Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Centrālā vēlēšanu komisija
Centrālā vēlēšanu komisija publicē pieņemtos lēmumus, t. sk. par instrukciju apstiprināšanu, par grozījumiem vēlēšanu iecirkņu sarakstā, par tautas nobalsošanas izsludināšanu, par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas rezultātiem, par iniciatīvas grupas reģistrēšanu vai atteikumu reģistrēt u.c.

Pirms vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija publicē priekšvēlēšanu programmas, kandidātu sarakstus, kā arī ziņas par kandidātiem:

  • ne vēlāk kā divdesmit dienas pirms Saeimas vēlēšanu dienas;
  • ne vēlāk kā deviņpadsmit dienas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Centrālās vēlēšanu komisijas 2018. gada 31. augusta lēmums Nr. 62 "Par ārvalstīs izveidoto 13. Saeimas vēlēšanu iecirkņu komisiju iecelšanu". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 12.09.2018., Nr. 181 https://www.vestnesis.lv/op/2018/181.3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

12.09.2018., Nr. 181

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija

Veids: lēmums

Numurs: 62

Pieņemts: 31.08.2018.

OP numurs: 2018/181.3

2018/181.3
RĪKI

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr. 62

Rīgā 2018. gada 31. augustā

Par ārvalstīs izveidoto 13. Saeimas vēlēšanu iecirkņu komisiju iecelšanu

Centrālā vēlēšanu komisija 2018. gada 30. augustā ir saņēmusi Ārlietu ministrijas priekšlikumus par vēlēšanu iecirkņu komisiju priekšsēdētāju, sekretāru, locekļu kandidatūrām ārvalstīs izveidotajiem 13. Saeimas vēlēšanu iecirkņiem.

Saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 5. panta trešo daļu, Centrālā vēlēšanu komisija nolemj:

iecelt vēlēšanu iecirkņu komisiju priekšsēdētājus, sekretārus un locekļus.

Nr. p. k. Iecirkņa numurs Atrašanās vieta Iecirkņa adrese
1. 1001. Amerikas Savienotās Valstis (Vašingtona) Komisijas priekšsēdētājs Andris Teikmanis

Komisijas sekretāre Gundega Riekstiņa

Komisijas loceklis Kaspars Auziņš

Komisijas locekle Daina Bīriņa-Krasta

Komisijas loceklis Artūrs Saburovs

Komisijas loceklis Arvils Zeltiņš

Komisijas locekle Lana Pranaite

2. 1009. Amerikas Savienotās Valstis (Ņujorka) Komisijas priekšsēdētājs Andrejs Pildegovičs

Komisijas sekretāre Ieva Ruņģe

Komisijas locekle Krista Raupa

Komisijas locekle Alise Zālīte

Komisijas locekle Agnese Vilde

3. 1032. Amerikas Savienotās Valstis (Hjūstona) Komisijas priekšsēdētājs Pēteris Aloizs Ragaušs

Komisijas sekretāre Sandija Bajo

4. 1008. Amerikas Savienotās Valstis (Bostona) Komisijas priekšsēdētājs Mārcis Voldiņš

Komisijas sekretārs Juris George Raudseps

5. 1002. Amerikas Savienotās Valstis (Čikāga) Komisijas priekšsēdētājs Jānis Vilciņš

Komisijas sekretāre Ruta Priedkalne-Zirne

6. 1004. Amerikas Savienotās Valstis (Denvera) Komisijas priekšsēdētāja Gundega Dance

Komisijas sekretāre Raita Jergensena

7. 1064. Amerikas Savienotās Valstis (Detroita) Komisijas priekšsēdētāja Līga Inta Jēkabsone

Komisijas sekretāre Silvija Ņukomere

8. 1066. Amerikas Savienotās Valstis (Filadelfija) Komisijas priekšsēdētājs Valdis Bašēns

Komisijas sekretārs Andrejs Baidiņš

9. 1018. Amerikas Savienotās Valstis (Frīholda) Komisijas priekšsēdētājs Jānis Students

Komisijas sekretārs Jānis Grigalinovičs-Leja

10. 1068. Amerikas Savienotās Valstis (Grandrapidi) Komisijas priekšsēdētājs Ivars Petrovskis

Komisijas sekretāre Ilze Milda Runka

11. 1054. Amerikas Savienotās Valstis (Indianapole) Komisijas priekšsēdētājs Gunārs Zigurds Kancs

