Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Saeima
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Saeimas pieņemtos un Valsts prezidenta izsludinātos likumus. Likumi stājas spēkā četrpadsmitajā dienā pēc izsludināšanas, ja likumā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Saeimas pieņemtos vispārējas nozīmes lēmumus. Lēmumi stājas spēkā to pieņemšanas brīdī;
  • Saeimas sēžu stenogrammas un rakstveidā sniegtās atbildes uz deputātu jautājumiem;
  • Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisiju galaziņojumus;
  • vispārējas nozīmes informāciju.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Saeimas informācija "Par Satversmes tiesas tiesneša amatam izvirzītajām kandidatūrām". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 14.12.2016., Nr. 244 https://www.vestnesis.lv/op/2016/244.1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru prezidenta rīkojums Nr. 394

Par Ministru prezidenta pienākumu izpildītāja iecelšanu

Vēl šajā numurā

14.12.2016., Nr. 244

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Saeima

Veids: informācija

OP numurs: 2016/244.1

2016/244.1
RĪKI

Saeimas informācija

Par Satversmes tiesas tiesneša amatam izvirzītajām kandidatūrām

Augstākās tiesas plēnums par Satversmes tiesas tiesneša amata kandidātu ir izraudzījis Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta tiesnesi Jāni Neimani.

Saskaņā ar Satversmes tiesas likuma 4.panta prasībām publicējam šādas ziņas par kandidatūru:

JĀNIS NEIMANIS

Dzimšanas gads un vieta: 1976., Rīga

Dzīvesvieta: Rīga

Kādas augstākās mācību iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē):

2003. Doktora diploms/ Tiesību doktors tiesību teorijā un vēsturē (Dr.iur.)
Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte;
2000. Maģistra diploms/ Sociālo zinātņu maģistra grāds tiesību zinātnē
Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte;
1999. Jurista diploms/ Jurists
Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte.

Darbavietas un ieņemamie amati:

No 2007.gada 13.decembra tiesnesis
Latvijas Republikas Augstākā tiesa;
No 2014.gada 12.septembra Tiesnešu disciplinārkolēģijas loceklis;
No 2012.gada 1.jūlija asociētais profesors
Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte;
01.07.2006.–30.06.2012. docents
Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte;
22.12.2003.–13.12.2007. zvērināts advokāts
Zvērinātu advokātu birojs "Loze, Grunte un Cers";
03.09.2001.–08.10.2003. juridiskais asistents
Zvērinātu advokātu birojs "Baltmane un Bitāns";
03.09.2001.–30.06.2006. lektors
Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte;
06.09.1999.–02.09.2001. stundu pasniedzējs
Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte;
24.08.1998.–31.08.2001. Juridiskās nodaļas vadītājas vietnieks, valsts notārs
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs;
07.04.1997.–23.08.1998. Sabiedrisko organizāciju reģistrācijas nodaļas vadītājs
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs;
01.08.1996.–07.04.1997. valsts sekretāra vietnieka palīgs
Tieslietu ministrija;
07.11.1995.–31.07.1996. referents
Tieslietu ministrija.

Ministru kabinets par Satversmes tiesas tiesneša amata kandidātu ir izvirzījis Dr. iur. asoc.prof. Artūru Kuču.

Saskaņā ar Satversmes tiesas likuma 4.panta prasībām publicējam šādas ziņas par kandidatūru:

ARTŪRS KUČS

Dzimšanas gads: 1975.

Dzīvesvieta: Rīga

Kādas augstākās mācību iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē):

2007. Tiesību zinātņu doktors (Dr.iur.)
Doktorantūras studijas Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē un Orhusas universitātē Dānijā;
2002. Eiropas Maģistra grāds cilvēktiesībās un demokrātijā
Studijas Padujas un Lundas universitātēs;
2001. Tiesību zinātņu bakalaurs
Studijas LU Juridiskajā fakultātē;
1999. Politikas zinātņu bakalaurs
Studijas LU Vēstures un filozofijas fakultātē.

Darbavietas un ieņemamie amati:

01.09.2006.–pašlaik LU Juridiskās fakultātes Starptautisko un Eiropas tiesību katedras vadītājs un asociētais profesors
Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte;
03.07.2012.–pašlaik Latvijas Republikas Tiesībsarga padomnieks
Latvijas Republikas Tiesībsarga birojs;
19.01.2016.–pašlaik Eiropas Cilvēktiesību tiesas ad hoc tiesnesis
Eiropas Cilvēktiesību tiesa;
14.03.2012.–pašlaik Latvijas Tiesnešu mācību centra lektors
Latvijas Tiesnešu mācību centrs;
05.05.2011.–pašlaik Latvijas Žurnālistu asociācijas Ētikas komisijas loceklis
Latvijas Žurnālistu asociācija;
2009.–pašlaik Latvijas Zvērinātu advokātu padomes eksaminācijas komisijas loceklis
Latvijas Zvērinātu advokātu padome;
2008.–2011. Latvijas Universitātes Šķīrējtiesas tiesnesis
Latvijas Universitāte;
2002.–2006. Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Cilvēktiesību Institūta pētnieks (kopš 2004.gada – direktors)
Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Cilvēktiesību Institūts.

Saeimas Administrācija

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!