Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Centrālā vēlēšanu komisija
Centrālā vēlēšanu komisija publicē pieņemtos lēmumus, t. sk. par instrukciju apstiprināšanu, par grozījumiem vēlēšanu iecirkņu sarakstā, par tautas nobalsošanas izsludināšanu, par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas rezultātiem, par iniciatīvas grupas reģistrēšanu vai atteikumu reģistrēt u.c.

Pirms vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija publicē priekšvēlēšanu programmas, kandidātu sarakstus, kā arī ziņas par kandidātiem:

  • ne vēlāk kā divdesmit dienas pirms Saeimas vēlēšanu dienas;
  • ne vēlāk kā deviņpadsmit dienas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Centrālās vēlēšanu komisijas 2017. gada 13. maija lēmums Nr. 16 "Par Vislatvijas Sociāldemokrātu kustības "Par neatkarīgu Latviju!" kandidātu saraksta iesniedzēja pieteikumu". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 18.05.2017., Nr. 97 (5924) https://www.vestnesis.lv/op/2017/97.13

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas informācija

Reģistrētie deputātu kandidātu saraksti Rīgas pilsētas domes vēlēšanām 2017.gada 3.jūnijā

Vēl šajā numurā

18.05.2017., Nr. 97 (5924)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija

Veids: lēmums

Numurs: 16

Pieņemts: 13.05.2017.

OP numurs: 2017/97.13

2017/97.13
RĪKI

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr. 16

Rīgā 2017. gada 13. maijā

Par Vislatvijas Sociāldemokrātu kustības "Par neatkarīgu Latviju!" kandidātu saraksta iesniedzēja pieteikumu

2017. gada 12. maijā Centrālajā vēlēšanu komisijā saņemts Vislatvijas Sociāldemokrātu kustības "Par neatkarīgu Latviju!" Rīgas domes deputātu kandidātu saraksta (turpmāk – kandidātu saraksts) iesniedzēja J. K. (turpmāk – iesniedzējs) pieteikums.

Pieteikumā lūgts: 1) atcelt Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas 2017. gada 9. maija lēmumu par I. V. svītrošanu no kandidātu saraksta, pamatojot, ka kandidāte, sodīta ar naudas sodu, to ir nomaksājusi, rezultātā sodāmība ir dzēsta; 2) atcelt 2017. gada 10. maija lēmumu par P. S. un A. A. svītrošanu no kandidātu saraksta, uzskatot, ka arī Latvijas nepilsoņiem jādod tiesības kandidēt pašvaldību vēlēšanās.

Izskatījusi pieteikumu un lietas materiālus, noklausījusies iesniedzēja viedokli un Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas paskaidrojumus, Centrālā vēlēšanu komisija konstatē:

1. Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas 2017. gada 9. maija lēmums (sēdes protokola Nr. 37) par I. V. svītrošanu no kandidātu saraksta ir pieņemts saskaņā ar Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likuma (turpmāk – likums) 22. panta otrās daļas 1. punkta "b" apakšpunktu un trešās daļas 4. punktu, jo uz I. V. attiecas likuma 9. panta pirmās daļas 3. punktā noteiktais ierobežojums, ko apliecina Iekšlietu ministrijas Informācijas centra izziņa.

2. Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas 2017. gada 10. maija lēmums (sēdes protokola Nr. 38) par P. S. un A. A. svītrošanu no kandidātu saraksta ir pieņemts saskaņā ar likuma 22. panta otrās daļas 1. punkta "a" apakšpunktu un trešās daļas 1. punktu, jo P. S. un A. A. neatbilst likuma 8. panta pirmās daļas nosacījumiem, ko apliecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes izziņa.

Pamatojoties uz augstākminēto, saskaņā ar Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likuma 22.1 pantu Centrālā vēlēšanu komisija

NOLEMJ:

Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas 2017. gada 9. maija lēmumu (sēdes protokola Nr. 37) un 2017. gada 10. maija lēmumu (sēdes protokola Nr. 38) atstāt spēkā un iesniedzēja pieteikumu noraidīt.

Lēmumu triju darbdienu laikā no tā pieņemšanas dienas var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā, Baldones ielā 1A, Rīgā, LV-1007.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A. Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs R. Eglājs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!