Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Liepājas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Liepājas pilsētas domes 2018. gada 20. decembra saistošie noteikumi Nr. 30 "Grozījumi Liepājas pilsētas domes 2016.gada 28.janvāra saistošajos noteikumos Nr.3 "Par kārtību, kādā tiek saskaņota ielu tirdzniecība un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšana"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 28.01.2019., Nr. 19 https://www.vestnesis.lv/op/2019/19.8

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

28.01.2019., Nr. 19

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Liepājas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 30

Pieņemts: 20.12.2018.

OP numurs: 2019/19.8

2019/19.8
RĪKI

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.30

Liepājā 2018.gada 20.decembrī (prot. Nr.15, 20.§)

Grozījumi Liepājas pilsētas domes 2016.gada 28.janvāra saistošajos noteikumos Nr.3 "Par kārtību, kādā tiek saskaņota ielu tirdzniecība un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšana"

APSTIPRINĀTI
ar Liepājas pilsētas domes
2018.gada 20.decembra sēdes lēmumu Nr.578,
ar 2019.gada 24.janvāra sēdes lēmumu Nr.15 precizēti

Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta
2010.gada 12.maija noteikumu Nr.440
"Noteikumi par tirdzniecības veidiem,
kas saskaņojami ar pašvaldību,
un tirdzniecības organizēšanas kārtību"
8. un 9.punktu, 15.8. un 19.7.apakšpunktu

Izdarīt Liepājas pilsētas domes 2016.gada 28.janvāra saistošajos noteikumos Nr.3 "PAR KĀRTĪBU, KĀDĀ TIEK SASKAŅOTA IELU TIRDZNIECĪBA UN SABIEDRISKĀS ĒDINĀŠANAS PAKALPOJUMU SNIEGŠANA" šādus grozījumus:

1. Svītrot saistošo noteikumu pamatojumu daļā ciparus un vārdus "15.8. un 19.7.apakšpunktu".

2. Svītrot 30.punktu.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs J.Vilnītis

 

Saistošo noteikumu "Grozījumi Liepājas pilsētas domes 2016.gada 28.janvāra saistošajos noteikumos Nr.3 "Par kārtību, kādā tiek saskaņota ielu tirdzniecība un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšana""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Liepājas pilsētas dome 2015.gada 16.aprīlī apstiprināja Liepājas pilsētas pašvaldības tematisko plānojumu "LIEPĀJAS PILSĒTAS PLUDMALES UN PIEKRASTES ATTĪSTĪBA", kura īstenošana skar arī Pludmalē esošo kafejnīcu atrašanās vietu izvietojumu, platību un citus nosacījumus.
2. Īss projekta satura izklāsts Grozījumi saistošajos noteikumos paredz svītrot 30.punktu, kā arī precizē saistošo noteikumu izdošanas pamatu.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Grozījumi saistošajos noteikumos nerada izmaiņas pašvaldības budžetā.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Tiks pagarināti noslēgto Vienošanos "Par tiesībām iekārtot ielu tirdzniecības vietu sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Pludmales zonā" termiņi uz laiku līdz 2020.gada 31.martam. Plānots, ka turpmāk Pludmales zonā tiks rīkotas izsoles par atsevišķu teritoriju nomu.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošie noteikumi tiks nosūtīti saskaņošanai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Konsultācijas ir notikušas ar atsevišķiem sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem Pludmales zonā.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs J.Vilnītis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!