Komisijas sekretāre Iveta Ansone

12. 1060. Amerikas Savienotās Valstis (Kalamazū) Komisijas priekšsēdētāja Maira Bundža

Komisijas sekretāre Maija Pētersone

13. 1083. Amerikas Savienotās Valstis (Klīvlenda) Komisijas priekšsēdētājs Zigurds Visvaldis-Rīders

Komisijas sekretārs Marks Alberts Liepa

14. 1084. Amerikas Savienotās Valstis (Losandželosa) Komisijas priekšsēdētājs Ivars Mičuls

Komisijas sekretāre Sandra Gulbe

15. 1067. Amerikas Savienotās Valstis (Milvoki) Komisijas priekšsēdētāja Kaija Vineta Petrovska

Komisijas sekretāre Sandra Brennere

16. 1007. Amerikas Savienotās Valstis (Mineapole) Komisijas priekšsēdētāja Indra Halvorsone

Komisijas sekretāre Zinta Pone

17. 1075. Amerikas Savienotās Valstis (Portlenda) Komisijas priekšsēdētājs Pauls Harijs Tutongi

Komisijas sekretāre Ilva Metlāne

18. 1076. Amerikas Savienotās Valstis (Ročestera) Komisijas priekšsēdētāja Edīte Džordane

Komisijas sekretāre Kristīne Vega

19. 1065. Amerikas Savienotās Valstis (Sanfrancisko) Komisijas priekšsēdētāja Taira Zoldnere

Komisijas sekretārs Andris Ramāns

20. 1006. Amerikas Savienotās Valstis (Sanktpēterburga) Komisijas priekšsēdētājs Aivars Pelds

Komisijas sekretāre Māra Prāva

21. 1085. Amerikas Savienotās Valstis (Sietla) Komisijas priekšsēdētājs Pauls Kalniņš

Komisijas sekretārs Valdis Juris Jodais

22. 1033. Apvienotā Karaliste (Londona) Komisijas priekšsēdētāja Baiba Braže

Komisijas sekretāre Dace Liberte

Komisijas loceklis Ansis Hercogs

Komisijas loceklis Valts Vītums

Komisijas locekle Ilze Vītuma

Komisijas locekle Laura Burgmane

Komisijas locekle Ieva Eglīte

23. 1108. Apvienotā Karaliste (Londona) Komisijas priekšsēdētāja Judīte Kalniņa

Komisijas sekretāre Baiba Freimane

Komisijas loceklis Jānis Ilmārs Gravenieks

Komisijas locekle Rūta Laima Abakuka

Komisijas locekle Solvita Jaunkampe

Komisijas loceklis Edvīns Brinkmanis

Komisijas loceklis Andis Vītiņš

24. 1106. Apvienotā Karaliste

(Ņūrija)

Komisijas priekšsēdētāja Laura Logina

Komisijas sekretāre Evija Šturma

Komisijas loceklis Sandis Bāliņš

25. 1098. Apvienotā Karaliste

(Bērtona)

Komisijas priekšsēdētāja Agnese Ļaudaka

Komisijas sekretāre Agnese Proņina

Komisijas locekle Sandra Kadiķe

Komisijas locekle Santa Pāvilaite

26. 1010. Apvienotā Karaliste

(Birmingema)

Komisijas priekšsēdētāja Lita Mickēviča

Komisijas sekretāre Dināra Klepere

Komisijas locekle Gunita Ceirule

Komisijas locekle Anna Pelnēna

Komisijas locekle Inese Zariņa

Komisijas loceklis Oskars Tutiņš

27. 1063. Apvienotā Karaliste (Bostona) Komisijas priekšsēdētājs Ziedonis Barbaks

Komisijas sekretārs Gatis Verņickis

Komisijas loceklis Mārtiņš Tomsons

Komisijas loceklis Raitis Āboliņš

Komisijas loceklis Ralfs Godainis

28. 1034. Apvienotā Karaliste (Bredforda) Komisijas priekšsēdētājs Māris Valdis Pūlis

Komisijas sekretāre Anda Krolle

Komisijas loceklis Juris Turciņš

Komisijas locekle Ruta Dambīte

Komisijas locekle Vineta Zālīte

Komisijas loceklis Atis Rutkaste

Komisijas locekle Gita Robalde

29. 1101. Apvienotā Karaliste (Bristole) Komisijas priekšsēdētāja Elīna Bīta

Komisijas sekretārs Andris Tauriņš

Komisijas locekle Inta Plaude

Komisijas loceklis Jānis Liepiņš

30. 1102. Apvienotā Karaliste (Dērbija) Komisijas priekšsēdētāja Kristīne Volodka

