Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2020/148.DA1): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 4.08.2020., Nr. 148 https://www.vestnesis.lv/op/2020/148.DA1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

ROMAN KORMILITSYN! Paziņoju, ka Roman Kormilitsy piederošajām: 33/1000 domājamām daļām no nekustamā īpašuma, kas atrodas Lāčplēša ielā 5, Aizkrauklē, Aizkraukles nov., kadastra Nr. 3201 002 0202, saskaņā ar Civilprocesa likuma 604....

Vēl šajā numurā

04.08.2020., Nr. 148

OP 2020/148.DA1
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 14 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums par aizsargājamo ainavu apvidus "Nīcgaļu meži" individuālo aizsardzības un izmantošanas noteikumu izstrādi

Dabas aizsardzības pārvalde atbilstoši likuma "Par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām" 13.panta ceturtajai daļai informē, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk - VARAM) ir sagatavojusi Ministru kabineta noteikumu projektu "Aizsargājamo ainavu apvidus "Nīcgaļu meži" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi" (turpmāk - Noteikumu projekts). Noteikumu projekts izstrādāts, lai noteiktu teritorijas aizsardzības, izmantošanas un apsaimniekošanas tiesisko regulējumu, pamatojoties uz aizsargājamo ainavu apvidus "Nīcgales meži" dabas aizsardzības plānā 2019.-2031. gadam iekļautajiem priekšlikumiem, kā arī ņemot vērā Ministru kabineta 2010. gada 16. marta noteikumu Nr. 264 "Īpaši aizsargājamo dabas teritoriju vispārējie aizsardzības un izmantošanas noteikumi" (turpmāk - Vispārējie noteikumi) prasības.

Aizsargājamo ainavu apvidus "Nīcgaļu meži" (turpmāk AAA "Nīcgaļu meži") atrodas Latvijas dienvidaustrumu daļā, Daugavpils novada Nīcgales pagastā un kā aizsargājamā teritorija dibināts 2004. gadā, lai saglabātu Latvijā un Eiropā nozīmīgus aizsargājamo mežu, zālāju un ūdeņu biotopus, retu un īpaši aizsargājamu augu un dzīvnieku populācijas un to dzīvotnes. Tā platība ir 917,33 hektāri. AAA "Nīcgaļu meži" ir iekļauts Eiropas aizsargājamo dabas teritoriju tīklā NATURA 2000.

Noteikumu projekts ir pieejams VARAM mājaslapā www.varam.gov.lv - sadaļā Par mums / Normatīvie akti / Normatīvo aktu projekti / Normatīvo aktu projekti dabas aizsardzības jomā https://www.varam.gov.lv/lv/jauns-mk-noteikumu-aizsargajamo-ainavu-apvidus-nicgalu-mezi-individualie-aizsardzibas-un-izmantosanas-noteikumi-projekts un Dabas aizsardzības pārvaldes mājaslapā www.daba.gov.lv sadaļā "Normatīvie akti" - "Normatīvo aktu projekti" https://www.daba.gov.lv/public/lat/normativie_akti/normativo_aktu_projekti/.

Sīkāku informāciju par Noteikumu projektu kādas izmaiņas īpašumu apsaimniekošanā Noteikumu projekts paredz attiecībā uz konkrētu īpašumu var uzzināt:

1) VARAM Dabas aizsardzības departamentā Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku, vai elektroniski un telefoniski sazinoties ar Daci Brišku, tālr. 67026424, e-pasts: dace.briska@varam.gov.lv vai pasts@varam.gov.lv;

2) Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas aizsardzības departamentā, Siguldā, Baznīcas ielā 7, LV-2150, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku, vai elektroniski un telefoniski sazinoties ar Gitu Strodi, tālr. 29455010, e-pasts: gita.strode@daba.gov.lv vai pasts@daba.gov.lv.

Rakstiskus priekšlikumus un ierosinājumus minētajam noteikumu projektam lūdzam iesniegt divu nedēļu laikā pēc paziņojuma publicēšanas izdevumā "Latvijas Vēstnesis" Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494; e-pasts: pasts@varam.gov.lv. Juridiskām personām jānorāda institūcijas nosaukums, reģistrācijas numurs, priekšlikumu sniegšanas datums un kontaktinformācija, bet fiziskām personām - vārds, uzvārds, adrese un priekšlikumu sniegšanas datums. Anonīmi iesniegumi netiks ņemti vērā.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!