Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Bauskas novada domes 2020. gada 30. novembra saistošie noteikumi Nr. 26 "Grozījumi Bauskas novada domes 2020. gada 11. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 7 "Bauskas novada pašvaldības atbalsts ārkārtējā situācijā sakarā ar Covid-19 izplatību"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 3.12.2020., Nr. 234 https://www.vestnesis.lv/op/2020/234.30

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Iecavas novada domes saistošie noteikumi Nr. 15

Par Iecavas novada pašvaldības saistošo noteikumu publicēšanu

Vēl šajā numurā

03.12.2020., Nr. 234

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Bauskas novada dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 26

Pieņemts: 30.11.2020.

OP numurs: 2020/234.30

2020/234.30
RĪKI

Bauskas novada domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Bauskas novada domes saistošie noteikumi Nr. 26

Bauskā 2020. gada 30. novembrī (prot. Nr. 26, 2. p.)

Grozījumi Bauskas novada domes 2020. gada 11. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 7 "Bauskas novada pašvaldības atbalsts ārkārtējā situācijā sakarā ar Covid-19 izplatību"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43. panta trešo daļu, Sociālo pakalpojumu un
sociālās palīdzības likuma
35. panta otro un ceturto daļu

Izdarīt Bauskas novada domes 2020. gada 11. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 7 "Bauskas novada pašvaldības atbalsts ārkārtējā situācijā sakarā ar Covid-19 izplatību " šādus grozījumus:

1. Papildināt noteikumus ar 4.punktu šādā redakcijā:

"4.1 Personām, kurām tiek izmaksāts pabalsts krīzes situācijā, papildus tiek piešķirts 100 euro par katru aprūpē esošu bērnu līdz 18 gadu vecumam".

2. Svītrot III un IV nodaļu.

3. Saistošie noteikumi stājas spēkā Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 24. panta otrajā daļā noteiktajā kārtībā.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs A. Jātnieks

 

Paskaidrojuma raksts
Bauskas novada domes 2020. gada 30. novembra saistošajiem noteikumiem Nr. 26 "Grozījumi Bauskas novada domes 2020. gada 11. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 7 "Bauskas novada pašvaldības atbalsts ārkārtējā situācijā sakarā ar Covid-19 izplatību"

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju Covid-19 sakarā Labklājības ministrija noteikusi kritērijus krīzes pabalstam, paredzot kompensēt 50% no pabalsta apmēra, bet ne vairāk kā 40 euro pilngadīgai personai un 100% apmērā, bet ne vairāk kā 50 % apmērā nepilngadīgai personai 3 mēnešus pēc kārtas.

2. Īss projekta satura izklāsts

Lai atbalstītu personas/ģimenes, kas uz ārkārtējās situācijas izsludināšanas laiku ir deklarētas Bauskas novada administratīvajā teritorijā un no sevis neatkarīgu apstākļu dēļ Covid-19 ietekmē palikušas bez iztikas līdzekļiem un nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības, saistošie noteikumi apstiprina krīzes pabalstu 80 euro vienai pilngadīgai personai mēnesī trīs mēnešus pēc kārtas, ja tā atbilst izvirzītajiem kritērijiem: 1) personai saistībā ar ārkārtējo situāciju nav ienākumu (piemēram, persona ir bezalgas atvaļinājumā ne mazāk kā vienu mēnesi, personai ir piešķirts bezdarbnieka statuss, bet vēl nav saņemts bezdarbnieka pabalsts, vai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra ir pieņēmusi lēmumu atteikt pabalsta piešķiršanu, izņemot gadījumu, kad persona pārtraukusi darba tiesiskās attiecības pēc pašas vēlēšanās, ko persona apliecina ar attiecīgiem dokumentiem); 2) personai ir radušies papildu izdevumi, ko tā pati nespēj segt, atrodoties pašizolācijā saistībā ar atgriešanos no citas valsts (piemēram, ienākumi un uzkrājumi iztērēti papildus mājoklim, viesnīcai, transportam, ko persona apliecina ar attiecīgiem dokumentiem); 3) persona atrodas vai ir atradusies karantīnā un sakarā ar to tai nav iztikas līdzekļu, ko persona apliecina ar attiecīgiem dokumentiem; un nepilngadīgai personai attiecīgi 100 euro mēnesī.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav prognozējama.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Ietekmes nav.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošie noteikumu jāsaskaņo ar VARAM.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Konsultācijas nav notikušas.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs A. Jātnieks

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!