Komisijas sekretāre Aija Rozenberga

Komisijas locekle Aija Cīrule

Komisijas loceklis Renārs Letkovskis

Komisijas locekle Ilva Dāboliņa

Komisijas locekle Rasma Briede

31. 1103. Apvienotā Karaliste (Edinburga) Komisijas priekšsēdētāja Ilona Kalniša

Komisijas sekretārs Līga Dundure

Komisijas locekle Līga Cibuka

Komisijas locekle Vita Daščora

Komisijas loceklis Andris Vīnkalns

Komisijas locekle Astra Plēpe-Bunga

Komisijas locekle Jana Raševica

32. 1036. Apvienotā Karaliste (Gērnsija) Komisijas priekšsēdētāja Lilita Krūze

Komisijas sekretārs Agris Duļbinskis

Komisijas locekle Andra Noriņa-Le Bido

Komisijas locekle Lūcija Melngalve

Komisijas locekle Dita Strauja

33. 1049. Apvienotā Karaliste (Liverpūle) Komisijas priekšsēdētājs Valdis Damulis

Komisijas sekretāre Marija Damule

Komisijas locekle Inita Kalniņa

Komisijas locekle Inga Circene

34. 1104. Apvienotā Karaliste (Mančestera) Komisijas priekšsēdētāja Dzirda Nūra

Komisijas sekretāre Maira Jēkabsone

Komisijas locekle Katrīna Titsone

Komisijas locekle Maira Džonsa

Komisijas locekle Lija Baha-Kaufmane

Komisijas locekle Jana Matuļone

35. 1121. Apvienotā Karaliste (Mārgeita) Komisijas priekšsēdētāja Kristīne Kukulīte

Komisijas sekretāre Gunita Lasmane

Komisijas locekle Dita Rudzīte

36. 1105. Apvienotā Karaliste (Mensfīlda) Komisijas priekšsēdētāja Aija Leonoviča

Komisijas sekretāre Dace Ancāne

Komisijas loceklis Ronalds Dimants

Komisijas locekle Gunita Upmale

Komisijas locekle Agnese Emulova

37. 1100. Apvienotā Karaliste (Notingema) Komisijas priekšsēdētājs Māris Pulkstenis

Komisijas sekretārs Jānis Pīrāgs

Komisijas locekle Anita Namsone-Hatone

Komisijas locekle Dana Žuravļova

Komisijas locekle Sintija Makvīna

38. 1107. Apvienotā Karaliste (Pīterboro) Komisijas priekšsēdētāja Laura Logina

Komisijas sekretāre Evija Šturma

Komisijas loceklis Sandis Bāliņš

39. 1035. Apvienotā Karaliste (Straumēni) Komisijas priekšsēdētājs Aivars Ivars Juris Sinka

Komisijas sekretāre Ilze Grickus

Komisijas locekle Dace Dundure-Kluce

Komisijas loceklis Uldis Jānis Reveliņš

Komisijas loceklis Mārcis Jansons

Komisijas locekle Inta Vija Betsmena

40. 1099. Apvienotā Karaliste (Vulverhemptona) Komisijas priekšsēdētāja Sandra Rivča

Komisijas sekretāre Ieva Selga

Komisijas locekle Malda Kovaļova

Komisijas locekle Zane Bauga

Komisijas locekle Sandra Bauga

41. 1111. Apvienotie Arābu Emirāti (Abu Dabi) Komisijas priekšsēdētājs Zigmārs Zilgalvis

Komisijas sekretāre Dina Bērziņa

Komisijas locekle Agnese Cimdiņa

Komisijas locekle Anda Kumjanceva

42. 1069. Austrālijas Valstu Savienība (Pērta) Komisijas priekšsēdētāja Līva Ulmane-Strautiņa

Komisijas sekretāre Liāna Doruka

Komisijas locekle Madara Paula Griķe

Komisijas loceklis Zdzislavs Jānis Purvinskis

Komisijas locekle Melānija Anna Griķe

Komisijas loceklis Ilmārs Osvalds Rudaks

43. 1013. Austrālijas Valstu Savienība (Adelaide) Komisijas priekšsēdētāja Skaidrīte Agulēviča

