Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2019/102.DA2): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 23.05.2019., Nr. 102 https://www.vestnesis.lv/op/2019/102.DA2

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dokumentu un zīmogu atsaukumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

23.05.2019., Nr. 102

OP 2019/102.DA2
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 18 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums

Zemkopības ministrija, pamatojoties uz Zivju fonda padomes 2019.gada 26.aprīļa lēmumu, izsludina projektu iesniegumu iesniegšanas 2019.gada otro kārtu Zivju fonda pasākumam "Zivju resursu aizsardzības pasākumi, ko veic valsts iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība (izņemot attiecīgās institūcijas kārtējos izdevumus)" - no 2019.gada 2.jūnija līdz 2019.gada 31.augustam ar kopējo kārtai pieejamo atbalsta apmēru 135 000 EUR un ievērojot nosacījumu, ka viena projekta iesnieguma vai viena atbalsta pretendenta vairāku iesniegto projektu kopsumma nepārsniedz maksimālo atbalsta apmēru 20 000 EUR, izņemot projektu pieteikumus, kurus iesniedz valsts institūcijas, kuru kompetencē saskaņā ar Zvejniecības likumu ir zivju resursu aizsardzība un uzraudzība, kā arī ievērojot šādus nosacījumus:

a) ja projekta iesniedzējs ir pašvaldība, tad pirms projekta iesniegšanas Lauku atbalsta dienestā attiecīgajai pašvaldībai nepieciešams saņemt Valsts vides dienesta vai Dabas aizsardzības pārvaldes (ja projekts tiek īstenots īpaši aizsargājamā dabas teritorijā) atzinumu par realizējamā projekta atbilstību projekta īstenošanas mērķim un tajā plānoto izmaksu efektivitāti paredzēto kontroles pasākumu nodrošināšanai, kuru pievieno iesniedzamajam projektam;

b) projektos, kuros paredzēta tehnisko līdzekļu iegāde kontroles pasākumu nodrošināšanai, tiek noteikts šāds maksimālais Zivju fonda finansējuma atbalsta apmērs (neskaitot projekta iesniedzēja līdzfinansējuma apmēru, kas netiek ierobežots) vienas tehniskās vienības iegādei:

I Kvadricikls, sniega motocikls vai cits transporta līdzeklis (tai skaitā ūdensmotocikls), kura iegādi pieļauj Zivju fonda atbalsta nosacījumi 10 000 EUR

II RIB tipa laiva:

- iekšējiem ūdeņiem 1500 EUR

- jūras ūdeņiem 5500 EUR

III Stiklšķiedras vai alumīnija laiva 9000 EUR

IV Laivas dzinējs

- izmantošanai iekšējos ūdeņos 3500 EUR

- izmantošanai jūras ūdeņos 5500 EUR

V Drons ar komplektāciju un apmācības nodrošinājumu 6000 EUR

VI Tālskatis 450 EUR

VII Nakts redzamības monoklis 2500 EUR

VIII Video kamera ar SD kartēm 400 EUR

IX Termokameras 3000 EUR

X GoPro kameras ar komplektāciju 500 EUR

XI Meža kameras ar komplektāciju 300 EUR

XII Eholote ar iekšējiem ūdeņiem izmantojamu GPS 3000 EUR

XIII Eholote ar jūras ūdeņiem izmatojamu radiosistēmu 9000 EUR

XIV Rokas GPS ar komplektāciju 600 EUR

UZMANĪBU! Projektu iesniedzējiem jāņem vērā, ka projektos norādītais projekta iesniedzēja konkrētais līdzfinansējuma apmērs un tā izlietojums projektā paredzētajiem mērķiem, pabeidzot projektu, jāpierāda ar atbilstošiem finanšu dokumentiem. Ja Lauku atbalsta dienests, pārbaudot iesniegtos dokumentus, konstatēs, ka līdzfinansējums ir bijis mazāks, nekā sākotnēji norādīts projekta pieteikumā, tad Zivju fonda padome izskatīs jautājumu par proporcionālu projektam apstiprinātā Zivju fonda finansējuma samazinājumu.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!