Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2019/210.DA1): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 16.10.2019., Nr. 210 https://www.vestnesis.lv/op/2019/210.DA1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dokumentu un zīmogu atsaukumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

16.10.2019., Nr. 210

OP 2019/210.DA1
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums GENĀDIJAM SIDORENKO Civilprocesa likuma 600. un 601.panta kārtībā un par nekustamā īpašuma novērtējumu

Pamatojoties uz Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas 2010.gada 11.novembra un 2018.gada 10.augusta lēmumu lietā Nr.3-12/3184 par parāda piedziņu 31 068.86 EUR apmērā no Genādija Sidorenko, par labu SIA GelvoraSergel, reģistrācijas Nr.40103837691, saskaņā ar Civilprocesa likuma 555.panta pirmo daļu, Genādijam Sidorenko tika piedāvāts samaksāt parādu, valsts nodevu un ar sprieduma izpildi saistītos izdevumus(568.panta pirmā daļa pēc taksēm). Piedzinējs saskaņā ar Civilprocesa likuma 557.pantu norādījis piespiedu izpildes līdzekli - piedziņas vēršanu uz Genādija Sidorenko, piederošo nekustamo īpašumu. Ņemot vērā iepriekš minēto un saskaņā ar Civilprocesa likuma 600.panta pirmo daļu, paziņoju, ka uz Genādija Sidorenko, piederošo nekustamo īpašumu Mētru iela 311, Egļupē, Allažu pagastā, Siguldas novadā, tiek vērsta piedziņa. Saskaņā ar Civilprocesa likuma 601.panta pirmo daļu, no paziņojuma saņemšanas dienas Genādijam Sidorenko, ir aizliegts nekustamo īpašumu: Rīgas rajona tiesa Allažu pagasta zemesgrāmatas nodalījums Nr. 451. Kadastra numurs: 8042 001 0229. Nosaukums: d/s Allaži. Adrese: Mētru iela 311, Egļupe, Allažu pagasts, Siguldas novads:

1) atsavināt šo nekustamo īpašumu vai ieķīlāt;

2) atsavināt vai bojāt nekustamā īpašuma piederumus;

3) nodot šo nekustamo īpašumu valdījumā citai personai, tajā skaitā slēgt nomas, īres un citus nekustamo īpašumu apgrūtinošus līgumus;

4) cirst tajā mežu, izņemot saimniecības uzturēšanai nepieciešamo.

Līgumi, kuri par šo nekustamo īpašumu tiks noslēgti pēc piedziņas atzīmes izdarīšanas zemesgrāmatā/Valsts zemes dienestā, nebūs spēkā attiecībā uz piedzinēju un nekustamā īpašuma pircēju izsolē. To līgumu spēks, kurus attiecībā uz nekustamo īpašumu parādnieks noslēdzis, pirms zemesgrāmatā ierakstīta piedziņas atzīme, nosakāms kā attiecībā uz pusēm, kas piedalījušās šajos līgumos, tā arī attiecībā uz nekustamā īpašuma pircēju izsolē, saskaņā ar Civillikumu. Paziņoju, ka Genādijam Sidorenko pienākums līdz 2019.gada 28.oktobrim, pamatojoties uz Civilprocesa likuma 601.panta ceturto un piekto daļu, paziņot:

- par augstākminētā nekustamā īpašuma faktisko valdītāju un pārvaldnieku, ja tāds ir, kā arī par visiem attiecībā uz šo nekustamo īpašumu noslēgtajiem nomas, īres un citiem nekustamo īpašumu apgrūtinošiem līgumiem, iesniedzot minēto līgumu kopijas, vienlaikus uzrādot to oriģinālus,

- vai Jūs esat ar pievienotās vērtības nodokli apliekamā persona un vai, pārdodot izsolē Jūsu nekustamo īpašumu, izsoles cena apliekama ar pievienotās vērtības nodokli un kāda ir šīs cenas apliekamā vērtība.

Jūs tiekat uzaicināts nokārtot parādu pēc augšminētā izpildu dokumenta, kā arī nomaksāt ar nolēmuma izpildi saistītos izdevumus, kas pēc Jūsu lūguma tiks aprēķināti un paziņoti papildus. Naudas līdzekļi ieskaitāmi zvērinātas tiesu izpildītājas depozīta kontā pēc sekojošiem rekvizītiem: Saņēmējs: Aija Kalniņa, reģ.Nr.LV22105210600, konta nr.: LV88TREL9199059001000, saņēmējbanka: Valsts Kase, kods TRELLV22. Ar šo paziņoju, ka Genādija Sidorenko, piederošā nekustamā īpašuma: Rīgas rajona tiesa Allažu pagasta zemesgrāmatas nodalījums Nr. 451, kadastra numurs: 8042 001 0229, nosaukums: d/s Allaži Adrese: Mētru iela 311, Egļupe, Allažu pagasts, Siguldas novads, piespiedu pārdošanas vērtība ir 1800.00 EUR (viens tūkstotis astoņi simti eiro un 00 centi). Pamatojoties uz Civilprocesa likuma 604.panta otro un trešo daļu, parādniekam, piedzinējam un hipotekārajam kreditoram ir tiesības 10 dienu laikā no paziņojuma nosūtīšanas dienas lūgt nekustamā īpašuma atkārtotu novērtēšanu. Persona, kura lūgusi atkārtotu novērtēšanu, sedz novērtēšanas izdevumus tiesu izpildītāja noteiktajā termiņā, iemaksājot nepieciešamo naudas summu tiesu izpildītāju kontā. Ja novērtēšanai nepieciešamā naudas summa šajā termiņā nav iemaksāta, tiesu izpildītājs lūgumu par nekustamā īpašuma atkārtotu novērtēšanu noraida.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!