Komisijas sekretāre Mārīte Rumpe

Komisijas loceklis Valdis Tomanis

Komisijas locekle Dace Freija

44. 1070. Austrālijas Valstu Savienība (Brisbena) Komisijas priekšsēdētājs Ādolfs Lācis

Komisijas sekretāre Ilva Sporne

Komisijas locekle Vita Rieksta

Komisijas loceklis Juris Sigurds Meija

45. 1011. Austrālijas Valstu Savienība (Melburna) Komisijas priekšsēdētājs Pēteris Saulītis

Komisijas sekretārs Arnis Ivars Vējiņš

Komisijas locekle Iveta Laine

Komisijas locekle Gita Pūpēde

Komisijas locekle Anita Velga Vējiņa

Komisijas locekle Anda Ulla Banikosa

Komisijas loceklis Mārtiņš Ozols

46. 1012. Austrālijas Valstu Savienība (Sidneja) Komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Sigurds Tuktēns

Komisijas sekretāre Valda Rita Bogdanoviča (Taylor)

Komisijas loceklis Andris Teodors Galviņš

Komisijas locekle Andra Ilze Rone

47. 1014. Austrijas Republika (Vīne) Komisijas priekšsēdētāja Veronika Erte

Komisijas sekretāre Dace Veidmane-Pundore

Komisijas loceklis Ainārs Putniņš

48. 1086. Austrijas Republika (Grāca) Komisijas priekšsēdētāja Inese Ābele

Komisijas sekretāre Baiba Vilciņa

Komisijas loceklis Artis Kalniņš

Komisijas locekle Aiva Kalniņa

49. 1055. Azerbaidžānas Republika (Baku) Komisijas priekšsēdētāja Vija Buša

Komisijas sekretāre Inese Zaurova

Komisijas locekle Leila Ahmedova

50. 1015. Baltkrievijas Republika (Minska) Komisijas priekšsēdētāja Zane Rozenberga

Komisijas sekretārs Jānis Eglītis

Komisijas loceklis Dans Šuberts

Komisijas locekle Ieva Tropa

Komisijas locekle Rita Pastare

Komisijas locekle Dace Rutka

51. 1016. Baltkrievijas Republika (Vitebska) Komisijas priekšsēdētāja Ināra Millere

Komisijas sekretāre Ineta Žgute

Komisijas loceklis Indulis Bērziņš

52. 1017. Beļģijas Karaliste (Brisele) Komisijas priekšsēdētājs Andris Rigerts

Komisijas sekretāre Aiva Vīksne

Komisijas locekle Dana Tjurina

Komisijas locekle Diāna Krieva

Komisijas locekle Maija Liepiņa

Komisijas locekle Egita Lase

Komisijas loceklis Dāvis Daudzvārdis

53. 1000. Brazīlijas Federatīvā Republika (Novaodesa) Komisijas priekšsēdētāja Gunta Gūtmane

Komisijas sekretāre Renāte de Karvaļo-Albrehta

Komisijas loceklis Lukass Stepanovs-Ekšteins

54. 1110. Brazīlijas Federatīvā Republika (Sanpaulu) Komisijas priekšsēdētāja Daina Gūtmane

Komisijas sekretāre Ilona Gulbe

Komisijas locekle Melita Bārtule

55. 1019. Čehijas Republika (Prāga) Komisijas priekšsēdētāja Vita Lauva

Komisijas sekretāre Solvita Maškova

Komisijas loceklis Edgars Mašeks

56. 1020. Dānijas Karaliste (Kopenhāgena) Komisijas priekšsēdētāja Līga Usilenoka

Komisijas sekretāre Svetlana Bormane

Komisijas locekle Alda Vanaga

Komisijas loceklis Valdis Bormanis

57. 1094. Dānijas Karaliste (Vaile) Komisijas priekšsēdētāja Katrīna Povidiša-Delefose

Komisijas sekretāre Lolita Berga Lipšāne

58. 1062. Ēģiptes Arābu Republika (Kaira) Komisijas priekšsēdētājs Artūrs Sviridovs

