Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2019. gada 26. septembra saistošie noteikumi Nr. 36 "Grozījums Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 12.janvāra saistošajos noteikumos Nr.3 "Par Jūrmalas pilsētas pludmales un peldvietu izmantošanu"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 16.10.2019., Nr. 210 https://www.vestnesis.lv/op/2019/210.7

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 40

Grozījums Jūrmalas pilsētas domes 2019.gada 20.jūnija saistošajos noteikumos Nr.23 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības kapsētu darbības un uzturēšanas saistošie noteikumi"

Vēl šajā numurā

16.10.2019., Nr. 210

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 36

Pieņemts: 26.09.2019.

OP numurs: 2019/210.7

2019/210.7
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 36

Jūrmalā 2019. gada 26. septembrī (prot. Nr. 13, 7. p.)

Grozījums Jūrmalas pilsētas domes 2017. gada 12. janvāra saistošajos noteikumos Nr. 3 "Par Jūrmalas pilsētas pludmales un peldvietu izmantošanu"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43. panta pirmās daļas 2. un 4. punktu

1. Izdarīt Jūrmalas pilsētas domes 2017. gada 12. janvāra saistošajos noteikumos Nr. 3 "Par Jūrmalas pilsētas pludmales un peldvietu izmantošanu" šādu grozījumu:

1.1. Izteikt 26. punktu šādā redakcijā:

"26. Par šo Noteikumu 6.–14. punktā (izņemot 14.3. apakšpunktu) un 15.–25. punktā noteikto prasību neievērošanu – izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu fiziskajām personām līdz 100 naudas soda vienībām, bet juridiskajām personām līdz 300 naudas soda vienībām".

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā 2020. gada 1. janvārī.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G. Truksnis

 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas domes 2019. gada 26. septembra saistošajiem noteikumiem Nr. 36 "Grozījums Jūrmalas pilsētas domes 2017. gada 12. janvāra saistošajos noteikumos Nr. 3 "Par Jūrmalas pilsētas pludmales un peldvietu izmantošanu""

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Īss projekta satura izklāsts 1.1. Saistošie noteikumi izdoti saskaņā ar likumu "Par pašvaldībām" 43. panta pirmās daļas 2. un 4. punktu, ievērojot Ministru kabineta 2002. gada 22. janvāra noteikumus Nr. 34 "Noteikumi par piesārņojošo vielu emisiju ūdenī" un Ministru kabineta 2017. gada 28. novembra noteikumus Nr. 692 "Peldvietas izveidošanas, uzturēšanas un ūdens kvalitātes pārvaldības kārtība";

1.2. saistošo noteikumu grozījuma mērķis ir noteikt atbildību par saistošo noteikumu neievērošanu, atbilstoši nosakot piemērojamos naudas sodu apmērus, ievērojot Administratīvās atbildības likumu, kas stāsies spēkā 2020. gada 1. janvārī;

1.3. saistošo noteikumu būtība ir nodrošināt pludmales un peldvietu aizsardzību, uzturēšanu, kā arī atbilstošu izmantošanu.

2. Projekta nepieciešamības pamatojums Saistošo noteikumu grozījums nepieciešams saskaņā ar Administratīvās atbildības likumu, kas stāsies spēkā 2020. gada 1. janvārī.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Tiešas ietekmes nav.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā 4.1. Saistošie noteikumi ir saistoši jebkurai fiziskajai un juridiskajai personai, kā arī personai, kurai noslēgts pludmales nogabalu nomas līgums ar Jūrmalas pilsētas domi;

4.2. saistošo noteikumu tiesiskais regulējums personām uzliks pienākumus ievērot Jūrmalas pilsētas pludmales un peldvietu izmantošanas noteikumus, kas nodrošinās vienlīdzīgas tiesības.

5. Informācija par administratīvajām procedūrām 5.1. Par saistošo noteikumu pārkāpumu sastādīt administratīvā pārkāpuma protokolu ir pilnvarotas Jūrmalas pilsētas pašvaldības policijas amatpersonas. Lietvedību administratīvo pārkāpumu lietās veic Jūrmalas pilsētas Administratīvā komisija normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā;

5.2. no saistošajos noteikumos iekļautajām normām Jūrmalas pilsētas pašvaldības policijas un Administratīvās komisijas funkcijas un uzdevumi netiek paplašināti vai sašaurināti;

5.3. saistošo noteikumu piemērošanā privātpersona var vērsties Jūrmalas pilsētas pašvaldības policijā vai Jūrmalas pilsētas domē.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošo noteikumu grozījumam konsultācijas ar privātpersonām netika veiktas.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G. Truksnis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!