšanas) (turpmāk - Apliecinājums) un iemaksā dalības maksu EUR 1000 (viens tūkstotis euro) apmērā (turpmāk - Dalības maksa), Parādnieka bankas kontā Nr.LV77HABA0551003304197, AS "Swedbank", norādot maksājuma mērķi: "Dalības maksa dalībai SIA "Europa Group" Lietu kopības pārdošanas procesā". Maksājuma uzdevuma noraksts iesniedzams vienlaicīgi ar Iesniegumu un Apliecinājumu. Dalības maksa tiek atzīta par saņemtu ar tās ieskaitīšanas brīdi Parādnieka bankas kontā. Dalības maksa Pretendentiem netiek atmaksāta.

Iesniegumus par dalību Lietu kopības pārdošanas procesā nosūtīt uz administratora Jāņa Baloža prakses vietas adresi: Strēlnieku ielā 1-2, Rīgā, LV-1010, vai elektroniski (elektroniski parakstīta dokumenta formā ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu apriti vai iesūtot skenētu drukāta un parakstīta dokumentu, kura oriģināls tiek izsūtīts pa pastu iepriekš norādītajā kārtībā) uz administratora Jāņa Baloža e-pasta adresi: janis.balodis@mnadministrators.lv. Pēc Iesnieguma, Apliecinājuma un Dalības maksas saņemšanas Pretendentam tiks izsniegti Lietu kopības pārdošanas noteikumi, saskaņā ar kuriem Pretendentam sākotnējais piedāvājums ir jāiesniedz līdz 2020. gada 26. jūnijam plkst. 13.00 Rīgas laiks (GMT +2).

Papildu informācijas nepieciešamības gadījumā lūgums sazināties ar administratoru pa tālruni 67280032 vai e-pastu: janis.balodis@mnadministrators.lv.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!