Komisijas sekretāre Ieva Juste

Komisijas locekle Sjuzana Faizuļļina

59. 1021. Francijas Republika (Parīze) Komisijas priekšsēdētāja Ilze Spiridonova

Komisijas sekretāre Liene Kresa

Komisijas locekle Līga Rozeniece

60. 1087. Francijas Republika (Strasbūra) Komisijas priekšsēdētājs Ivars Pundurs

Komisijas sekretāre Sandra Kauliņa

Komisijas loceklis Dāvis Baiža

61. 1022. Grieķijas Republika (Atēnas) Komisijas priekšsēdētājs Māris Klišāns

Komisijas sekretārs Ģirts Jaunzems

Komisijas locekle Dzintra Liepa

Komisijas locekle Aiga Ūdriņa

62. 1056. Gruzija (Tbilisi) Komisijas priekšsēdētāja Madara Siliņa

Komisijas sekretārs Edvards Rubīns

Komisijas locekle Daiga Rudzuroga

63. 1023. Igaunijas Republika (Tallina) Komisijas priekšsēdētājs Raimonds Jansons

Komisijas sekretāre Gunita Šlara

Komisijas locekle Elīna Čudere

Komisijas locekle Valentīna Tāluma

Komisijas locekle Dita Lince

64. 1003. Indijas Republika (Ņūdeli) Komisijas priekšsēdētāja Anna Valtere

Komisijas sekretāre Ineta Kudiņa

Komisijas locekle Stella Ankarava

Komisijas loceklis Jānis Vaivars

Komisijas locekle Sandra Groza

65. 1095. Islande (Reikjavīka) Komisijas priekšsēdētāja Lauma Gulbe

Komisijas sekretāre Inese Ločmele

Komisijas locekle Inita Kaimiņa

Komisijas loceklis Artūrs Čikuls

66. 1024. Itālijas Republika (Roma) Komisijas priekšsēdētāja Ilvija Birkhāne

Komisijas sekretāre Nellija Reinicāne

Komisijas locekle Asja Monti

Komisijas locekle Tamāra Pazāne

67. 1077. Itālijas Republika (Milāna) Komisijas priekšsēdētāja Lelde Riva

Komisijas sekretāre Inta Purmale

Komisijas locekle Maija Karlsone

Komisijas locekle Laura Brance

Komisijas locekle Katrīna Armanoviča

68. 1025. Izraēlas Valsts (Telaviva) Komisijas priekšsēdētāja Antra Margarita Tumane

