Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2020/186.DA2): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 25.09.2020., Nr. 186 https://www.vestnesis.lv/op/2020/186.DA2

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

SIA "VNK serviss", vienotais reģistrācijas numurs 41203017566, Rūpnīcas iela 2-31, Ugāle, Ventspils novads, LV-3615, 14.09.2020. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza siltumapgādes tarifa projektu, kas ir aprēķināts...

Vēl šajā numurā

25.09.2020., Nr. 186

OP 2020/186.DA2
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums par dabas parka "Ragakāpa" individuālo aizsardzības un izmantošanas noteikumu izstrādi

Dabas aizsardzības pārvalde atbilstoši likuma "Par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām" 13.panta ceturtajai daļai informē, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk - VARAM) ir sagatavojusi Ministru kabineta noteikumu projektu "Dabas parka "Ragakāpa" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi" (turpmāk - Noteikumu projekts). Noteikumu projekts izstrādāts, lai noteiktu teritorijas aizsardzības, izmantošanas un apsaimniekošanas tiesisko regulējumu, pamatojoties uz dabas parka "Ragakāpa" dabas aizsardzības plānā 2019. - 2031. gadam iekļautajiem priekšlikumiem, kā arī ņemot vērā Ministru kabineta 2010. gada 16. marta noteikumu Nr. 264 "Īpaši aizsargājamo dabas teritoriju vispārējie aizsardzības un izmantošanas noteikumi" prasības.

Dabas parks "Ragakāpa" ar kopējo platību 150 ha atrodas Jūrmalas pilsētā, Lielupes grīvas kreisajā krastā. Tas izveidots piekrastes kāpu un mežaino piejūras kāpu aizsardzībai. Dabas parks "Ragakāpa" ir iekļauts Eiropas aizsargājamo dabas teritoriju tīklā NATURA 2000.

Noteikumu projekts ir pieejams VARAM mājaslapā www.varam.gov.lv - https://www.varam.gov.lv/lv/jauns-mk-noteikumu-dabas-parka-ragakapa-individualie-aizsardzibas-un-izmantosanas-noteikumi-projekts un Dabas aizsardzības pārvaldes mājaslapā www.daba.gov.lv sadaļā "Normatīvie akti" - "Normatīvo aktu projekti" https://www.daba.gov.lv/public/lat/normativie_akti/normativo_aktu_projekti/.

Sīkāku informāciju par Noteikumu projektu - kādas izmaiņas īpašumu apsaimniekošanā Noteikumu projekts paredz attiecībā uz konkrētu īpašumu var uzzināt:

1) VARAM Dabas aizsardzības departamentā Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku, vai elektroniski un telefoniski sazinoties ar Ivitu Ozoliņu, tālr. 66016789, e-pasts: ivita.ozolina@varam.gov.lv vai pasts@varam.gov.lv;

2) Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas aizsardzības departamentā, Siguldā, Baznīcas ielā 7, LV-2150, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku, vai elektroniski un telefoniski sazinoties ar Gitu Strodi, tālr. 29455010, e-pasts: gita.strode@daba.gov.lv vai pasts@daba.gov.lv.

Rakstiskus priekšlikumus un ierosinājumus minētajam Noteikumu projektam lūdzam iesniegt divu nedēļu laikā pēc paziņojuma publicēšanas izdevumā "Latvijas Vēstnesis" Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494; e-pasts: pasts@varam.gov.lv. Juridiskām personām jānorāda institūcijas nosaukums, reģistrācijas numurs, priekšlikumu sniegšanas datums un kontaktinformācija, bet fiziskām personām - vārds, uzvārds, adrese un priekšlikumu sniegšanas datums. Anonīmi iesniegumi netiks ņemti vērā.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!