Komisijas sekretāre Ina Lanzberga

Komisijas locekle Marina Solomatina

69. 1052. Īrija (Dublina) Komisijas priekšsēdētāja Nora Redliha

Komisijas sekretāre Kristīne Vītola

Komisijas locekle Ilona Aploka

Komisijas locekle Elita Baltaiskalna

Komisijas loceklis Inarts Vītols

Komisijas loceklis Jānis Redlihs

Komisijas loceklis Gatis Celms

70. 1005. Īrija (Balbrigena) Komisijas priekšsēdētāja Daiga Ančikovska

Komisijas sekretāre Ilze Ceiča

Komisijas locekle Iveta Vaivare

Komisijas locekle Jana Mackara

Komisijas locekle Venēra Vilovska

71. 1088. Īrija (Limerika) Komisijas priekšsēdētājs Indulis Antsons

Komisijas sekretāre Daina Konstantinova-Škurova

Komisijas locekle Aiga Kunicka

Komisijas locekle Līga Ēķe

Komisijas locekle Santa Markote

Komisijas locekle Solveiga Lizinska

Komisijas loceklis Vilnis Saliņš

72. 1053. Īrija (Voterforda) Komisijas priekšsēdētāja Ilze Stīpniece

Komisijas sekretāre Kristīne Lenša

Komisijas locekle Linda Šteinarte

Komisijas locekle Kintija Kočāne

73. 1026. Japāna (Tokija) Komisijas priekšsēdētāja Dace Treija-Masī

Komisijas sekretāre Egija Eglīte

Komisijas locekle Elīza Murāne

74. 1072. Jaunzēlande (Oklenda) Komisijas priekšsēdētāja Gita Meiere-Nestecka

Komisijas sekretāre Sandra Karlsberga

Komisijas loceklis Petras Nesteckis

75. 1027. Kanāda (Otava) Komisijas priekšsēdētājs Kārlis Eihenbaums

Komisijas sekretāre Solvita Rakitko

Komisijas loceklis Agris Ozoliņš

76. 1078. Kanāda (Edmontona) Komisijas priekšsēdētājs Juris Jēkabsons

Komisijas sekretāre Zane Garā

Komisijas locekle Ena Agnese Rudovica

Komisijas locekle Inga Else

Komisijas loceklis Lauris Elsis

Komisijas locekle Rasma Muižniece

77. 1073. Kanāda (Monreāla) Komisijas priekšsēdētājs Roberts Ivars Klaiše

Komisijas sekretāre Rita Imanta Jazuus

Komisijas locekle Māra Rudzīte

78. 1096. Kanāda (Vankūvera) Komisijas priekšsēdētājs Jānis Lanka

Komisijas sekretāre Agnese Reinika

Komisijas locekle Evija Feiste

Komisijas loceklis Artūrs Feists

Komisijas locekle Madara Stūrmane

79. 1028. Kanāda (Toronto) Komisijas priekšsēdētājs Arnis Osvalds Markitants

Komisijas sekretāre Ilze Maksiņa

Komisijas loceklis Jānis Ivsiņš

Komisijas locekle Aija Mazsīle

Komisijas locekle Astrīda Brigitte Sīle

Komisijas locekle Eva Cildermane

Komisijas loceklis Ingmārs Ozoliņš

80. 1057. Kazahstānas Republika (Astana) Komisijas priekšsēdētājs Jurijs Pogrebņaks

Komisijas sekretārs Kaspars Mekons

Komisijas loceklis Valdis Keišs

Komisijas locekle Rita Brunava

81. 1112. Korejas Republika (Seula) Komisijas priekšsēdētājs Pēteris Vaivars

Komisijas sekretāre Līga Tarvide

Komisijas loceklis Oļegs Iļģis

82. 1029. Krievijas Federācija (Maskava) Komisijas priekšsēdētāja Inita Dzene

Komisijas sekretāre Danuta Dutkēviča

Komisijas locekle Iveta Aleksandrova

Komisijas loceklis Iļja Minko

Komisijas locekle Liene Pūpola

83. 1030. Krievijas Federācija (Sanktpēterburga) Komisijas priekšsēdētāja Elīna Grintāle

Komisijas sekretāre Ieva Božko

Komisijas locekle Viktorija Borodiņeca

Komisijas locekle Jekaterina Tuļina

Komisijas loceklis Ivars Kivliņš

84. 1031. Krievijas Federācija (Pleskava) Komisijas priekšsēdētāja Evija Dumpe

Komisijas sekretārs Mārtiņš Amatnieks

Komisijas locekle Svetlana Kraveca

85. 1058. Krievijas Federācija (Kaļiņingrada) Komisijas priekšsēdētājs Jānis Legzdiņš

Komisijas sekretāre Margarita Bogdanova

Komisijas locekle Viktorija Agalakova

86. 1097. Ķīnas Tautas Republika (Pekina) Komisijas priekšsēdētāja Angelīna Maksimova

Komisijas sekretāre Inese Liepiņa

Komisijas locekle Kintija Kleina

Komisijas loceklis Ingus Rozenblats

87. 1037. Lietuvas Republika (Viļņa) Komisijas priekšsēdētājs Ivars Liepnieks

Komisijas sekretāre Ginta Saleniece

Komisijas loceklis Einars Semanis

88. 1074. Luksemburgas Lielhercogiste (Luksemburga) Komisijas priekšsēdētāja Valda Selga-Liepiņa

Komisijas sekretāre Jolanta Junda

Komisijas loceklis Agris Ozols

Komisijas locekle Evija Bēvalde

Komisijas locekle Ieva Rozenberga

Komisijas locekle Ilona Sproģe

Komisijas locekle Ilze Kļaviņa

89. 1122. Meksikas Savienotās Valstis (Mehiko) Komisijas priekšsēdētāja Elīna Niedre-Gaskone

Komisijas sekretāre Līga Ruņģe

Komisijas loceklis Ģirts Kozlovskis

90. 1113. Moldovas Republika

(Kišiņeva)

Komisijas priekšsēdētājs Kristaps Purmalis

Komisijas sekretāre Dace Nirka

Komisijas locekle Gunta Veismane

Komisijas locekle Jekaterina Macuka

Komisijas loceklis Aivars Ostapko

91. 1038. Nīderlandes Karaliste (Hāga) Komisijas priekšsēdētāja Aelita Čākure

Komisijas sekretāre Anete Kleinberga

Komisijas locekle Ilze Rūse

Komisijas loceklis Reinis Sondors

Komisijas loceklis Vitolds Rūsis

Komisijas loceklis Mārtiņš Pundors

Komisijas locekle Annija Rubeze

92. 1039. Norvēģijas Karaliste (Oslo) Komisijas priekšsēdētājs Normunds Dobelis

Komisijas sekretārs Gatis Šneiders

Komisijas locekle Judīte Dobele

Komisijas locekle Agnese Zvirbule

93. 1115. Norvēģijas Karaliste (Kristiansanna) Komisijas priekšsēdētāja Ieva Ručevska

Komisijas sekretāre Dace Jēkabsone

Komisijas locekle Liene Kabuce-Baskare

94. 1109. Norvēģijas Karaliste (Bergena) Komisijas priekšsēdētājs Artis Babris

Komisijas sekretāre Rasa Jukone

95. 1116. Norvēģijas Karaliste (Olesunna) Komisijas priekšsēdētāja Kristīne Platače

Komisijas sekretāre Tatjana Litovska

96. 1040. Polijas Republika (Varšava) Komisijas priekšsēdētāja Liene Elena Lobzova

Komisijas sekretārs Māris Rumpe

Komisijas loceklis Andrejs Grinaško

97.

1041.

Portugāles Republika (Lisabona) Komisijas priekšsēdētāja Laine Zunte

Komisijas sekretāre Dace Vinovska

Komisijas locekle Ilze Hammere-Paula

Komisijas locekle Ilze Jēkabsone

Komisijas locekle Laila Saldeniece

Komisijas locekle Maija Grūbe

98. 1043. Somijas Republika (Helsinki) Komisijas priekšsēdētājs Edgars Bulvāns

Komisijas sekretāre Santa Rosicka

Komisijas loceklis Roberts Briežkalns

Komisijas locekle Kristīne Našeniece

99. 1042. Spānijas Karaliste (Madride) Komisijas priekšsēdētāja Svetlana Biseniece

Komisijas sekretāre Elīna Saldovere

Komisijas locekle Marta Lorence

100. 1117. Spānijas Karaliste (Valensija) Komisijas priekšsēdētāja Lea Liepiņa

Komisijas sekretāre Amanda Lemešonoka

Komisijas locekle Linda Svilāne

101. 1044. Šveices Konfederācija (Ženēva) Komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Kreitus

Komisijas sekretāre Evita Kreitus

Komisijas loceklis Jānis Kārkliņš

Komisijas locekle Katrīna Kosa-Ammari

Komisijas locekle Inguna Berķe

Komisijas locekle Liene Griķe

102. 1089. Šveices Konfederācija (Cīrihe) Komisijas priekšsēdētāja Ilze Šordereta

Komisijas sekretāre Edīte Simere

Komisijas locekle Ieva Kramiņa-Halla

Komisijas loceklis Edgars Ņukša

103. 1045. Turcijas Republika (Ankara) Komisijas priekšsēdētājs Pēteris Kārlis Elferts

Komisijas sekretārs Māris Pučka

Komisijas locekle Anta Spunde

104. 1046. Ukraina (Kijeva) Komisijas priekšsēdētāja Eva Šulca-Majore

Komisijas sekretārs Renārs Volks

Komisijas loceklis Juris Poikāns

Komisijas locekle Irēna Putniņa

105. 1061. Ungārijas Republika (Budapešta) Komisijas priekšsēdētājs Gints Serafinovičs

Komisijas sekretāre Sanita Heniņa

Komisijas locekle Ināra Serafinoviča

106. 1059 Uzbekistānas Republika (Taškenta) Komisijas priekšsēdētāja Dzidra Liepiņa

Komisijas sekretāre Maija Mežaka

Komisijas loceklis Harijs Bartags

107. 1047. Vācijas Federatīvā Republika (Berlīne) Komisijas priekšsēdētāja Inga Skujiņa

Komisijas sekretāre Dace Pogenpola

Komisijas loceklis Ingars Veicis

Komisijas loceklis Kaspars Adijāns

Komisijas loceklis Helmuts Salnājs

Komisijas locekle Agita Dūve

Komisijas loceklis Edgars Einiks

108. 1079. Vācijas Federatīvā Republika (Brēmene) Komisijas priekšsēdētāja Dace Pizika

Komisijas sekretāre Aļona Šefnere

Komisijas locekle Iveta Prese

Komisijas loceklis Juris Krūmiņš

109. 1090. Vācijas Federatīvā Republika (Diseldorfa) Komisijas priekšsēdētāja Marta Kovisāre

Komisijas sekretāre Māra Vilcāne

Komisijas locekle Vineta Spule

Komisijas loceklis Jānis Pastars

Komisijas locekle Sarmīte Drapāne

Komisijas locekle Kristīne Ivbule

Komisijas locekle Lāsma Iekļava

110. 1091. Vācijas Federatīvā Republika (Frankfurte pie Mainas) Komisijas priekšsēdētājs Raimonds Šteinbergs

Komisijas sekretāre Laima Španheimere

Komisijas loceklis Nīls Ebdens

Komisijas locekle Baiba Bucmane

Komisijas locekle Natālija Poiša

Komisijas loceklis Kristaps Poišs

Komisijas locekle Linda Šteinberga

111. 1092. Vācijas Federatīvā Republika (Hamburga) Komisijas priekšsēdētāja Zane Valtere

Komisijas sekretāre Līga Madelāne

Komisijas locekle Maruta Linkeviča

Komisijas locekle Lāra Zemīte

Komisijas loceklis Jānis Veits

112. 1080. Vācijas Federatīvā Republika (Kincelsaua) Komisijas priekšsēdētājs Pēteris Vīgants

Komisijas sekretāre Gita Zemberga

Komisijas locekle Inta Vīgante

Komisijas locekle Laura Putāne

Komisijas loceklis Kārlis Jurjāns

Komisijas locekle Karīna Cīglere

113. 1093. Vācijas Federatīvā Republika (Minhene) Komisijas priekšsēdētāja Laila Dambekalna

Komisijas sekretāre Laura Pugača

Komisijas locekle Ineta Purmale

Komisijas locekle Ilze Litenboka

Komisijas loceklis Matīss Ranka

Komisijas locekle Jana Ivanova

Komisijas loceklis Linards Kalniņš

114. 1118. Vācijas Federatīvā Republika (Freiburga) Komisijas priekšsēdētāja Inese Avena

Komisijas sekretārs Āris Avens

Komisijas locekle Dina Emeriha

Komisijas locekle Antra Zemture

Komisijas locekle Gunta Šneidere

Komisijas loceklis Guntars Ulāns

Komisijas locekle Anda Kļaviņa

115. 1048. Vācijas Federatīvā Republika (Minstere) Komisijas priekšsēdētājs Arnis Drille

Komisijas sekretāre Dārta Sila

Komisijas locekle Lauma Leišovnika

Komisijas locekle Madara Rācenāja

Komisijas loceklis Krišjānis Rācenājs

Komisijas loceklis Voldemārs Valdmanis

Komisijas locekle Inese El-Tavila

116. 1050. Zviedrijas Karaliste (Stokholma) Komisijas priekšsēdētāja Laura Trēgere

Komisijas sekretāre Elza Mankopa

Komisijas locekle Vita Leimane-Viktorsone

Komisijas locekle Aira Miķelsone

Komisijas locekle Dace Lagerborg

Komisijas loceklis Juris Māris Rozītis

Komisijas loceklis Andrejs Oskars Leimanis

117. 1119. Zviedrijas Karaliste (Malme) Komisijas priekšsēdētāja Justīne Dace Krēsliņa

Komisijas sekretāre Ilze Spīgule

Komisijas locekle Līga Lagzdiņa

Komisijas locekle Elīna Priede

118. 1081. Zviedrijas Karaliste

(Ērebrū)

Komisijas priekšsēdētāja Kristīne Bodniece

Komisijas sekretāre Tatjana Dēklava

Komisijas locekle Aija Jaunzeme

Komisijas locekle Dagnija Korne

119. 1051. Zviedrijas Karaliste (Gēteborga) Komisijas priekšsēdētāja Daina Anna Šakare

Komisijas sekretāre Līga Taube

Komisijas loceklis Andis Staļevskis

Komisijas locekle Sandra Ingrīda Roka

Komisijas locekle Ilze Līvija Alīse Šakare

Komisijas locekle Agnese Rutkovska-Estinga

120. 1082. Zviedrijas Karaliste (Luleo) Komisijas priekšsēdētāja Elīna Tanne

Komisijas sekretāre Zane Baruna

Komisijas locekle Jolanta Vecpuise

Komisijas locekle Sandra Krama

121. 1120. Zviedrijas Karaliste (Norčēpinga) Komisijas priekšsēdētāja Iluta Baltgalve

Komisijas sekretāre Renāte Vītoliņa

Komisijas loceklis Rūdolfs Ēriks Agrens

Komisijas locekle Sanita Meldere

Komisijas loceklis Ernests Dāvids Agrens

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A. Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs R. Eglājs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!